Necrotongue

okres Karviná
Undead a militantní ateista

<< předchozí 1 2 3 4 25 49 73 97
    • 15.10.2018  18:26

Čtvrtá epizoda byla pro mě v sedmé sezóně zatím tou nejlepší, takže začínám velmi opatrně doufat, že se série ještě rozjede. Dvě záležitosti mě ale příliš netěší. Fakt mě mrzí, že Negan neumlátil v prvním dílu prudného Carla (alespoň tu ruku, kdyby mu...) a mám trochu obavy, že mi za chvíli začne Negan vadit, protože zatím předvádí stále totéž, a hrozí, že upadne do stereotypu. 3*+

• 15.10.2018  18:17

Zpočátku jsem si říkal, že by mohlo jít o povedenou epizodu, děj se točil kolem Daryla, Dwightova postava dostala hloubku (v rámci možností) a čekal jsem méně akční díl s pořádným napětím. Částečně jsem se dočkal, na akci téměř nedošlo, jenže se nedostavilo ani napětí, zato jsem viděl spoustu vaty.

• 15.10.2018  18:11

Nůůůůůůdááááá. Ano přesně takhle byl natahovaný děj druhé epizody. Proč nebyla tygřice Shiva kreslená? Byla by stejně reálná jako to digitální neštěstí a ještě by to bylo vtipné. Vždycky, když Morgan roztočí svou hůl, nevím, jestli se mám smát, nebo brečet, Carolina snaha o poustevnický život je otravně stupidní a celek na mě působil strašlivě únavně.

• 15.10.2018  18:02

Potom, co předvedli tvůrci v šesté řadě jsem nic úžasného ani neočekával, takže jsem nemohl být zklamán. Abych řekl pravdu, výsledek byl dokonce o něco lepší, než jaký jsem předpokládal a mohl za to Negan. Tenhle Joker Živých mrtvých celou epizodu táhl, bohužel pro něj jsem se až příliš často díval na detail Rickova obličeje, navíc se mi tvůrci neustále snažili hrát na city, a to na mě málokdy funguje.

• 14.10.2018  17:15
    iZombie - Série 4 (série) (2018)

Čtvrtá sezóna na mě udělala lepší dojem než třetí řada. Hlavní dějová linie se mi zdála být mnohem lépe propracovaná, jednotlivé epizody byly vtipnější a Ravimu se vrátila schopnost pobavit mě, s čímž měl v předchozí sérii velký problém. O to víc mě štvalo, že se tvůrci opět nedokázali vyhnout občasnému citovému vydírání, ale to je můj problém, CW má prostě svou cílovou skupinu a já do ní nespadám.

• 14.10.2018  16:59

Závěrečná epizoda čtvrté sezóny nezačala vůbec špatně, slušně jsem se bavil, ale po útoku Angusových oveček na zátarasy přišel zlom, opět se začalo hrát intenzivně na city, Major Lillywhite se dočkal netušeného kariérního postupu, ale nejtěžším úderem do vazu byla svatba na okrsku. WTF? Málokdy se vidí tak zoufale průhledná záležitost, jakou byl svatební dar, pořád říkám, jak se mi líbí, že u tohoto seriálu nemusím příliš přemýšlet, ale co je moc, to je moc.

• 14.10.2018  16:46

Dvanáctá epizoda mi naštěstí nepřinesla žádné nepříjemné překvapení, jakého jsem se dočkal u předchozího dílu, takže jsem se mohl vrátit k obligátním čtyřem hvězdičkám. Až na několik méně šťastných momentů byl děj příběhu zajímavý, měl slušné tempo, občas byl spáchán i humor, takže proč ne?

• 14.10.2018  16:26

Takové budíčky fakt nesnáším, celou dobu jsem se vcelku dobře bavil, protože příběhu nechyběl humor, děj běžel pěkně v tempu, ale najednou se tvůrci rozhodli, že je čas na to, aby mi připomněli, že CW je tady hlavně pro mladé ženy (dívky) a velmi emotivní diváky a otrávili mi závěr epizody brutálním dojákem, který mě silně znechutil.

• 14.10.2018  16:19

S desátou epizodou jsem neměl žádný podstatný problém, přesně takovou pohodovou oddechovku, u níž je možné se i zasmát, od tohoto seriálu očekávám. Liv na mozku detektiva mě bavila (útok lososem byl moc fajn) a kvočna Ravi byl vtipným bonusem.

