Necrotongue

okres Karviná
Undead a militantní ateista

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86
    • 18.7.2018  17:25

Patnáctá epizoda mě bavila přece jen více, než předchozí díl, i když mě vyšetřování případu mrtvé spisovatelky příliš neoslnilo, o vtipné momenty se tentokrát postarala spíše Mazikeen a její dvojité rande. Školní sraz i námět knih mě příliš neoslovily, naštěstí se Lucifer postaral o vtipné komentáře.

• 18.7.2018  17:18

Ze čtrnácté epizody jsem nebyl úplně nadšený, docela slušně jsem se u ní bavil, ale něco mi tam pořád vadilo. Ani pořádně nevím, co to bylo, možná šlo o to pitvání rodinných vztahů, nebo byl na vině extrémně podivný závěr. Možná obojí, každopádně jsem z tohoto dílu neměl příliš dobrý pocit. 4*-

• 18.7.2018  17:08

Po předchozím nanicovatém dílu, jsem si spravil chuť. Zabíjení Kaina mě fakt bavilo, romantická večeře s Mazikeen byla dokonalá, ale policejní akce v utajení ji dokázala ještě překonat. Znovu se vrátilo svižné tempo a humor se tentokrát nenechal odstavit na vedlejší kolej.

• 18.7.2018  17:01

Tentokrát mě trochu otravovaly vztahové záležitosti, bylo jich tady příliš mnoho, ať už byly jakkoli romantické. Tak nějak se v tom všem utopil skoro všechen humor, přestože byl evidentně přítomen. Navíc obřad za mrtvého surfaře- to byla laciná hra na city, nejhorší bylo, že jsem se poprvé ve třetí sérii trochu nudil. 4*-

• 18.7.2018  16:49

Jedenáctá epizoda byla úplně mimo současného dění, měla by mít podtitul: "Jak to vlastně všechno začalo..." Nebyl jsem sice nadšením bez sebe, ale na druhou stranu jsem se standardně pobavil. Opět mě dostala Mazikeen, takové množství mučících nástrojů a možností by přece vzrušilo každého, že?

• 17.7.2018  18:07

Já vím, jsem nudný, už zase za pět... No jo, jenže desátá epizoda byla opět vtipná, přestože nejsem žádný nadšenec do dětských herců, postava Trixie mě baví, dialogy byly na výši (hlavně mezi Luciferem a Mazikeen), děj měl slušné tempo a závěr mě vyloženě potěšil.

• 17.7.2018  17:57

Ale jo, ať mě třeba kamenují, Lucifer mě prostě dokáže rozesmát, i když nemám nejlepší den, takže si těch pět kousků zaslouží. Rýpání ve vztazích by mě samo o sobě až tak nebavilo, ale s Mazikeen to všechno dostalo nový rozměr. Navíc mě potěšil "oční" bonus.

• 17.7.2018  17:50

Proti předchozím dvěma epizodám byl tento díl podstatně slabší, ale nebyl zase až tragicky špatný. Je pravda, že mě tentokrát Lucifer s Chloe příliš neoslnili, ale dobře jsem se bavil u Charlottina pronásledování Elly. Musím se taky přiznat k tomu, že se mi nějak nechce hodnotit seriál příliš nízko, protože se u něj opravdu bavím. 4*-

• 17.7.2018  17:43

Tak tentokrát mě tvůrci fakt dostali. Čekal jsem další porci pohodové zábavy a dostal jsem velmi dobře propracovanou epizodu, která přinesla dokonce slušné napětí a odpověděla na některé dávno položené otázky. No a v neposlední řadě byla taky vtipná.

• 17.7.2018  17:37

Vegas, baby! Tohle byla velmi zábavná epizoda, ale jen proto, že seriál neberu příliš vážně, jinak by mi nesmírně vadily díry v logice, radostné pobíhání Lucifera a Elly po místě činu ve Vegas a další podivnosti. Tady mi to nevadí, užívám si v klidu různé humorné situace a rád jsem se zase potkal s Candy.

• 16.7.2018  18:13

Ne, ne, bez Mazikeen to za pět kousků nebude. Démon sice chyběl, vrátila se však poněkud rozhozená Charlotte Richards a vůbec nebyla špatná. Příběh byl celkem zajímavý, měl i slušné tempo a reklama na Nebeský puding se Luciferovi prostě musela líbit. Opět jsem se slušně pobavil.

