Berlín (2023) (seriál) odpad!

Kristepane!!! Tato najtrapnejsia a najhorsia replika Dannyho partakov (identicke vtipy, identicky slovnik, identicke pasaze, kde rozoberaju proces pred lupezou) je hanbou celej kinematografie. Tak debilne konverzacie, strihy, herecke vykony a vobec cely pribeh je tak nedokonale zlepeny do jednej kopy, az mi zislo na um, preco sa vynalozene prachy za tento odpad nedali radsej na nejake slusnejsie porno? V podstate sa tam okrem odflaknuteho pribehu o odflaknutej lupezi riesi iba ye-backa a perverzne kecy o nej. Medzi nami, na takuto lupez by stacilo o polovicu menej ludi. TOTAL ODPAD!

Bitevní loď (2012) odpad!

Peter Berg nie je len zlým hercom, on je aj veľmi zlým režisérom. Táto sračka piatej cenovej skupiny je ODPAD... Scenár je vykradnutý z každého zlého akčkáku osemdesiatych rokov. Hereckým výkonom dokáže konkurovať snáď každý československý "sitcomový herec". Zápletka v tomto filme je tak hlúpa tak, že až v 52 minúte sa dozvedáme, že "na nás útočia mimozemšťania" :) :) :D :D Akému braku sa chce táto blbosť vlastne rovnať? Lucy? Pablbým Trasformers? Alebo čomu? No a tá bjonda s beznohým špatným negrom :D... Skutočne multikulti budúcnosť sveta :D Vážne ma naštvala táto strata času.

Bud Bindi (1996) (seriál) odpad!

Prepáčte mi moju drzú úprimnosť, ale toto je celé zlé! Nenašiel som v tomto slovenskom trapase a úrážaní inteligentnejšieho diváka vôbec nič vtipné! Myslím si, že pán Noga si počas celej dlhej kariéry nedokázal nájsť miesto v žiadnom žánry showbiznisu a môže iba ďakovať tomu, že sa narodil na maličkom Slovensku, kde dokáže divák stráviť čokoľvek! Nerozumiem kvôli čomu bol tento ODPAD nadabovaný anglicky. Snáď si nemysleli autori tohto TRAPASU, že sa to bude predávať do zahraničia? Každý gag, či "vtip" už som predtým niekde videl a v tejto produkcii mi skôr prišli tieto humorné situácie veľmi trápne. Celý Bud Bindi je iba slovenským plagiátom, ktorý by si zaslúžil skôr hanbu ako nejakú hviezdičku*.

Die Küchenschlacht (2008) (pořad)

Asi najlepsia sutaz o vareni pre zrucnych amaterskych kucharov. Program ma skvelu architekturu. Popredni nemecki kuchari nielenze hodnotia vysledky sutaziacich, ale program tiez moderuju. Atmosfera kazdeho dielu je vyborna kde sa zapaja aj publikum svojim hlasnym a chutnym "mmmmmm....." pri kazdom ochutnavani jedal porotou. A tie jedlaaaa… mmmmmmmm…

Eva Nová (2015) odpad!

Depresia dusená silnou depresiou. Celý film je obyčajnou, tragickou dehonestáciou človeka a toho posledného slušného, čo v človeku ostáva. Je to oslava o človeku, ktorý sa rozhodol zničiť si život a dari sa mu (jej) to skvelo. Po zhlidnutí tohto filmu si už bohužiaľ nedokážem Milku Vášáryovú predstaviť inak, iba ako starú alkoholičku - dokumentaristický štýl réžie to vo mne iba utvrdzuje. Myslím si, je to iba môj dojem, že pani Vášáryová si zaslúži úplne iné role ako bola táto. Nerozumel som tiež sexystickej hre matky a syna v závere filmu v bazéne. Nemám rád tento film a už ho nepotrebujem nikdy vidieť. Ochotne tiež ignorujem to, čo tým chcel Marko Škorup povedať. Celé je to nudné o novodobých "invalidoch", ktorí chcú byť ľutovaní hlavne plnou fľašou alkoholu. Inú pomoc ani nepotrebujú. Tento film je iba pre ľudí, o ktorých je aj natočený.

Klepání na nebeskou bránu (1997)

Tento film je jeden z Top nemeckej kinematografie. Pre mňa je to na tri ***hviezdy, avšak dalšie dve** dávam za to, že Nemci prišli s touto témou skôr ako Američania :).

Lucy (2014) odpad!

Nerozumiem asi tomuto filmu. Myslím si, že Luc Besson sa chcel s týmto filmom zobudiť niekedy v rokoch pred jeho Piatym Elementom. Od začiatku filmu som vedel, že to bude zlé, zlé, zlé. Ani Morgan Freeman a ani Scarlett Johansson (tá už vôbec nie) nedokázali z tohto lacného "žrádla" pre náročnejšieho diváka nič urobiť. Zápletka o drogách je neuveriteľne stupidná. Triky a 3D efekty sú pravdepodobne robené niekde v garáži u sedemnásťročného puberťáka, ktorý sa učí pracovať s 3D Maxom. Napadlo mi počas evolúcie mozgu Lucy, či by dokázal byť skutočne mozog pracujúci na 100% tak neuveriteľne zlý a plný nenávisti. Myslím si, že mozog pracujúci na 100% by riešil nejakých chlapíkov s pištoľkami úplne inak a hlavne humánne. Neverím totiž, že mozog na 100%-né obrátky by bol až tak hlúpy. Týmto filmom Luc Besson u mňa stratil poslednú hviezdičku, ktorú by som mu asi aj tak nedal.

Luxo junior (1986)

Revolučný animovaný film. Tu sa to všetko začalo. Geniálne, skvelé!!! Keď si predstavíme, že niektorí ľudia na Zemi sa zaoberali studenou vojnou, iní ľudia žili tvorením niečoho pekného a užitočného. Preto 5*****.

Město andělů (1998) odpad!

Davam odpad! Z jedineho dovodu... Lezu mi na nervy americke remakey! Tento film vykradol kompletne dokonalu myslienku filmu Der Himmel über Berlin. V Meste anjelov mi totiz akosi Anjeli vobec nechcu fungovat a Mesto anjelov mi absolutne nic neodkazuje. Kto nikdy nevidel Der Himmel über Berlin, nemoze to posudit a nemoze to preto ani pochopit. A kto nikdy nedokazal ocenit genialneho detektiva Columba, nedokaze tiez docenit film Der Himmel über Berlin. Vsetko do seba tak krasne zapada... ...a prave toto sa City of Angels nikdy nemohlo podarit! Ja si myslim, ze clovek, ktory da tomuto filmu styri a viac hviezd, vie o filme asi tolko, kolko dokaze hovorit sliepka o jadrovej fyzike. Tento brak sa moze pacit iba ludom, ktori zivoria v nadejach a inych srackoidnonabozenskych odpadoch. Sorry ak som tym niekoho urazil, ale povodny film Der Himmel über Berlin ma u mna 5* hviezd! City of Angels sa tak pre mna stava ODPADOM!

Na život a na smrt (2013) odpad!

Tato maskacova pornografianie je nicim inym, iba oslavou zbabelcov, ktori okupuju, pardon "marginalizuju" staty po celom svete pod vlajkou mieru a sprofamovanej demokracie.