ALIENka_

ALIENka_

okres Praha
jsem mimozemšťanská moucha bzz

• 13.1.2019  21:24

A je to tu zas, nudnej díl odehrávající se v Království, někde v prdeli na louce a zase někde v prdeli v baráku, jo a taky ještě v Hilltopu. No co k tomu dodat, prakticky tenhle díl opakuje chyby všech předejšlejch nudnejch dílů, to znamená žádná logika, debilní rozhovory, žádný zajímavý prostředí, postavy se pořád náhodně setkávaj jako z ničeho nic, navíc se tady vyskytla scéna s rpgečkem která tak nějak nedává moc smysl, plus Rickovi asi jeblo, když si myslel že skládkový lidi přesvědčí, aby přešli na jeho stranu. Myslím že zombie apokalypsa lidem snižuje iq jinak to neni možný.

• 12.1.2019  21:43

Už jsem dávno přestala doufat ve zvýšení kvality a zábavnosti osmý série, ale tak nějak jsem si říkala, že přeci horší už to bejt nemůže.. může, a taky je. Jestli jsem předtím mluvila o nějakým dílu, kterej jsem nazvala nejotravnější z The Walking Dead, tak beru zpět a předávám tuto úžasnou hodnost tomuhle skvostu. Celej díl věnovanej postavě, která mi už od svýho prvního zjevení pije krev. Ale pořád se to tak nějak dalo přežít a po minulým dílu jsem nepatrně doufala i ve smrt týhle postavy. Ano tenhle díl je věnovanej našemu milýmu černýmu královi a jeho cgi tygřici (no aspoň ta nakonec umřela, takže si nebudem muset vykapávat oči z toho strašnýho cgi). Z Carol se snad stal ninja, nebo mi někdo vysvětlete jak se do prdele dostala do tý základny, to má Negan až takhle blbý strážný?! Pravděpodobně ano, protože po tom co zabije asi 6 z jeho lidí, zbylí vojáci prohlásí něco ve smyslu "Serte na ní, však nám jenom zabila lidi a pravděpodobně zabije i nás, ale radši vezměte ty krabice kulometů." Ezekiela příhodně zachrání tak padesátkrát před smrtí tím nejvíc klišé způsobem typu "z ničeho nic se odnikud objeví jeho kámoš a zachrání mu život". K dalším věcem jako motivační proslovy a citáty, přestřelky jak z béčkovejch filmů, "nechte mě tady chcípnout a běžte sami", "nemůžem tě tady nechat" apod. se nemá smysl vyjadřovat.

• 7.1.2019  21:14

Tak tahle epizoda poněkud lepší a zajímavější než ta předchozí, hlavně díky poslední scéně, kde se Spasitelé konečně rozhodli klást odpor (že jim to ale trvalo), a tím nemyslím to hraní si se zbraněma jako 10letý kluci. Pořád nechápu styl plížení v tomhle seriálu, každej z Rickovo bandy má nějaký nadpřirozený schopnosti, díky kterejm je nikdo nikdy neslyší když se plíží (hlavně při naprostým tichu by určitě bylo něco slyšet). Ježíš s Morganem vedou nesmyslej boj, přičemž Morgan má dvě osobnosti. Polovina z postav se chová jako kdyby to nebyly oni a většina Neganových vojáků jsou naprostý vidláci, co snad ani neumí držet zbraň v ruce. Tak jestli jsou tohle ty pověstný Spasitelé to teda nevím. Aspoň, že na konci se rozhodli něco udělat.

