ALIENka_

ALIENka_

okres Praha
jsem mimozemšťanská moucha bzz

• 2.8.2019  16:10

Kurva už to neroztahujte! Tahle epizoda se zase bohužel věnuje příběhovejm linkám, který jsou naprosto nepodstatný a o ničem, a už vůbec mě ani v nejmenším nezajímaj. Hodnocení: 6/10

• 2.8.2019  16:02

Konečně po asi 6 otřesně nudnejch dílech vyplněnejch jenom kecáním o hovně došlo na ty pořádně nabytý díly, jenom škoda, že takováhle nebyla celá šestá sezóna. Tenhle díl neztrácí na tempu, věnuje se všem dějovejm linkám a všechny byly kurva dobrý. Navíc Piscatellův příběh taky zajímavej. Hodnocení: 8/10

• 1.8.2019  00:41

Tahle epizoda pokračuje ve stejným tempu jako minulej díl. Skvěle navíc kombinuje vyjednávání s řáděním Piscatella, který je jen tak mimochodem udělaný skvěle a fakt jsem se pobavila. A ten konec - no do piči z Red se stal Terminátor. Akorát mě z nějakýho nevysvětlitelnýho důvodu strašně sralo Red backstory z Ruska. Hodnocení: 7/10

• 1.8.2019  00:34

Oh ano konečně se taky něco děje místo těch zbytečnejch keců. Tahle epizoda už je skoro návrat ke starýmu oitnb (pojďmě si upřímně říct, že pátá sezóna je zatím ukecaná sračka a doufat, že to tak nepůjde dál). Konečně se tady dobře kombinuje drama s komedií a působí to reálně. Hodnocení: 8/10

• 30.7.2019  23:46

Památka na Poussey? Velmi dojemný, ale to už se sakra řeší asi 3 díly, a už mi to stačilo. Jinak se seriál vrátil zpátky do starejch kolejí - takže se zase děje úplný hovno a řeší se pičoviny. Dřív mi oitnb přišlo fakt zábavný, teď je to spíš utrpení. Hodnocení: 5/10

• 30.7.2019  23:35

Konečně kurva! Snad první dobrá epizoda týhle série. Sice se ta celá věc s vyjednáváním pořád NIKAM neposunula (Jak dlouho mám ještě umírat zevnitř? Už mě to fakt sere.), aspoň tady konečně měl někdo taky zajímavý backstory, který působilo reálně. Hodnocení: 7/10

• 30.7.2019  23:26

Tahle epizoda byla sice lepší než ta druhá, ale kurvaa ta pátá sezóna je tak pomalá, když už si myslím, že se konečně události začnou trochu rozbíhat tak zas akorát velký hovno. Polovina postav už mě tam taky začíná pořádně srát, hlavně ty černošky s těma jejich "bílí lidi jsou svině a my jsme chudáci". Škoda, že mám ten zvyk dotahovat všechno do konce, teď to budu muset dokoukat, místo toho, abych se na to vysrala. Hodnocení: 6/10

• 26.7.2019  14:40

Po sto letech jsem se zase koukla na Orange is the new black. Musím říct, že pátá série je shitfest. Tvůrce si na tomhle seriálu koukám vybil všechny svoje zvrácený představy, protože nic takhle divnýho jsem už dlouho neviděla. Což mě baví, jenom mě prostě sere, jak to působí nereálně, ne že by seriál byl nějak založenej na reálnosti, ale do píči tohle? Tomu se nedá věřit už ani trochu. Navíc děj se posouvá šnečím tempem, tak jenom doufám, že nebudu muset trpět tuhle frašku dlouho. Hodnocení: 5/10

• 25.7.2019  17:06
    Uteč (2017)

Tak na tenhle kousek jsem se plánovala kouknout fakt dlouho, trailer vypadal slibně a tak jsem si říkala "Hmm, že by po delší době zase nějakej horror, kterej by se poved?". Proto asi nemusím říkat, že jsem se na to vrhla s velkou chutí. To jsem ovšem nečekala, že celej film bude založenej na tom, jak jsme my bílí rasisti a černochy máme jako otroky na práci. Bohužel mi to film dal vědět hned na začátku, kdy jako snad v každým druhým horroru má bejt první lekačka, když auto srazí jelen (jak nečekané, posrala jsem si z toho trencle). Následně zavolaj poldy a polda je samozřejmě rasista. Jak kurva jinak. Ve zkratce v tomhle filmu jsou všichni rasisti a černoši jejich služebný. Začínám si myslet, že v roce 2019 už nenajdu ani jeden film, kterej by neobsahovat zasranou genderovou vyváženost, dostupnost i pro děcka (hlavně neukazujte krev, aby neměli trauma chudáci) a barevnou vyváženost. No abych se zase vrátila zpátky k filmu, zápletka je průhledná jako prase, na konci filmu je to samý klišé (týpek z rozmlácenou hlavou hrdinně vstane, aby zasadil hlavnímu hrdinovi poslední ránu aaa nepovede se mu to apod.). Samozřejmě konec je happy end, co jsem čekala sakra? Ovšem nemůžu upřít filmu atmosféru, originalitu (vycházím z vlastní zkušenosti, neviděla jsem moc filmů s podobnym tématem). Čekala jsem dobrej horror, dostala jsem akorát pěknou pičovinu a ještě jsem se nasrala. Hodnocení: 5/10

