JOZZZKO

• 16.5.2019  20:41
    Dobrá smrt (2018)

Videné na FSF 2019!

• 28.12.2018  15:47

"These Art collectors; they now the price of everything, but the value of nothing..."

• 1.3.2016  02:34

Coachella 2006 a pre mňa úplné zimomriavky ako oddaného fanúšika tvrdej elektronickej hudby, zvlášť drum and bassu. Je krásne ako aj umelci z môjho žánru vždy z obdivom zhliadajú k daft punku ako ku kapele ktorá určovala smer a vývoj elektronickej a tanečnej hudby.

• 1.3.2016  02:10
    Zyma v ogni (2015)

Najlepší a najdrsnejší dokument aký som kedy doteraz v živote videl. Slava Ukrajine!

• 23.1.2016  18:18

Vyšší level súboja, kde politickí kandidáti sú bábky v rukách nie finančných skupín a oligarchov ale ich stratégov zvádzajúcich osobnú vojnu. Prečo si pozrieť tento film: 1.) Som manažér kampane jednej zo strán skrachovanej slovenskej pravice, je dva mesiace pred voľbami, mám tvár mam ponorenú v smútku a potrebujem percentíčka (7% by bolo super, ale 5% by bolo fajn). 2.) Som manažér kampane vládnucej socialistickej strany slovenska, v prieskumoch mám 20% náskok a chcem sa presvedčiť že to čo robím, robím dobre!

• 14.1.2016  19:54
    Joy (2015)

Ako študent marketingu budem trochu mäkký. Ako ľudí ktorí krvopotne budujú čokoľvek vlastné v tomto živote a dávajú tomu prednosťpred bezpečnosťou svojej práce budete filmu fandiť tiež. Vzdávam hold startupom 90.tých rokov!

• 14.1.2016  19:50

Úplne dokonalý dokument, popri takmej povinnej jazde pre všetkých gastronómov, všímajte si ako sa jednotlivé múdrosti a rady otca a synov dajú aplikovať na akékoľvek povolanie, kariéru, životné rozhodnutia. Toto ma fascinovalo najviac.

• 14.1.2016  18:53

Takto nejako som si vždy predstavoval svojho triedneho učitela, ale s ním sme sa dostali len k spoločnému pitiu a neskôr po stužkovej sme si potykali. Toto je však vyšší level. Samozrejme že komédia občas skĺzne do trápneho klyšé, ale dialógy vás budú baviť.

• 13.1.2016  06:31
    Spisovatelé (2012)

Bolo v tom naozaj všetko. Až prekvapivo príjemný začiatok a jadro filmu v ktorom sa veci dejú až prekvapivo pohodlne v závere skĺzok do jemného klišé, avšak zachoval si svoju jemnú tvár. Spájanie pokazenej rodinky.

• 12.1.2016  00:16

Tento film sa dá opísať len jedným slovom a to PREPNUTÝ! Od hercov, scény až po šialený strih.

• 12.1.2016  00:15
    Zlatý Glóbus 2016 (TV pořad) (2016)

Ricky Gervais má úžasný humor!

• 11.1.2016  07:10
    Anomalisa (2015)

Depresia a schyzofrénia číha na každom kroku.

• 10.1.2016  07:36
    Ashby (2015)

Pre mňa skvelé, možno tomu chýbal trošku akčnejší spád. Stále sa neprestávam diviť ako ma fascinujú tieto nezávislácke teeneagerské schýzy. A ich lásky.

• 10.1.2016  04:28

Milý a dobrosrdečný žid, ktorý je ale totálne priemerný, obyčajný a nezaujímavý lúzer a rad radom ho ničí úplne všetko, od rodiny, priateľov, práce, dokonca aj doktora a cirkevnej komunity.

• 9.1.2016  06:39
    Ségry (2015)

Musím za 4. lebo sa opäť potvrdilo aby som sa nechával prekvapiť filmami a neodsudzoval. Z najväčšej plytkej klišé gýčoviny pre ženy v kríze stredného veku sa vykluk príjemný Project X pre štyridsiatnikov. Ak ma toto čaká o 20 rokov, tak sme na dobrej ceste. Z dialógov budete umierať smiechom.

