BORKLASER

Miluju makrelu

<< předchozí 1 2
    • 13.7.2019  13:47
    Trhlina (2019)

toto se nedá označit ani jako Cčkový film...totalní opad...bez urážky ale pokud české filmu sou podle ostatníh meh tak toto...prosím..naprostá nuda....zajima mě kdo se na to je schopnej podívat a nepřetáčet to...-25/10

• 13.7.2019  12:27

Určitě o level výš než pro mě nudnej homecoming...jedinej problém tohoto filmu je předvídatelnost...jako omlouvam se ale kdo nevěděl co ta jedna postava je zač je asi slepej...jinak paráda...hlavně totalní nostalgie na iron mana 1 mě opravdu dostala .. 7.5/10

• 19.6.2019  23:11
    John Wick 3 (2019)

Ještě nikdy se mi nestalo že bych u filmu v kině usínal...je to o ničem..první WIck byl skvělej...druhej ušel...toto...nic noveho furt to samé dokola...samozřejmě nesměla chybět i scénka pro SJW's...je už celkem smutný že nejvíc ve filmu mě bavil Laurence Fishburne a to tam byl jen pár minut...jestli chcou dělat 4 díl tak prosím dejte si pár let pauzu a nedělejte to jako na běžícím páse...3/10

• 11.6.2019  00:10

Propadák to nebyl,bavil sem se rozhodně víc jako u Origins a x3 ale nehorazně mě naštavalo co udělali zas s tou timeline..jasně je to poslední X-Men film od Foxu tak i tak nedává to smysl..totální ignorace days of the future past..film samozřejmě táhne jako vždy McAvoy a Fassebender...lepší magneto si myslím že nikdy nebude...Hold uvidíme co nám naservíruje marvel

• 10.5.2019  12:08

První jurský svět jakožto reboot vypadal slibně...toto...jediné co mužu pochválit sou tak vizualní efekty..2* za efekty a za dinosaury.

• 7.5.2019  18:48
    Bad Black (2016)

UGANDA FOREVER

• 26.4.2019  20:55

Naprosto velkolepé a epické zakončení jedné velké ságy...Po konci IW Každý čekal jen ja jednu věc,a to je právě Endgame...Povedlo se překonat kvalitu IW? řekl bych že je to tak 50/50..Film má sice pomalejší start ale o to právě jde..ukázat tu stránku postav po lusknutí...Největší problém lidí je ten že čekali Infinity War II,což prostě ne..toto je uplně odlišný žánr,samozřejmě už od konce IW se čekalo že se bude SPOILER - cestovat v čase...ale způsob jakým to pojali byl úžasný..vrátit se do starých filmů a připomenout si pár momentů...plno nečekaných zvratů,plno překvapení,sice je to celkem Fan Service ale to je podle mě dobře...za mě užil sem si to víc než pro mě přeceňovaného Wicka...děkuji bratrům Russovým za tento užasnej zážitek..10/10

• 6.4.2019  14:27

Ještě nikdy se mi nestalo že by se mi u filmu navaloval včerejší oběd.Svoje kouzlo to má,ale nic pro mě.

• 2.11.2018  20:46
    WWE Crown Jewel (TV pořad) (2018)

WWE Tuto PPV prostě nebrala važně...proč by ji měl tím padem fanoušek brát vážně? :D

• 20.10.2018  22:33
    Venom (2018)

Film akce a humor byl parádní jen druhá část se mi zdála celkem moc rychlá.

• 14.10.2018  21:35

Deris sice nemá na Hansena ani Kiskeho ale tady podával skvělé výkony!

• 23.9.2018  11:09

Moc jsem neočekával když sem šel do kina...ale mile mě to překvapilo...Tým byl naprosto skvělej...Tým plnej užasných charakterů....krom toho že je to Thriller bych spíš řekl že i komedie...u nějakých částí se prostě nešlo nesmát...Predator taky vypadal samozřejmě skvěle.. není to žadný nadprůměrný film ale dle mého skvělá podívaná.