• 24.7.2019  15:32
    Dark (TV seriál) (2017)

1. série 9/10: soundtrack 10/10 - skvělá mysteriózní hudba, která se skvěle hodí k příběhu; příběh 9/10 - skvělej nápad a vyprávění, jen ten konec byl trochu moc na rychlo; efekty 7/10 - někdy působí docela nereálně, hlavně na tom konci; obsazení 10/10 - kurva to bylo fakt dobrý.

• 24.7.2019  15:22

Musím říct, že mě konec docela zklamal. Někdy mi přišlo, že se tvůrci snažili všechno hrozně rychle vysvětlit až jsem se v tom ztrácela. Možná by byl dobrej ještě jeden díl, protože tohle bylo rychlejší než ranní sračka. Navíc ta scéna s tím portálem nebyla vůbec vysvětlená, tak doufám že se to nějak objasní v další sérii. A tu černou díru na obloze taky moc nechápu (jak sakra vznikla?), ale hádám, že je to to, co způsobilo apokalypsu? Hodnocení: 7/10

• 24.7.2019  15:13

Vývoj charakteru umí tenhle seriál fakt skvěle vykreslit. Sledovat vývoj jednotlivejch postav je zajímavější víc než bych čekala. Hodnocení: 9/10

• 24.7.2019  14:48

Tak tenhle výlet do minulosti jsem si fakt užila. Už se tady začínaj odkrývat nějaký záhady, a musím říct, že je to kurva zajímavý. Zatím snad nejlepší díl ze série. Musím říct, že casting se tady fakt povedl - postavy a jejich minulý já jsou si neskutečně podobný, vsadím se, že ty herce hledali dýl než trvalo samotný natáčení. Hodnocení: 10/10

• 24.7.2019  00:58
    Dark - Kreuzwege (S01E07) (epizoda) (2017)

No už je to tady pěkně zamotaný. Líbí se mi jak tvůrcům nestačí pár záhad najednou, ale s každým dílem přibejvá další. Sakra to cestování časem je ale sexy, asi na to mám slabost - nevím jestli je to tím že jsem neviděla pořádnej cestovatelskej film tak milion let, nebo je to prostě jenom tak přitažlivý téma... Hodnocení: 9/10

• 22.7.2019  11:06

Už mě trochu začíná srát, že se děj pomalu nikam nehejbe. Pořád se řeší starý křivdy z dob před 33 lety, který jsou sice zajímavý a pro příběh důležitý, ale ocenila bych spíš rozluštění záhady jeskyně apod. Ale vypadá to, že na to už díky Jonasovi dojde brzo. Hodnocení: 8/10

• 22.7.2019  10:22
    Dark - Wahrheiten (S01E05) (epizoda) (2017)

Já tomu nemám co vytknout. Konec byl skvělej. Doufám že to takhle bude pokračovat dál. Hodnocení: 9/10

• 21.7.2019  13:19
    Dark - Doppelleben (S01E04) (epizoda) (2017)

Mám čím dál tím víc otázek, záhad přibejvá a mě to baví čím dál víc, jen doufám, že to seriálu vydrží. Hodnocení: 9/10

• 21.7.2019  13:13

Tak tohle je hodně velká mrda. Ta atmosféra, to prolínání současnosti s rokem 1986 je skvěle udělaný a ten konec, kdy ukážou kdo je kdo kuurva. Nelituju, že jsem se do tohohle kousku pustila. Hodnocení: 10/10

• 21.7.2019  13:08
    Dark - Lügen (S01E02) (epizoda) (2017)

Lidi to porovnávaj se Stranger Things. Podle mě se tohle Stranger Things nemůže vyrovnat. Když už, tak Stranger Things pro dospělý. Příběh je složitej (Jak dlouho jsme tady vlastně neměli nic pořádnýho o cestování časem apod.? Řekla bych, že je to kurva dlouho, no už bylo na čase, aby něco přišlo.), není tady prakticky žádněj humor (přiznejme si - třetí série Stranger Things byla hlavně kvůli tomu sračka pro fanbase), atmosféra hustá jak večerní sraní.. Zkrátka 9/10

