DrobekSKS

okres Prachatice

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 5.11.2018  19:37

Zasypte zlatem ty lidi, kteří dělají devátou sérii! Konkrétně tento díl se nebojím zařadit mezi TOP 3 díly celého seriálu.

• 3.11.2018  08:02
    Epidemie (2018)

Čím starší jsem, tím méně mě videa na českém YouTube zajímají. Je tu ovšem několik výjimek. A kluci od Hodonína jsou jedna z nich. Tento počin má hlavně skvělou atmosféru. Už se těším, co borci spraví na Vánoce. V koutku duše doufám, že se vrátí můj oblíbenec Peťuláš.

• 29.10.2018  12:10

Výborná gangsterka. Skvělá ústřední trojice, nevadil mi ani ufňukaný Jack, výborný záporák v podání Guye Pearce a krásná Maggie. Jediné negativum pro někoho může být nevyužitý Gary Oldman.

• 27.6.2018  18:24

Nevím, čím to je, ale všechny epizody, které se točí kolem Desmonda, jsou o parník lepší, než ty ostatní.

• 4.4.2018  17:28
    Underground Comedy (TV pořad) (2014)

Musím říct, že se mi to přesně trefilo do noty. Je to pro mě ve všech směrech lepší, než Na stojáka. Je to víc sprosté, je to přímočařejší a za mě jednoznačně vtipnější.

• 24.1.2018  16:36
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Strašný... fakt strašný. Voříšek absolutně nezvládl ukočírovat publikum a nedávat najevo svoji náklonost k Zemanovi.

• 7.7.2017  09:38

Jeden ze slabších kousků z MCU. Humor je jednoznačně nejsilnější stránkou filmu, většina vtípků funguje a několikrát se dokonce smál celý sál. Příběh je až moc předvídatelný a vůbec nic vás v něm nepřekvapí. Záporák je opět průměrný, Keaton sice předvedl skvělý výkon, ale s tímto scénářem nešly dělat zázraky. Trochu mě zklamala absence více klasických Spider-Manovských postav jako například Gwen, Harryho nebo Normana. Celkově to byl příjemný kousek, ale má očekávání se mu nepodařilo na 100 % splnit.

• 6.5.2017  09:59

Nakonec vzhledem ke zdejším modrých číslům vcelku příjemné překvapení. První polovina filmu mě sice těžce nebavila, ale jakmile se děj přehoupl do druhé fáze, stálo to za to. Potěšilo také velmi dobré obsazení, Jackson a Waltz jsou již zárukou kvality, ale i chemie mezi dvojicí Skarsgård - Robbie fungovala velice dobře.

• 6.3.2017  18:54

Je skvělé dostat díl, ve kterém se něco děje. Chemie mezi Rickem a Michonne je skvělá, rozhodně lepší, než byla mezi ním a Lori. Závěr dílu slibuje, že se ještě budou dít zajímavé věci.

• 1.3.2017  15:28
    Hra o trůny - Série 5 (série) (2015)

Pátá série bohužel nedokázala udržet tempo té čtvrté. První 2 díly jsou vyloženě utahané. Nejzajímavější dějovou linkou je bezpochyby zeď. Královo přístaviště pod nadvládou vrabčáků mě neoslovilo. Arya podstupuje dlouhý výcvik. Meereen se bouří a Daenerys neví, na kterou radu dát, zajímavé, ale rozhodně ne tolik, jako když Daenerys svá území získávala. Jaime a Bronn se vydali do Dorne, což bylo zajímavé zpestření, ale nic, co by sérii zachránilo. Ještě, že šestá série se vrátila do zaběhnutých kolejí.

• 28.2.2017  09:09

O hodně slabší, než dvě předchozí epizody. Sice jsme opět mohli vidět Negana, ale jinak se celý díl točil kolem dvou postav, které pro mě moc zajímavé nejsou.

• 27.2.2017  19:45

Finále páté série mělo všechno, co měla mít celá řada. Arya si škrtla jedno jméno ze seznamu. Stannis pochopitelně pohořel. Theon se konečně pochlapil. Cersei dostala, co si zaslouží a na zdi vypukla další vzpoura. Povedený závěr.

• 27.2.2017  17:54

Arya narazila na jednoho člena ze svého seznamu. Stannis si pod sebou definitivně podřezal větev. Závěr v jámách byl úžasný!

• 27.2.2017  16:27

Jedna z nejlepších epizod celého seriálu. Daenerys se poznává s Tyrionem. Jon v Tvrdodomově vyjednává s divokými.

• 27.2.2017  15:28
    Hra o trůny - Dar (S05E07) (epizoda) (2015)

Asi jedinou zajímavou částí je závěrečný boj v aréně.