• 17.9.2018  14:43
    WWE Hell in a Cell (TV pořad) (2018)

Hardy Orton zápas večera..výhra Becky moment večera,ovšem to že nam wwe nutí že je heel je prostě hovadina a dukaz toho co si WWE myslí o fans...za tyto věci bych dal 4*..ovšem pak přišel Main Event a ja se divím co vše pro ochranu Romana WWE dokáže udělat...dát dalšímu člověku heel turn aby to zase zkusila stylem Face vs Heel...vzít Braunovi kufr a nakonec z něj udělat totalního šaška..a to mi neříkejte že nebylo smutné že zapas ani nebyl o nich ale valeli se tam skoro celou dobu na zemi mezitím co jedinej Seth s Doplhem provedli v zapase nějakej extreme moment..díky tomu sem nucen dát jen 2*,,,zbytek nebyl zlej ale rád bych viděl titul na Joeovi..ale zase sem rád že Aj titul má skoro rok

• 13.9.2018  11:41

Na tento dokument sem klikl omylem a nemohl pomalu ani dokoukat.Sirka hold ví jak si nahrabat fame...mě by zajímalo co chce dělat dál...makat rukama? dávám mu pul rok než zjistí jakou měl pohodu a jak lehce si mohl vydělat peníze a je zpátky..dokument pěknej ale jde z něj vidět ta faleš a jako osoba je to pro mě ubožák..

• 16.8.2018  14:59

Jednoznačně nejlepší díl celé X-Men série.Tento film byl hlavně vytvořen pro Magneta a Fassbender je v této roli naprosto užasný..jen škoda že v dalších snímcích pořád přeskakuje z té dobré strany na tu zlou.Celkové obsazení mladých x menů se hodně povedlo.Příběch jednoduchý ale srozumitelný.A také se dozvíme proč Charless skončí na vozíku i když v X Men Last Stand bylo ukázáno že chodí...to stejné i v Origins Wolverine i když to není canon. /120%

• 28.7.2018  15:30

Popravdě nevím co si o tomto snímku mám myslet.Na jednu stranu špatný film to není,ovšem se nedá vytknout věk jednotlivých postav...Pokud by bylo na mě tak použiju staré herce z puvodní trilogie...postavám by mělo být kolem 50 let a vypadaj na 20-30...Jedna z těch světlejších chvilek je nový origin Wolverina jenže tohoto wolverina kterého jsme viděli v tomto filmu už nikdy neuvidíme.Ono není až tak těžké si v hlavě srovnat tu timeline u x-men serie ale tek věk se odpustit nedá když by v tuto dobu měl McAvoy vypadat jak Stewart.

• 10.7.2018  13:20

Nějak nedokažu pochopit proč někteří lidé považují tento film za nejlepší marvelovku..dokonce někde sem i viděl že je to nejlepší film na světě...Ano film má sice za hlavního hrdinu černocha ale nutno podotknout že to není poprvé co je černoch hlavní hrdina (např Blade).T'challa mi připadá prostě o ničem a je celkem smutné když skoro všechny ostatní postavy sou zajímavější než on.Atmsosféra tohoto filmu je skvělá to je pravda.

• 10.7.2018  11:07

První díl se mi sice líbil o trochu více ale je to povedené pokračování.Doufal sem že quantum realm bude ve filmu více ale to co se tam stalo asi uplně stačilo.Bylo tam i pár chvilek kdy sem se doslova řezal smíchy

• 29.6.2018  12:12
    Wolverine (2013)

Občas nechápu tu negativitu a hodnocení tohoto filmu.Za mě určitě lepší snímek než X-Men Origins.Pravdou je že děj tohoto filmu není až tak důležitý a i trochu zbytečný.Pokud se chceme bavit o nějakém propojení s ostatníma filmama musíme si hold počkat na potitulkovou scénu neboli preview na Days of Future Past.

• 28.6.2018  15:08

Sem tam něco zajímavého ale jinak strašná nuda.Snad ta zpráva že Affecka vymění je pravdivá.