• 14.10.2018  16:12

V předchozí epizodě mě potěšil Stacey Boss, tentokrát mi tvůrci udělali radost návratem k Dračímu doupěti i k "upírovi" Steveovi. Myslím, že byla velká škoda nevytěžit více z mozku rappera, tady zůstal ležet ladem slušný potenciál. Všechno naštěstí zachránil Blainův plán na propagaci léku.

• 13.10.2018  17:13

Tvůrci mě v osmé epizodě fakt potěšili. Stacey Boss je zpět! Vrátila se mi má oblíbená figurka, i když možná ne nadlouho, ale i tak jsem vděčný. Pobavila mě spolupráce Blaina a Anguse, a i když bylo dost jasné, jak dopadne kontrola skrýše peněz, docela dobře jsem se bavil.

• 13.10.2018  17:05

Hmmm, zase za čtyři, dneska hodnotím krajně nudně a předvídatelně. Ve třetí sezóně mě příliš nebavila dějová linie, která spojovala jednotlivé epizody, tentokrát na mě funguje i tato součást děje, a když nechají tvůrci Liv zkonzumovat nějaký zajímavý mozek (jako v tomto dílu), dostaví se i humory a já se bavím.

• 13.10.2018  16:54

Asi dnes nejsem příliš náročný, protože jsem i šesté epizodě udělil čtyři kousky. Faktem je, že jsem se dobře bavil už od semináře o sexuálním obtěžování, Ravi na feťáckém mozku byl výborný i akce v přístavu se povedla, a to včetně scénáře a rozdělení rolí.

• 13.10.2018  16:29

Až na závěrečnou hru na city šlo o povedenou epizodu, mozek kanadského hokejisty byl skvělou volbou, potěšila mě i situace kolem diskriminace zombie řidiče a vtipný byl i únos Sloan Mills. Jen ten natahovaný srdceryvný závěr mě zklamal, takže jsem málem udělil jen tři hvězdičky, pak jsem si ale vzpomněl na Livino hokejové vystoupení a musel jsem tu čtvrtou přidat.

• 13.10.2018  16:15

U čtvrté epizody jsem se přece jen pobavil víc, než u předchozího dílu, proto jsem přihodil jednu hvězdičku navíc. Potěšil mě Ravi jako návnada v operaci "Nakládačky", kupodivu mě dokázal rozesmát i Major (pod vlivem wrestlera), ale hlavně mě dostal Blaine na "upřímném" mozku.

• 10.10.2018  19:21

Tentokrát jsem šel s hodnocením přece jen o něco níž, tvůrci sice rozjeli dějovou linii s pašováním lidí a s jejich následným mizením, ale mozek nenapravitelné romantičky, ani Raviho módní přehlídka mě příliš nepobavily. Situaci zachraňoval policejní kreslíř, ale chyběly mi nějaké ty další humory.

• 10.10.2018  17:17

Přecitlivělý závěr a asi dvacátý rozchod Liv a Majora mi sice trochu pokazily dojem z epizody, ale velkoryse jsem se to rozhodl přehlédnout, protože Liv zbodla zábavný mozek a bavilo mě i Angusovo (ne)svaté tažení proti hrozícímu hladovění. Takže jo, jako oddechová zábava na klidné odpoledne to šlo.

• 10.10.2018  17:02

První epizoda čtvrté sezóny mě vcelku příjemně překvapila, mohl jsem se v pohodě zasmát, nemusel jsem příliš přemýšlet, Ravi se vzpamatoval z loňského útlumu a bavil mě jako kdysi, jeho testování séra bylo dokonalé, jen nevím, jestli bych si dal cokoli s vůní šeříku a příchutí melounu, to je fakt divná kombinace.

• 10.10.2018  16:51
    Boj o moc - Série 1 (série) (2018)

Po trochu rozpačitém úvodu mě první sezóna začala rychle bavit. Je pravda, že ve svém životě řeším poněkud jiný typ problémů, než abych přemýšlel nad tím, do čeho investuji nějakou tu volnou miliardu, ale jinak mě pohled do života snobské "elity" zaujal. Na rozdíl od podobných seriálů se Succession soustředil spíše na vztahy v rodině Royových a sledování této sběře mi místy působilo zvrácenou radost.

• 10.10.2018  16:40

Svatební den sice předchozí epizodu nepřekonal, ale i tak jsem se v žádném případě nenudil. Kendall tak trochu proti své vůli rozjel svou připravovanou akci a znovu došlo na spoustu tahů, protitahů a intrik, navíc jsem se naučil, že musím zachovat pokerovou tvář i v případě, že by mi v Japonsku explodovala raketa, a že si musím elektronický klíč hlídat jako oko v hlavě.

