Dixxx

Dixxx

Mafia G

kraj Hlavní město Praha

• 6.4.2011  21:15

Kniha Pozitronový muž, podle které je natočen tento rodinný film, byla výborná. Bohužel nemůžu říci to samé o filmu!'

• 20.2.2011  15:11

na blicí scénku u který sem se pobavil, stál film za vyližkapsu!

• 1.2.2011  14:01
    Caruso Show (TV pořad) (1997)

jedna hvězda za to, že sem občas luxusně zasmál

• 24.3.2010  00:01

za nádhernou Jordanu Brewster a Devon Aoki))

• 16.3.2010  00:25
    Blesk (TV film) (2006)

15.3 běželo bohužel na TV Barrandov!! děs běs

• 2.2.2010  14:29
    Jak to dělají (TV seriál) (2006)

kazdodenni porad na discovery!

• 18.1.2010  15:59
    Avatar (2009)

Avatar - $2,644,270,443 celosvětově||||USA - $730,270,443 - TOP ONE

• 12.12.2009  09:58
    24 hodin (TV seriál) (2001)

zaujal mě a určitě mě vyloženě nazklamal

• 8.12.2009  22:47
    VIP Poker Show (TV pořad) (2009)

tak tady to sem opravdu nečekal!! poker mám rád i si ho občas zahraju, ale když sem shlídnul jeden díl (náhlovský hroznej, dolinová nejhorší atd.), tak sem se musel smát. komentátor hlavní mi přijde, že o tom ví úplný kulový, opakuji jedny a ty samé nesmyslené věty dokola. Zlatá nova sport, eurosport a sport1, kde muzete videte kvalitni poker. nikomu nedoporučuji tohle vidět!

• 19.10.2009  10:53

Pro mě podívaná, kterou sme odkládal (abslolutně nechápu proč)) ), odkládal a když sem si ji konečně pustil, tak sem ji zkouknul dalo by se říci s otevřenou "hubou". Waltz a Pitt vydali neskutčný výkon a samozřejmě musím ocenit i absurdní humor, který mě baví! Díky filmu sem poznal nádhernou herečku Mélanie Laurent. 99,99%

• 11.9.2009  18:15
    Nutné k přežití (TV pořad) (2006)

jist jeste nestravene jablko z vykalu medveda nebo si dat larvicku, coz takhle si po vydatnych jaccich jatrach dat i jeho oko, ktere je xkrat vyzivnejsi nez steak!! proc si na sibiri v minus triceti nepreplavat reku nahej a vsem ukazat jak se zachovat, kdyby nedebojze se nekdo v tyhle situaci ocitnul. jako Bear nevidim spatnej duvod si pres noc lehnout do vykuchanyho velblouda na pousti nebo si sebou tahat hadi kuzi plnou moci!! Pokazdy kdyz vidim jeho dil, tak me vzdy necim hrozive "rozstipe", priznam se, ze obcas je mi soufl, ale obdiv ten SAS vycvicenej dobrodruh ma u me velikej!! jak by rek Bear - JUST EAT IT!!!!!!

• 4.3.2008  16:33
    Kvaska (2007)

tenhle film/muzikál mě nudil, jak po stránce filmové, herecké, tak i zpěvácké, opravdu mě písničky nebaviůli, při každém vystoupení jirky korna sem měl sto chutí to přepnout. pro mě film úplně o ničem a nejhorší mi na tom přišli hrušínský a vondráčková, ty sem nemoh vystát

• 19.12.2007  18:22

pro mě jakožto milovníka south parku je tento loutkový film výborná podívaná, u které jenom vypnu a směju se. fuck yeah))