Karlsberger

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4
    • 9.8.2016  11:24
    Batman a Robin (1997)

Bezpochyby nejhorší film o Batmanovi, který poslal celou sérii na 8 let k ledu. Tento film snad nikdo nemůže brát vážně, protože se v něm nachází nespočet „vtipných“ momentů, kterým se ale nikdo nezasměje, spíše si člověk při nich řekne, co to asi dělá se svým životem, když promrhává svůj drahocený čas nad tímto odpadem. Nad klady tohoto filmu vůbec netřeba polemizovat, protože žádné nejsou. Batman a Robin slouží jako odstrašující případ, jak by se nikdy neměly točit filmy o superhrdinech.

• 7.8.2016  20:15

Přeplácaná podprůměrná akční slátanina, která jen potvrzuje jak se DC infikovalo „Deadpool syndromem“. Představovaní členů Suicide Squad pro mě byla naprosto zbytečná scéna, kterou do filmu tvůrci zakomponovali, protože chtěli mít dvouhodinový film. Batman pro mě bylo hlavní lákadlo proč jsem na film šel, a samozřejmě zklamal mě i on, protože Ben Affleck se absolutně nehodí do role Batmana, a tím pádem i do jakéhokoli filmu, ve kterém Batmana hraje. Další postava díky které jsem filmu dal šanci byl (kdo jiný než) Joker, a musím říct, že ten mě taktéž nikterak neohromil, spíše mi opět zničil iluze o tom, že Batman v Superman byl poslední špatný film z DC světa. Vtipy Harley Queen byly typického amerického rázu, ostatně jak jsme viděli v traileru, tudíž se jim zasmála polovina sálu, které nedochází jak neuvěřitelně stupidní a trapné její celkové počínání ve filmu je. Ostatní postavy mě vůbec nezajímají, a myslím si, že nejsem sám. To už rovnou mohli udělat film jen o Jokerovi, Batmanovi a Harley Queen (s inteligentním scénářem), a vyšlo by to mnohem lépe. Celkem tento film hodnotím jako trapný a ubohý počin, který slouží jako tlustá čára za kvalitnímy filmy od DC.

• 17.7.2016  13:41
    Madonna: American Life (hudební videoklip) (2003)

Zpracování vlajek mě nijak neohromilo. Ihned bych odstranil „špinavý efekt“, který požitek z vlajek a i následné určování jen kazí. Kdyby klip nebyl od Madonny, tak bych vyřadil i ji, protože většinu lidí zajímají jen vlajky, na které se dívá opravdu špatně, když tam Madonna pořád zaclání. Tudíž, pokud jste přišli kvůli vlajkám budete jedině zklamaní. Jestli si budete chtít spravit chuť, doporučuji si radši pustit „Zábavné Vlajky“, které svou kvalitou i informační hodnotou bezproblému tento klip převýšily.

• 10.7.2016  17:58

Už od oznámení filmu, jsem byl hodně natěšený, že moje oblíbené herní duo z dětství, dorazí na filmová plátna, ale rozhodně jsem nečekal, jak špatná distribuce tohoto filmu v ČR bude. Film nehrají v žádné větší síti kin v ČR, tudíž budete muset hledat po menších kinech, což díky Biooku v Praze nebyl až tak velký problém, ale stejně bych byl radši kdyby film byl na více místech ke zhlédnutí. Od Ratcheta a Clanka jsem čekal průměrný, animovaný, akční a rádoby vtipný film spíše pro mladší publikum, a to se celkem splnilo. Příběh vychází z klasického klišé vzorce akčních filmů pro děti, který ničím snad překvapit ani nemůže. Co se týče českého dabingu, jsem nebyl nijak ohromen, ale ani zklamán. Kdyby tu byla nějaká možnost vidět film v originále, neváhal bych ani minutu, protože (jak se dalo čekat) český překlad v několika chvílích nedával moc smysl. Ve filmu byla příjemná reference na další hry od Playstationu např. Sly Cooper, Jak and Daxter atd. Nelepší na celém filmu je ale bezpochyby potitulková scéna, která kritizovala potitulkové scény. Celkový dojem z filmu je ale dost plytký, tudíž na konci filmu máte trochu pocit, že se vám snížilo IQ, ale to k tomu už patří. Ratchet a Clank není špatný film, je to jen typický průměr, který vás nijak nenadchne. Přál jsem si, aby se tento film dostal do sbírky kvalitních filmů podle hry, ale to opravdu není tento případ. Hra > Film - 50%

