ALIENka_

okres Praha
( ͡° ͜ʖ ͡°)

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 14.9.2020  17:58

Billův syn je teda oficiálně psychopat. Nemůžu říct, že bych to nečekala, kluk byl podezřelej už od začátku, ale stejně jsem z toho dostala pěknou husinu (jestli to teda není korona). No představte si, že jste agent FBI, co vyšetřuje sériový vrahy a zjistíte, že váš vlastní syn se podílel na vraždě. To by se z toho jeden posral. Greg se konečně rozhoupal k nějakýmu činu, kromě donášení, a z interview s vrahem bude mít nejspíš trauma dokonce života. Hodnocení: Mindhunter neboli proč nemít děti/10

• 14.9.2020  17:49

Chudák Holden, už si myslel, že sbalil takovou pěknou ženskou a ona to bylo jenom další vražda. Tak aspoň Wendy se podařilo zařídit rande s barmankou. Greg začíná bejt celkem sympatickej cápek, nenechte se ovšem zmást, pořád toho sviňáka za tu zradu nenávidím. Ale tak snad to bylo jenom poprvý a naposled, a už mu znova nebude jebat na kebulu. Každopádně vrazi jsou velký sympaťáci, většinou teda celkem retardi, ale mají takovou zvláštní auru.. radši to tady skončím, už tak to vypadám, že mám fetiš na vrahy. Hodnocení: vrahům zdar/10

• 2.9.2020  20:15

Aa máme dalšího vraha. Sakra ty dlouhý řasy mu závidím, to by ani řasenka nebyla třeba (hmm přirozená krása). :D Musím říct, že zjištění, že Holden má záchvaty paniky fakt napomáhá napínavosti. Při tom interview jsem čekala na chvíli, kdy ho to zas popadne, nikdy jsem neviděla víc napínavej rozhovor. No a to je tak všechno pro tenhle díl (jo ještě ta vražda na začátku vlastně, sakra umřelo asi 5 lidi a já na to zapomenu). Jinak Wendy má zálusk na barmanku a společně s Billem se snaží udržet Holdena v použitelným stavu. Hodnocení: David Fincher je prostě záruka kvality/10

• 28.8.2020  19:24

Holden je pěkně v prdeli - všechny ty rozhovory, vřelý objetí s výhrůžkou smrti od Kempera, a ještě mu nadřízenej na rovinu řekne, že je kokot a může za jeho odchod do "důchodu". Ani se mu nedivím, z toho bych taky byla v prdeli. No a to by bylo tak všechno pro tenhle díl - klasickej úvod do začátku série, kde se nic neděje. :D Hodnocení: tentokrát máme jenom 9 dílů, tak snad bude druhá série aspoň pořádně našlapaná sakra/10

• 28.8.2020  19:15

Počkat, to mi chcete říct, že Holden a jeho přítelkyně se rozešli až teď? A ještě k tomu se s Holdenem rozešla ona sama? Však ona je ta píča, co kousala jinýho chlapa. Jeden by řekl, že se s ní rozejde spíš Holden. Ale ten na to nejspíš už zapomněl, protože to nebylo zmíněný ani jednou od doby, co se to stalo. Každopádně velice mě překvapila skutečnost, že Holden projevil nějaký emoce (viz. konec), a teď nemyslím jeho co-to-kurva pohledy, ale opravdový zděšení (nevím, jestli se mám radovat nebo ne, poker face Holden mi bude chybět). Hodnocení: sice to není nějakej famózní konec, ale na dokument o vrazích to není vůbec špatný/10