• 16.7.2018  18:07

Hmmm, tak jsem se dlouho neradoval... Démon zase zmizel, a to mi dost pokazilo náladu. Přitom úvod s instruktorkou jógy byl fakt dobrý, jenže další vývoj děje mě už tak neoslnil a uvažoval jsem nad tím, že budu hodnotit jen třemi hvězdičkami, pak jsem ale přivřel oko a jednu přidal. 4*-

• 16.7.2018  18:00

No konečně! Teprve ve třetí epizodě se objevila Mazikeen, naštěstí se ukázalo, že si celý díl "urvala" pro sebe, takže jsem se bavil mnohem víc, než u předchozích částí. Invaze do Kanady mě notně rozesmála, příběh byl po celou dobu vtipný a to, jak brala Mazikeen všechno doslova, byla jen třešnička na dortu (nebo knoflík na stehu?).

• 16.7.2018  17:51

U druhé epizody platí prakticky totéž, co jsem napsal v komentáři k prvnímu dílu. Můj oblíbený démon se stále fláká někde jinde a samotný Lucifer býval oslnivější, ale přesto jsem se často zasmál a po celou dobu jsem se slušně bavil. Tento seriál je ideální oddechovkou pro pohodové odpoledne.

• 16.7.2018  17:42

Tak mám za sebou první epizodu třetí sezóny a můžu s klidem prohlásit, že je to stále stejně dobrá, nenáročná zábava, která mě často rozesměje. Několik záležitostí mě ale i tak nemile překvapilo, chyběla mi Mazikeen a příliš mě nepotěšila ani nejnovější úprava Luciferových schopností.

• 15.7.2018  21:29
    Narcos - Série 3 (série) (2017)

Třetí sezónu seriálu vnímám jako zatím nejslabší, přestože nebyla špatná. Její největší problém vidím v tom, že mě tvůrci předchozími dvěma řadami příliš namlsali, a přes veškerou snahu se svým předchozím výkonům nedokázali vyrovnat. Šéfům kartelu z Cali citelně chybělo Escobarovo charisma, podobná situace nastala i v týmu DEA. Což o to, Javier Peňa byl v pohodě, nic proti němu, ale po Murphym tady zbylo hluché místo. Tentokrát jsem se prostě nedokázal do děje "zažrat" jako v předchozích řadách, i když jsem si i tady dokázal najít to svoje.

• 15.7.2018  21:18

Závěrečná epizoda třetí sezóny mě příliš nenadchla. Čekal jsem plnotučný závěr, ale místo toho přišla jakási odtučněná verze, která sice nebyla špatná, ale nijak zvlášť mě neoslnila. Přitom Pacho opět ovládl předtitulkovou část, zbytek dílu už pak na svižný úvod poněkud "nestíhal".

• 15.7.2018  19:27

Devátá epizoda fungovala po celou dobu v pěkném tempu, přinesla slušně napjaté momenty i dobře zvládnutou akci, jen mi bylo líto, že jsem nemohl vidět, jak Henao sestavuje úvodní puzzle:-) Fakt mě baví, jak se v tomto seriálu střídají optimistické momenty s totální depresí.

• 15.7.2018  19:16
    Narcos - Convivir (S03E08) (epizoda) (2017)

Tentokrát jsem měl pocit, že je epizoda poněkud nevyrovnaná. Rozhodně mě víc zaujal Salcedův tanec v minovém poli, než akce k záchraně Christiny. Každopádně jsem se i tentokrát slušně bavil, proběhla zajímavá akce, v Salcedově dějové linii nechybělo ani napětí, takže jsem byl vcelku spokojen.

• 15.7.2018  18:58

Sedmá epizoda patří rozhodně mezi ty podařené. Předtitulková scéna v kostele mě okamžitě správně naladila a dobře jsem se bavil i v dalším průběhu, K nepřátelství mezi kartely se přidaly i rozpory mezi bratry Rodríguezovými, nechybělo napětí i slušná akce, ale pátou hvězdičku jsem za tu koupelnu dát prostě nemohl. Tyhle záchrany v poslední vteřině jsou tak nechutně profláklé, že jsem tiše doufal v to, že se k nim už tvůrci filmů a seriálů nebudou uchylovat.

