ALIENka_

okres Praha
jsem mimozemšťanská moucha bzz

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.7.2019  11:06

Už mě trochu začíná srát, že se děj pomalu nikam nehejbe. Pořád se řeší starý křivdy z dob před 33 lety, který jsou sice zajímavý a pro příběh důležitý, ale ocenila bych spíš rozluštění záhady jeskyně apod. Ale vypadá to, že na to už díky Jonasovi dojde brzo. Hodnocení: 8/10

• 22.7.2019  10:22
    Dark - Wahrheiten (S01E05) (epizoda) (2017)

Já tomu nemám co vytknout. Konec byl skvělej. Doufám že to takhle bude pokračovat dál. Hodnocení: 9/10

• 21.7.2019  13:19
    Dark - Doppelleben (S01E04) (epizoda) (2017)

Mám čím dál tím víc otázek, záhad přibejvá a mě to baví čím dál víc, jen doufám, že to seriálu vydrží. Hodnocení: 9/10

• 21.7.2019  13:13

Tak tohle je hodně velká mrda. Ta atmosféra, to prolínání současnosti s rokem 1986 je skvěle udělaný a ten konec, kdy ukážou kdo je kdo kuurva. Nelituju, že jsem se do tohohle kousku pustila. Hodnocení: 10/10

• 21.7.2019  13:08
    Dark - Lügen (S01E02) (epizoda) (2017)

Lidi to porovnávaj se Stranger Things. Podle mě se tohle Stranger Things nemůže vyrovnat. Když už, tak Stranger Things pro dospělý. Příběh je složitej (Jak dlouho jsme tady vlastně neměli nic pořádnýho o cestování časem apod.? Řekla bych, že je to kurva dlouho, no už bylo na čase, aby něco přišlo.), není tady prakticky žádněj humor (přiznejme si - třetí série Stranger Things byla hlavně kvůli tomu sračka pro fanbase), atmosféra hustá jak večerní sraní.. Zkrátka 9/10

• 21.7.2019  12:59
    Dark - Geheimnisse (S01E01) (epizoda) (2017)

Nechápu, jak jsem něco takovýho mohla tak dlouho přehlížet. No asi to bylo tím, že německý filmy a seriály považuju kvalitou za rovný těm českejm (takže sračka, možná jednou za rok něco, čemu jsem ochotná dát aspoň 7/10). Ale myslím, že to budu muset přehodnotit a omrknout ještě nějaký německý kousky. Takhle dobrej rozjezd jsem nečekala. Byly tam chybky, ale ta atmosféra, zajímavý postavy a ten příběh - no do piče, očekávám, že tohle bude jízda. Hodnocení: 8,5/10

• 11.7.2019  19:04

Na konec jsem se radši podívala dvakrát, po prvním zhlédnutí jsem totiž hodnotila hlavně emočně a na emoce právě poslední epizoda působila. Snad ani nemusím říkat, že na druhý zhlédnutí už mi ta epizoda tak epická nepřipadala. Závěrečnej souboj s příšerou je sice dobrej a epickej, ale je to pořád to samý, stejně jako po titulkovej konec, kterej prakticky říká "Tak tenhle seriál nám vydělává jako prase, takže čekejte další sérii stejnou jako tu předchozí." Hopperova smrt samozřejmě byl podvod. Navíc postavy maj fakt tlustej plot armor, upřímně jsem čekala víc smrtí, nebo aspoň kdyby ten Hopper fakt umřel do piče. Hodnocení: 6/10

• 11.7.2019  18:50

Pořád mě sere příběhová linka Dustina a jeho party. Odmítám uvěřit tomu, že se parta děcek dokáže v pohodě dostat do supertajný ruský základny a zase zpátky. Hopper zase najednou dokáže zbít haldu Rusů, který jsou na rozdíl od něj trénovaný. S ostaním zatím spokojenost, doufám že další díl bude aspoň nějakej pořádnej konec. Hodnocení: 7/10

• 11.7.2019  18:41

Pořád mě strašně sere příběhová linka v ruský laborce, která mi přijde spíš jako parodie. Přijde mi jako by se autoři na tuhle část úplně vysrali, navíc většina klišé se vyskytuje právě u týhle části příběhu, naštěstí některý z nich dokážou tvůrci podat tak, že to ani jako klišé nepůsobí. Jinak zbytek příběhu fajne a konec skvělej. Hodnocení: 7/10

• 10.7.2019  01:34

Američani pořád nadávaj na Rusy, ale do prdele aspoň nemáme mluvící záchody (i když jako děcko bych to taky jistě ocenila) :D Začátek epizody skvělej, ty případy to se prostě nedá popsat. Pak dlouho nic a až na konci se to trochu rozjelo s dědoušem Mikem. Hodnocení: 6,5/10

• 10.7.2019  01:26

K tomuhle můžu říct jen jedno - ten nápad s billboardem je zasraně geniální. Hodnocení: 7/10