• 7.1.2019  18:28

Chování postav čím dál tím míň reálný. To mám vážně uvěřit, že Morgan, kterej nějak (jeho techniky přežití chci taky umět) přežil střelbu asi čtyř mužů, na pohodu vstal a s pistolí vyzabil tak polovinu základny? Spasitelé se chovaj jako desetiletý kluci se zbraněma, počkat, i ty by stříleli líp. Na Rickově straně nepadne skoro žádnej člověk, a když už tak polovina z těch, co měli umřít přežije a druhá polovina umře na nejdebilnější způsob smrti. Avšak na druhý tedy Neganově straně lidi padaj jako hovna do hajzlu a umíraj na zombíky (jak si ho ta ženská nemohla všimnout, však byl přímo před ní!?). Samozřejmě nechybí emocionální záběry na ksichty, ze kterejch nejde nic vyčíst a flashbacky nebo co to sakra je. Taky se tady objeví Morales (?), teda spíš, kdo to do prdele je!? Však v seriálu neměl žádnou roli, byl tak v jednom díle. Vedou se debilní "motivační" kecy nedávající smysl, a Ezekiel, na kterýho se všichni koukaj jak na spásu, se chová jako debil a tím dokáže člověka pěkně nasrat do běla. Rick zjistí, že Spasitelé můžou mít taky děti (si snad myslel, že se tam nic nerodí nebo..?) a asi ho to strašně dojme, protože úplně zapomene na hledání zbraní a místo toho si prohlíží fotky.

• 6.1.2019  14:50

Rick se rozhodne zombíky postřílet místo toho, aby to udělal nožem nebo něčím, čím nemusí střílet, protože přece potřebujou každej náboj, no Rick měl asi jinej názor. Zatím žádný napětí, tahle série zatím nejotravnější a nejnudnější vůbec, doufám, že už přijde na tu slibovanou válku. I Negan nějak vyměknul, nevím o co mu jde se Sashou, ale chová se k ní nějak moc mile, což když si vzpomenu na to, jak se choval k Darylovi není zrovna jeho styl.

• 4.1.2019  22:10

Konečně jsem se dočkala epizody o Eugenovi, o který sním ode dne, kdy se poprvý objevil na scéně. Nevim jestli je to tím, že Eugene je naprostej borec a jeho hlášky mi zlepšujou život snad víc než Neganovi, nebo tím že Eugene je prostě skvělá postava, ale tenhle díl byl sakra skvělej.

• 4.1.2019  15:58

Konečně se po dlouhý době nudnejch a otravnejch dílů začlo v TWD něco dít. Negan je snad nejlepší postava z celýho seriálu. Když je v díle Negan je to jako záruka lepšího kousku řekla bych. Osobně bych byla ráda, kdyby to tam Negan Rickovi vyzabíjel s Lucille a děj se přesunul k Neganovi, však Negan má aspoň smysl pro humor sakra! Rick se má co učit. :D

• 1.1.2019  22:03

Myslela jsem, že otravnější díl než s tím králem a tygrem už snad ani nemůže bejt, ale tohle bylo hotový peklo nudy. Uprostřed epizody jsem si musela dát pauzu a nabrat odvahu dokoukat to do konce. Postavy Tara a Heath mě absolutně nezajímaj, stejně tak jejich příběh. Nemaj žádnej specifickej charakter, který by byl zajímavý, prostě nevidím důvod proč jim dávat samostatnou epizodu. A to s tou ženskou osadou vypadalo jak z nějakýho béčkovýho filmu od Disneyho.

• 29.12.2018  22:05

No tak tohle byl snad nejotravnější díl z celýho TWD. A to to vypadalo tak dobře po prvním díle. Král bůh ví jak se jmenuje mě začal srát hned jak spustil ty svoje řeči, dialogy už vůbec nechápu, Carol se snaží o.. o co se to vlastně snaží (?), a řeči jako "jdi, ale přitom nejdi" vůbec nedávaj smysl. A CGI tygr? To se už do seriálů nedávaj ani skutečný zvířata nebo co? Když už CGI tak ať to aspoň vypadá opravdově, ne jak od Disneyho.

