jesmot

jesmot


0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 13.4.2017  11:37
  Boj s časem (TV film) (1996)
  **

  Osobně jsem rád, že návazně na film nevznikla nová série. Celý film je tak nějak hloupě postavený. Už od malých detailů (jako návrat ke klíčí 3 doktora, proč ten vzhled nemohl zůstat jako u předchozího? Změna interieru TARDIS bože co to má být) až po takové věci, jako doktorovu regeneraci (myslím si, že by zregeneroval rozhodně dřív, a nenechal by to zajít tak daleko). Čekal jsem velkolepý návrat Vládce a místo toho tohle. Zvláštní je i začátek celého příběhu, když je doktor postřelen, myslím si, že tvůrci mohly pracovat i s tímto motivem, a nenechat ho jen tak, jako něco se stalo. Jediným pro mě pozitivním je sedmý doktor (Sylvester McCoy) a jeho gumový medvídci a snad i jeho nová regenerace (Paul McGann), kdo ví, třeba by z něj byl dobrý Doctor Who. Takže za mně 2*.

  • 15.1.2017  11:23
  Kredenc (TV pořad) (2014)
  **

  Na začátku snad ještě vtipné ale pět sérií už je fakt moc. Humor postupně upadá, scénky se opakují, není to jako na začátku. Všeho moc škodí, dávat každý týden v pondělí pořad, původně zamýšlen jako satirický, no časem spíše trapný, zasloužil by s pauzu a návrat s novými nápady a parodiemi. Suma sumárum v tuto chvíli 2*.

  • 15.1.2017  11:21
  Hviezdna párty (TV pořad) (2016)
  *****

  Výjimečně má slovenská verze celkově lepší hodnocení než česká, wau. Stále více si uvědomuji, jak jsem nejspíš nenáročný. Jednoduchý vtip, žádné násilné, povedené provedení původní licence, osoby známé z Markízáckých pořadů. Během šesti dílů, které byly doposud odvysílány, mi vadil pouze Thomas Puskailer - trapně zábavný, nebylo rozumět. Jinak celá show pěkně provedena. A především super moderátor. 5*