Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Sportovní
  • Animovaný

plakát

Like House (2021) (TV pořad) odpad!

Ježiši tak jsem se dozvěděl o tomto skvostu...a hned jak jsem zjistil jména učastíků bylo mi jasné že to bude průser...po shlédnutí par ukázek přemyšlím o eutanazii

plakát

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009) (TV seriál)

Čím to bude že nejvíc zábavné epizody první série jsou ty spojené s zemí a Lucianskou Aliancí? Já jsem opravdu rád že seriál šel svou cestou...Protože ano Atlantida byla super a to všechno okolo ale bylo to pro mě spíš SG-1 2.0...Universe by byl určitě lepší s nějakou předlohou...třeba filmem? Tolik materiálu kterého mohlo potenciálně být než začali s naloděním na Destiny...A když už to začně být víc než zajímavé tak to utnou...velká škoda

Big Lebowski (1998)

Kvůli tomuto filmu jsem zařadil do mého programu šábes

Irčan (2019)

Nutnost pro každého fanouška Goodfellas a Casina...Neříkám že by tento snímek byl povedenější..ale sakra bylo super vidět zase De Nira a Pesciho v roli mafiánů...Pesci tu má sice mírnejší charakter a to o dost v porovnání už s zmiňovanými snímky ..Ovšem jde vidět že tenhle styl filmů nepatří do železa....Moje kritika je jen ta že to bylo pro mě až moc dlouhé..nějaké pasáže bych například uplně vynechal...Ovšem člověk musí počítat s tím že toto je asi poslední film kdy člověk vidí De Nira a Pesciho pohromadě v mafiánském filmu.

Horizont události (1997)

Příklad toho když má film ze začátku skvěle našlápnuto a opakuju se že Fishburne je strašně underrated...a pak nastane druhá půlka filmu kde se ztratíte a absolutně nechápete o co jde.

plakát

Dr. House - Série 8 (2011) (série)

Po dokoukání všech dílů,musím říct že 8 serie není nejhorší jak sem vždy říkal je tu hodně silných momentů...Hlavně když si člověk vezme charakter House který se vyléčil z závislosti aby navázal vztah s někym který ho zase jen přivede k závislosti a do vězení...je tu pár super dílů jako například posledních 5 epizod...chybí tu nejvíc Cuddyová..kdyby neodešla o čemž se vědělo už v 7 série...mohlo to celé dopadnout jinak a 8 série mohla být i nejlepší ze všech.

plakát

Babica vs. Sapík (2015) (TV pořad)

Poej se na to jyrko,to je vono to musí křupnout.... ZP si může jít dál mýt nádobí do Austrálie..

plakát

Zasněná láska (2018) (TV seriál)

Miluju rodinné večery kdy si s mamkou sednem do obýváku a sledujem tento skvost...Lidé co maj tak 40 se chovaj jako 12 letí puberťáci + opravdu kvalitní humor na úrovni

plakát

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Po shlédnutí odpadu jménem Rise of Palpatine ...konstatuju nejlepší SW film od doby co Disney koupilo práva na to aby mohla prodávat další hračky a propagovat svou Agendu... I kdyby na konci nebyl Vader v plné parádě film by to ustál...character development to je to co tento film umí...ne jak Mary Sue v nové trilogii

plakát

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Název filmu Rise of Skywalker ..finále -Palpatine blood line that brough the balance to the galaxy, not the Skywalker..Panebože a já si ten film tak užíval no vážně...konec byl opravdu prostředníček fanouškum star wars..takhle ukončí ságu Skywalkeru? A ani ten Anakin potažmo Vader nemá v filmu žadnou roli? Jedna z nejdůležitějších postav a klíčových postav k Palpatinovi?...Rey je prostě strašně nesympatická postava za kterou se nedokážete postavit jako za Anakina či Luka a hlavně je to žena takže ji dáme úplně všechno aby feministky byli spokojené...ke konci člověk doufá že Ben bude ten o kterém je celá nová trilogie A ON bude ten co navrátí galaxii mír a co neudělaj? A scénka kdy Mary Sue přiletí na Tatooine jsem si už říkal...sakra ať se prosím objeví Jar Jar Binks a stane se nějaká nehoda...ZLATEJ JAR JAR BINKS. Ach můj bože..Takovej potenciál to mělo.

Ovládací panel
2 body