DannyBoy80

IT

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43
    • 6.5.2020  09:28
    The Deuce: Špína Manhattanu (TV seriál) (2017)

Pecka toto mě fakt bavilo, vývoj prostředí, vývoj postav, vývoj společnosti, vývoj morálky. Paráda. herecky samozřejmě luxus, co by se taky dalo čekat od Franca a Gyllenhaal.

• 6.5.2020  09:26

To je těžko když jsou všechny postavy cáklé. ono to pak působí trochu uměle.

• 6.5.2020  09:25
    Zrádci (TV seriál) (2020)

Přestylované. Nesmyslné lokace jako kancly v kostele. Bez účelu jenom ny styl (borec ve žluté). Katastrofální zvuk, kdy některé dialogy nešly vůbec slyšet. Hudba monotóní stupidní novodobý hip hop, což tedy mělo asi sedět k hlavnému hrdinovi. Herecky to ušlo, scénář ok. Nicméně Poláci jsou úplně někde jinde viz Oslněni světlem, kde bylo snad vše lépe udělané a nejmarkantnější rozdíl byl ve zvuku a hudbě.

• 29.2.2020  22:47
    Drahokam (2019)

Uřvaná sračka s naprosto dementni hudbou. Horší hudbu jsem ve filmu snad neslyšel. Film o dementovi, který furt řve a podělává koho může. Už dlouho jsem se u film takhle nenasral.

• 14.5.2019  20:43

Kino Bohumín, 12.5.2019: Francouzká komedie opět ve formě? Toto se podařilo, mix lehce absurdní komedie s romantikou je zklouben velmi dobře. Herci jsou přijemní. A já jsem se nečekaně pobavil. Trochu to vychází z Na hromnice o den více. Za mě ok.

• 14.5.2019  20:41
    Beze stop (2018)

Spíše komorní film o bezďácích/nebezďácích kteří se snaží přežívat v lese z různých důvodů. Otec s dcerou si takto žijí celkem poklidně nicméně ne všichni jsou z toho nadšení a tak začínají trampoty městem i lesem, přehodnocování i utvrzovaní. No a tak.

• 14.5.2019  20:37
    Blok 99 (2017)

Hodně slušný vězeňský film, ovšem ty explicitní scény mohli vynechat. To moc příjemné nebylo. Nicméně gradace je luxusní. Hodně syrová záležitost a Vince Vaughn v nečekané roli.

• 14.5.2019  20:32
    Bohové (2014)

Parádní Polský film. Naprosto profesionální. Dobrý scénář, výborně zahráno. Prostě nemám výtek. Kéž by to uměli i naši. Prostě Poláci umí.

• 23.4.2019  12:55

Nic moc. Vleče se to. Nic moc se neděje a ani na konci se toho moc nestane. Vcelku nudný film i přes to obdazení. Škoda

• 17.3.2019  11:51
    Favoritka (2018)

Jako fajn. Někdy jsem se i zasmál. Nicméně celkově průměr.

• 3.3.2019  22:33
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Sorry, ale víc jak 3 díly jsem nedal. Nic se tam neděje, o žádnou kriminálku se tam nejedná, thriler nula. Takže zbylo neuvěřitelné táhnoucí se drama. Vlastně ten začátek byl o babě, která ve 40 je naprosto nevyzrálá a do toho se promítá špatný vztah s jeblou matkou. Natočeno moderně s neuvěřitelným množstvím zbytečných prostřihů a flashbacků, víc než co jiné, tak samoúčelné. Dalších 5 hodin života už tomu dát nechci. Neuvěřitelná nuda, kdy žena u každého dílu usla a já jsem k tomu neměl daleko.

• 28.2.2019  17:02
    Heavy Trip (2018)

Brutál :D Kde na to ti seveřani chodí. Parádní oddychová komedie o partičce desth metalových finů. Kteří se mermomocí chtějí dostat na norský metalový festival.

• 28.2.2019  16:58
    Psychiatr (TV seriál) (2018)

Slušný seriál s hrozným koncem. To je klišé na klišé. Závěr mě teda hodně nasral a zkazil zážitek z celé atmosféry seriálu. Škoda.

• 26.2.2019  23:41

Zklamání. Lee se soustředí příliš na agitku a ani to neskrývá. Leze to na nervy neuvěřitelně. Toto někdo natočit naopak tak je označen za největšího rasistu. Neuvěřitelně černobílý film ve všech aspektech. Lee běž s tím do piče. Jeho předešlé filmy jsou jiná liga.

• 26.2.2019  17:20

75%. Zajimavy scenař.

• 3.2.2019  20:41

Omleté téma, které mnoho nového nepřináší. Děj je víceméně konstantní a ne moc překvapivý. Herecky bohužel průměr, feťáky už mnozí zahráli lépe. Aspoň role rodiny býla trochu obohacující.

• 3.2.2019  20:37

Ale jo celkem se to dalo, nicméně jsem asi čekal trošku více. Včetně hereckych výkonů.

• 15.5.2018  11:00

Přetažené utahané a jediné dobré na tom je ta letní italská atmosféra. Zbytek je stokrát zabalené a utahané romantické nic dvou gejů. Film defakto má jediný děj a to je šukat či nešukat spolu. Asi tušíte jak to dopadlo. Po to mdlouhém nic by člověk čekal nějaké závěrečné vyvrcholení. No a opět rozplizlé nic. Film je ztráta času.

