Gary

Gary

Robert Vrba

okres Brno
"Wakey, Wakey.Eggs and bakey."

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 9.3.2020  22:06

Když už si zvolím způsob snímání stylu "nejotravnější svatební kameraman", tak si alespoň hlídám ty stíny techniky na ksichtech herců. V prvním díle dokonce členové štábu v zrcadle jako v Trháku pana Bowfingera. To už pak není styl, ale diletantství. Scénář mě baví, promluvy do kamery naprosto zbytečný, famózní Igor Bareš! Jsem zvědavej, co bude dál, takže je to pozitivní.

• 19.2.2020  15:43

Největší záhadou bylo, kde bral ten neschopnej inspektor pořád ty vajíčka natvrdo... Zábavná hudba, dvě nechutný scény, jedna hoňka v pornokině, spousta zdlouhavýho sexu... To dělá celkem dvě benátský hvězdičky.

• 26.11.2019  01:10
    The Courier (2019)

Olga je hezká, Oldman je zlej a jednovokej, kaskadéři se vyblbli, nějaká ta gore blbůstka se taky našla... Nemám vlastně důvod být na tenhle film zlej. Prostoduchý, solidně odvedený béčko.

• 8.11.2019  21:23
    Dolemite (1975)

Ještě nikdy jsem ve filmu neviděl tolik filmařské techniky (včetně zvukaře), aniž by to byl záměr. Guilty pleasure ve všech směrech! Dolemite!!!

• 31.10.2019  00:03
    Na střeše (2019)

Tři za film a jedna za skvělýho, civilního, fajnovýho Švehlíka!

• 23.10.2019  15:28
    Mary (2019)

David (Gary Oldman), který chce začít podnikat jako kapitán charterové lodi na vlastní námořnické triko, koupí starou loď jménem Mary, která byla nalezena opuštěná na moři. S manželkou (Emily Mortimer) prodají nějaký majetek, aby zaplatili loď a její rekonstrukci, a vydávají se na plavbu otevřeným mořem s jejich dcerami a dvěma dalšími členy posádky. Lodička má ale docela děsivou minulost, a tak se začnou dít strašidelňácké věci! /// Michael Goi je především kameraman, a tak mě potěšilo, že je to celé točené na film a nejsou tam (v podobných filmech obvykle nadužívané) digi triky. Režisér už Michael ale tak zručný není a ještě mu nohy občas podráží scénář Anthony Jaswinského (Mělčiny byly asi spíš šťastná náhoda). Někdy to působí nelogicky, někdy béčkově, někdy je to zase dost fajn. Vlastně by to bylo daleko lepší, kdyby tam hororová zápletka nebyla vůbec a celé se to drželo v ranku Úplného bezvětří. Ale jako film na říjnový či listopadový večer se to použít dá, Oldman hraje dost slušně a Emily to v tílku pořád sluší!

• 18.10.2019  17:58

Chytré, skvostně obsazené, závažné. Film, kterému televize sluší a pracuje nápaditě se zcizovacími prostředky.

• 13.7.2019  12:29

Velmi průměrná jednohubka průjmaře Martina Owena, která má docela fešnou kameru (Håvard Helle), nikdo v ní vlastně nehraje hlavní roli (Jessica Alba určitě ne), a celé je to na pomezí přetwistované Agathy Christie (v hlavě mi vyskočila taky Barva noci, ale tady není nahota a naštěstí ani Willis), pár pokusů o Tarantina a...vlastně nevím. Je to trošku mish mash, který neurazí a něco se v něm i povedlo. Gary Oldman by měl možná míň poslouchat svýho plnoštíhlýho agenta/producenta Douglase Urbanskiho, a prostě se nejdřív podívat, s kým že to bude točit film. 50%

• 20.10.2018  19:14

"To, co řeknu, nebude dávat žádnej smysl. A budeš mě muset škrtit." Vousatý a smrdutý řidič náklaďáku (s oholeným hrudníkem) si našel konečně po letech ženskou na sex, chlastání a klábosení. Jenže se do toho namíchá její sexy mladá dcera, putující duch řidičovy mrtvé ženy, digitální oheň, mystická zdravotní sestra a překupník drog s očima Zaca Efrona. Stejně jako když se podíváte na dva plakáty k tomuhle filmu...Maria Pulera si asi nebyla stoprocentně jistá, co točí, co nám zapomene vysvětlit, nebo kdy se na to vykašle a prostě nechá Nicka pět minut souložit v epesních trenkách. Kéž by to bylo jen o tom, jak si řidič našel ženskou na sex, chlastání a klábosení...

• 3.5.2018  20:49

Začínám pomalu chápat, že Joel Schumacher prostě jen předběhl svoji dobu...

• 29.1.2018  15:51

Hloupé? Ano. Nelogické? Jistě! Zábavné? Rozhodně!!!

• 29.12.2017  19:39

I'm too old for this sh*t!

• 29.10.2017  19:03

Pryč jsou puberťáci, kteří přijeli pařit a souložit, pryč jsou tentokrát i odhalená ženská prsa, pryč jsou i Saviniho efektní probodávačky a rozšmelcovávačky. Vždyť tady se často zabíjí i mimo záběr! K tomu nezničitelný zombie Jason a nezajímavé hlavní postavy.

