Smashed

Smashed

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 30.1.2019  15:18

Nešlo se přestat smát. Asi tak se dá popsat tehhle film, ale je pravda, že po pár dnech od shlédnutí si nepamatuji o čem to bylo. Ale přesto že válečné filmy moc nevyhledávám, tak i tak se mi to líbilo.

• 21.12.2018  19:21

Upřímně nechápu lidi, kteří bydlí v karavanu. Připadá mi to zvláštní. Možná je to tím, že jsem nikdy v žádném karavanu nebyla. A po shlédnutí tohoto filmu už asi ani o návštěvu nějakého karavanu nestojím.

• 30.9.2018  21:01

Film měl všechno... děsivou atmosféru opuštěné zátoky, přerostlý krokodýly, docela sympatický herce, ale nenašel se nikdo, kdo by to celý vzal, využil a natočil konečně dobrej film o krokodýlech. Škoda :-(

• 29.9.2018  20:55

Dokonalý!

• 18.9.2018  22:22

Je to taková lesní naháněčka dvou vojáků, kteří mají jediný cíl - zabít toho druhýho.

• 15.9.2018  22:40
    Spojenec (2006)

Tohle je film s velkym F...

• 11.9.2018  21:22

Jooo, vyvražďovačky se zmutovanejma vidlákama, tak to já můzůůů!

• 8.9.2018  10:49
    Colombiana (2011)

Super akčňák s krásnou Zoe Saldana v hlavní roli.

• 31.8.2018  22:08

Já jsem se docela dobře bavila, sice to není žádný veledílo, ale na zabití nudného večera to stačí.

• 27.12.2017  16:15
    12 Feet Deep (2016)

Dvě holky uvězněné pod posuvným krytem bazénu, k tomu hromada keců a jedna zlá paní, co je nechce pustit ven. K tomu všemu správce bazénu Jigsaw jako bonus. No a protože mě to zrovna moc nebavilo a taky proto, že jsem v životě neviděla tak debilní kryt bazénu, tak proto jen dvě hvězdy.

• 25.12.2017  23:10
    Hostel (2005)

Moc mě to nechytlo, takže jsem to ani nedokoukala, ale možná někdy...

• 28.11.2017  22:08

Docela to jde

• 18.11.2017  21:04

Tenhle film docela slušně staví na kvalitním hereckém obsazení. Co si budeme povída, ale když jsou herci na nic, tak to nezachrání ani sebelepší scénář a tady je to přesně naopak - takovej obyčejnej film, obyčejnej děj, ale herci z toho dostali maximum a nakonec je to slušnej, dobře koukatelnej triller.

• 18.11.2017  19:04

Zpočátku velmi nenápadnej film, kterej se asi po 30 minutách rozjede a divák se veze až do konce,kterej je nejlepší. Chvílema mi to připomínalo Psycho. Je to o holce Rebecce, která je posedlá svojí spolubydlící Sárou a pořád ji hlídá a sleduje. Na tom by ještě nebylo asi nic moc špatnýho, jenže Rebecca začne vraždit všechny a všechno, co má Sára ráda, aby neměla nikoho jinýho, než Rebeccu. No a takhle to postupně graduje až nakonec Sára tu "kamarádku" zabije. No, doufám, že já žádnou takovou kamarádku nemám... a jestli jo, tak jí doufám zabiju dřív, než ona mě :-)

• 17.11.2017  18:39
    Na doraz (2010)

Celý mi to přišlo trošku jako jedno veliké klišé a parodie na daleko lépe zpracované filmy. Nesympatickej Robert docela kazil dojem komedie a celou dobu jsem čekala, kdy nakope Zacha do zadku. No a Zach to tam celý zachraňuje, umí si udělat legraci ze sebe samýho a hlavně on prostě komicky vypadá sám o sobě a ani by nemusel nic hrát.

• 17.11.2017  18:37

Jakože sci-fi vážně nemusím, tak jsem ani neočekávala, že by mě to bavilo, ale bylo to tak poutavě a zajímavě natočený, že jsem to prostě musela dokoukat až do konce a dát vysoký hodnocení.

• 13.11.2017  20:49

Tak asi takhle: Horor, Mysteriózní, Triller... to určitě není popisek k tomuhle filmu, tudíž, kdo očekává 96 minut strachu a hrůzy jako já, tak bude dost zklamanej. Jinak to není zaee tak špatnej film. Sympatičtí herci, docela dobrej děj, je to celý takový hezky poskládaný. Ale prostě to není horor, le spíš teenagerská romantická komedie.

