• Thriller

Addamsova rodina (1991)

Jeden čas jeem na tohle mohla koukat pořád dokola. Teď jsem viděla Adamsovi snad po 10 letech a pořád mě to baví.

All Girls Weekend (2016)

Asi do poloviny je to neskutečná nudaaaaa, a pak se holky ztratí v lese a začne to trochu nabírat na otáčkách. Asi jsem měla vypnutej mozek :-) nebo nejsem tak vnímavá, ale až do konce jsem netušila, jak to vlastně dopadne. A? Dopadlo to. Nakonec líp než jsem čekala.

Anděl Páně (2005)

Kdysi jsem na tom byla v kině a super. Jakože nemám podobný pohádky zrovna dvakrát ráda, tak tohle je jedna z těch lepších :-)

Annabelle (2014)

Bojím. Bojím. Jako vážně jsem se docela bála. Tenhle typ hororu nemám ráda. Snesu skoro cokoli - krev, upíry, krvežíznivý zvířata, šílený vrahy... Ale tohle??!! Několik probděných nocí mi stačilo.. Díky, znovu už nikdy. Navíc jsem někde četla, že je to natočeno podle skutečných událostí :-O.

Blair Witch: 20 let poté (2016)

Na mě až moc rozvrklaná kamera a moc řevu, což mi víc než strašidelný připadá nepřehedný.

Bod zlomu (2015)

Adrenalin, akce, krásná příroda... Nikdy jsem neviděla "originál" film s Patrickem a Keanu, takže nemůžu porovnat, ale za mě dobrý.

Brazilský masakr (2006)

Poslední dobou nemůžu narazit na dobrej survival horor a tohle bohužel není výjimka. On to není až zase tak špatnej horůrek, a klidně bych mu dala i lepší hodnocení, ale chybí mu dynamika, drajv, prostě to, co by měl správnej film mít, aby diváka bavilo od začátku do konce koukat a fandit chudákům co pobíhaj po džungli a ne aby člověk jen seděl a čekal, co z toho bude.

Carrie (2013)

Asi 80% filmu je takový triller-dráma o běžných problémech na střední. Až bych řekla, že začátek byla taková rádoby teen-komedie, která bude zaručeně končit hepyjendem. Ale nenechte se mýlit. Asi v polovině se začnou dít podivný věci a napětí se krásně stupňuje až do konce. Tohle je už několikátej film s Chloe v hlavní roli, se ktrým jsem byla víc než spokojená. Ta holka má prostě talent. A pak samozřejmě Julianne, to je taková sázka na jistotu. Ta prostě na takovýhle role pasuje.

Colombiana (2011)

Super akčňák s krásnou Zoe Saldana v hlavní roli.