• 25.8.2020  15:35

Tahle epizoda je jako kopanec do koulí, takhle se věci snad ještě neposrali, a to je příští díl už poslední. Matně si vzpomínám, že jsem kdysi řekla, že díky tomuhle seriálu snad budu i soucítit z vrahama - no po pár dalších dílech si dovoluji prohlásit tento výrok jako nepravdivý. :D A vůbec nevím, kam mám sakra zařadit Gregga. Minulej díl byl pěkná krysa, ale pak do toho šel s Billem a Holdenem, tak jsem si říkala, že se z něj stal celkem sympaťák, bohužel to vypadá, že je z něj zas krysař a můžu ho vesele nenávidět. Stejně tak mě patřičně nasrala Wendy. Chápu že "eight ripe cunts" není úplně politicky korektní, ale tak ježiš však to bylo chytrý a účel to splnilo. No tak teď je krysa i Wendy, taková sexy žena, že bych se kvůli ní i lesbou stala. A poslední věc - Holden se zase vrátil ke svý přítelkyni, která ho ještě minulej díl podváděla? Co? Proč? To nedává smysl, proč by to dělal?! Hodnocení: přeju upřímnost soustrast ptáčkovi ve větráku/10

• 23.8.2020  18:53

Tak do týmu přichází novej cápek, kterýho si tam dohodil vedoucí, aby měl přehled. Takže samozřejmě je to zatracená donašečská krysa. :D Holden je trochu podezíravý debílek, ale nemůžu mu to mít za zlý, jelikož jeho přítelkyně je píča a fakt ho provádí s nějakým chlápkem z temný místnosti kdesiv prdeli. To byl mimochodem fakt skvělej konec, i když absolutně nevím o co tam šlo, jestli to byl nějakej tajnej bar nebo hulící doupě, a jak o tom Holden vůbec věděl (on je vlastně z FBI, tak teď už to dává smysl), ale sakra že to byla pěkná scéna. No a ředitel vypadá přesně jako pedofil intelektuál, ale zase pořád je možný, že o nic nejde, ale v tomhle seriálu to vidím spíš na to, že má ve sklepě mražený dětský nohy. Hodnocení: už teď mě neskutečně sere ten krysí nováček/10

• 20.8.2020  21:40

Tenhle seriál má víc hororovou atmosféru, než ty nový rádoby horory, co poslední dobou vycházej. Jsem ráda, že předchozí vražda se dořešila, a kamenná tvář Holden, Bill děti traumatizující a sexy Wendy, pokračují s rozhovorama, protože ty si fakt užívám nejvíc. Ale nemůžu si pomoct, a potom, co jsem tady viděla tolik úchylek, si tu kočku ve sklepě, kterou Wendy krmí, představuju jako cápka s kočičím fetišem. I'll see myself out. Poslední věc - to zaměření na detaily je prostě úžasný, jak Holdenova přítelkyně vidí Holdena prohlížejícího si ty boty, a pak v nich jde na něj do postele. To mě velice pobavilo, pardon, ale ten Holdenův zmatenej výraz při aktu.. nešlo se aspoň nepousmát. Hodnocení: muže ojíždějícího botu jsem ještě neviděla/10

• 18.8.2020  18:09

Oni v tom byli všichni tři spolu? Cože?! Nevím jestli jsem jenom retard, ale zatím jsem Frankovi a jeho ženě celkem žrala, že je za vším Benji. A oni přitom jsou vraždící trojka. No to mě poserte. A i přesto, že si každej druhej psychologickej termín musím překládat do češtiny, takhle moc mě hodina psychologie ještě nebavila. Pak je tady Wendy, která o vás všechno ví na první pohled a je zatraceně sexy. Kvůli ní bych klidně změnila orientaci. Ale překvapuje mě, že Netflix ještě umí realisticky nenuceně zobrazit gay vztahy (Všichni, kdo viděli 13 Reasons Why a podobný odpadky, ví o čem mluvím. Kdo neviděl a chce trauma do konce života, doporučuji). (Taky vám přijde Holden jako trochu psychopat nebo?) Hodnocení: říkala jsem si, jak ta epizoda utekla, pak jsem zjistila, že měla jenom 30 minut/10

• 18.8.2020  17:56

Tak heslo rodina drží vždy při sobě tady nabírá úplně jiných rozměrů. Poslední scéna mi dala solidní husinu aspoň na pár hodin. :D Sice teda doufám, že se tahle vražda nebude vyšetřovat do konce série, ale budu tvůrcům věřit, že to zbytečně neprotáhnou. Ze začátku to tak pěkně rozjeli a vypadalo to, že každej díl bude jinej vrah, tak doufám, že je to neomrzelo. Každopádně atmosféra je úžasná, a na Holdena s Billem by mě pohled snad nikdy neomrzel (nemělo to znít tak gay, ale tak už se stalo), že by mě to bavilo, snad i kdyby celou dobu řešili, kam se poděla jehněčí omáčka. Hodnocení: 8/10