• 29.12.2018  21:02

Oh hell yeah! Konečně je tu piřádný masakeer. Škoda že jich Negan nezabil víc, ale i tak to byl snad nejvíc psycho díl z TWD a sakra doufám, že to udrží tempo.

• 29.12.2018  19:57

Holy shit. Chci říct, že nebejt na Neganově straně je fakt o hubu, ale tak kdo by nebyl nasranej, když vám nějaká banda idiotů zabije lidi při výpravě za zabíjením. :D Negan s jeho kumpánama zachránil celej díl, Negan je sám o sobě skvělej psychopat, a to jak jim zatarasili cestu bylo taky skvělý, to okolo toho už tu bylo tak stokrát, takže to ani nekomentuju. No jestli se z tohohle Rick dostane, jakože určitě jo, protože nemůže přece vyhrát záporák, myslím že bude muset nabrat nějaký nový lidi, protože s tímhle se z toho nedostane.

• 29.12.2018  18:34

Pořád to samý dokola, někoho zajmou, ty se z toho dostanou a znova. Všichni se příhodně potkaj v lese zrovna ve chvíli, kdy jsou jejich kámoši zajatý a Rick, kterej by měl správně jakožto leader bejt v Alexandrii a připravovat lidi na boj s Neganem (jestli teda někdy v tom seriálu vůbec bude, protože to protahujou af, asi chtěj mít svejch 16 epizod), vydává se na dobrodružnou výpravu za Carol, která má asi tak milion duševních poruch a mění se jí nálada každou minutu.

• 29.12.2018  00:55

Těšila jsem se, že to bude nářez, nářez by to i byl, ale těch kravin a zbytečností co do toho narvali, a ještě ty feministický kecy do toho. Fakt nic není horší noční můra než trojka feministek, váhání před zabitím šílený zrzky, debilní kecy jako "tohle nemusíte dělat" apod. Tohle už mě fakt sere, takže jediný, co tenhle díl dotáhlo na dvě hvězdy je tak posledních pět minut.

• 28.12.2018  23:54

Řádná akce, ale zdálo se mi to, že to bylo moc easy peazy lemon squezy (nevím jak se to píše shut up :D). Rick tam prostě s tou svojí bandou zabijáku nakráčel a všechny postřílel jako by nic, ani jeden z nich neumřel, což na to, jak maj bejt tyhle Neganovi týpci děsivý a největší zabijáci nějak nesedí. Ale tak uprostřed noci vstávat a zabíjet nějaky raidery by se mi taky nechtělo. Každopádně kněz se nám vybarvil na dobrýho kněžího popravčího, asi mám novou oblíbenou postavu (sry Ricku). Maggie s Carol vedou zbytečný hádky typu "zůstaň tady" "ne jdu taky" klišé, takže týpci Neganovi je samozřejmě chytnou a naše banda se teď asi spotí víc než Rickovy vlasy.

• 28.12.2018  23:01

Noo už se to pěkně rozjíždí, hádám že tohle bude velká válka. TWD se zase rozjíždí, takhle to mám ráda sakra. :D

• 28.12.2018  22:05

Chlápka se super schopnostma ti fakt nežeru AMC, doufám že se to objasní, prozatím ale pobavil a navíc je to prostě Ježíš, takže ten asi jen tak normální člověk nebude. Carl dělá výlety za zeď z důvodu kterej, i když tam vysvětlil, tak jsem nepochopila a syn exstarostky se jí rozhodnul zabít. Tahle epizoda měla slušnej humor (ne jako ve filmu od Disneyho), což se dá ve Walking Dead vidět jednou za 10 dílů. Epizoda na odlehčení, jop to trochu chybělo, i lidi v apokalypse se přece musej bavit. :D