• 7.11.2017  15:36
    Naked (2017)

Taková prima oddechová komedie, která zabije čas když nevíte co dělat. Chlapík se dokola a dokola probouzí nahý ve výtahu a snaží se dostat na svou svatbu, ale vždy se probudí zase nahý ve výtahu. Nejprve to bylo vtipný, ale čím častěji se vracel do výtahu, tím víc mě to nudilo a zdálo se mi to už ohrané, ale dokoukala jsem to do konce a jsem ráda že už se konečně vzali :-)

• 5.11.2017  18:25

Povedená komedie o třech obyčejnejch důchodcích, kteří se rozhodnou vyloupit banku. Celý to bylo tak dokonale poskládaný a věrohodně zahraný, že jsem na to koukala celou dobu s otevřenou pusou a když to po 96 minutách skončilo, tak jsem si říkala PROČ???

• 5.11.2017  18:20

Je to takovej ten tisíckrát omletej scénář typu Nájemný vrazi nebo Kurýr. A nutno dodat, že tenhle počin je oproti konkurenci dost nepovedeně zpracován a chvílema mě tak nudil, že s odstupem pár dní od shlédnutí si téměř nepamatuju o čem to bylo.

• 29.10.2017  21:14

Poslední dobou nemůžu narazit na dobrej survival horor a tohle bohužel není výjimka. On to není až zase tak špatnej horůrek, a klidně bych mu dala i lepší hodnocení, ale chybí mu dynamika, drajv, prostě to, co by měl správnej film mít, aby diváka bavilo od začátku do konce koukat a fandit chudákům co pobíhaj po džungli a ne aby člověk jen seděl a čekal, co z toho bude.

• 29.10.2017  15:08

Jedna z nejlepších komedií.

• 29.10.2017  15:06

Celej film se skoro neví o co v tom jde a až na konci to do sebe tak nějak trochu zapadne a dává smysl. Sarah mám jao herečku ráda, ale tohle není zas tak povedenej film. Celý mi to připadalo jako reklama na auto ve kterym se vozila.

• 28.10.2017  12:40
    Dům s tajemstvím (TV film) (2014)

Je to taková hezká pohádka. Hezká ženská se rozvede s manželem a ten jí při rozvodu přenechá dům. Krásnej dům s krásnou zahradou a s tajemstvím. V domě jsou totiž tajné chodby, ze kterých Julii neustále pozoruje. Je to celý takový hezky poskládaný a i když to herecky není žádný veledílo, tak mě se to líbilo.

• 19.10.2017  20:44
    Oběť zla (2007)

Přestože mám hixploitation horory ráda, tak tenhle mi přišel dost předvídatelný a plný lišé. Popravdě ani pořádně nevím, co se mi na tom nelíbilo, začátek byl skvělej, ale to bylo vše a pak mě to nějak nechytlo a do konce jsem to přetrpěla tak tak.

• 18.10.2017  16:29
    Deadpool (2016)

Jsou filmy u kterejch už po prvních 5-ti vteřinách vím, že to bude super podívaná. No a tohle je jeden z nich.

• 18.10.2017  16:28

Solidní filmík, co začíná poněkud nenápadně, dalo by se říct, že nudně. Ale pak se rozjede do takovejch otáček, že vás už prostě nepustí dokud se nedotočí až do konce. Nápad parádní. Celou dobu jsem se snažila hádat jak to dopadne a dopadlo to. . . víc než skvěle.

• 18.10.2017  16:25
    Paul (2011)

Pokud se rádi zasmějete u príma komedie, tak Paul je přesně film pro vás.

• 7.10.2017  22:02
    The Mist (TV seriál) (2017)

Horůrkovej seriál, to je moje. Tohle teda nebylo zase až tak strašidelný, ale bavil mě děj, postavy a jejich přiblblý příběhy.

• 3.10.2017  23:09
    Evidence (2012)

Co by to bylo za américkej horůrek, kdyby hned na začátku nebyl holej zadek a kozy? No asi všichni víme... Každopádně i přes počáteční klišé se jedná o poměrně zdařilý filmík, který začíná jako obvykle. Kameraman s roztřesenou rukkou, křik, řev, běhání z místa na místo atd. Vlastně to asi zase tak dobrý není, ale mě to bavilo a protože jsem už dlouho neviděla žádnej found footage horor, tak proto 4 hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7