• 16.8.2020  15:28

Už jsem říkala, jak skvělý je to intro? Protože saakra, to je přesně jedno z těch, který na Netflixu rozhodně nikdy nepřeskočím. :D Ten vizuál s tou piano hudbou na pozadí, no prostě orgasmus pro všechny smysly. A i přesto, že se tam vlastně neděje skoro žádná akce, a celý je to vlastně takovej dokument o vrazích, je to až divně fascinující. Jen tak mimochodem už jste někdy soucítili s vrahem? Protože tenhle seriál je dost dobře ukazuje jako vcelku normální lidi, co měli akorát život na hovno. Buď to, nebo už se ze mě taky stává psychouš. Budu doufat, že je to to první. Bill a Holden je skvělá dvojka, a jejich čistě pasivně-agresivní vztah je zkrátka prdel na pohled. Poslední věc, co musím zmínit, je triumfální úsměv na konci, to byl tak skvělej moment, že jsem se křenila s nima. Hodnocení: doufám, že na konci série nebudu sériovej vrah/10

• 14.8.2020  19:26

Sakra tenhle seriál má tak skvělou atmosféru panebožee. A vím, že tohle nejspíš říkám pořád, ale Bill s Holdenem maj takovou divnou chemii mezi sebou, ta mě nikdy neomrzí. Holden sám někdy vypadá taky jako psychouš (když už jsme u toho jeho přítelkyně taky, viz. velice sexy psycho sex scéna v koupelně, kterou jsem si patřičně užila), jeho obličej je z 99% poker face jak svině, emoce tady nehledejte. Takže buď trpí zevnitř nebo no.. v další sérii bude vrah Holden. :D Mimochodem už jsem říkala, že ten větší brejlatej cápek (Kelper, Kelpen??) mi dává solidní husinu? A novej člen týmu vypadá jako sympatická ženština. Zkrátka tenhle seriál vypadá fakt dobře, věřím, že se to v budoucnu neposere. Hodnocení: fakt si musím zapamatovat ty jména ježiš/10

• 10.8.2020  19:25

Hmm tenhle seriál má takovou zvláštní atmosféru, kterou jsem ještě nikde neviděla (=nejspíš viděla, jenom si to nepamatuju), to se mi líbí. A hlavní postavy mezi sebou maj takovou dobrou chemii (přátelskou samozřejmě, tady jsou všichni hetero, zatím aspoň). Vypadá to zajímavě, zatím se teda nic moc neděje, vlastně se zatím neděje vůbec nic, Holden si povídá se sériovejma vrahama pro zábavu a jeho parťák Bill si hraje golf, zatímco jejich nadřízený si rvou hlavu nad tím, co zas tyhle dva dělaj tentokrát. Ale ono to sakra z nějakýho důvodu funguje, místy je to vtipný jak svině (teď myslím v dobrým smyslu, ne ve smyslu Hra o Trůny poslední série - to byl sakra špatnej vtip). Počítám s tím, že se to za chvíli rozjede a zatím si budu užívat uvedení do děje. Ale zase doufám že to nepřeženou a nebude 10 dílů jenom golf, i když samozřejmě je to psychologickej seriál, takže čekat náhodný zabití ústředních charakterů taky nebudu. :D Hodnocení: 8/10

• 10.8.2020  19:19

Tak jsem se rozhodla kouknout na novej seriál, protože vůbec jich nemám rozkoukanejch asi dalších 20. No co už, již není cesty zpět. Každopádně vypadá to fakt zajímavě, hlavní postavy jsou sympaťáci jako svině, ale co si budem povídat hlavně Holden. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co víc k tomu říct, má to nostalgickej americkej feel z éry šílenejch sériovejch vrahů jako Charles Manson, a dokonce to vypadá, že tam nebudou jenom jako pozadí, ale přímo se zúčastní příběhu, což by bylo kurva skvělý, protože kecá se o nich v každým druhým filmu, ale že by tam přímo byli, to je něco jinýho. Hodnocení: 8/10