• 27.2.2017  10:15

Jaime s Bronnem se utkají s Písečnými hady. Tyrion s Jorahem se dostávají do zajetí otrokářů. Cersei jedná nejprve s Malíčkem a poté s Olennou. Nejvyšší Vrabčák ukázal, že se s ním musí počítat. Sansa se vdala za Ramseyho...

• 27.2.2017  09:19

Po vydařeném čtvrtém dílu jsme tentokráte dostali slabší kus. Daenerys se rozhodla znovu otevřít jámy. Stannis vyráží na Zimohrad. Sansa potkala "nového" Theona. Jorah s Tyrionem se ocitají ve ve velmi nepříjemné situaci.

• 27.2.2017  08:23

Třetí epizoda byla spíše vykecávací, zde naopak akce střídá akci. Vrabčáci začali umravňovat Královo přístaviště. Jaime se poprvé od svého zmrzačení účastnil pravého boje. Jon se snaží nepodlehnout Stannisovi a hlavně Melisandře. Na konci se dočkáme výborné rubačky v Meereenu a bohužel smrti jedné z mých oblíbených postav.

• 26.2.2017  22:14

Arya se nemůže hnout z místa. Sansa se opět (!!!) nechala zmanipulovat Malíčkem. Žárlící Cersei se chystá vyzbrojit fanatiky. Tyrion s Varysem čeká na cestě nemilé překvapení.

• 26.2.2017  21:13

Brienne opět potvrdila, jak skvělá je. Jaime se spolu se starým přítelem vydává do Dorne pro svou dceru. Startuje nejnudnější část jinak skvělé Aryiny příběhové linky. Jon je po zásluze zvolen velitelem a Daenerys se její vláda začíná rozpadat pod rukama.

• 26.2.2017  20:09

Trochu utahané. Filmu by neškodilo, kdyby byl o 10-15 minut kratší. Bylo zde ale mnoho vtipných a zábavných momentů. Hlavně britský odvedenec neměl chybu.

• 26.2.2017  17:08

Milenci Jaime a Cersei truchlí za taťku Tywina. Daenerys opět řeší problémy v Meereenu. Tyrion a Varys spřádají plány na spojenectví s Daenerys. Brienne je zhrzená kvůli tomu, že ji Arya odmítla. Stannis má jasný plán s Mancem, Jon se snaží zachránit životy divokých.

• 25.2.2017  16:59
    Hra o trůny - Série 4 (série) (2014)

Čtvrtá série rozhodně patří mezi mé nejoblíbenější. Před ni řadím jen první a na stejnou úroveň šestou. Dialogů jsme si užili dost a dost v předešlých sériích, tady se jde rovnou na věc. Snad kromě Meereenu jsou všechny dějové linky strhující. Hned na začátek dostaneme smrt zmetka Joffa, vidíme úžasné putování Ohaře s Aryou a můžeme sledovat jejich rozvíjející se vztah. Více prostoru dostala má oblíbenkyně Brienne. Na zdi se děly neuvěřitelné věci. Ramsey a Theon se také objevovali častěji. Celé sérii ale opět vládl Peter Dinklage se svým Tyrionem. Skvostné. Jen škoda, že pátá sérii se nedokázala udržet na stejné úrovni.

• 23.2.2017  20:54

Hned na začátek dostáváme skvělý dialog Jona a Mance. Následný příjezd vyvoleného ohněm je nečekaná, ale skvělá věc! Cersei řekla taťuldovi Tywinovi o svém dokonalém vztahu. Bran se konečně hnul z místa. Daenerys čelí asi svému nejtěžšímu rozhodnutí. Trochu mě mrzel souboj Ohaře s Brienne, mám rád oba. Tyrion to v Králově přístavišti pořádně rozsekl. Závěr asi nejzábavnější série byl stejně našlapaný, jako předchozí díly. Jen houšť!

• 23.2.2017  19:26

Jedna z mých nejoblíbenějších epizod. Skvělá bitva a za srdce beroucí závěr.

• 21.2.2017  20:50

Všechen předchozí děj zastínil závěrečný souboj, který byl opravdu úžasný.

• 21.2.2017  19:45

Malíček opět ukázal, co je zač. Daenerys bohužel podlehla Daariovi. Tyrion je zpět ve hře!

• 21.2.2017  18:35

Davos opět u na dokázal, jak důležitý je pro Stannise. Daenerys se snaží vládnout. Soud byl třešničkou na dortu. Famózní Peter Dinklage!

• 21.2.2017  17:58

Chudák Tommen je konečně korunován, Arya má opět velice plodnou rozepři s Ohařem a za zdí se to pořádně rozjelo. Jedna z nejlepších epizod této série.

• 20.2.2017  17:25

Druhá polovina sedmé série se opravdu rozjela slušně. Daryl to konečně pořádně rozbalil a Rick nejspíš našel nové spojence. Snad už se příště vrátí Negan.

<< předchozí 1 2 3