haasha

Velká Británie

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 20.6.2018  23:33

Dobry napad, ale vysledek bohuzel prevazne nuda. Skoda.

• 9.1.2017  02:54

Mne se to libilo jeste vic nez What do we do in the shadows. Ale asi bych mel dodat, ze novozelandsky humor je mi blizky, jehoz je tenhle film skvelym prikladem. To rozhodne nebude platit u kazdeho divaka a velky rozptyl v hodnoceni je toho dukazem.

• 9.1.2017  02:45
    Jason Bourne (2016)

Puvodne jsem si myslel, ze to ma na 4 hvezdy, ale ta zaverecna honicka v autech byla hrozna: prehnana, dlouha a nudna. Debilnejsi je uz snad jen ta v Bad Boys 2. Haters gonna hate.

• 11.11.2016  10:02
    Obr Dobr (2016)

Na tomhle filmu jsou zabavne jenom dve veci: prehnany britsky prizvuk a animace BFG, ktery opravdu vypada jako obri verze Marka Rylance. Jinak je to nudne az trapne. Prdici sceny byly za trest.

• 11.11.2016  09:55

Slabsi nez prvni dil, ale porad zabava. Lepsi tri / horsi ctyri hvezdy.

• 12.1.2016  01:01
    Rebelka (2012)

Lepsi prumer. Original je namluveny se skotskym prizvukem, takze je to divocina jak ma byt.

• 30.4.2015  21:50
    Arrow (TV seriál) (2012)

Prvni a druha sezona me hodne bavily (****), u treti budu mit co delat, abych ji vubec dokoukal (**). Na dalsi nemam duvod koukat, pokud se nestane zazrak.

• 11.1.2015  10:00
    Jersey Boys (2014)

Az na par uprav je to natocene podle uspesneho muzikaloveho scenare. Nic vic, nic min.

• 23.11.2014  20:57

Fuck. Tohle by meli poustet detem ve skole jako prevenci.

• 2.11.2014  20:37
    Fantom opery (2004)

Vzit slavny muzikal a natocit ho jako film proste nestaci. I kdyz je to svym "barevnym" zpusobem podobne Moulin Rouge (2001), tak mu nesaha po kolena.

• 8.9.2014  02:05

Klasika od Disney - relativne uspesny hlavni hrdina se chce postavit na vlastni nohy, nedari se, partner mu vnukne napad, zkousi to, dari se, nedari se, pak se zmeni, podari se, happy end.

• 31.8.2014  02:33
    Robocop (2014)

Tenhle film mi dluzi hodinu zivota, vic jsem se neodvazil obetovat. A poslusne hlasim, ze po dobu me pritomnosti se nic zavazneho nestalo.

• 26.1.2014  14:11

Pche, mne se to libilo. Mozna proto, ze jsem pred tim videl noveho Riddicka, to pak naroky dost klesnou.

• 26.1.2014  13:33
    Red 2 (2013)

Jsem evidentne vyjimka, ale mne se druhy dil libil jeste vic nez ten prvni. Jinak viz Enšpígl, akorat nesouhlasim s sim, ze se dvojka bere vazneji. Podle me je to spis naopak.

• 7.4.2013  19:29
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

***,5 hvězdičky. Někteří píší, že to je ukecané, já říkám, že proti knížce je to jen slabý odvar co se dialogů a celkově výpravnosti týká. Lepší než Hunger games, ale pořád je to jen výtah nejdůležitejších událostí + některé scény a postavy jsou přidané. Ehm.

• 25.11.2012  12:32
    Skyfall (2012)

Jako líbilo se mi to, ale že bych to považoval za nejlepší film na světě...