• 3.5.2018  08:20
    Metanol (TV film) (2018)

Dost slušní na televizní produkci. Dva díly o největší vlastně vraždě v dějinách Československa. 50 mrtvých, 130 postižených. Moc dobře si na tu dobu pamatuju, na prohibici (v ní se začlo chlastat ještě více, lidi vytáhli staré zásoby slivovic), na to jak denně přibývali mrtví. Natočeno myslím si věrně.

• 3.5.2018  08:16
    Milda (2017)

Dokument o člověku, který již nemá co říct. Možná jako odstrašující příklad do budoucna. Ten člověk je fanatik, extremista a ve většině věcí je úplně mimo. NA nepříjemné dotazy neodpovídá, jede si pouze svoji agitku. Žádná sebereflexe, prostě zbytečný člověk. Jediné co stojí za obdiv je jeho fyzická kondice, mentálně je to ubožák. Já vím, mám prostě jen jiný názor na vraždění lidí, jejich zavírání a bodobné malichernosti, jak to nazývá tento zapšklý kmet.

• 31.3.2018  12:14

Pro příznivce hokeje must have. Propojení s politikou moc nemusím, ale něco z toho asi muselo zaznít. Byl jsem celkem mladý, takže to, že to mělo vliv na deprimovanou společnost mi uniklo. Zároveň doteď je z Kanaďanů číší ta frustrace doteď. Vůbec neberou v potaz, že byli většinu zápasu horší a to brečení nad nájezdy bylo taky komické.

• 31.3.2018  12:11

Bomba komedie dnešních dní. Toto se Polákům hodně povedlo. Humorně řeší problémy dnešní doby co se týče vztahů. Internetové seznamky, cynismus, zákeřnost, chtíč po slávě za každou cenu, neumění komunikace mezi lidmi. Vše to parádně zkloubili do romance dvou nesnášejících s lidí. Samozřejmě už na začátku víte jak to dopadne, ale to je úplně jedno.

• 31.3.2018  12:07
    Joy (2015)

Film je zajímavý defakto pouze procesem přenesení nějakého výrobku do výroby a prodeje. Výrobkem je mop, což už zajímavé není vůbec. No prostě průměr se vším všudy.

• 31.3.2018  12:06
    Mami! (2014)

Zajímavý film o tom jak se chcete starat o lehce mentálně postiženého člověka, který je ovšem často agresivní ke svému okolí a více nevyrovnaný než by bylo zdrávo. ADHD je častou dnešní nemocí a pro rodiče takového člověka to může být hodně náročné. Zejména pro naší samoživitelku, která sama má problém žít svůj život normálně.

• 31.3.2018  11:55
    Cizí oběd (2013)

Zajímavý příběh dvou zoufalých a ,sice každý jinak, osamělých lidí. Vše je propojeno naprosto unikátní rozvážkou obědů, která snad funguje jen v indii. Člověk by jim i přál, aby se aspoň trochu poznali, nicméně přesto si velmi pomohli ve svých trápeních a dali nový impuls k životu.

• 31.3.2018  11:53

Hodně odlehčená komedie, u které se zasmějete i nepříliš inteligentním vtipům, těch je drtivá většina. Každopádně jako oddchovka ok, více od toho rozhodně nečekejte. Sem tam se to ještě Francouzům podaří.

• 31.3.2018  11:51
    Bába z ledu (2017)

Jako na český film celkem ok. Taková celkem klasická vztahovka, ovšem zasazená do netradičního prostředí. Bába z ledu herecky funguje, není tomu vlastně příliš co vyčíst, ale pořád jakoby víte co bude dále.

• 20.2.2018  08:39
    Vzteklina (TV seriál) (2018)

Za mě na český seriál dost slušné a to přesto, že se to odehrává v létě, za slunečného počasí a depresivní prostředí se objevuje málo. Sumasumárm žádná severská krimoška se nekoná. Což na druhou stranu vůbec nevadí, protože někdy je třeba změnit styl. Jsem zvěda kdy kvalitu dostanou i nekriminální seriály. Každopádně i herecky je to ok, včetně Bezručových hercoů, kteří mě potěšili.Zápletka je celkem zašmodrchaná a opravdu se vybarví až v posledním dílu. Téma přesahu do minulosti mi příjde dobře využité.

• 20.2.2018  08:36
    V pasti (TV seriál) (2016)

Atmosféricky vynikající. Prostředí luxusní. Rozjezd dost pomalý. Herecky dost slušné. Celkem taková klasická severská krimoška, tentokrát z Islandu. Máme tady i nějaké osobní roviny a podobně. Rozjed byl ovšem hodně pomalý, možná až 4 díly, což je z 10ti docela dost. Každopádně zbytekseriálu už je výborný.

• 20.2.2018  08:32
    Odnikud (2017)

Minikino kavárna, Ostrava, 18.2.2018: Diane výborně, o tom žádná. Film celkově je hodně předvídatelný a hodně se to podobá novému německému seiálu Teroristé hákového kříže. Jakoby se zdálo, že v německu rezonuje spíše naci otázka než muslimský terorizmus. Nicméně u Akina se asi nelze divit, je to Turek. Každopádně vykreslení psychiky pozůstalé je velmu dobře podané.

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43