• Rodinný

Stvoření světa (1989) (TV film)

Já jsem celkem kdysi na počátku 90. let bavil...Menzel byl fajn, Vítek s Dejdarem rovněž a není tu uveden Dalibor Gondík, který hrál Adama a měl i nějaké nahé scény...obzvlášť těsně po stvoření, kdy na něj Dejdar zírá neuvěřitelným způsobem :-D. Ještě bych to našel někde na vhsce.

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

Film, u kterého vždycky ztvrdnu, když běží v televizi. Plný atmosféry, výkonů a především geniálních hlášek...především v podání Alana Rickmana. Nyní po mnoha letech jsem zjistil, že existuje rozšířená verze se scénami, které jsem nikdy neviděl, z nichž jedna je pro příběh šerifa z Nottinghamu více než zásadní.

Nezbedný bakalář (1946)

Tak fajn, vynikající výkon (byť někdy trochu přehrávající) Zdeňka Štěpánka, kterému zdatně herecky sekundují všichni ostatní, to vše drží pohromadě povedený scénář a režie Otakara Vávry.

Nebe a dudy (1941)

Miluju prvorepublikové a protektorátní filmy, byť někdy jen hrají na city nebo jsou příběhově jednosušší jako tento, přesto Marvan a Plachta jsou vynikající.

Zlaté dítě (1986)

Mno, párkrát jsem se upřímně zasmál, škoda nevyužitého potenciálu.

odpad! (2013) (amatérský film)

Atmosféra funguje, hudba tomu pomáhá, konec bohužel trochu klišovitý, ale jako pocta videobéčkům to beru. Škoda jen, že hlavní herec hraje nejlíp dokud má na hlavě masku. Pohybově je zdatnej a herecky nadanej...každým pohybem těla hraje a vyjádří tím všechno...strach, paniku, odhodlání....jen ten poker face mu strašně škodí.

Rafťáci (2006)

Takovejch blbostí u kterejch jsem se tak krásně a upřímně bavil :-D k tomu tři pivka a tři hvězdičky jsou jasný!