• 21.10.2012  17:20
    Hunger Games (2012)

Náhodou jsem viděl trailer a říkal si, že by to mohlo být hodně dobré. Ovšem knížka je většinou lepší. Další náhoda tomu chtěla, že jsem si koupil knihu a přečetl ji. Asi jsem čekal něco víc, ale rozhodně to byl nadpůměr. Pak jsem viděl film. To už jsem nečekal jsem nic a dle předpokladu to bylo slabší než kniha, ale zase žádná tragédie. Spíš takové plácání po povrchu tématu bez většího zapojení diváka. Je to v zásadě dvouhodinový videoklip / trailer na knihu. Tímto bych svoje nečekaně filozofické hodnocení ukončil a zpětně omlouvil knize, je fakt dobrá :)

• 1.9.2012  19:47

To je tak blby, az je to (obcas) vtipny.

• 25.7.2012  14:58

Super soundtrack. A děsím se toho, až se to pokusí natočit kluci z Halywůdu...

• 3.6.2012  11:29

Jednička je celkem dobrá, dvojka úplně neurazí, trojka už ano a čtyřku jsem radši ani neviděl. Mno. Podle nastoupeného trendu by pětka měla mít záporné hodnocení, ale není to tak. Je zdaleka nejlepší. Je to sice tradičně přehnané, ale celé je to postavené tak, že se prostě jen bavíte a neřešíte, že to je ve skutečnosti nesmysl. Takže rozhodně palec nahoru.

• 3.6.2012  11:17
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

První čtyři řady jsou super, pátá a šestá stojí celkem za prd, sedmá se zase zvedla, osmá opět super. Uvidíme, jak bude vypadat ta poslední(?).

• 3.6.2012  11:13
    Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

První a druhá serie jsou super, třetí má svoje mouchy. Hlavně okolo prostředka. Ale na konci se to zase zvedne. A také se nesmíte stresovat pár nelogičnostma a nesmyslama v ději :)

• 3.6.2012  11:12
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Velké překvapení. Tento seriálový komediální dokument mě naprosto dostal. Zvlášť ty interview. Pokud se vám bude líbit pilotní díl, tak i zbytek (a vice versa). Druhá řada už je slabší, ale pořád nadprůměr.

• 18.3.2012  19:25

První hodina naprosto luxusní, pak to trochu upadne. Ale i tak rozhodně jeden z nejlepších filmů za poslední dobu.

• 18.12.2011  18:45
    Zákon gangu (TV seriál) (2008)

Po tom, jak jsem druhý díl přetrpěl, jsem už nic moc nečekal, ale vyplatilo se. Od třetího dílu se to rozjede a minimálně do konce třetí řady moc nezpomaluje. Hroznej nářez.

• 31.5.2010  21:36
    2Bobule (2009)

Jednička je průměr, ale tohle je hrozná kravina. "Odpad" si schovávám pro trojku. Pokud budu mít odvahu se na ni podívat...

• 13.12.2009  18:57
    Proroctví (2009)

Tenhle film je dost zvláštní. Nejprve to vypadá dobře, pak velmi dobře, pak to sklouzne to trapného katastrofického filmu, pak se to zase zvedá a nakonec ani nevím, jak to hodnotit. Kvalita kolísá od ** do ****, ale obávám se, že většinou má blíže ke dvěma..

• 12.12.2009  20:24

Dovolil bych si použít část hodnocení od Tom Riddle: "Pro mě, jakožto velkého fanouška seriálu, byl film dlouho očekávanou událostí. A verdikt zní..... Čekání se NEvyplatilo. Chyběly mi cynické hlášky pronášené hlasem George. Chybělo mi Masonovo perverzní flirtování pronášené britským přízvukem. Chyběl mi výbušný temperament Roxy. Chyběla mi Daisina přetvářka a její věčné sexapády. Chyběla mi vždycky optimistická Dolores a její přestárlý kocour Murray. A chyběly mi hluboké úvahy o životě pronášené nad bizarními způsoby smrti. Chyběla mi ta hořkosladká atmosféra." Tečka.

• 11.12.2009  21:02

Nakonec dám ****, je to sice na 3,5, ale donutí to k zamyšlení.

• 21.11.2009  18:06

Trochu jako "Město bohů" na indický způsob.

<< předchozí 1 2 3