Lex.San

Lex.San

okres Hradec Králové

0 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 23.11.2020
  The Silent Criminal (TV seriál) (2020)

  Příběh se točí kolem starodávného předmětu jménem Dayintuya. Jedná se o tajuplnou zbraň, vyrobenou pro jednoho z předešlých císařů, která dává svému nositeli neuvěřitelnou moc. Vždy byla v držení císařské rodiny. Tedy jen do té doby než zmizela. Od té doby po ní tajně pátrá hned několik lidí. Do tohoto pátrání se zapojí i Long Yao, člen jednotky Jinyiwei, která má za úkol chránit vysoce postavené hodnostáře, a poněkud nedobrovolně i konstábl Shi Jing Yao.

  • 15.11.2020
  Xia tan jian bu zhi (TV seriál) (2020)

  Již osm let uběhlo od boje v údolí Shenji, kde se spojili všichni hrdinové té doby, aby se postavili démonu v lidské podobě, který se rozhodl podrobit si celý svět. Hlavní zlosyn byl poražen, ale jeho porážka byla vykoupena krví mnoha lidí. Tuto bitvu přežilo jen několik málo z nich. Mezi nimi i Jian Bu Zhi, vynikající detektiv, trpící od té doby ztrátou paměti, který ale o smrti nepřítele pochybuje a rozhodne se s pomocí svého přítele Zhao Wo Huana zjistit, co se opravdu před osmi lety stalo.

  • 3.10.2020
  Reunion: The Sound of the Providence (TV seriál) (2020)

  Wu Xie (Yilong Zhu) již deset let neúspěšně pátrá po svém ztraceném strýci, který se nevrátil ze své poslední expedice. Nejnovější vodítko se ale zdá více než slibné. Klan, který poslouchá hromové hřmění, aby tak mohl porozumět nebeským tajemství, by mohl být tou správnou cestou k nalezení jeho strýce. Wu Xie ale bude více než kdy jindy potřebovat pomoc svých přátel, protože sám nebude žít dlouho a čas se rychle krátí.

  • 1.10.2020
  Tomb of the Sea (TV seriál) (2018)

  Li Cu je obyčejný středoškolák, který má sice problémy doma i ve škole, ale jinak ho nic netíží. To vše se změní v okamžiku, kdy se zaplete do konfliktu Devíti rodin a je nucen po jejich boku hledat ztracené město Gutonji. Město, z jehož hledání se zatím nikdo nevrátil živý.

  • 28.9.2020
  The Sleuth of the Ming Dynasty (TV seriál) (2020)

  Tang Fan je neobyčejně chytrý člověk, který ale místo toho, aby zaujímal vysoký úřednický post, tak je radši jen nevýznamným úředníkem, který řeší jen obyčejné lidské neshody a tahanice. Pokaždé si ale s chutí vychutná každé delikátní jídlo a na živobytí si přivydělává psaním červené knihovny. Tomuto klidnému životu ale odzvoní, když za ním v jeden den nezávisle na sobě přijde jak Sui Zhou, člen císařské gardy, tak Wang Zhi, eunuch a pravá ruka císaře, a oba se dožadují jeho přítomnosti na probíhajícím vyšetřování. Tímto krokem je odstartována série případů, které se dotýkají nejen vysokých hodnostářů, ale i samotného císařského dvora.

  • 3.6.2020
  Min guo qi tan (TV seriál) (2020)

  Nově jmenovaný inspektor Qiao Chu Sheng se při vyšetřování jednoho z případů setkává s Lu Yaoem, s mladým finančním analytikem a absolventem Cambridge, který, aby se očistil od podezření z vraždy, pomůže inspektorovi s vyřešením případu. Netrvá dlouho a Lu Yao se stane policejním konzultantem a společně s Qiao Chu Shengem začnou řešit jednotlivé případy. Pomoci se jim dostane i od novinářky Bai Youning, která se stane Lu Yaovou spolubydlící. Tato trojice to ale nebude mít nijak jednoduché, rozhodně ne v prvorepublikové Šanghaji, kde se tradice setkávají s novým a moderním světem.

  • 28.1.2020
  The Brightest Star in the Night Sky (TV seriál) (2019)

  Yang Zhen Zhen si vždy přála být zpěvačkou. Bohužel nedostatek talentu jí v tomto snu zabránil pokračovat. A tak místo, aby sama zpívala, stala se tou, která jiným zpěvákům pomáhá v plnění jejich snů – stala se asistentkou a později i manažerkou. Jejím prvním svěřencem se nestal nikdo menší než Zheng Bo Xu, jeden z předních idolů.