• 21.7.2019  12:59
    Dark - Geheimnisse (S01E01) (epizoda) (2017)

Nechápu, jak jsem něco takovýho mohla tak dlouho přehlížet. No asi to bylo tím, že německý filmy a seriály považuju kvalitou za rovný těm českejm (takže sračka, možná jednou za rok něco, čemu jsem ochotná dát aspoň 7/10). Ale myslím, že to budu muset přehodnotit a omrknout ještě nějaký německý kousky. Takhle dobrej rozjezd jsem nečekala. Byly tam chybky, ale ta atmosféra, zajímavý postavy a ten příběh - no do piče, očekávám, že tohle bude jízda. Hodnocení: 8,5/10

• 11.7.2019  19:04

Na konec jsem se radši podívala dvakrát, po prvním zhlédnutí jsem totiž hodnotila hlavně emočně a na emoce právě poslední epizoda působila. Snad ani nemusím říkat, že na druhý zhlédnutí už mi ta epizoda tak epická nepřipadala. Závěrečnej souboj s příšerou je sice dobrej a epickej, ale je to pořád to samý, stejně jako po titulkovej konec, kterej prakticky říká "Tak tenhle seriál nám vydělává jako prase, takže čekejte další sérii stejnou jako tu předchozí." Hopperova smrt samozřejmě byl podvod. Navíc postavy maj fakt tlustej plot armor, upřímně jsem čekala víc smrtí, nebo aspoň kdyby ten Hopper fakt umřel do piče. Hodnocení: 6/10

• 11.7.2019  18:50

Pořád mě sere příběhová linka Dustina a jeho party. Odmítám uvěřit tomu, že se parta děcek dokáže v pohodě dostat do supertajný ruský základny a zase zpátky. Hopper zase najednou dokáže zbít haldu Rusů, který jsou na rozdíl od něj trénovaný. S ostaním zatím spokojenost, doufám že další díl bude aspoň nějakej pořádnej konec. Hodnocení: 6/10

• 11.7.2019  18:41

Pořád mě strašně sere příběhová linka v ruský laborce, která mi přijde spíš jako parodie. Přijde mi jako by se autoři na tuhle část úplně vysrali, navíc většina klišé se vyskytuje právě u týhle části příběhu. Jinak zbytek příběhu fajne a konec skvělej. Hodnocení: 6/10

• 10.7.2019  01:34

Američani maj koukám skvělý nápady - mluvící záchod? No jako děcko bych to taky jistě ocenila. :D Začátek epizody skvělej, ty případy to se prostě nedá popsat. Pak dlouho nic a až na konci se to trochu rozjelo s dědoušem Mikem. Hodnocení: 6,5/10

• 10.7.2019  01:26

K tomuhle můžu říct jen jedno - ten nápad s billboardem je zasraně geniální. Hodnocení: 7/10

• 10.7.2019  01:21

Asi už jsem se nějak přizpůsobila tomuhle seriálu a už ho beru spíš jako takovou pohodičku na večer, takže nic u čeho bych si ukousala všechny prsty a zároveň se na tom nestala tak závislá, že to sjedu 5x za sebou (zdravím Chernobyl). Každopádně scéna na konci fakt pobavila. Hodnocení: 8/10

• 8.7.2019  18:55

První půlka nic moc, v druhý už se ten business pořádně rozjíždí. Nemůžu říct, že bych litovala toho, že jsem se na tenhle seriál vrhla. Tak doufám že nebudu litovat ani na konci. :D Hodnocení: 7/10

• 8.7.2019  18:51

Nevím jestli jsem měla vysoký očekávání, ale prostě mi první díl přišel jako sračka - trvá dlouho a jediný co člověku zbejvá je doufat, že to brzo skončí (jenom místy). Každopádně nepochybuju o tom, že se to ještě pořádně rozjede, přece jenom je to první díl a ty bejvaj trochu pomalejší. Hodnocení: 6/10

• 7.7.2019  22:50

Skvělá epizoda, která ale postrádá logiku (Rusové maj supertajnou základnu absolutně bez kamer a skoro nechráněnou) a je plná klišé, který mě vyloženě serou (protagonista utíká před záporákem, kterej jde pomalejc než beznohej apod.). Strašně mě sere příběh toho bezzubýho děcka, kterej působí tak strašně nereálně (parta lidí se úplně v pohodě proplíží zalidněnou místností a NIKDO si jich nevšimne, to i hovno vidí líp..). Hodnocení: 4/10

• 7.7.2019  20:01

Upřímně fakt nejsem milovník komedií a už vůbec ne romanťáků. Ale Bridget mě nějakým způsobem dokáže pobavit, sice už druhej díl nedosahuje kvalit prvního, pořád ale stojí za to a hlavně pobaví, což je u komedie si myslim to hlavní. :D Hodnocení: 7/10