ALIENka_

jsem mimozemšťanská moucha bzz

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 21.9.2019  23:35
    Osvícení (1980)

Upřímně fakt nevim, jak tenhle film hodnotit. V osmdesátkách to musel bejt pokrokovej horor plnej originálních věcí, ale když jsem na to koukala v roce 2019, tak mi tak nějak přišlo, že aspoň polovina hororů okopírovala jeho styl a scény jako tyhle jsem viděla už tolikrát, že mě někdy i nudily, což mě ale neskutečně sere, protože tenhle film s tím přišel jako první. No každopádně Jack je skvělej. Jeho žena, tak ta mi vůbec nesedla a koukat se na ní 2 hodiny bylo někdy fakt na umření. Atmosféra byla ovšem skvělá a scéna v labyrintu no to byla lahůdka. Konec předvídatelnej, ale což, tak je to u většiny hororů. :D Hodnocení: 8/10

• 21.9.2019  23:28

Sakra práce tenhle seriál mě nepřestává překvapovat. Tady je to jeden nápad originálnější než ten druhej, a tak se mi to líbí sakra! Samozřejmě i tady jsem se dočkala skvělýho plot twistu, kterejch má seriál taky požehnaně. Nevím, co je účelem Černýho zrcadla, ale jestli je to zvýšit počet sebevražd, tak myslím že účel splnil, protože po každým díle se fakt nechci dožít budoucnosti. Hodnocení: 9/10

• 21.9.2019  23:23
    13 Reasons Why - Season 3 (série) (2019)

Absolutní pičovina. Už druhá série začínala bejt celkem na vyližprdel, ale trojka? Tak ta to dotáhla do úplně jinejch rozměrů. Ani byla neskutečně otravná postava. Atmosféra byla tak akorát nudná. Příběh? Tak to tahle série nezná, protože to jsou pořád jenom kecy kecy a hovno z toho. Z Bryce nakonec udělali chudáka, kterej vlastně za nic nemohl a náběh na čtvrtou řadu byl pěkně lacinej. Hodnocení: 3/10

• 21.9.2019  23:18

Tak konečně mám tu pičovinu za sebou. Bohužel vypadá to, že budu muset protrpět ještě čtvrtou sérii, no to potěš prdel. Každopádně v týhle epizodě se, na to že je poslední, vůbec nic nestalo, většina dílu je jenom pokec Ani s otcem Alexe a při tom běží příběh (no prostě klasika 13 Reasons Why, však víte co myslim). Bryce zabil Alex, svedlo se to na Montyho, kterej umřel a byl gay, a všechno dobře dopadlo. Zazvonil zvonec a pohádky je konec. Tak zas za rok. Hodnocení: 3/10

• 17.9.2019  14:37

Tak konečně po zkurvenejch 12 epizodách se něco stalo. Konečně jsem viděla smrt Bryce (ok teď zním jako psychouš, ale víte co myslím). Samozřejmě klasika - když tvůrci neví, jak by se mělo přijít na to, kdo spáchal vraždu, prostě tam nahoděj týpka, co se sám přizná a hotovo. Ale jinak jsem ráda, že do tý věci se znásilněním zahrnuli i chlapi, protože o tom absolutně nikdo nemluví a děje se to. Asi k tomu už nemám co víc říct, další epizoda je díky bohu poslední, tak budu mít od tohohle seriálu zase chvíli pokoj. Hodnocení: 6/10

• 15.9.2019  15:31

To zas byla pičovina. Celou dobu čekám na ten homecoming zápas, říkám si jaká to bude mrda a ono hovno. Navíc to tam bylo tak na 30 sekund a většinu času ještě k tomu zabraly ty otravný feministky. Klasicky se zase po celou dobu nic nedělo, až na konci se ukázalo, že Clay chce nenápadně zmizet, což je největší pičovina, která ho mohla napadnout, vzhledem k tomu, že je podezřelej numero uno. Takhle ho rovnou zavřou ať je vinnej nebo ne. Hodnocení: 2/10

• 7.9.2019  13:14

Totální mrda. Když jsem se rozhodovala, jak si zlepšit náladu po katastrofální třetí sérii 13 Reasons Why, Tarantino byl jasná volba. Tenhle chlap je prostě génius. Cože? Říkáte, že z druhý světový by se neměla dělat prdel? Tak na to já vám z vysoka seru, protože tohle byla kurva skvělá jízda. Herecký výkony absolutně geniální. Postavy jsou zajímavý, originální a příběh? No tak k tomu snad ani nemusím nic říkat ne? Gore, krev a vraždy? Jasná věc. Hákový kříže na čele? No to si pište, že kurva jo! Skalpování němců? Ano prosím! Německej štrůdl se šlehačkou? Mmm taky byste si dali že? Hodnocení: 100 Tarantinů/10