• 10.7.2019  01:21

Asi už jsem se nějak přizpůsobila tomuhle seriálu a už ho beru spíš jako takovou pohodičku na večer, takže nic u čeho bych si ukousala všechny prsty a zároveň se na tom nestala tak závislá, že to sjedu 5x za sebou (zdravím Chernobyl). Každopádně scéna na konci fakt pobavila. Hodnocení: 8/10

• 8.7.2019  18:55

První půlka nic moc, v druhý už se ten business pořádně rozjíždí. Nemůžu říct, že bych litovala toho, že jsem se na tenhle seriál vrhla. Tak doufám že nebudu litovat ani na konci. :D Hodnocení: 7/10

• 8.7.2019  18:51

Nevím jestli jsem měla vysoký očekávání, ale prostě mi první díl přišel jako sračka - trvá dlouho a jediný co člověku zbejvá je doufat, že to brzo skončí (jenom místy). Každopádně nepochybuju o tom, že se to ještě pořádně rozjede, přece jenom je to první díl a ty bejvaj trochu pomalejší. Hodnocení: 6/10

• 7.7.2019  22:50

Skvělá epizoda, která ale postrádá logiku (Rusové maj supertajnou základnu absolutně bez kamer a skoro nechráněnou) a je plná klišé, který mě vyloženě serou (protagonista utíká před záporákem, kterej jde pomalejc než beznohej apod.). Strašně mě sere příběh toho bezzubýho děcka, kterej působí tak strašně nereálně (parta lidí se úplně v pohodě proplíží zalidněnou místností a NIKDO si jich nevšimne, to i hovno vidí líp..). Naštěstí to zachraňujou příběhový linky ostatních protagonistů. Hodnocení: 6/10

• 7.7.2019  20:01

Upřímně fakt nejsem milovník komedií a už vůbec ne romanťáků. Ale Bridget mě nějakým způsobem dokáže pobavit, sice už druhej díl nedosahuje kvalit prvního, pořád ale stojí za to a hlavně pobaví, což je u komedie si myslim to hlavní. :D Hodnocení: 7/10

• 7.7.2019  14:31

No do prdele, je to tady. Nevěřila jsem, že by mohl seriál přinýst něco novýho, ale tvůrci to opět správně dopepřili. Hmm takhle mi to chutná. Hodnocení: 8,5/10

• 7.7.2019  14:29

Konečně se děj seriálu věnuje víc hororovým záhadám o obřímu monstru, který má jen jedinou touhu - STAVĚT (hmm tipuju si, že chce postavit obří zeď proti Mexičanům). Hodnocení: 6/10 Edit: po druhým zhlédnutí seriálu musím epizodu přehodnotit. Nehorázně mě sere El s Max, co se chovaj jak namyšlený piče a věnuje se jim moc času, kterej by se dal využít pro smysluplnej příběh. Chápu, že chtěj autoři věnovat čas i na prohloubení vztahů mezi postavama, ale mohli to podat tak, aby to nevypadalo jak nějaká parodie na Stranger Things.

• 7.7.2019  02:29

Jsem ráda, že druhej díl nepokračuje ve stopách předchozího. Sice mě tady pořád strašně serou ty děcka (hlavně Eleven s Max), jsou v pubertě, beru, ale až takhle otravný fakt musej bejt sakra? Každopádně krom toho už zase seriál jede na temnou záhadnou atmosféru 80tek, a i když je to pořád stejný téma, tvůrci dokázaly přidat nějaký originální prvky. Příště doufám, že už bez otravných děcek. Hodnocení: 7,5/10

• 7.7.2019  00:14

Doufám, že autorům nedošly nápady, protože z první epizody to na to rozhodně vypadá. Nevíte koho dát jako záporáka? Dejte tam Rusy, koho jinýho jste čekali sakra? Všichni se tam akorát cucaj, řeší pubertální sračky a pořádnej příběh nikde. Klišé je to taky plný jako ranní hajzl. Doufám, že to tímhle tempem nebude pokračovat celou sérii a že to nebude jenom fanservis s cucáním. Hodnocení: 6/10

• 1.7.2019  23:58

Tahle epizoda byla ovšem mimořádně zajímavá. Skoro celá je věnovaná příbehový lince Červenýho draka, což tomu přidává ten správnej dračí nádech. ;) Každopádně scéna v muzeu umění, kdy Červenej drak sežera obraz Červenýho draka a následný setkání s Willem, byla jedna z nejlepších scén tohohle seriálu. Bohužel zrovna na začátku hoňky udělali tvůrci střich typu Ulice a konec. Doufám že ty poslední 3 epizody budou aspoň pořádně nabušený a dočkám se nějakýho skvělýho konce. Hodnocení: 8,5/10

• 1.7.2019  23:02

Ze začátku jsem si říkala "Hmm, to bude zase nudná epizoda plná keců..", pak ovšem přišel na scénu Červenej drak. Odkryli nám část jeho minulosti a osobního života a nakonec tu je jeho hovor s Hannibalem. Neskutečně mě ale začíná srát Alana a zrzavá novinářka - nejotravnější postavy vůbec. Hodnocení: 7/10

