DannyBoy80

IT

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 15.5.2018  11:00

Přetažené utahané a jediné dobré na tom je ta letní italská atmosféra. Zbytek je stokrát zabalené a utahané romantické nic dvou gejů. Film defakto má jediný děj a to je šukat či nešukat spolu. Asi tušíte jak to dopadlo. Po to mdlouhém nic by člověk čekal nějaké závěrečné vyvrcholení. No a opět rozplizlé nic. Film je ztráta času.

• 3.5.2018  08:20
    Metanol (TV film) (2018)

Dost slušní na televizní produkci. Dva díly o největší vlastně vraždě v dějinách Československa. 50 mrtvých, 130 postižených. Moc dobře si na tu dobu pamatuju, na prohibici (v ní se začlo chlastat ještě více, lidi vytáhli staré zásoby slivovic), na to jak denně přibývali mrtví. Natočeno myslím si věrně.

• 3.5.2018  08:16
    Milda (2017)

Dokument o člověku, který již nemá co říct. Možná jako odstrašující příklad do budoucna. Ten člověk je fanatik, extremista a ve většině věcí je úplně mimo. NA nepříjemné dotazy neodpovídá, jede si pouze svoji agitku. Žádná sebereflexe, prostě zbytečný člověk. Jediné co stojí za obdiv je jeho fyzická kondice, mentálně je to ubožák. Já vím, mám prostě jen jiný názor na vraždění lidí, jejich zavírání a bodobné malichernosti, jak to nazývá tento zapšklý kmet.

• 31.3.2018  12:14

Pro příznivce hokeje must have. Propojení s politikou moc nemusím, ale něco z toho asi muselo zaznít. Byl jsem celkem mladý, takže to, že to mělo vliv na deprimovanou společnost mi uniklo. Zároveň doteď je z Kanaďanů číší ta frustrace doteď. Vůbec neberou v potaz, že byli většinu zápasu horší a to brečení nad nájezdy bylo taky komické.

• 31.3.2018  12:11

Bomba komedie dnešních dní. Toto se Polákům hodně povedlo. Humorně řeší problémy dnešní doby co se týče vztahů. Internetové seznamky, cynismus, zákeřnost, chtíč po slávě za každou cenu, neumění komunikace mezi lidmi. Vše to parádně zkloubili do romance dvou nesnášejících s lidí. Samozřejmě už na začátku víte jak to dopadne, ale to je úplně jedno.

• 31.3.2018  12:07
    Joy (2015)

Film je zajímavý defakto pouze procesem přenesení nějakého výrobku do výroby a prodeje. Výrobkem je mop, což už zajímavé není vůbec. No prostě průměr se vším všudy.

• 31.3.2018  12:06
    Mami! (2014)

Zajímavý film o tom jak se chcete starat o lehce mentálně postiženého člověka, který je ovšem často agresivní ke svému okolí a více nevyrovnaný než by bylo zdrávo. ADHD je častou dnešní nemocí a pro rodiče takového člověka to může být hodně náročné. Zejména pro naší samoživitelku, která sama má problém žít svůj život normálně.

• 31.3.2018  11:55
    Cizí oběd (2013)

Zajímavý příběh dvou zoufalých a ,sice každý jinak, osamělých lidí. Vše je propojeno naprosto unikátní rozvážkou obědů, která snad funguje jen v indii. Člověk by jim i přál, aby se aspoň trochu poznali, nicméně přesto si velmi pomohli ve svých trápeních a dali nový impuls k životu.

• 31.3.2018  11:53

Hodně odlehčená komedie, u které se zasmějete i nepříliš inteligentním vtipům, těch je drtivá většina. Každopádně jako oddchovka ok, více od toho rozhodně nečekejte. Sem tam se to ještě Francouzům podaří.

• 31.3.2018  11:51
    Bába z ledu (2017)

Jako na český film celkem ok. Taková celkem klasická vztahovka, ovšem zasazená do netradičního prostředí. Bába z ledu herecky funguje, není tomu vlastně příliš co vyčíst, ale pořád jakoby víte co bude dále.