• 28.6.2016  22:54
    Batman (1989)

V porovnání s Nolanovým Batmanem se na to člověk kouká trochu z jiného úhlu, ale nikoli z horšího pouze z aktuálnějšího. Hudba od Danny Elfmana filmu dává tu správnou atmosféru, kterou na Batmanovi mám rád. Na rok 1989 je to opravdu kvalitní superhrdinský film, ale když už bych někdy měl chuť na Batmana, určitě se spíš obrátím na Temného Rytíře.

• 26.6.2016  18:43

Celkem hezky zpracovaný dokument o tom, jak videohry začínaly, a čím jsou dnes. Nejcíce mi vadilo, že dokument nešel postupně od začátku videoher až do současnosti. Místo toho přeskakoval z jednotlivých generací konzolí sem a tam. Tvůrci toho vynechali opravdu hodně, ať už se jedná o PC hry, handheldy či jiné jednotlivé konzole, které nebyly sice nijak extra úspěšné, ale za zmínku by stály. Celkový dojem z filmu je bohužel dost mizerný a občas nudný, tudíž za mě lepší nadprůměr.

• 25.6.2016  22:32
    Avengers (2012)

Avengers je podle hodně lidí nejlepší film od Marvelu, ale to je podle mě naprostá blbost. První hodina a půl filmu je jen čistě koncentrovaná nuda, která je okořeněná nezajímavým příběhem s trapnými scénami a ještě trapnějšími vtipy. Jediná věc, které jsem se zasmál, byla narážka na sobeckost Iron Mana od Capitána Ameriky: „Nedokážeš se obětovat. Zalehnout ostnatej drát, aby po tobě mohl druhej přelízt." Tato narážka byl nejlepší vtip celého filmu (tedy pokud nepovažujete celý film jako jeden velký vtip). Po celou dobu filmu jsem doufal, že se to rozjede nebo, že aspoň finální souboj bude zajímavý, ale film mě zklamal i po této stránce. Celkově film hodnotím jako další zpackaný přírůstek do MCU, který mohl být opravdu velkolepý, ale hold se mu to nepovedlo. I když film stojí za nic, aspoň poslouží jako další argument, proč je DC lepší než Marvel.

• 22.6.2016  23:07

Úplně poprvé jsem se s Ashem setkal ve hře Army of Darkness: Defense na Android. Celkem mě v té chvíli zajímalo, jak vypadá film, podle kterého je tato hra udělána, ale stále to nebyl dotatečný impuls k tomu, abych se na film podíval, až do doby, kdy jsem začal hrát hru Poker Night 2, ve které je Ash jedna z hlavních postav. Poker night 2 je hra, co je známá hlavně vtipně pojatými referencemi na filmy, hry či seriály. Hodně takových referencí na Army of Darkness jsem nechápal úplně na 100%, tudíž jsem se rozhodl, že dám tomuto filmu šanci, i přestože jsem nikdy neviděl žádný díl Evil Dead ani nic podobného. Už od začátku film nabere skvělý spád, při kterém divák netrpělivě čeká na další dějové zvraty. #potěš-mě-bejby ... Film je napěchován akcí s prvky hororu, ale plnohodnotný horor to není. Celkově je film podařený akční „horor" se skvělou atmosférou a zajímavým příběhem. Na filmu mě ale nic zvlášť neohromilo, takže za mě lepší nadprůměr. Doporučil bych ho hlavně lidem, kteří příliš nemusejí horory, ale nevadí jim filmy s nemrtvou tématikou.

• 19.6.2016  12:21
    Flogging Molly: Float (hudební videoklip) (2009)

Skvěle zpracovaný klip s originálním konceptem. Skvělá práce kamery a střihu, která dokonale ladila se songem samotným. Když bych tento klip porovnal s ostatními klipy z roku 2009, tak by rozhodně byl mezi nejlepšími.