• 7.9.2019  13:00

Dobrej úvod do seriálu, dlouho jsem neviděla takhle originální nápady a tak uvěřitelný vize budoucnosti jako tady. Něco mě teda přišlo jako promrhání nápadem (viz. třetí epizoda), něco by si zase zasloužilo celou sérii, protože jeden díl na to prostě nestačil a chtělo by to více loru (viz. epizoda 2), ale jinak dobrej začátek a těším se na další.

• 7.9.2019  12:52

No do prdele, tak tohle stálo za to. Nechápu, jak se tvůrcům povedlo smrsknout tolik nápadů a myšlenek do hodiny, ale že to udělali kurva dobře. No nebudu lhát taky bych si domů pořídila umělou inteligenci, která by zároveň byla já. Navíc ta atmosféra je prostě skvělá. Tohle je bezesporu nejděsivější pohled do budoucnosti zatím (ale koukám od konce - no co na Netflixu nebylo poznat co je první díl, takže se to může změnit), hlavně ten konec, představte si, že byste do smrti nemohli s nikým promluvit a navíc byste ani nikoho pořádně neviděli. No děsivý jako prase. Hodnocení: 10/10

• 7.9.2019  12:45

Saakra tohle mohlo bejt fakt dobrý, nápad byl skvělej a rozhodně bych v takovýhle budoucnosti nechtěla žít, to by si pak každej mohl přehrát kteroukoliv pičovinu, co jsem kdy udělala. No ale ten příběh byl tak kurva nudnej, nechci hodinu koukat na to, jak se postavy hádaj, kdo koho podved apod. to jsem viděla už tolikrát, že mě to prostě už nudí. Hodnocení: 6/10

• 7.9.2019  12:39

Skvělej nápad a vize budoucnosti pěkně děsivá, to vám povím. Ale tohle je prostě jeden z těch dílů, kterýmu by prospělo víc než jenom hodina trvání na rozvinutí nápadu. Hodnocení: 7/10

• 6.9.2019  17:37

Sakra ten příběh je ale strašně rychlej, vůbec nestíhám, co se tam děje, jak je to rychlý, ocenila bych kdyby měla tahle série tak 26 epizod nejmíň (pro ty co maj IQ 26 ironie guys). A romance Claye a Ani je snad největší pičovina, jakou jsem viděla. Mám pro to jediný slovo - cringe. Hodnocení: 3/10

• 6.9.2019  17:32

Definitivně přidávám k Ani další otravnou píču, která mě snad sere ještě víc a to sice Jessicu. Její teorie o tom, jak školní fotbalovej tým tvoří násilníky je snad míň uvěřitelnej než, že je země placka, a to už je kurva co říct. Protože víte co, když rozpustíte tým, kterej je úspěšnej jako prase, pomáhá dostat se studentům na vejšku a pro někoho je to vášeň, tak určitě pomůžete atmosféře ve škole, a vůbec by se nemohlo stát, že byste tím třeba nasrali půlku školy, to vůbec ne. Hodnocení: 3/10

• 5.9.2019  20:22

Ok už jsem si na 100% jistá, že Clay má v týhle sérii jenom jedinou úlohu - přijde k někomu do baráku nebo k čemukoliv co mu patří, náhodně něco najde, řekne si "No do prdele, tohle je jasnej důkaz, že tenhle člověk zabil Bryce" a šlohne to, načež zjistí, že to "překvapivě" je důkaz úplně na hovno a jede se od začátku. Jinak Ani je pořád otravná píča s těma jejíma kecama, všechno je to furt to samý dokola a nic se pořádně neděje. Co to prostě je? Nějaká indická soup opera? Hodnocení: 3/10

• 31.8.2019  19:39

Okay za celý 3 série jsem ještě nezažila, aby byla nějaká epizoda takhle o ničem a takhle otravná. Zbytečný kecy, romance Ani a Claye, ta feministka s brejlema a Bryce oprcal Ani? Co to kurva? Jo a pak je tady ještě scéna, kdy Clay místo Hanny vidí Bryce. Já už kurva nevím jestli jsem omylem nezapla nějakej americkej sitcom ze střední či co. Hodnocení: 2/10