• 21.7.2020  11:29

Dobrá zpráva, Bradavice jsou pořád životu nebezpečný a snaží se zabít každýho, kdo se odhodlá tam vkročit. A pořád je to stejná nostalgie. Jednou za čas si tuhle ságu musím pustit už jenom kvůli tomu pocitu. No každopádně bych stejně potřebovala někdy vysvětlení, jak vlastně tenhle svět funguje. Jak se teda dá dostat do kouzelnickýho světa kromě nástupiště 9¾? Jsou nějaký portály na zemi nebo tak? Je kouzelnickej svět paralelní svět? Maj létající auta, ale pořád píšou na pergamen a ještě k tomu brkem, dobrá tedy. A to jsem ještě nezačla s klišé. Záporáci jsou pořádně cheesy, Lucius Malfoy je nejvíc klasickej záporák vůbec, kurva však on se i jmenuje LUCIUS! Modrý auto je deus ex machina, stejně jako pták ohnivák, kterej vždycky přijde, když ho někdo potřebuje, hmm to se zrovna pěkně hodí do příběhu že? Předtím než se naserete, že jenom nadávám, nebojte, užila jsem si to jak sviň. Alee nějaký věci mi trochu narušovali zážitek. Nemějte mi to za zlý, už mi dávno není 13 a nostalgie není všechno. Navíc mám spoustu otázek a velmi mě sere, když nejsou zodpovězený. Každopádně, abych si tu jenom nestěžovala, bazilišek byl úžasnej, fénixe bych chtěla domů a ty znovu shledání na konci jsou strašně pěkný. Sakra je to kouzelnej svět, možná bych se tím prostě neměla tolik zabejvat. Když to je těžký, je to tak zajímavý, a přitom o tom člověku skoro nic neřeknou. :D Ale na to asi sere pes, protože je to Harry Potter film plnej nostalgie, a ta mě vždycky kopne rovnou do slabin, takže.. Hodnocení: 8/10

• 21.7.2020  11:12

Jestli jde umřít z napětí, neměla jsem od toho daleko. Posledních pár dílů se to pěkně rozjelo a fakt si to užívám jak svině. Vrah už je skoro chycenej, ale vypadá to, že jednoho ještě stihnul (ok to znělo víc morbidně, než jsem zamyslela, no nevadí), možná rovnou dva. Laszlo se mezi tím utápí v žalu, a saakra, dlouho mě takhle nebolelo se na něco dívat, ten moment, kdy promluvil k tý fotce a všechno potom, tenhle seriál je fakt něco. Doufám že se o Laszlovi dozvíme něco víc, protože jeho postava je tak zajímavá a tak tajemná, sakra potřebuju odpovědi, hned! :D Hodnocení: příští díl už poslední? Hej tak to ne ještě/10

• 21.7.2020  11:09

Tak to nee. Laszlo sice umí bejt někdy pěknej zmrd, ale teď když konečně vyjádřil svoje city, to si teda nezasloužil. Jestli to byla karma, tak se celkem překonala. Saakra, pěknej napínák toto. Laszlo a John měli svůj kamarádskej moment, všude mír a pohoda, a pak najednou v další scéně Mary mrtvá. Tak to je drsný. Ale Laszlo má pěkně oddaný služebnictvo jen tak mimochodem. Jasně Mary ho miluje a všechno, ale i Cyrus vypadal, že by pro něj taky klidně umřel. A souboj Mary s tím zrzavým kapitánem (ani si nebudu snažit pamatovat jeho jméno, myslím, že když mu prostě budu říkat velkej kokot, všichni to pochopí) byl napínák jak svině, musím říct, že Mary rozhodně umění zacházet s nožem nezapomněla. Hodnocení: vážně jsem právě skoro dokoukala seriál asi za 2 dny? Nice (nehodnoťte to podle toho, kdy to sem přidávám, sem to dávám většinou pozdějc, protože jsem líný debílek, děkuji)/10