• 8.6.2018  09:17

Nejslabší verze Spidermana kterou jsem viděl.Parker je prostě jen dítě co se honí za tím aby byl avenger a pořád leze za Starkem,vše za něj dělá jeho oblek,herec není špatnej ale co ta jeho Teta...asi nejlepší z celeho filmu byl záporák.Navíc člověk po tolika rebootech teto serie nějak ztrácí zájem o dalšího spidermana a spiderman se mi sám o sobě znechutil.

• 27.4.2018  23:32
    WWE Greatest Royal Rumble (TV pořad) (2018)

Za Mahala a za Tituse jde automaticky hvězda nahoru ! Mimo to show měla dobré matche hold publikum stálo za prd.

• 8.4.2018  11:29
    NXT TakeOver: New Orleans (TV pořad) (2018)

Adam Cole mi už trochu začíná sice lézt krkem protože se mi nelibí jak moc ho protlačujou... přitom za rok skončí v 205..zbytek paráda..řekl bych že možná i nejlepší takeover...Tomasso Ciampa vs Johny Gargano mě probudilo z polospánku..po dlouhé době dávám 5*

• 26.2.2018  14:58
    WWE Elimination Chamber (TV pořad) (2018)

Obrovské zklamání,ano výsledek už věděl každej rok dopředu ale i tak ten finish mohli udělat nějak líp...1* za Matt vs Bray

• 28.1.2018  10:29
    NXT TakeOver: Philadelphia (TV pořad) (2018)

Lidi pořád chválí NXT jen protože je to NXT a ne hlavní roster...Popravdě kdyby na kartě nebyl zápas Black vs Cole a Gargano vs Cien byl by to velkej propadák...navíc byl takovej problém dát ten titul na Gargana? Asi ano,k tomu se vrátil Ciampa takže další prohra....hodně štěstí v 205 live Gargano.

• 3.1.2018  14:16
    Tajemství (2006)

Tak sem si koupil los,věřil jsem že vyhraju fakt hodně a nevyhrál sem....jak tomuto muže někdo věřit? Odpad.

• 16.12.2017  11:35

Hrůza,jedno z největších zklamání co sem kdy zažil...Co Johnson udělal s takovým potencialem jakej tato epizoda měla..na facku.Luke Skywalker synonymum k slovu hope...který přivedl zpátky Vadera na světlou stranu tady se pokouší zabít kluka ve spánku,říká jak je ztracen,je z něj Dědek nesympatickej jako důchodce v 7 ráno když čeká před kauflandem jelikož začali nové akce....Celkově to co udělali se všema postavama se mi hnusí..hlavně Poe a Hux.....SW IX dávám šanci jen z důvodu že to do rukou dostal Abrams.

• 20.11.2017  18:10
    NXT TakeOver: War Games (TV pořad) (2017)

Zatím asi nejslabší TakeOver...Pokud WWE chtěla vrátit WARGAMES měla to udělat v hlavním rosteru...tím neříkám že zápas byl špatný....zápas večera...ovšem zbytek nic moc...Ember výhru titulu přeju...Almas...radši ani nemluvit myslím že se v NXT najde tolik lidí které mají na rozdil od Almase nějakej charakter a nějaky charisma...doufám že Almas je jen přechodný šampion a titul brzo získá Adam Cole ,Black nebo Velveteen..

• 18.11.2017  11:01

Slabej odvar...Tato novodobá tvorba není ani vtipná ani zajímává,ale dětem se to asi líbí,chápu.

• 9.10.2017  12:02
    WWE Hell in a Cell (TV pořad) (2017)

Nejlepší placená akce smackdownu od Elimination Chamber.New Day vs Usos vždy potěší i když týmové tituly v podstatě nic neznamenaj.Orton vs Rusev škoda slov stejně jako Charlotte vs Nattie.Roode vyhrál svůj debutový zápas na PPV a Mahal obhájil.Dostáváme se k Main Eventu který byl opravdu brutální...Shane není nejlepší wrestler ale tento typ zápasů mu prostě sedne díky tomu že to je no DQ...Konec heel turn největšího babyface je jen důkaz lenosti vedení nabookovat babyface.

<< předchozí 1 2