• 19.6.2016  12:07
    Lindsey Stirling - Spontaneous Me (hudební videoklip) (2012)

Taková klasika od Lindsey Stirling. Akční kamera, poutavá krajina, rozmanitost prostředí a k tomu skvělý střih. Klip je nauvěřitelně poutavý jako jakýkoliv jiný klip od Lindsey, ale jsou tu od ní mnohem lepší kousky. Za mě vydařené 4 hvězdy.

• 18.6.2016  20:06
    Eluveitie - The Call of the Mountains (hudební videoklip) (2014)

Dokonalé spojení keltské hudby a Metalu. Klipu se nejvíce povadla kamera společně se střihem. Dojem z klipu je naprosto grandiózní a užije si ho i divák, co Metal moc neposlouchá.

• 18.6.2016  18:02
    Lindsey Stirling - Transcendence (hudební videoklip) (2012)

Experimentální klip od Lindsey Stirling, který nebyl nijak populární, ať už v době natočení, tak i dnes. Je to zkrátka něco trochu jinačího, než to co známe od Lindsey Stirling dnes, ale stále je v klipu originalita, kterou cením. Samozřejmě se ale klip / song nedá srovnávat s její novější tvorbou.

• 16.6.2016  14:43
    Johny Machette: Se zbláznim (hudební videoklip) (2013)

Cancer ještě nikdy nedosáhl takové úrovně, jako právě teď. První karcinogenní věc na tomo klipu/songu je bezpochyby ukradený beat ze songu od Macklemore & Ryan Lewis ft. Ray Dalton - Can't Hold Us. S tímto beatem by člověk mohl očekávat něco, co se aspoň bude dát poslochat, ale tak se opravdu nestalo. Po dobu celého klipu divák může pozorovat dokonale autistické pohyby Johnyho Machette, které tomuto rakovinotvornému hudebnímu „zázraku“ dávají tu správnou šťávu. Nic ale nepřekoná ten pocit naprosté úzkosti, který budete pociťovat od doby co Johny Machette otevře pusu, a začne vyluzovat záhadné zvuky, které on označuje jako „text“. Jednu část textu ale musím uznat, že Johny vystihl naprosto správně, a to je část, ve které Johny popisuje svůj charakter: „Jsem namyšlenej primitiv, mý texty postrádají vtip.“ A také část, kdy Johny popisuje své existenční problémy: „A to holky netušej, že jsem vlastně chudej.“ Ok, tak to by byli části textu, které celkem dávají smysl, ale ten zbytek je pouze čistě koncentrovaný radioaktivní odpad, který neměl nikdy vzniknout. Tudíž, pokud chcete zažít 3 minuty absolutních hoven, můžu vám tento klip/song jedině dopručit!

• 16.6.2016  13:52
    Green Day - Let Yourself Go (hudební videoklip) (2012)

Jako vážně, toto bylo natočeno 17. listopadu 2011? Vypadá to, jak z minulého století. Ani to není videoklip, ale jen záznam z koncertu. Davám jednu hvězdu z milosti, nikoli za snahu, protože ta tady očividně nebyla.

• 16.6.2016  12:46
    Three Days Grace: Never Too Late (hudební videoklip) (2007)

Skvělý rock s originálním klipem. To už se dnes moc nevidí. Na rok 2009 opravdu působivý výkon.

• 16.6.2016  12:38
    Lindsey Stirling - Assassin's Creed III (hudební videoklip) (2012)

Sice nejsem kdovíjak velký fanoušek Assassin's Creed, ale i tak musím uznat, že se toto vážně povedlo. Kombinace violy s herní tématikou hold zaujme nejednoho hráče.

• 15.6.2016  17:06
    Radiohead - Burn the Witch (hudební videoklip) (2016)

Takový klip jsem tedy rozhodně nečekal, ale rozhodně mě velice příjemně překvapil. Musím říct, že tento animovaný počin se opravdu povedl. Skvělá hudba s dokonalým klipem, co víc si přát.

• 14.6.2016  23:54
    Lindsey Stirling: Beyond The Veil (hudební videoklip) (2014)

Naposto skvělá práce ze strany kamery, střihu a efektů. Dramatické záběry s Lindsey Stirling zkrátka nikdy nezestárnou. Nejlepší věcí na tomto klipu (stejně jako u mnoho jiných klipů od Lindsey Stirling) je ale rozmanitost prostředí, které diváka donutí být stále ve střehu.

• 12.6.2016  11:47

Originalita se nezapře, ale celkový dojem z klipu je pouze skvěle zpracovaná „podivnost“.