• 21.7.2020  11:04

Laszlo je taký bezcitný zmrd, já to miluju. Ne fakt, myslíte, že existuje vůbec ještě někdo, koho nenasral? Já o tom totiž fakt silně pochybuju. Každopádně je zřejmě na dobrý cestě, protože se líbal se svoji služebnou (ta večeře byla jedna z nejvíc trapnejch věcí, co jsem kdy viděla, a že jsem si to taky řádně užila), která je jen tak mimochodem trochu šílená pyromanka. A takhle to začíná dámy a pánové, oběť příštího dílu je sám psychiatr, co uhoří ve vlastním domě. (To že si z toho někdy dělám prdel nic neznamená ok? Stejně je to naprosto skvělej seriál.) Ale fakt ty postavy jsou úžasně napsaný. Žádný vztahy nejsou nijak urychlený a vyvíjí se společně s příběhem. Prostě to působí opravdově jak svině. A doufám, že se odhalí velký tajemství Laszlovo ruky, protože proč na to jinak koukám sakra? Nějaký vyšetřování jeežiš na to seru, potřebuju vědět, co má s rukou! :D Hodnocení: jestli John teď umře tak to nedám/10

• 14.7.2020  17:11

Tak příběh teď nabral nečekaných směrů. Cápek prostě jen tak zastřelí Van Bergena na mostě. Hádám, že když ztratil práci, tak už nemá, co víc ztratit. A já už fakt myslela, že to celý dělá Van Bergen a on byl přitom jenom gay. No chybička se vloudila. :D Zkrátka díl byl naprosto skvělej, poslední naháněčka pěknej napínák. Zatím se příběh posunul nejdál, a přitom se našel i prostor pro postavy, tak cože?! Tenhle seriál mě strašně navnadil přečíst si předlohu, kupuju nahned. Hodnocení: Stevie jako holka lul/10

• 14.7.2020  17:07

Ta chemie mezi hlavníma postavama je tak strašně divná a fakt si užívám ten pohled na to. Dr. Kreizler je arogantní zmrd, John většinu času neví, co tam vlastně dělá a Sara je nezávislá žena, která se nemůže rozhodnout jestli teda bejt sama a vysrat se na chlapy, nebo se teda spářit s Johnem, protože je to fakt sexy cápek. Nevěřím, že to říkám, ale tohle je větší zábava, než to samotný vyšetřování. Jo a ty návštěvy v léčebnách, vězeních jsou naprosto úžasný, ta temná atmosféra je vždycky tak hutná mmm. Příběh je možná trochu pomalejší, ale už jsem si na to asi nějak navykla, protože mě to vůbec nesere, naopak každýho času s těmahle postavama si cenim. Začíná se mi to fakt hodně líbit ajaj. Hodnocení: prostě 8/10

• 14.7.2020  17:02

Už jsem si říkala, že příběh celkem stagnuje, a pak přišel ten konec. No do prdelee, ten byl brutální. Konečně se nám zjevil cápek se stříbrným úsměvem a ještě k tomu rovnou při hledání další oběti. Tomu říkám nastolení atmosféry. Tenhle seriál je celkem závisláckej musím říct, ta tajemnost Ameriky před sto lety je prostě tak úžasně udělaná, a postavy jsou strašně zajímavý, to prostě nedokážete přestat koukat, věřte mi. :D Jen tak mimochodem, už jsem říkala, jak skvělej vizuál má intro? Jedno z mála, který na Netflixu nikdy nepřeskakuju, na to by se dalo koukat klidně hodinu. Buď to nebo už jsem z toho seriálu zešílela. A poslední věc - dokonce se tam objevil i Edison, no to mě poser, tvůrci těma mrtvejma celebritama neplejtvaj, nejdřív Roosevelt, teď Edison. Tak budu čekat na Marka Twaina. Hodnocení: stříbrný úsměv hehe/10