• 31.8.2019  19:31

Myslím, že scéna, kdy feministky udělaj bordel na pohřbu, tak nějak shrnuje feministky a obecně feminismus v roce 2019. Pamatujete kdy to bylo o rovnoprávnosti? Feel old yet? Hodnocení: 4/10

• 31.8.2019  19:24

Tahle série to je fakt feminismus první třídy, vážně právě udělali z ředitele feministu? Co to do prdele má bejt? Už jsem přestala i očekávat, že se z Ani vyklube něco víc než jenom otravná píča, co 99% svýho času odposlouchává cízí rozhovory a na pozadí říká svoje myšlenky, který absolutně nikoho nezajímaj a už vůbec ne mě. Clay má asi nějakou úchylku na prohledávání věcí jinejch lidí, protože přísáhám, že to je tak jediná věc, co v týhle sérii dělal. No jediná zajímavá postava je tady fakt už snad jenom Bryce. Hodnocení: 4/10

• 29.8.2019  22:50

Tak je to jasný, tahle série je jenom další prodlužovačka, aby se splnila kvóta 13 dílů. Tylera, i když byl zajímavej, mohli zkrátit na polovinu. Tyler asi taky nebude nejbystřejší hošík, když má v notebooku jen tak fotky mrtvoly a ani si ho nezamkne a kdo by sakra schovával zbraně v řece, to je absolutně to nejhorší místo na schování zbraní a v každým filmu je prostě vždycky hoděj do řeky, kde je samozřejmě policajti najdou. Well done. (Jo a pořád mě sere klub feministek btw.) Hodnocení: 5/10

• 28.8.2019  23:12

Ve zkratce - přesně jako minulej díl akorát víc zajímavej. Ani a Clay možná nebudou tak špatná dvojka, i když mi prostě Ani do příběhu pořád nějak nesedí. Pěkně mě sere, že tam pořád cpou zmínky o rasismu, co absolutně nedávaj smysl - kurva, to bych ráda věděla, co je rasistickýho na tom, že chcete pozvat svojí přítelkyni z Keňi na Keňský jídlo, už trochu přeháněj se mi zdá. Ale zajímá mě, jak to bude s Tylerem, vypadá to, že Bryce fakt zabil. Aspoň na něco se můžu ještě těšit v týhle sérii. Hodnocení: 5/10

• 28.8.2019  22:59

Fakt lituju svýho rozhodnutí kouknout se na tenhle paskvil. Ani mě pořád přijde jako strašně zbytečná postava, ale aspoň tady už měla nějaký zajímavý scény s Brycem, což byly upřímně snad jediný části, který jsem si užila a zajímalo mě, co se stane dál. Z Jess se koukám stala zkurvená feministka, to mi tak chybělo, ale vážně ty kecy typu "všichni kluci jsou špatný a jsou násilníci" mně fakt neskutečně serou, jasně jasně byla znásilněná, ale do prdele, kvůli jednomu klukovi odsoudit všechny.. a prej, že dnešní společnost je už bez předsudků. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Hodnocení: 3/10

• 27.8.2019  22:57

Už druhá série byla chyba, no a třetí vypadá už na totální pičovinu, a to prej maj dělat i čtvrtou - tak to bude absolutní průser. Každopádně nová holka, která evidentně nahradila Hannu mi absolutně nesedí a akorát mě pěkně sere. Zatím dělá ostatním postavám jenom křena a objevuje se na místech, kde jí zrovna scénaristi potřebujou jenom aby si s někým promluvila, což by mohla udělat jakákoliv jiná postava, takže za mě je zatím úplně zbytečná. Atmosféra nevim nevim, v první sérii byla hustá jako prase, ve druhý špatná a tady tak něco mezi zatím. Příběh možná nebude špatnej, zatím je to ale strašná nuda a neděje se ani hovno, krom toho, že zmizel Bryce. Hodnocení: 4/10

• 25.8.2019  14:28

Postavu Červenýho draka tvůrci ztvárnili úžasně, jsem ráda, že mu dali takovej prostor, protože je to teď snad nejzajímavější postava vůbec a fakt by mě nasralo, kdyby měl v celý sérii jenom pár scén a člověk by vlastně ani pořádně nevěděl o koho jde a jakej má charakter. Hodnocení: 9/10

