mawria

Velká Británie
milovnice herectví

• 3.4.2016  13:11
    Orel Eddie (2016)

Pozitivni, povzbuzujici, vtipny i dojemny. Nejpohodovejsi film, co jsem videla za hodne dlouhou dobu. Taron Egerton naprosto valcuje!

• 31.5.2015  01:58

Naprosta vizualni, hudebni a predevsim rezijni pecka! Premyslim, jestli to neni ten nejlepsi (prinejmensim akcni) film, co jsem vubec kdy videla. Ciste a prehledne, pritom nabusene akci, bez zbytecneho zmatku a prehnanych strihu ci dialogu. George Miller vytvoril o temer 30 let pozdeji dalsi generacni kult. Bravo!

• 20.4.2015  13:02

Pravdivy pribeh o tom, jak se jeden cirkevni hodnostar zase jednou sral do neceho, co se ho vubec netykalo. Tentokrate na malebnem irskem venkove, s neokoukanymi herci a ta irstina! Citim onu nespravedlnost a rozhorceni, preju si, at to s hrdinou dobre dopadne, ale oni ti fanatici maji svoje staletimi overene prostredky, na ktere je maly clovek proste kratky!

• 12.4.2015  01:29

Prekvapive, tohle neni dalsi z 'koncertnich filmu', ktere v dnesni dobe dela kazdy, ale opravdovy pohled do zakulisi, o kterem nemaji lide ani poneti. Jako hardcore fanouska me samotnou prekvapily nektere veci. Nejvice vsak cistota a hloubka a emoci, ktere dokument provazely. Super!