• 6.7.2020  19:51

Hlavní trojka má mezi sebou hrozně zvláštní chemii a sakra se mi to líbí. Speciálně fandím Saře a Johnovi, ty se k sobě tak moc nehodí až se k sobě hodí, jestli to dává smysl. Zase ale doufám, že z toho nebude milostnej trojúhelník, to ne děkuji. :D Ale příběh už by se mohl taky trochu posunout, je to pěkně tajemný a atmosférický a všechno, ale přijde mi, že kromě toho to pořád stojí celkem na místě, což mě za chvíli začne patřičně srát a to nechci. Ráda prozkoumám životy postav, ale něco lepšího než "vrah má něco společnýho s vodou a sexem" bych ocenila, ale už to naštěstí vypadá, že se někam dostávaj, já doufám. Hodnocení: příběh trochu urychlete, prosila bych/10

• 6.7.2020  19:47

Saakra teď jsem fakt ráda, že jsem narazila na tenhle seriál. Není to sice nic převratnýho, vlastně tam není vůbec nic novýho, co by nebylo už v miliardě jinejch detektivkách, ale na to pěkně seru, kouká se na to dobře (a teď nemluvím zrovna o tý scéně v bordelu ;). Ale je tady něco, co v každý detektivce nenajdete - atmosféru smradlavýho 19. století a jeho pochybnejch uliček plnejch lidí, co by vám nejradši strčili péro rovnou do prdele, nebo vás podřízli, nebo obojí. :D Hodnocení: hmm jestlipak existujou takový bordely i teď, ptám se pro kamaráda/10

• 6.7.2020  19:42

Tak místo toho, abych dokoukala rozkoukaný seriály, začínám zase nový. No klasika. :D Celkem mě to sere, ale na druhou stranu tenhle fakt vypadá skvěle. Pořádnou detektivku už jsem dlouho neviděla, a tahle zatím vypadá fakt slibně, no je podle knihy, takže to tak napůl zaručuje úspěšnost. Zkrátka nelituju svýho rozhodnutí kouknout na něco novýho. Ilustrátor a psychiatr (dejte mi čas, ke konci série si ty jména určitě už budu pamatovat) jsou dobrá dvojka. Všechno to má pěknou depresivní atmosféru, tak doufám, že to tak i zůstane, a nenahradí to rádoby vtípky, to bych se fakt nasrala, potřebuju trochu deprese v životě zase. Fun fact na konec - absolutně jsem do teď netušila, že Roosevelt měl něco společnyho s policií. :D Hodnocení: díky bohu, že nejsem cvok v 19. století/10

• 4.7.2020  23:03

Když se dívám na filmy jako je tenhle, vždycky si uvědomím, jak moc je miluju a jak by bez nich byl život pěkně na hovno. Spousta z nich jsou sice pěkný sračky, ale saakra vždycky ve mě z nich něco zůstane (i když nějaký jsou fakt děsný, ty se teda snažím zapomenout to zase jo :D). A pak jsou filmy, na který bych se chtěla dívat pokaždý jako po poprvý, protože to je prostě tak úžasnej zážitek. A Kapitán Phillips je přesně tenhle film. Ještě teď si pamatuju, jak jsem si u prvního zhlédnutí kousala prsty na kost z toho, jakej to byl napínák. Ne fakt, tenhle film je víc děsivej, než všechny horrorový filmy dohromady. A ještě k tomu vám nedopřeje oddechu ani na chvíli. Žádnej vtípek na uvolnění atmosféry opravdu nečekejte, tady pěkně celej film se sevřeným žaludkem. Ještě k tomu máte jako přílohu hudbu, která pěkně nastavuje tu správnou nahánějící husí kůži atmosféru. A ty herecký výkony to je něco úžasnýho. Tom Hanks za tohle nedostal Oscara? Tak to mě teda pěkně sere. Sakra už má sice dva, ale tenhle cápek by si jich zasloužil aspoň 5. Jinak teda nedoporučuju sledovat jestli máte klaustrofobii, polovina filmu je totiž v malý loďce a fakt se cejtíte jako byste tam byli i vy. Zkrátka naprosto úžasnej zážitek i na podruhý! Hodnocení: volím Piráty/10

