Asterix a překvapení pro Cézara (1985)

Trochu utahané. Filmu by neškodilo, kdyby byl o 10-15 minut kratší. Bylo zde ale mnoho vtipných a zábavných momentů. Hlavně britský odvedenec neměl chybu.

Avengers (2012)

Marvel to opravdu dokázal! Roky příprav na tento kousek se opravdu vyplatily a vznikla úžasná komiksová zábava. Ani druhý díl kvalitou nezaostává. Souboj s Thanosem ve třetím díle snad bude skvělým vyvrcholením.

Červený trpaslík - Kryton (1988) (epizoda)

Z tohoto dílu je nejdůležitější pamatovat si, že Listerův přítel Majzlík je moc a moc statečný.

Česko hledá prezidenta (2018) (pořad) odpad!

Strašný... fakt strašný. Voříšek absolutně nezvládl ukočírovat publikum a nedávat najevo svoji náklonost k Zemanovi.

Epidemie (2018)

Čím starší jsem, tím méně mě videa na českém YouTube zajímají. Je tu ovšem několik výjimek. A kluci od Hodonína jsou jedna z nich. Tento počin má hlavně skvělou atmosféru. Už se těším, co borci spraví na Vánoce. V koutku duše doufám, že se vrátí můj oblíbenec Peťuláš.

Gentlemani (2019)

Tento film svou řemeslnou dokonalostí a Ritchieho nápaditostí tvoří opravdu výjimečnou směsici. Parádní poctivá filmařina. Herecký koncert od trojice McConaughey, Hunnam, Grant. Výborně vystavěný příběh. Až překvapivě hodně parádních vtipů. To vše dává dohromady výborný filmový zážitek.

Gladiátor (2000)

Vrcholné dílo Ridleyho Scotta. Film má naprosto všechno. Od spektakulárních bitev až po za srdce beroucí závěr.

Hra o trůny - A nyní je jeho stráž u konce (2013) (epizoda)

Chudák Sansa má zase naději, bratrstvo soudí Ohaře, Noční hlídka se vzbouřila a Daenerys se konečně předvedla v pravém světle. Jedna z nejlepších epizod 3. série.

Hra o trůny - Baelor (2011) (epizoda)

Poprvé jsme mohli vidět asi nejvíce slizkého lorda - Waldera Freye. Rozpočet nám bohužel nedovolil vidět bitvu, ale přijdou další. Závěr epizody nám poté poprvé připomíná, co to vlastně sledujeme. Jo a "nejlepší válečník" Drogo je úplně v hajzlu...

Hra o trůny - Bodej ostrým koncem (2011) (epizoda)

Výborná akční epizoda, Aryin první zářez! Robb adekvátně reaguje na uvěznění svého otce a Jon se poprvé setká se skutečnou hrozbou.