• Sportovní

Ant-Man a Wasp (2018)

První díl se mi sice líbil o trochu více ale je to povedené pokračování.Doufal sem že quantum realm bude ve filmu více ale to co se tam stalo asi uplně stačilo.Bylo tam i pár chvilek kdy sem se doslova řezal smíchy

Avengers: Endgame (2019)

Naprosto velkolepé a epické zakončení jedné velké ságy...Po konci IW Každý čekal jen ja jednu věc,a to je právě Endgame...Povedlo se překonat kvalitu IW? řekl bych že je to tak 50/50..Film má sice pomalejší start ale o to právě jde..ukázat tu stránku postav po lusknutí...Největší problém lidí je ten že čekali Infinity War II,což prostě ne..toto je uplně odlišný žánr,samozřejmě už od konce IW se čekalo že se bude SPOILER - cestovat v čase...ale způsob jakým to pojali byl úžasný..vrátit se do starých filmů a připomenout si pár momentů...plno nečekaných zvratů,plno překvapení,sice je to celkem Fan Service ale to je podle mě dobře...za mě užil sem si to víc než pro mě přeceňovaného Wicka...děkuji bratrům Russovým za tento užasnej zážitek..10/10

Babica vs. Sapík (2015) (pořad)

Poej se na to jyrko,to je vono to musí křupnout.... ZP si může jít dál mýt nádobí do Austrálie..

Big Lebowski (1998)

Kvůli tomuto filmu jsem zařadil do mého programu šábes

Black Panther (2018)

Nějak nedokažu pochopit proč někteří lidé považují tento film za nejlepší marvelovku..dokonce někde sem i viděl že je to nejlepší film na světě...Ano film má sice za hlavního hrdinu černocha ale nutno podotknout že to není poprvé co je černoch hlavní hrdina (např Blade).T'challa mi připadá prostě o ničem a je celkem smutné když skoro všechny ostatní postavy sou zajímavější než on.Atmsosféra tohoto filmu je skvělá to je pravda.

Byl jsem Youtuber (2018)

Na tento dokument sem klikl omylem a nemohl pomalu ani dokoukat.Sirka hold ví jak si nahrabat fame...mě by zajímalo co chce dělat dál...makat rukama? dávám mu pul rok než zjistí jakou měl pohodu a jak lehce si mohl vydělat peníze a je zpátky..dokument pěknej ale jde z něj vidět ta faleš a jako osoba je to pro mě ubožák..