• 27.6.2020  19:26

Sakra doufám, že se to nějak rozjede, protože zatím to stojí za velký hovno. Dřív to aspoň všechno dávalo nějakej smysl a příběh se nějak vyvíjel, teď je to už jenom šílený dobrodružství, absolutní shitfest a to je všechno. No tak tvůrci do prdele, však to umíte líp. Nebo je taky možný, že jsem přes karanténu ztratila smysl pro humor. Ok ale i kdyby, aspoň nějakej vtip o Vetřelci tam teda dát mohli. Hodnocení: sraní vajec/10

• 27.6.2020  18:59

Nepochybuju o tom, že si při tvorbě Ricka a Mortyho daj tvůrci občas trochu do nosu, ale zhruba takhle to vypadá, když si řeknete "Tak trochu víc mi neuškodí." Absolutně nechápu, co se tady kurva stalo. To jak jsem měla pobrat všechno? Však je to strašně překombinovaný, většinu času absolutně netuším, co se zrovna do prdele děje. :D Aby bylo jasno, když je to trochu shitfest tak to mám ráda, ale zase všeho s mírou. Doteď nechápu, co to sakra bylo. Drogy pouze s mírou děcka. Hodnocení: 32 houbiček za minutu/10

• 23.6.2020  13:58

Jestli existuje nějakej dokumentární seriál, u kterýho máte hned od začátku pocit, že jste v Americe, je to tenhle. Saakra Američani jsou dost šílený, ale že až takhle to jsem teda netušila. Tohle je šílenství samo o sobě a je to zatracená prdel. 49 minut uběhlo rychle jak sviň, a i když jsem vlastně vůbec nepochopila o čem to celý je, je to návykový jako prase. Tohle bude šílená jízda o šílenejch lidech. Hodnocení: kupuju tygra/10

• 18.6.2020  22:21

Přísahám, že jedinej normální člověk v celým seriálu je snad jenom Tony, jinak jsou všichni totálně mimo. Díky bohu, že už zbejvaj jenom tři epizody, pak si konečně můžu dát detoxikaci, už se na ni těším. :D Máme tady Claye, kterýho nechali úplně v pohodě utéct z psychiatrie, jakoby nic odešel hlavním vchodem, potom zaskočil na minutky pokecat za psychologem, kterej nejspíš zavolal kamsi, že Clay je naprosto v cajku a nemá žádný šílený halucinace, a to je všechno. Ano, čtete správně, Clay normálně může zase chodit do školy a to, že ještě před pár hodinama pobíhal po trávě a mluvil s halucinacema? Jeežiš však z toho vyroste. Do prdele cože? To nemyslej vážně, tohle musí bejt jenom jeden velkej aprílovej vtípek. No aspoň si všichni uvědomili, jak je Ani otravná, že jim to ale trvalo. A Alexův románek? To snad nebudu ani rozebírat. Hodnocení: už z toho mlátím hlavou do zdi/10

• 18.6.2020  20:49

Řekněte mi někdo, že je tohle celý jenom špatnej sen a ne reálná epizoda, prosím! Jak vůbec někdo.. Jak tohle někoho napadne do prdele? :D Já už fakt nevím, co mám na tohle říct, tohle je takovej shitfest (ve špatným smyslu), tady už nic nedává smysl, ale jako vůbec žádnej. Začnu tak nějak popořadě. To mám vážně věřit tomu, že nějaká takováhle střílecí akce by se konala ve škole? I kdyby něco takovýho plánovali, tak snad to řeknou učitelům nebo něco ne? Ale to nee, ředitel se prostě rozhodl udělat žákům zážitek, na kterej nikdy nezapomenou. Hah tak aspoň to se mu povedlo, takovýhle trauma jim zůstane na celej život. Ježiiiš, to jak je tohle špatný. Tvůrci kurva, dejte těm postavám aspoň nějakou osobnost, vždyť to vypadá tak uměle, to jste slepý nebo co? Ale co už, však tady nedává smysl vůbec nic, to nemá cenu. Hodnocení: po seriálu dobrovolně zajdu na psychiatrii/10

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16