EmaDivna

EmaDivna

okres Praha

1 bod

• 27.10.2019  22:08
    Naděje zlátne (amatérský film) (2019)

Tak nějak nechápu, k čemu je dobrý natáčet Mikuláše Mináře jak chodí nebo leží v trávě a snaží se plivat rádoby hluboké kecy. Svědectví o tom, jak demonstrace s důležitou myšlenkou můžou dát Minářovi pocit jedinečnosti a tíhy lidstva. Fakt mě to zajímalo. (Ne.) Lidi šli na demonstraci na protest proti Babišovi a současnýmu systému, ne kvůli dokonolasti Mikulášova intelektu. Ztratila jsem 12 minut svýho života pozoováním situací, ktere dokazují, že Miky je pořád ještě normální človék, přitm všem co dokázal. Prosím i náhradu tohota času. Díky.

• 30.6.2019  01:28
    Tenebris (amatérský film) (2018)

Tohle přece nemůže nikdo myslet vážně. Film nevypadá ani jako amatérský, ale jako sto minut dlouhý vtip, který se někdo pokouší vydávat za film. Teď seriozně: Tvůrci, pokud jste tohle mysleli vážně, napadlo vás někdy natočit záběr na jiný než první pokus? Vybírat herce třeba z ochotnických divadel nebo kohokoli kdo aspoň trochu umí hrát? Nejde o peníze, jde o snahu. Celé je to směšné, nudné, nejde o prostředky, jde o ideu. Tenhle snímek/něco se jen snaží kopírovat hollywoodský filmy a vůbec nechápu k čemu něco takovýho je. Hodnocení: Kdyby šly dávat minusový hvězdičky, dala bych plný počet.

• 24.12.2018  19:43
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Tímto gratuluju každýmu, kdo zvládne šišlající Vilhelmovou a Kříže v paruce na Hepnarovou déle jak půl hodiny. Nedokážu pochopit, proč se neustále točí pohádky, které jedou podle známé šablony a drží se dobře známejch šlágrů jako jsou mladí, krásní, ale totálně netalentovaní herci (hláška hlavního hrdiny: "Pracuju rád a zadarmo" zněla jako kdyby ji chtěl použít na castingu do teleshoppingu v roli revolučního mixéru), kterým sekundovali samozřejmě totálně profláklý Kříž s ostatními herci jako Vilhelmová, kteří hrajou bez šťávy a ze zvyku, protože v takový kravině ani nemají potřebu se snažit, dále samozřejmě čerti s vadou řeči, moudrá bába kořenářka, idiotský písničky, nudný interiéry a kostýmy. Zkrátka zbytečný.

• 15.8.2018  21:38
    Coco (2017)

Nikdy jsem nepřišla moderním disneyovkám na chuť, ale film Coco mě moc mile překvapil. Mám ráda mexickou kulturu a tohle téma bylo krásně zpracované a moc mě bavilo, ačkoli mě tyhle moderní celovečerní animáky dost nudí. Pěkný, poutavý příběh, skvělá hudba, krásný barvy, ale zároveň to nebylo nijak přemrštěný a docela střízlivý. Doporučuju.