• 12.6.2016  11:32
    Green Day - Troublemaker (hudební videoklip) (2012)

Videoklip, který ve skutečnosti ani není videoklip, ale jen sestříhané záběry z nahrávání songu a koncertu. Green Day si už nahrabal peněz dost, tak proč se snažit vymyslet něco originálního. #GreenDay-Logic

• 11.6.2016  19:10

Dokonalá kombinace Lindsey Stirling s Piano Guys vytvořila naprosto skvělý cover s dokonalou hudbou a kvalitním klipem. Je jen škoda, že od té doby Lindsey s Piano Guys nic dalšího nanahrála, protože by to byl jednoznačně další skvost do sbírky.

• 11.6.2016  18:50
    The Prodigy - Warrior's Dance (hudební videoklip) (2009)

Skvělý klip, kterému se originalita opravdu nezapře. Nejlepší věcí ale je, že klip se k songu hodí naprosto perfektně!

• 11.6.2016  18:43
    Johny Machette feat. Ondřej Brzobohatý: Spasitelé (hudební videoklip) (2015)

Klip rozhodně není natočený špatně, ale o to mi nejde. To co je ve klipu ukázáno je dokonalý příklad přírodního canceru. Text písně by klidně mohli pouštět lidem před popravou, protože po tomhle by už nikdo nechtěl žít.

• 11.6.2016  18:23
    Green Day - Stay The Night (hudební videoklip) (2012)

Green Day nemá opravdu moc dobrých klipů, a tento k nim rozhodně nepatří.

• 9.6.2016  21:27

Jakožto člověk absolutně nopolíbený světem Warcraftu musím říct, že to nebylo špatné. Ve filmu se ale najde pár věcí, které mi kazily celkový dojem z filmu. Věci co mi nejvíce vadily, byly roztažené scény. Děj filmu by se krásně dal splasknout do hodinu a půl dlouhého filmu, ale autoři hold chtěly udělat celovečerák jak se patří, a to se jim tak nějak povedlo. Dále se ve filmu daly najít scény, které měly efekty s velice okatým greenscreenem či scény s až moc vysokou mírou trapnosti. Příběh jako takový není žádný zázrak, ale to jsem od tohoto filmu ani neočekával. Co musím rozhodně pochválit byly akční scény, které i s kamerou a střihem skvěle ladily. Ve filmu se vyskytují pouze 2 druhy scén, a to scény s Aliancí a Hordou, jak přemýšlí nad bojem a věcmi kolem toho, a scény bojové. Celkově se film řadí rozhodně k lepším filmům podle videohry, ale není to rozhodně nic velkolepého. Rozhodně doporučuji jít na film i lidem, kteří o Warcraftu nic neví, protože sám jsem jeden z nich, a při filmu jsem nepociťoval, že bych zrovna nevěděl co se děje. Kdybych měl nostalgické vzpomínky na hraní Warcraftu 3, asi bych přidal jednu hvězdu navíc, ale jelikož to tak není nezbývá než dát hvězdy tři, které jsou ale bezesporu zasloužené.

• 9.6.2016  17:07
    Within Temptation: Shot in the Dark (hudební videoklip) (2011)

Rozhodně jeden z horších klipů od Within Temptation. Nenašel jsem nic co by se mi líbilo kromě songu, takže hold slabší podprůměr, s nijak zajímavým nápadem či zpracováním.

• 9.6.2016  16:42
    Nicki Minaj - Freedom (hudební videoklip) (2012)

Klip byl pro mě jen 5 minut dlouhá nuda. Klip je z převážné většiny o ničem, a song taktéž diváka neohromí.

• 5.6.2016  18:43
    Lindsey Stirling: Shadows (hudební videoklip) (2012)

Na rok 2012 je to stále velice slušné, ale v porovnání s jinými klipy a songy od Lindsey Stirling to není nic převratného.

• 5.6.2016  18:40
    Z vany ven (hudební videoklip) (2009)

Zmatenější a rozporuplnější klip snad neexistuje.

• 5.6.2016  18:32
    The Prodigy - Invaders Must Die (hudební videoklip) (2008)

Také jedna ze starších znělek Re-playe... Ach ta nostalgie

<< předchozí 1 2 3 4