• 28.12.2018  01:02

Takže Glenn nám nějakým záhadným způsobem přežil. To si diváci moc stěžovaly že ho vrátili zpátky, nebo se z tohohle seriálu stává fraška, co se bojí v zombie apokalypse zabít důležitý postavy? Ron nebo jak se ten pubertální kokot jmenuje chce asi pozabíjet celou Alexandrii a syn exstarostky dělá sebevražedný mise za stěny. No s těmahle bych v apokalypse bejt teda nechtěla, snad až na Glenna ten přežije snad i kdyby na něj hodili atomovku. Samozřejmě v Alexandrii dlouho nepobudou, protože spadnul kostel a teď to bude to samý jako předtim, budou chvíli cestovat, usadí se, posere se to a zase znova. Tenhle seriál pro mě začíná bejt utrpení větší než třídenní sračka.

• 27.12.2018  23:02

Sakra tak tohle je přesně ten typ filmu po kterým bych ho chtěla celej zapomenout, jenom abych na něj mohla jít zase znova a stejně si ho užít. Queeni jsou skvělá kapela sama osobě a některý jejich songy poslouchám do teď, protože po každý povedený činnosti se to musí přece oslavit songem We Are The Champions. Každopádně na filmy o kapelách tak často nechodím, spíš vůbec, ale když tady přece hraje Rami Malek (kterej si jen tak btw konečně získal trochu tý zasloužený pozornosti a zahrál to mistrovsky) a má to hodnocení nad 90%. Riskla jsem to a vyplatilo se, bylo to sakra dobrý a měla jsem chuť si začít v kině zpívat, ale to by lidi odcházeli z kina, takže tuhle část jsem vynechala. Posledních pár scén filmu se mi málem rozmazal muj drahocenej make-up, kterej jsem pečlivě dělala 5 minut, až takhle emotivní to bylo. No prostě tomuhle filmu nemám co vytknout. Deset z deseti mých osobností doporučuje. :)

• 21.12.2018  21:17

Po dílu o Morganovi trochu slabší díl z Alexandrie na rozvinutí vztahů mezi postavami. Doufám že tohle rozvinutí vztahů nebudou moc prodlužovat a něco se stane jako sliboval poslední záběr. Jedna věc kterou nechápu je, proč ty zombíky nezabily přes tu bránu, všechny je tam mohli pozabíjet přes mříže, jim by se nic nestalo a měli by klid.

• 21.12.2018  20:28

Po dlouhým odpočinku od TWD jsem se koukla na další díl a musím říct, že tenhle se fakt povedl. Příjemný osvěžení série o epizodu ze života Morgana.

• 21.12.2018  17:49

Vcelku to byl v pohodě film, u kterýho jsem uvažovala, že dám i těch 8/10, ale posledních pár scén mi tak trochu zkazilo dojem z celýho kousku, takže zůstanu u 6/10. Celý ten nápad s ledovou apokalypsou a jediným vlakem s trochou přeživších byl skvělej a ještě jsem nápad jemu podobný nikde neviděla, takže film mě zaujal hned ze začátku. Ve filmu je pár klišé, ale naštěstí většina z nich se dá přehlídnout. Školní část ve filmu dost pobavila, ale byla až moc přehnaná, hlavně co se týče ideologie. Hlavní zápletka revoluce spodní vrstvy je sice ve spoustě filmech, ale tohle pojetí je určitě zajímavý a originální. Nejhorší část, je poslední záběr filmu, kterej působí spíš jako z nějakýho animáku pro děcka a bez kterýho by se film v pohodě obešel, hlavně teda nechápu, jak to ty dvě děcka přežili, vzhledem k tomu, že v předešlý scéně oheň sežehnul celej předek vlaku. Scéna která taky stojí za zmínku je s Češkou na hajzlu, takže doporučuju si to pustit v originále. :D

