• Rodinný

Prodaná babička (1978) (TV film)

Povedená taškařice postavěná na skvělých dialozích.

Zajatci Ďáblova chřtánu (2006) (TV film)

Miluji cestování časem a tohle mohlo být tak super, škoda promarněného potenciálu...aspoň ten Suchařípa je koukatelný.

Stav ztroskotání (1983)

Mám rád film s vodáckou tématikou, tady je pár nápadů, ale celé takové jalové.

Bakaláři - Medvěd (1975) (epizoda)

Dělat si srandu ze Zázvorkové se nevyplácí. :-D

Hádavá pohádka (1969) (TV film)

Konečně mi došlo, že princezna nebyla hloupá, ale záměrně ty hádanky kazila, páč se chtěla líbat. :-D "Dneska budeme jíst a vy se budete dívat a zítra se vy budete dívat a my budeme jíst."

Půjčovna talentů (1964) (pořad)

Povedená taškařice, kde si i dívka může půjčit talent Waldy Matušky. :-D To mě fakt rozsekalo. No a krásná role pana Dvorského.

Bakaláři - Kufr (1976) (epizoda)

Velice povedená bakalářská povídka...proti rojnici, jakou uspořádal paní Mottlová by se neschoval ani schopnější zloděj než Faltýnek. :-D A těm, co píšou o paní Mottlové, že je stará a tlustá přeju, aby byli ještě starší a ještě tlustější. Jenže na rozdíl od nich uměla paní Mottlová hrát.

Čtyřlístek - Kamarádi z Třeskoprsk (2024) (epizoda)

Ach jo...nejen, že mi nesedí animace, ani dabing (a to včetně Táborského), ale co to udělali s příběhem? Tenhle příběh v komiksu vyšel někdy v roce 94, tuším, ale tam ty tři falešní Pinďové aspoň zmizeli...následky stroje nemají dlouhou trvanlivost...ale tady je Myšpulín prostě vymaže...zlikviduje, de facto zabije..to mi nepřijde jako dobré řešení do pohádky.

Piknik (2014) (TV film)

To mě Hynek Bočan trochu zklamal...když pominu přepisování historie (Bytíz byl pracovní tábor, nikoliv koncentrák, jak postavy zmiňují), tak je to nudné a chování postav nelogické....spoilery...nechápu, proč se za záchranou kluka spouští Tříska, když stačilo jen, aby se ten kluk chytil spuštěného provazu...mohli ho v pohodě vytáhnout...ale dobře, pak aspoň chápu Třískovu motivaci, že nepráskne Jindru (Munzar), ačkoliv dobře ví, kdo bonzoval. A tak nejlepší na celém filmu (Munzar teda hraje dobře), tak je milostný trojúhelník Mrkvička, Vlasáková, Neužil.

Stan a Ollie (2018)

Už roky mám v plánu nakoukat všechny věci s Laurelem a Hardym..ale zatím jsme se k tomu nedostal...když jsem totiž studoval jejich osudy, tak je mi spíš smutno, když je vidím a uvědomím si, jak dopadli. Každopádně nevěřil bych tomu, že Steve Coogan dokáže uhrát Stana a on to dal a i podobu trefil. John C. Reilly byla sázka na jistotu.