• 23.8.2019  23:04

Ty scény s Červeným drakem jsou prostě úžasný, teda samozřejmě když nepočítám scény, kdy se tam objeví opravdovej drak, který má CGI jak videohry z 90sátejch let. Ale rozhovor Willa s Hannibalem na konci epizody joo to mi chybělo, taková normální schůzka dvou starejch dobrejch kámošů u pivča v hospodě mmm. Teda až na to, že tady chybí jak hospoda, tak i pivčo, no a jak to maj ve vztahu, tak to bych taky ráda věděla, maj mezi sebou složitější vztah než ženský, a to už je co říct. :D Hodnocení: 9/10 červených draků doporučuje

• 20.8.2019  23:33
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

No tak mám dokoukáno kompletně všech sedm sérií. Musím říct, že i přesto, že mě tenhle seriál někdy pěkně sral a musela jsem si dát nějaký ty pauzy, byl to fajn zážitek. Originální seriál, u kterýho jsem fakt ráda, že jsem ho dotáhla do konce, a kterej za to občasný utrpení (převážně pátá série) stál. Jak říkám, mělo to svý slabý chvilky a nebylo jich málo, ale to jak autorka zakončila cestu všech postav bylo emocionální jako prase a poslední 4 díly jsem zmákla na jeden zátah. Co tomuhle seriálu ještě určitě musím ještě nechat je vývoj charakteru, hlavně u některejch postav (Taystee, Dogett..) je zmáknutej úžasně. Nevěřila bych tomu, ale tenhle seriál mi bude chybět, i když na jednu stranu jsem ráda, že už ho mám za sebou (někdy jsem uvažovala o tom, že s tim na dobro seknu, jak jsem se nudila) a že nebudou žádný nový série. Hodnocení: 7/10

• 20.8.2019  23:28

Tak tohle byla jízda. Skvělý zakončení série, s koncem jsem naprosto spokojená. Musím říct, že mi tenhle seriál snad bude i chybět. Jsem ráda, že na konci ukázali i co se stalo s ostatníma postavama, který nebyly vidět 2 série, a že Piper skončila s Alex. Hodnocení: 10/10

• 20.8.2019  23:23

Sakra práce to je zas jednou emocí v jednom díle. Ta celá věc s Taystee byla jedna z nejsilnějších částí, nevěřila bych tomu, že mě to takhle dostane, hlavně když už pro mě tenhle seriál začínal bejt jenom věcí k dotažení do konce a pak přišlo tohle. Musím taky zmínit Dogettovou, která měla úžasnej vývoj charakteru a z postavy, která mě na začátku strašně srala, se stala jedna z nejlepších postav. Autorka krásně zakončila i příběh Nicky a Red stejně jako Lorny. No a samozřejmě dvojka Fig a Caputo tomu dodávaj tu správnou třešničku na dortu. Hodnocení: 9/10

• 20.8.2019  23:11

No saakra na tohle jsem fakt nebyla připravená. Když jsem říkala, že doufám, že se tenhle seriál aspoň na konci pořádně rozjede, ani v nejmenším jsem nečekala, že to bude až takhle dobrý. Hodnocení: 9/10

• 19.8.2019  14:59

No do prdele, to jak byl smutnej tenhle díl. Kdyby tu skvělou atmosféru nenarušovaly ty vtipný scény, tak by byl perfektní, jenže zrovna když jsem rozdejchávala to, že má Red demenci (jasně bylo to jasný už od začátku, ale stejně ta scéna byla drsná jak šmirgl papír), tak se tam objevila scéna s kuřatama sakra práce! Hodnocení: 8/10

• 19.8.2019  13:19

Sakra opětovný setkání Taystee a Caputa? Bezesporu jedna z nejlepších částí série, možná i celýho seriálu. Útěk Morellový bude ještě zajímavej, i když by mě zajímalo, jak se do prdele dostala ven. A její příběh saakra jeden z nejzajímavějších vůbec. Musím říct, že ona je sama o sobě strašně originální postava, což se teď už moc nevidí. Hodnocení: 7/10

• 19.8.2019  12:13

Jestli to takhle bude pokračovat dál, tak se fakt už unudim k smrti. Je to osmej díl, tak do prdele, jak dlouho mám ještě čekat než se něco začne dít? Však už zbejvá jenom 5 dílů! Hodnocení: 5/10

<< předchozí 1 2 3 4 6 7