• 20.2.2018  08:39
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Za mě na český seriál dost slušné a to přesto, že se to odehrává v létě, za slunečného počasí a depresivní prostředí se objevuje málo. Sumasumárm žádná severská krimoška se nekoná. Což na druhou stranu vůbec nevadí, protože někdy je třeba změnit styl. Jsem zvěda kdy kvalitu dostanou i nekriminální seriály. Každopádně i herecky je to ok, včetně Bezručových hercoů, kteří mě potěšili.Zápletka je celkem zašmodrchaná a opravdu se vybarví až v posledním dílu. Téma přesahu do minulosti mi příjde dobře využité.

• 20.2.2018  08:36
    V pasti (TV seriál) (2016)

Atmosféricky vynikající. Prostředí luxusní. Rozjezd dost pomalý. Herecky dost slušné. Celkem taková klasická severská krimoška, tentokrát z Islandu. Máme tady i nějaké osobní roviny a podobně. Rozjed byl ovšem hodně pomalý, možná až 4 díly, což je z 10ti docela dost. Každopádně zbytekseriálu už je výborný.

• 20.2.2018  08:32
    Odnikud (2017)

Minikino kavárna, Ostrava, 18.2.2018: Diane výborně, o tom žádná. Film celkově je hodně předvídatelný a hodně se to podobá novému německému seiálu Teroristé hákového kříže. Jakoby se zdálo, že v německu rezonuje spíše naci otázka než muslimský terorizmus. Nicméně u Akina se asi nelze divit, je to Turek. Každopádně vykreslení psychiky pozůstalé je velmu dobře podané.

• 20.2.2018  08:29

CinemaCity Ostrava, 4.2.2018: No tak to je COenovka jak vyšitá, akorát to netočili Coeni, kteří se už tři filmy plácají někde v prdeli.Frances zahrála výborně, nicméně myslím si že jí trochu přejíždí "redneck" Sam Rockwell, což je jeho řekl bych typická pozice. Každopádně zápletka není nijak složitá, ale vše se postupně začne zamotávat. Nechybí ani černý humor, i když toho mohlo být trochu více. Po dlouhé době film tohoto střihu. Tyhle já mám rád.

• 2.2.2018  14:21

Další brutal ze sociální oblasti Anglie. Přitom místo vypadalo celkem ok, ale nicméně když vedle Vás bydlí rodinka naprosto vymaštěných debilů, tak se žije špatně všude. Musím říct, že film mě vtáhnul a některým lidem jsem přál to nejhorší a některým jsem velmi fandil. Rick přesto co udělal nebyl tou nejnegativnější postavou a do své situace byl vlastně vmanipuován a svým mentálním zaostáním to nakonec nezvládl. Doporučuju, nicméně je to trochu depresivní film.

• 2.2.2018  14:17

Na jednu stranu si z toho můžete neco vzít, s tím, že někteří jsou opravdu takoví magoři. Problém je, že tito to místy hrajou, některým scénám opravdu nelze rozumět jinak než, že byly zinscenovany pouze pro tento film a dělají z těch lidí ještě větší magory. Nicméně chválím zájezd do Osvětimi a konfrontaci, nicméně i toto se tváří příliš zinscenovaně. Trochu tomu chybí auteničnost.

• 2.2.2018  14:12
    Komorná (2016)

Pry erotické :D to už je erotičtější snad i Slunce, seno, erotika. Každopádně film se vleče, ale zápletka není špatná, zejména když se zápletka zjevuje tak nějak pomalu a postupně. Celkově mám za to, že to není natočeno špatně, lokace se povedly i herecky to bylo ok, nicméně ubrat tomu 20 minut času a zhustit to by nebylo asi na škodu.

• 2.2.2018  14:09

Tak toto je pro změna romantika non plus ultra. Je to hodně přitažené za vlasy a maximálně ideální na vánoční čas a nějakou tu odpolední neděli. Je mi jasné, že už není mnoho co vymnyslet a i Jean Reno už se k nám z minulosti vrátil, ale létající koně si strčte do řiti jo.

