Anomalisa (2015)

Depresia a schyzofrénia číha na každom kroku.

Apokalypsa (1979)

Nie apokalypsa, ale psychadelická odysea s prazvláštnou hudbou, farebným dymom a tými najväčšími peklami a paradoxami vojny.

Argo (2012)

Nikdy v živote som nemal vačšiu radosť z úspešného odletu lietadla ako pri tomto filme. Strhujúce napätie, brilantný strih a neuveriteľný pocit stiesnenosti. Teraz už chápem tie Glóby.

Ashby (2015)

Pre mňa skvelé, možno tomu chýbal trošku akčnejší spád. Stále sa neprestávam diviť ako ma fascinujú tieto nezávislácke teeneagerské schýzy. A ich lásky.

Behaving Badly (2014)

Tento film sa dá opísať len jedným slovom a to PREPNUTÝ! Od hercov, scény až po šialený strih.

Birdman (2014)

Dokonalá "jíííííízda"! Tento film ma neprestáva fascinovať ani po druhom zhliadnutí. Neopísateľná kamera, mesto ktoré milujem, Emma Stone... Kto nenavštívil Broadway, nepochopí :)

Bláznovství (2008)

Neskutočný chillout do ktorého vás film ponorí! A tá kamera. Slnečný NYC počac 90-tych rokov zaplavený pubertálnou depresiou. Pláž, rap, ničnerobenie. Nikdy neverte ľuďom, ktorý nemajú radi psov.

Bling Ring: Jako VIPky (2013)

Veľmi lacný gýč, tak ako celý životný štýl týchto pseudo-celebrít.

Bojovník (2015)

Pane Bože Jakeeeeee! Niečo tak ploché, milučké a neprekvapivé som fakt nečakal! Not so phenomenaaaal :-/