• 29.4.2017  22:35

Celý film zde: https://vimeo.com/198070852

• 4.4.2017  14:17
    Fairy Tales (1978)

Princ má narozeniny a měl by do čtvrtka řádně osouložit a oplodnit jakoukoli ženu, aby nepřišel o celé království. Problém je však v tom, že mu neztvrdne jen tak z něčeho. Nezabírá ani Sněhurka, ani trpaslíci, ani sado maso tanečnice, ani prsatá Little Bo Beep. On prostě musí najít tu krásnou dívku, jejíž podobizna mu visí v pokoji. Jen ta ho dokáže pořádně vzrušit. Najde jí v bordelu ve tvaru boty???

• 17.3.2017  14:59

Nicolas Cage v tomto filmu bohužel nemá žádné herecké záchvaty, neuhodí žádnou ženu ani medvěda, do letadla nevlétne roj včel a lidé nezmizí kvůli úrodě medu. A stejně je to horší než Rituál.

• 16.3.2017  17:34

Nicolas Cage se vrací jako Eddie "Deadfall" King s mega čarodějnickým nosem a parukou od vietnamců. Není to ale dostatečně crazy a film je nakonec prostě béčková nuda s bonusem ve formě usínajícího Johna Cusacka.

• 26.2.2017  16:37
    Man Down (2015)

Shia hraje prostě skvěle! Film graduje pomalu, Montiel má vše pod kontrolou a dávkuje nám celé to drama pěkně postupně až k výbornému finále. Byl jsem z toho rozhodně nadšenější než z přímočarého a přechváleného Amerického snipera.

• 17.2.2017  18:29

Ta chvíle, když si najmete profesionálního zloděje, který se nezastaví před žádnou špinavostí. Hraje ho osmdesátiletý Zdeněk Srstka s baterkou.

• 11.2.2017  14:25

Ach, naše zaniklá kina... Plná vzpomínek, nezaměnitelné vůně, starých plakátů, zmačkaných fotosek, zaprášených sedaček, opuštěných promítaček a zažloutlých pláten. Přidávám hvězdičku pro ty bojovníky, co se snaží o zachování těchhle starých krásek! Ale bolí mě, stejně jako Viktora, když vidím promítat film v Dacii Panoramic filmy z přepáleného cédéčka a digitální promítačky.

• 18.12.2016  10:32
    Strašidla (2016)

Zdeněk s Markem k tomu zase jednou sedli a napsali něco...téměř snesitelného! Několik dobrých scén ve škole připomene Macourka, romance Dvořáka s Bebarovou taky není vůbec k zahození. Ke dnu táhnou Strašidla přepálená stopáž, trapné nápady, toporná Kostková bez výstřihu a děravý scénář. Ten je nedotažený, bez hlavní dějové linky, s odfláklými pointami...ale dyť to znáte. Konec dramaturgů v Čechách. Ale je to zase taková nadějná vlašťovka, Zdeňku!

• 18.12.2016  10:23

Film je za 40% (hrozná kamera, chatrnej scénář, stařecká režie, scény nepříjemně připomínající Kameňák...) a 20% navrch přihazuju za skvělýho Pepíka Somra.

• 9.11.2016  13:46
    Army of One (2016)

Nick Cage je zase jednou geniální! Snesl bych ale víc vtipu a ještě víc ujetosti, protože k dokonalosti vyprávění Borata se to bohužel nepřiblížilo.

• 4.11.2016  11:59

Maggie Smith a její casting challenges jsou geniální! A Dame Judi Denchovou už nikdy nenechávejte o samotě, i když je britský národní poklad!

• 3.7.2016  08:16

Prostě tam stavěli málo zikurratů...

• 3.7.2016  08:14

Znuděný Harvey Dent implantuje mysl Green Lanterna do hlavy Supermanova otce, který pak nezastavitelně běhá za zneškodněním odpalovacích raket, zamiluje se do Wonder Woman a za zadkem jim furt křičí Jim Gordon. Kevin Costner to pojal jako vraždícího Kentána z Montarži a Gal Gadot nakonec vlastně vůbec nevadí, že bude žít s masovým vrahem. Hlavně když má v hlavě kousek Ryana Reynoldse!

• 18.5.2016  23:07
    Ashby (2015)

Tři hvězdičky za film a jedna za rhinoplastiku, thread lifting, hybridní zubní protézu a RealHair náhradu. A pod tím vším Mickey pořád hraje dobře!

• 12.2.2016  00:11
    Wilsonov (2015)

70% filmu zlikvidoval Jiří "Razzie" Macháček, 20% Marek "absolvent oboru scenáristika" Epstein a 10% bylo fajn.

• 7.11.2015  09:04

Na pětašedesátilétýho psa má Snoopy pořád kouzlo a sílu bavit! Kupodivu jsem vůbec netrpěl, i když nejsem fanda Charlieho Browna a ani neznám jeho eskapády. Kolekce skečů, provázaná honbou za "Malou Zrzečkou" (ano, zní to trošku divně), si mě nakonec získala. Je to milý, kapku starosvětský animovaný biják, který se ale nemusí nutně líbit nejmenším divákům, které už dnes v jejich uhmataných tabletech nebaví sledovat Rákosníčka, Boba a Bobka nebo Malou čarodějnici.

• 16.10.2015  12:38
    Cena moci (2015)

Film má 90 minut (ne 78 minut). Obavy byly na místě: Debutující režisér, obsazení vytažené z herecké sušičky (Connie Nielsen) a samozřejmě Nick Cage na plakátě, který vypadá jako Lord of War v ropě. Překvapivě na mě ale vykouklo zručné drama se zajímavým námětem a herecky naprosto zvládnuté (i Peter Fonda válí!!). Jediný problém je, že kdyby tenhle stejný film vyplivlo z obrazovky HBO, bylo by k němu přistupováno úplně jinak.

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22