EmaDivna

EmaDivna

okres Praha

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 27.10.2019  22:08
  Naděje zlátne (amatérský film) (2019)
  *

  Tak nějak nechápu, k čemu je dobrý natáčet Mikuláše Mináře jak chodí nebo leží v trávě a snaží se plivat rádoby hluboké kecy. Svědectví o tom, jak demonstrace s důležitou myšlenkou můžou dát Minářovi pocit jedinečnosti a tíhy lidstva. Fakt mě to zajímalo. (Ne.) Lidi šli na demonstraci na protest proti Babišovi a současnýmu systému, ne kvůli dokonolasti Mikulášova intelektu. Ztratila jsem 12 minut svýho života pozoováním situací, ktere dokazují, že Miky je pořád ještě normální človék, přitm všem co dokázal. Prosím i náhradu tohota času. Díky.

  • 30.6.2019  01:28
  Tenebris (amatérský film) (2018)
  odpad!

  Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně. Film nevypadá ani jako amatérský, ale jako sto minut dlouhý vtip, který se někdo pokouší vydávat za film. Teď seriozně: Tvůrci, pokud jste tohle mysleli vážně, napadlo vás někdy natočit záběr na jiný než první pokus? Vybírat herce třeba z ochotnických divadel nebo kohokoli kdo aspoň trochu umí hrát? Nejde o peníze, jde o snahu. Celé je to směšné, nudné, nejde o prostředky, jde o ideu. Tenhle snímek/něco se jen snaží kopírovat hollywoodský filmy a vůbec nechápu k čemu něco takovýho je. Hodnocení: Kdyby šly dávat minusový hvězdičky, dala bych plný počet.

  • 24.12.2018  19:43
  Kouzelník Žito (TV film) (2018)
  odpad!

  Tímto gratuluju každýmu, kdo zvládne šišlající Vilhelmovou a Kříže v paruce na Hepnarovou déle jak půl hodiny. Nedokážu pochopit, proč se neustále točí pohádky, které jedou podle známé šablony a drží se dobře známejch šlágrů jako jsou mladí, krásní, ale totálně netalentovaní herci (hláška hlavního hrdiny: "Pracuju rád a zadarmo" zněla jako kdyby ji chtěl použít na castingu do teleshoppingu v roli revolučního mixéru), kterým sekundovali samozřejmě totálně profláklý Kříž s ostatními herci jako Vilhelmová, kteří hrajou bez šťávy a ze zvyku, protože v takový kravině ani nemají potřebu se snažit, dále samozřejmě čerti s vadou řeči, moudrá bába kořenářka, idiotský písničky, nudný interiéry a kostýmy. Zkrátka zbytečný.

  • 15.8.2018  21:38
  Coco (2017)
  *****

  Nikdy jsem nepřišla moderním disneyovkám na chuť, ale film Coco mě moc mile překvapil. Mám ráda mexickou kulturu a tohle téma bylo krásně zpracované a moc mě bavilo, ačkoli mě tyhle moderní celovečerní animáky dost nudí. Pěkný, poutavý příběh, skvělá hudba, krásný barvy, ale zároveň to nebylo nijak přemrštěný a docela střízlivý. Doporučuju.