• 7.1.2016  06:49
    Rukojmí (2015)

Úvodná scéna, ktorá je pre mňa jedna z najlepších útekov z cely aké som videl, nás vtiahne do 24 hodinovej rýchlospádovej rukojemníckej drámy počas ktorej si feťáčka Ashley vytvorí akýsi vzťah so svojím väzniteľom Brianom. Sled udalostí nasledújucích hodín v jej byte vyústi v opätovné získanie svojej dcérky a vďaka nej budú zachránené mnohé ďaľšie životy. Scéna s pikom bola fakt crazy.

• 6.1.2016  19:12
    Birdman (2014)

Dokonalá "jíííííízda"! Tento film ma neprestáva fascinovať ani po druhom zhliadnutí. Neopísateľná kamera, mesto ktoré milujem, Emma Stone... Kto nenavštívil Broadway, nepochopí :)

• 5.1.2016  03:39
    Sledování (1998)

Flasbackový midfuck o zámene postáv, skvelo nastolená temná atmosféra londýnskych bytov a intímna kamera.

• 4.1.2016  21:03
    Carol (2015)

Neurážlivý, avšak rutinný scenár v ktorom distinguovaná dáma obetuje dokoca aj starostlivosť o svojú mladú dcérku, ktorá pripadne jej alkoholickému otcovi len preto aby si mohla užívať s tichou nevinnou myškou, ktorá sa takpovediac stále hľadá. Resp. sa už našla a postupne odmieta svojích nápadníkov. Láska dvoch žien však nakoniec zvíťazí. Film si plynie svojím pomalším tempom v starom, no krásnom, vianočnom New York City. Veľké plus za kostými, moment ohúrenia sa však nekoná.

• 4.1.2016  03:54
    Good Dick (2008)

Na prvý pohlaď sympatické dievča si žije uzavreté so svojími intímnymi traumami v Los Angelskom byte a najdotieravejší chlapec akého kedy film stvoril sa ju snaží získať.

• 28.12.2015  06:04
    Spotlight (2015)

Nožom priamo do srdca. Fanúšíkovia poctivej investigatívy budu po celý čas vytŕžení, tak ako ja.

• 17.12.2015  05:35

No ty vole!

• 27.9.2015  06:32
    Bojovník (2015)

Pane Bože Jakeeeeee! Niečo tak ploché, milučké a neprekvapivé som fakt nečakal! Not so phenomenaaaal :-/

• 29.6.2015  00:31
    V hlavě (2015)

Vau! Pixar to opäť dokázal, opäť rozplakať ma.

• 20.3.2014  23:51
    Jonesovi (2009)

Born to buy. Zaujímavá štúdia do srdca materializmu. Videl na prednáške spotrebiteľského správania, ako prípadovú štúdiu.

• 18.2.2014  00:10
    Apokalypsa (1979)

Nie apokalypsa, ale psychadelická odysea s prazvláštnou hudbou, farebným dymom a tými najväčšími peklami a paradoxami vojny.

• 4.1.2014  03:22
    Lásky čas (2013)

Ano prosim, posielajte mi do tohoto anonymneho Londyna viac takychto veci, toto mesto ich zufalo potrebuje.

• 6.9.2013  22:26

Veľmi lacný gýč, tak ako celý životný štýl týchto pseudo-celebrít.

• 24.8.2013  21:08
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Tak dokonalý a brilantný seriál o hrdinoch pachtiacich bezohľadne po moci som jakživ nevidel. Dokonalé. Neviem sa dočkat season2. Francisove vsuvky sú to najlepšie čo rok 2013 priniesol.

• 11.8.2013  21:33

Kill Bill pre hipsterov s motívom Michelangelovej Piety. A nehovorte že nie.

<< předchozí 1 2 3