• 10.10.2018  16:28

Předsvatební soustředění všech členů rodiny na jednom hradě dávalo tušit, že se budu bavit, a taky že ano. Celá situace mi připomínala pohled do jámy plné jedovatých tvorů. Každá správná svatba je hlavně o nevěstě, a tato nebyla výjimkou, Siobhan byla v centru dění, ale svatební přípravy byly spíše na Tomovi.

• 9.10.2018  21:50
    Takhle tu žijeme! (TV pořad) (2018)

Když enormně nadaný sochař uchopí hovno zformované do jehlanu a pečlivě ho vytvaruje do krychle, pořád to bude hovno, když se podobného úkolu chopí úderná dvojice Soukup/ Musil, vznikne patvar, zdi i strop pokrývají odporné hnědé šmouhy a prostor naplňuje strašlivý smrad. Tím chci říct, že když tvůrčí tým TV Barrandov použije za základ svého nového pořadu odporný odpad, nic jiného než další odporný odpad prostě nevznikne.

• 9.10.2018  16:21
    Boj o moc - Prague (S01E08) (epizoda) (2018)

Osmá epizoda přinesla Tomovu rozlučku se svobodou, ale já jsem se, i přes jeho novou zkušenost, tentokrát trochu nudil. Hodně mě zaujalo snad jen senátorovo vystoupení na stanici ATN a potěšilo mě, že jsem se mýlil, když jsem u minulého dílu zlomil nad Kendallem hůl.

• 9.10.2018  16:15

Jak už jsem v jednom komentáři napsal, když se sejde celá Royovic famílie na jednom místě, nudu v žádném případě nečekám. Ani u rodinné terapie jsem se jí nedočkal. Příliš mě nepotěšilo, jak scénář zatočil s Kendallem, doufal jsem, že ještě něco vymyslí, na druhou stranu potěšil nový krok Siobhan, to by ještě mohlo být zajímavé.

• 9.10.2018  16:01

Celá epizoda se nesla v duchu mocenského boje ve firmě a mě všechny ty tahy, protitahy, intriky a manipulace převelice bavily. Kdyby nebyl Kendall Roy takový kokot (omlouvám se, ale ani po intenzivním přemýšlení mě slušnější slovo nenapadlo), v některých chvílích bych ho i litoval. Naštěstí jsou tady všichni takoví zmetci, že k nim nemusím mít žádné pozitivní city. Tedy kromě Siobhan, které jsem ochoten odpustit kdeco, ale to je můj problém.

• 9.10.2018  15:49

"Ahoj, dědo, hezký Díkůvzdání!" " Pro indiány moc ne." Děda Ewan v celé epizodě několikrát takhle suše zahlásil, čímž si mě okamžitě získal, snažil se i Tom, blb a paranoik v jedné osobě, a korunu všemu nasadila rodinná oslava Royových. Ve chvíli, kdy se všichni sejdou pod jednou střechou, prostě musí být zábava. Bod pro Logana za toho rozmazleného spratka (chci říct to velmi sympatické dítě s nestresovou výchovou).

• 8.10.2018  16:13

Čtvrtá epizoda byla podle mého názoru tak na tři hvězdičky, dokud se Tom nenakazil smrtelným virem, o té chvíle jsem se jeho situací převelice bavil a musel jsem přidat i čtvrtý kousek. Hodně si užívám společnost všech postav, takovou tlupu sviní, aby člověk pohledal:-)

• 8.10.2018  15:59

Na to, že v seriálu nedochází k žádným akčním scénám, se u něj zatím celkem dobře bavím. Scénáristovi se příběh zatím velmi slušně daří, velice se mu povedly i jednotlivé postavy a atmosféra plná snobství a řitního alpinismu. Shiobhanina i Kendallova návštěva u otce rozhodně stály za to.

• 8.10.2018  15:51

Na rozdíl od většiny uživatelů se mi druhá epizoda vcelku líbila. Jednak to bude proto, že mám pochopení pro lidi stižené mozkovou mrtvicí, jednak mě převelice bavili rodinní supi, kroužící kolem JIPky. Stále víc mě taky bere postava Toma, to je neuvěřitelný blb a vlezdoprdelista.

• 8.10.2018  15:43

Po první epizodě ve mně zůstaly smíšené pocity. Téma mě zaujalo, potěšilo mě herecké obsazení, ale zpracování mě příliš nenadchlo. Každopádně beru jako obvykle pilotní díl jako možnost seznámení se s dějem a postavami, takže očekávám plné rozběhnutí příběhu až od druhé epizody.

<< předchozí 1 2 3 4 25 49 73 97