  • 28.1.2020
  Oanchan, Gacha (TV seriál) (2015)

  Miko je už unavená tím, že se stará o celou domácnost - vaří, uklízí i hlídá finance - a to je teprve na základní škole. Ráda by proto měla staršího bratra, který by se o tyto věci postaral za ni, a pro změnu by se staral taky někdo i o ni. Rozhodne se proto si takového staršího bratra pořídit. Události se ale nevyvíjí tak, jak si Miko představovala.

  • 7.9.2019
  Rígaru hai 2 (TV seriál) (2013)

  Komikado a Mayuzumi (Masato SakaiJui Aragaki) tentokráte čelí v soudní síni silnému oponentovi. Hanyu Haruki se poté, co složil právnické zkoušky a chvíli pracoval v úřadu prokurátora, rozhodl, že jeho místo je spíše mezi právníky, a založil si právnickou kancelář. Je přesvědčený, že soudní spor nemá vítěze, jen poražené, a proto chce svým klientům pomoci dosáhnout spokojenosti. Samozřejmě se tak dostává do střetu s Komikadem, kterého je rozhodnut porazit.

  • 7.9.2019
  Rígaru hai (TV seriál) (2012)

  „Chcete vyhrát soud? Zaplaťte!“ Komikado Kensuke (Masato Sakai) miluje peníze, krásné ženy a luxusní život. Též je to excelentní právník, který své spory vždy vyhrává. Mayuzumi Machiko (Yui Aragaki) má sice úplně jiný žebříček hodnot, ale i tak nakonec skončí jako Komikadova zaměstnankyně. Každý jejich případ tak připomíná boj o to, kdo má vlastně pravdu.

  • 25.8.2019
  Untouchable Lovers (TV seriál) (2018)

  Zhu Que je trénovanou špionkou a jejím úkolem není nic menšího než zabít samotného císaře dynastie Liu Song, neslavně proslulého svojí tyranií. Její neuvěřitelná podoba s císařovou sestrou jí měla úkol jen a jen usnadnit. To by se ale v její blízkosti nesměl zdržovat Rong Zhi, jeden z jejích důvěrných společníků, který jí úkol neustále komplikuje. Zhu Que tak nesmí věřit nikomu, protože každý v jejím okolí sleduje jen své cíle. Věc se o to více zkomplikuje, když se do už tak nepřehledné hry zapojí city.

  • 25.8.2019
  Geombeobnamnyeo sijeun 2 (TV seriál) (2019)

  Je to již rok, co při automobilové nehodě zemřel Oh Man Sang, a vyhnul se tak soudnímu stíhání z nejednoho zločinu. Této příhodné náhodě nevěří forenzní lékař Baek Beom, a i když byl případ uzavřen, on jej za uzavřený nepovažuje. Kromě toho též nadále spolupracuje s prokurátorkou Eun Sol a spolu se skupinou policistů a forenzních techniků tvoří vyšetřovací tým, který se snaží rozlousknout nejeden kriminalistický oříšek. V průběhu vyšetřování pak vyvstane otázka, zda je Oh Man Sang opravdu mrtvý či nikoliv.

  • 11.8.2019
  He Shen (TV seriál) (2017)

  Ding Mao, dědic korporátní plavební společnosti, a Guo De You, učeň mistra „Starého říčního boha“, se nepotkávají zrovna za obvyklých okolností. Nebýt Guo De Youa, Ding Mao by se utopil v řece. Nebýt něj, tak by ale taky neskončil v nevěstinci. Když si to s ním chce Ding Mao vyřídit, tak se potkávají podruhé – nad mrtvolou Dingova otce. Vzhledem ke schopnostem a rychlosti policie se rozhodne Ding smrt svého otce vyřešit sám a partnerem v řešení této záhady mu není nikdo jiný než Guo. Jenže jimi vyšetřovaná smrt je jen pomyslnou špičkou ledovce událostí, které se staly před 20 lety a které opět vyplouvají na povrch.