• 1.7.2019  13:36

Slušnej rozjezd, už teď vím, že se mi seriál bude líbit. První díl a hned taková lahůdka? No jenom škoda že premiér nebyl zoofil, jinak by si to určitě užil víc. Každopádně nějaký scény tomu docela ubíraly na opravdovosti - rozbor DNA tady neexistuje a britská vláda je plná retardů, co neznaj pojem IP adresa - věznitel princezny samozřejmě video nahrál ze svýho domu a přitom ho vůbec nenapadlo změnit IPinu nene. Takhle to vypadá když ve vládě seděj starý důchodci, co chodí do Kauflandu kurva, tak nevolte sakra KSČM! Hodnocení: 6/10

• 1.7.2019  13:26

Červenej drak vypadá jako fajn týpek na pokecání v baru, pokud by vám teda nevadilo, že by vás přitom rozpáral a potřel se vaší krví. Will si zázrakem našel holku a ztratil svoje detektivní schopnosti, aby je získá vydává se na dobrodružnou pouť za Hannibalem. Hodnocení: 7,5/10

• 26.6.2019  17:36

Kdybych měla tuhle epizodu shrnout v pár slovech, řekla bych že je to nejvíc hardcore sado maso péčko, co můžete legálně najít na netu. Hannibal byl vždycky zvrácenej, ale do píči tady je to úplně jinej level. Co mě ale nepřestává srát je, jak se všechny postavy vždycky v příhodnout chvíli někde objeví, aby někoho zachránili apod. Navíc v seriálu, kde byste čekali, že se nebudou bát zabíjet postavy jak na běžícím páse, se každá trochu důležitá postava drží svýho plot armoru jak jen může. Aspoň, že Verger je mrtvej, jestli nějak přežije i tohle, tak se k tomuhle seriálu z nasranosti aspoň chvíli nevrátim. Hodnocení: 5,5/10

• 24.6.2019  18:14
    Hannibal - Dolce (S03E06) (epizoda) (2015)

Tahle epizoda větší psychárna než obvykle. Jestli chcete vědět, jaký to je bejt na tripu, stačí kouknout na Hannibala. To je samozřejmě ta lepší stránka dílu. Horší už je chování postav, který přicházejí a odcházejí ze scény úplně odnikud, náhodně se setkaj úplně ve stejnej čas, nebo cestujou rychlostí světla. Někdy se mi sice při sledování Hannibala stalo, že jsem ztratila pojem o tom, kdy se děj odehrává, ale že bych se v tom ztratila jak ve sloní prdeli, to se mi teda ještě nestalo. Hodnocení: 5/10

• 23.6.2019  00:01

Tahle epizoda to zase pěkně rozjíždí, i když mám v hlavě spoustu otázek, který nebyly v díle zodpovězeny, jako např. jak Jack věděl, kam ten italskej detektiv šel, nebo proč si Hannibal vraždu detektiva vůbec neprosmyslel, ani svuj průhledenej oblek si nevzal. Každopádně, i když ze začátku pomalejší rozjezd a samý kecy, finální souboj Jacka a Hannibala, kde výjimečně vedl Jack, byl lahůdka. A vražda italskýho detektiva mi taky zanechala úsměv na tváři (nejsem psychopat, fakt ne), zrovna tam jsem si uvědomila, že mi tenhle seriál bude sakra chybět - díky němu jsem dostala chuť na lidský jídlo.. ah počkat, nevolejte fbi děkuji. Hodnocení: 7,5/10

• 22.6.2019  22:19

No do prdele, tomuhle říkám zakončení seriálu. Tahle detektivní dvojka mi bude chybět, na druhou stranu 8 dílů je tak akorát a naprosto to stačí - žádný zbytečný prodlužování (z toho by si měl někdo vzít příklad, hmm že by The Walking Dead?). Jistě by mi však nevadilo, kdyby se v další sérii na chvíli ukázali. Hodnocení: 10/10

• 22.6.2019  22:11

Tahle epizoda se hodně zaměřuje hlavně na detektivní část příběhu, řekla bych, že tady se detektivní děj nejvíc posune dopředu za celej seriál. Rust a Marty se zase dali dohromady a.. co víc k tomu říct, další skvělá epizoda. :) Hodnocení: 9,5/10

• 17.6.2019  21:15

Stalo se v co jsem doufala. Minulá poklidnější epizoda byla příprava na pořádně vyhrocenej šestej díl, kde se střetává ve skvělým provedení detektivní příběhová linka a pak ta zaměřující se na vztahy. Marty začal zase podvádět a jeho žena řekla "Nasrat!" a vyspala se s Rustem. Pěstní bitka Rusta a Martyho byla skvělá a Rustovo vyšetřování čím dál zajímavější. Navíc se nám tyhle dva povedený parťáci po dlouhý době zase setkávaj, to bude ještě zajímavý. Hodnocení: 9/10

<< předchozí 1 2 3 4 5