Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Dokumentární

Recenze (1 271)

plakát

Příběh Beastie Boys (2020)

Za mě nelze jinak než 5* Beastie Boys jsou prostě srdcovka, mé mládí, legenda a to od doby co jsem poprvé viděl Sure Shot na Esu s Pergnerkou. Prostě a jednoduše TOP světová kapela. K dokumentu můžu mít výhrady jako absence DJ Hurricane nebo Mixmaster Mike a odflaknutý závěr kariéry. Po Hallo Nasty bylo ještě další alba, třeba výborné To the 5 Boroughs.

plakát

The Deuce: Špína Manhattanu (2017) (TV seriál)

Pecka toto mě fakt bavilo, vývoj prostředí, vývoj postav, vývoj společnosti, vývoj morálky. Paráda. herecky samozřejmě luxus, co by se taky dalo čekat od Franca a Gyllenhaal.

plakát

Zrádci (2020) (TV seriál)

Přestylované. Nesmyslné lokace jako kancly v kostele. Bez účelu jenom ny styl (borec ve žluté). Katastrofální zvuk, kdy některé dialogy nešly vůbec slyšet. Hudba monotóní stupidní novodobý hip hop, což tedy mělo asi sedět k hlavnému hrdinovi. Herecky to ušlo, scénář ok. Nicméně Poláci jsou úplně někde jinde viz Oslněni světlem, kde bylo snad vše lépe udělané a nejmarkantnější rozdíl byl ve zvuku a hudbě.

Drahokam (2019)

Uřvaná sračka s naprosto dementni hudbou. Horší hudbu jsem ve filmu snad neslyšel. Film o dementovi, který furt řve a podělává koho může. Už dlouho jsem se u film takhle nenasral.

plakát

Láska na druhý pohled (2019)

Kino Bohumín, 12.5.2019: Francouzká komedie opět ve formě? Toto se podařilo, mix lehce absurdní komedie s romantikou je zklouben velmi dobře. Herci jsou přijemní. A já jsem se nečekaně pobavil. Trochu to vychází z Na hromnice o den více. Za mě ok.

Beze stop (2018)

Spíše komorní film o bezďácích/nebezďácích kteří se snaží přežívat v lese z různých důvodů. Otec s dcerou si takto žijí celkem poklidně nicméně ne všichni jsou z toho nadšení a tak začínají trampoty městem i lesem, přehodnocování i utvrzovaní. No a tak.

Blok 99 (2017)

Hodně slušný vězeňský film, ovšem ty explicitní scény mohli vynechat. To moc příjemné nebylo. Nicméně gradace je luxusní. Hodně syrová záležitost a Vince Vaughn v nečekané roli.

Bohové (2014)

Parádní Polský film. Naprosto profesionální. Dobrý scénář, výborně zahráno. Prostě nemám výtek. Kéž by to uměli i naši. Prostě Poláci umí.

Všichni to vědí (2018)

Nic moc. Vleče se to. Nic moc se neděje a ani na konci se toho moc nestane. Vcelku nudný film i přes to obdazení. Škoda