  • 29.6.2019
  Maison de police (TV seriál) (2019)

  Je to již pět let, co policie úspěšně vyřešila případ sériového vraha, který své oběti upaloval zaživa. Teď se ale objevila další mrtvola, která vypadá přesně jako oběť z případu před pěti lety. Za účelem získání informací vyhledá detektivní nováček Makino Hiyori bývalého detektiva, který měl případ na starosti. Jenže Natsume Soichiro se s ní o případu odmítne bavit. Od policie odešel a momentálně žije a pracuje v domě plném penzionovaných policistů. Jenže jeho spolubydlící mají jiný názor a dotlačí ho ke spolupráci s Makino. V té době ani jeden netuší, že mají společného více, než se na první pohled zdá.

  • 24.6.2019
  S.C.I. Mystery (TV seriál) (2018)

  Není situace, kdy by se Bai Yu Tong a Zhan Yao názorově nestřetli. A i když je jeden slibným policejním důstojníkem a druhý uznávaným doktorem psychologie, znají se a přátelí se již od dětství. Teď se navíc setkávají i v nově vytvořené policejní jednotce se specializací na ty nejroztodivnější kriminální případy.

  • 13.1.2019
  Kamen raidâ W: Forever A to Z Unmei no gaia memori (2010)

  Film je časově zasazený mezi 44. a 45. epizodu seriálu Kamen Rider W. Do Futa zavítala skupina žoldáků, jejíž jediným cílem je uvrhnout město do zkázy. Kamen Rider W bude mít opět plné ruce práce.

  • 13.1.2019
  Kamen Rider W (TV seriál) (2009)

  Futo je poklidné město, které si zakládá na ekologii. Tedy bylo do té doby, dokud rodina Sonozaki nezačala prodávat zařízení podobné USB disku (tzv. Gaia Memories), které ze svých uživatelů dělá monstra (Dopanty), na jejichž zločiny je místní policie krátká. Jediný, kdo se jim tak může postavit, je Kamen Rider W, pod jehož maskou se ukrývají soukromý detektiv Hidari Shotaro a tajemný Philip, který vlastní pravou Gaia Memory.

  • 13.1.2019
  Kamen Raidā × Kamen Raidā: Daburu ando Dikeido Mūbī Taisen Nisenjū (2010)

  Film je tvořen dvěma liniemi příběhu. V první části se vracíme k událostem, které předcházely zrození Kamen Ridera W (příběh je zasazený mezi 14. a 15. epizodu seriálu Kamen Rider W). Druhá část je pak věnována ukončení příběhu Kamen Rider Decade s tím, že ke konci se obě linie příběhu spojí a vyvrcholí v konečnou bitvu.

  • 6.1.2019
  Džuken no Šinderera (TV seriál) (2016)

  K tomu, aby se člověk něco naučil, se nejprve musí umět učit. O tom se sama přesvědčí středoškolačka Endo Maki, která nejvíce ze všeho chce úspěšně ukončit střední školu, aby si mohla najít konečně pořádnou práci, a mohla se tak osvobodit od své matky a života nikdy nekončících brigád. Osud jí do cesty přivede učitele z přípravných kurzů na univerzitu, který před ní předestře jinou budoucnost - studium na prestižní univerzitě.

  • 6.1.2019
  Jikripbohaengui yeoksa (TV seriál) (2017)

  Kang Min Na věří, že se konečně splní její dlouho očekávané přání a její kamarád z dětství Jong Min jí konečně vyzná lásku. A ono se tak opravdu stane. Jong Min však nevyzná lásku jí, ale její spolužačce. Kang Min Na je zmatená a neví, co má dělat. Má se je snažit rozdělit, nebo se svých citů vzdát? Osud ji ale postaví před jiné dilema, kdy bude řešit, zda své rivalce v lásce má pomoci, nebo má mlčet a jen všemu přihlížet. Bohužel v tomto rozhodování jí její skvělá superschopnost nebude nic platná.

  • 1.1.2019
  Hôkago wa mystery to tomoni (TV seriál) (2012)

  Kirigamine Ryo (Haruna Kawaguči) je viceprezidentkou středoškolského klubu detektivů. Nadšeně se vrhá na jednotlivé záhady, v jejichž řešení ale není moc úspěšná. Nebýt jejího učitele, který jí ne zrovna dvakrát nadšeně asistuje, k řešení jednotlivých případů by se asi nedobrala.

  • 1.1.2019
  Jeonseorui syeoteul (TV seriál) (2016)

  Kang Chan je novým přestoupivším studentem, kterého provází pověst rváče, jenž dokázal porazit v jednom souboji 17 protivníků. Ihned se tak v nové škole stává respektovanou osobou. Situace se ale změní poté, když se jako další nový student představí jeho bývalý spolužák z předchozí školy.