• 2.2.2018  14:06

Totální oddychovka non plus ultra. Přesto mě to bavilo, Mirren luxusní jako vždy. Komediální střet kultúr a kuchyně. Já se divím, že to natočili amíci, protože mi to příjde taková typická francouzká komedie. POkračování Stehýnka nebo křidýlka.

• 2.2.2018  14:03
    Hotel Sacher (TV film) (2016)

Bohužel je to taková lepší rakouská telenovela.

• 2.2.2018  14:01

Kino Bohumín 28.1.2018: Je to trochu průměr bohužel, přestože téma je skvělé a založeno na skutečných událostech, tak to míste není pojato příliš dobře. Zejména rodinné vazby nebyly dostatečně vysvětleny. Proč se někdo chová tak dementně jak se chová.Williams hraje celkem chladnou matku, nevím zda to tak mělo být, ale asi ano. Upřímě co hrát má pouze Wahlberg, který je ovšem opět průměrný. Škoda nevyužitého potenciálu, bohužel to nenavodilo danou dramatickou atmosféru, v konečném důsledku mi bylo jedno co se s chlapcem stane.

• 2.2.2018  13:57

Kino Bohumín, 14.1.2017: Oldman zahrál výborně o tom žádná, možná to bude na Oscara. Film obecně není špatný, nicméně má pár hluchých míst a možná měl být více zhuštěn a mohl zabrat delší historické období. Dunkirku se prostor taktéž nedává, natož záchranné akci řízené Churchillem, což mohla být dobrá tečka převážně konverzačního dramatu. 73%

• 10.1.2018  13:06

Výborný film z dané doby a situace. Charaktery vykresleny hodně dobře. Lokace, výprava vynikající. Režisérsky zvládnuté. Možná trochu výtka z příliš mnoho sledovaných postav, což nakonec působilo trochu chaoticky. Za mě výborné.

• 10.1.2018  13:01
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Dá sa. Nicméně mě mrzí, že to bylo pojato pouze jako vztahovka a politika tam je minimálně. Výprava je dost dobrá, herecky zvládnuto dobře. Bohužel tématicky to bylo docela chudé.

• 10.1.2018  12:57
    Seabiscuit (2003)

Na film o koních, které mě moc nezajímají to bylo dobré. Herecky výborné. Přišlo mě to podobné jako CIndarella man, ovšem z jiného sportovního prostředí.

• 10.1.2018  12:52
    Berani (2015)

Hodně minimalistický film o vztahu dvou bratů, kteří nejsou schopni se spolu ani bavit. Nakonec mezní situace týkající se jejich oblíbených ovcí snad něco změní. Hodně islandský film, od přísrody po charaktery. Velmi zajímavě natočeno.

• 10.1.2018  12:51

Průměr, prostě tomu dost věcí chybělo. Doba tehdy bylo podle mě mnohem drsnější. Natočeno jako tuctový slaďák, který nikam nevybočuje.

• 18.12.2017  15:35
    Love song (2013)

Film mě bavil. Hudba ve filmu není úplně šálek mého thééé, ale přesto jsem se bavil a Grettě fandil ať da tomu zmrdovi co proto. Noa nakonec dala. Je to víceméně light komedie, ale dobře zahrána a natočená.

• 3.12.2017  23:38

Villeneuve ty pičo jedna, už se na to scifi vyser. Tvůj jednoznačně nejbídnější film. Nastoupil jsi brutálně sestupnou tendenci a s Dunou zřejmě hodláš pokračovat. Bohužel další velký talent ztracený v bezbřehé žumpě scifi. Film samotný je dlouhý rozplizlý a se stupidní zápletkou. První díl byl taky se stupidní zápletkou, nicméně byl úderný a měl atmosféru. Tento počin neměl bohužel nic, ani tu hudbu. Nasrals mě.

• 3.12.2017  23:33

Prostě doják jako prase. Téma je celkem zajímavé a kočka hodně pěkná, tedy na Asiatku. Pražský konec tedy překvapil. jInak je to doják jako prase, ale to už jsem psal.

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42