• 6.10.2018  18:43

Potom, co jsem film dokoukala, jsem z toho byla fakt nadšená, ale jak jsem to nechala chvíli uležet,zjistila jsem, že to pořád byl skvělej film, ale na pět není. Za prvý chci vědět, proč najednou z ničeho nic přestali bejt všichni plodný. Taky nechápu, proč všichni začali zabíjet, rabovat a dělat revoluce kvůli tomu, že nikdo nerodí, jak přesně by jim to pomohlo? Chápu, lidi jsou nespokojený, ale vláda s tím taky nemůže nic dělat, takže buď se jim z tý neplodnosti snížilo IQ nebo fakt nevim. Za další Theo (snad se tak jmenoval) se rozhodne, že jediný dítě na zemi dá nějaký organizaci, o který ani neví, jestli existuje a co je sakra zač, ale to nevadí, protože vláda je strašně zlá a špatná a určitě by to dítě zabila. To je tak poslední věc, co me napadá z kritickýho hlediska. Film má skvělou atmosféru od začátku do konce, dobrý zvraty, který nečekáte, herecký výkony taky fajne a i když si nejsem jistá, že kdyby se něco takovýho stalo, lidi se budou chovat zrovna takhle, ale tak je to film a situace tam jsou vyobrazený velmi realisticky, příliš to nezkresluje a podává nám pokrm plnej světa beznaděje a bez dětí. Plus taky dávám za to, že tam bylo jenom jedno dítě, takže ten řev se ještě dal poslouchat. :D Za mě 4/5.

• 1.10.2018  21:43

Nevím proč, ale najednou mě to nějak přestává bavit, pořád to stejný prostředí, což bylo i v jedničce, ale tam mi přišlo, že se pořád něco děje, něco se odhaluje, tady mi to přijde, že se omýlá furt to samý dokola. Už by to chtělo nějakej pořádnej zlom.

• 24.9.2018  19:14

Noo tady se začíná pěkně rozjíždět, plnej počet a jede se dál. :D

• 23.9.2018  23:22

No zatím nějak nevím, série celá z blázince, na to jsem se těšila, a v tom mě určitě nezklamala. Jednu hvězdu strhávám za debilní nápad s mimozemšťanama, který se tam totálně nehodí, a narušujou celej seriál. Je fajne, že ponechaly postavy, na který je člověk zvyklej a přesunuly je do nový dějový linky. Jsem zvědavá, jak se to dál vyvine, zatím velmi nice :D

• 17.9.2018  18:03

Už to sice není tak psycho a tak halucinogenní, ale pořád skvělý. :) No jsem zvědavá jak se to vyvine dál :D

• 16.9.2018  17:20

Lepší a lepší. Až z toho mám psychózu, skočím k Benovi na terapii. Souboj chlápka se spálenou hlavou a Benem byl skvělej a návrat nasraný Hayden, která chce rozbít už tak špatný manželství Bena a Vivien, byl skvělej. Akorát doufám, že se Ben neodstěhoval natrvalo, fakt by mi tam chyběl. :D

• 16.9.2018  17:13

Pořád víc psycho, což se mi nejvíc líbí, neznám seriál, kterej by byl takhle psycho. Ne, že bych se bála, za celý 4 díly jsem se lekla jenom jednou, ale to vůbec nevadí, protože tohle je prostě psycho. Skvělý zvraty, skvělý postavy a šílenej chlápek se spálenou hlavou, co udělá všechno 1000 doláčů je prostě skvělej. No doufám, že to takhle bude pokračovat i dál a tvůrci nevyčerpali svojí představivost, protože ji maj sakra velkou. :D

• 15.9.2018  21:42

Čím dál tím víc psycho. Vypadá to, že z domu se jen tak nikdo nedostane. Chlapík se spálenou polovinou hlavy pomohl lopatou nevěrnýmu manželovi s jeho milenkou a těhotnou mamču navštívila manželka zakladatele domu s dírou v hlavě. No tohle bude ještě zajímavý. :)

• 15.9.2018  19:24

Hned první díl a už se začíná takhle zostra jo? Hned jdu na další díl a doufám,že seroš neztratí tempo prvního dílu.