  • 29.12.2018
  Hwanghuui pumgyeok (TV seriál) (2018)

  Vítejte v Koreji, v zemi konstituční monarchie. Oh Sunny, muzikálová herečka, právě zažívá pravý popelkovský příběh. Bere si totiž císaře a stěhuje se do paláce. Netuší ovšem, že ji nečeká žádná idyla, ale boj o holý život, i tak a právě i proto se rozhodne odhalit pravdu, která stojí za nejedním úmrtím v paláci, a to i za cenu naprosté zkázy samotné monarchie. Není ale jedinou osobou, která je odhodlaná strhnout všem masky a odhalit pravdu. Na Wang Shik, který se stává osobním strážcem královské rodiny, též vstupuje do paláce s jasným cílem, a to odhalit vraha své matky.

  • 29.12.2018
  Hakuóki SSL: Sweet School Life The Movie (TV seriál) (2015)

  Soukromá akademie Hakuoku teprve nedávno přistoupila ke koedukovanému vzdělání. Prvačka Yukimura Chizuru je tak jedinou dívkou na škole. Jaké bude její studium ve škole plné svérázných individuí?

  • 26.12.2018
  Oneuleui tamjeong (TV seriál) (2018)

  Poté, co je Lee Da Il nucen opustit armádu, začíná pracovat jako soukromý vyšetřovatel. Jednoho dne se u něj jako brigádnice přihlásí o práci Jung Yeo Wool, která ho obratem požádá o pomoc. Chce totiž objasnit smrt své mladší sestry, jejíž případ uzavřela policie jako sebevraždu. Ona ale s tímto výsledkem nesouhlasí, za všechno podle ní totiž může žena v červených šatech.

  • 25.12.2018
  Geombeobnamnyeo (TV seriál) (2018)

  K dopadení pachatelů zločinů je ustaven vyšetřovací tým zahrnující členy forenzního týmu, policie a prokuratury. Baek Beom (Jae-yeong Jeong) je brilantním forenzním lékařem, jen s lidmi moc dobře nevychází. Eun Sol (Yoo-mi Jeong) teprve jako prokurátorka začíná, a byť je z bohaté rodiny, snaží si sama najít vlastní cestu a u případů volí lidský přístup. I přes rozdílné povahové vlastnosti jsou lékař a prokurátorka členy jednoho týmu a z důvodu vyšetřování musí táhnout za jeden provaz.

  • 25.12.2018
  Delicious Gakuin (TV seriál) (2007)

  Trojice středoškoláků byla unesena a přinucena studovat v elitní kuchařské škole. I přes jejich snahu se jim ze školy nepodařilo utéci. Pokud chtějí školu ukončit, musí se stát kuchařskými mistry a porazit své učitele.

  • 25.12.2018
  The Missing (2017)

  Městem hýbe již pátý únos dítěte a policie nemá žádné vodítko. Bezradná je i Lin Wei (Baihe Bai), policistka a zároveň matka jednoho z unesených dětí. Její jedinou stopou, ale i nadějí, je únosce, který bohužel po autonehodě trpí ztrátou paměti.

  • 25.12.2018
  Aozora no Tamago (TV seriál) (2012)

  Torii Shinichi je hikikomori. Pracuje z domova, rád vaří a se svým životem je celkem spokojený. Má jen pár známých a jediného přítele Sakakiho Tsukasu. Ten pracuje v pojišťovně a po práci vždy zaklepe na Toriiho dveře, aby s ním strávil skoro všechen svůj čas. Též se snaží svého přítele neustále tahat ven, kde potkávají obyčejně neobyčejné lidi, kterým Torii díky svému pozorování a Sakaki díky otevřenosti pomáhají pohnout se v životě dál.

  • 25.12.2018
  Ando Lloyd~A.I. knows LOVE ?~ (TV seriál) (2013)

  Matsushima Reiji je geniální fyzik, který se zabývá červími dírami a chováním času a prostoru. Díky svému výzkumu je považován budoucností (zastupovanou androidy) za nebezpečného, obviněn z pozměnění historie a zabit. Další obětí pak má být jeho snoubenka Ando Asahi. Té je ale z budoucnosti na pomoc poslán android ARX II-13 s tváří jejího snoubence a s úkolem ochránit ji za každou cenu.

<< předchozí 1 2