• 15.7.2018  05:54
    Sousedé (TV seriál) (2017)

Vyskytl jsem se v místnosti, ve které jeden z rodinných příslušníků sledoval úvodní díl nového seriálu z produkce TV Barrandov, a přestože jsem se věnoval svému PC, před tou příšerností nebylo úniku. Ochotníci z nejzapadlejší vesničky by vedle hereckého obsazení tohoto veledíla museli vypadat jako oskaroví herci. Dialogy jsou naprosto zoufalé, "herci" je přednášejí stejně přesvědčivě jako žáci základní školy, které učitel/ ka vyzve, aby četli před třídou nahlas. Ne, pardon, ti žáci by byli o třídu lepší. Tento seriál je s klidem možno hodnotit již po první epizodě, protože nemá absolutně žádný potenciál ke zlepšení. A to tvůrci obsadili i zářící hvězdu této televizní stanice Jana Musila. Já se jen ptám: "Kde, opakuji, kde je Kateřina Brožová?"

• 14.7.2018  20:58

Těšil jsem se na pořádný nářez a dočkal jsem se. Tvůrci věnovali předchozí epizodu teorii a v šestém dílu došlo na praktickou část. Je jasné, že Jorge Salcedo nedopadne dobře, na to se na něj David Rodríguez dívá příliš divně, všechno ostatní se spíše zamotává. Opět došlo na slušnou akci, i když je pravda, že přestřelka v klubu byla značně nepřehledná.

• 14.7.2018  20:36
    Narcos - MRO (S03E05) (epizoda) (2017)

Pravda, předchozí epizoda byla akčnější, ale pátý díl evidentně připravuje půdu pro další chřestění zbraněmi a připravuje ji velmi zajímavě. Mezi vedení kartelu Cali se po uvěznění Gilberta začíná šířit paranoia, DEA se soustředí na Franklina Jurada a už se těším, až se to všechno v dalším pokračování potká.

• 13.7.2018  21:08
    Narcos - Checkmate (S03E04) (epizoda) (2017)

No, tak sláva! Konečně mi tvůrci dovolili použít všechny hvězdičky ze zásobníku. Poprvé ve třetí sezóně nechyběla epizodě kvalitní atmosféra, slušná dávka napětí a našla se i nějaká ta akce. Obzvlášť mě potěšilo využití dokumentárních záběrů v závěru dílu a s nadějí očekávám další vývoj.

• 13.7.2018  21:01

Hned zpočátku mě zaujal a pobavil úvod do praní špinavých peněz, následně mě potěšilo to, že míra korupce v kolumbijských policejních složkách nikterak nepoklesla, takže by do budoucna mohlo být o zábavu postaráno. Závěr navíc naznačil, že by příští epizoda mohla být živější, takže budu doufat. 4*-

• 13.7.2018  20:54

Děj se opět držel na úrovni prvního dílu, ničím výrazným mě sice neohromil, ale na druhou stranu je pravda, že jsem se ani chvilku nenudil. Jak už jsem psal v předchozím komentáři, velice chybí charismatický záporák Escobarovy velikosti, naštěstí se alespoň ukázalo, že mé naděje vkládané do Jorge Salcedy, nebudou zklamány. 4*-

• 13.7.2018  20:45

První díl třetí sezóny byl jednoznačně nejslabším začátkem ze všech tří řad, ale ani tak nemohu jít s hodnocením pod čtyři hvězdičky. Na to mě zachmuřený Javier Peňa příliš bavil. Absence postavy Pabla Escobara byla hodně znát, přestože kartel z Cali vede celé kvarteto "bad boys", ani jeden nemá potřebné charisma na to, aby se Escobarovi vyrovnal. Jsem zvědav, jak (pokud vůbec) se vyvine postava Jorge Salceda, tam tuším skrytý potenciál. 4*-

• 12.7.2018  21:26
    Miliardy - Série 3 (série) (2018)

Třetí sezóna se stala tou první, která se u mě nedostala na plný počet hvězdiček. Seriál je stále skvělý, ale ději většiny epizod chybělo to "něco", díky kterému bych při hodnocení jednu hvězdičku přidal. Jak už jsem psal v komentáři k jednomu z dílů, sérii příliš neprospělo ukončení nepřátelství mezi Bobbym a Chuckem, na druhou stranu je fakt, že mě velmi bavily momenty, kdy oba spolupracovali. To by mohla být cesta pro čtvrtou řadu, kterou si určitě nenechám ujít.

• 12.7.2018  21:11

Jo, jo, jak už jsem u tohoto seriálu zvyklý, závěr sezóny byl opět špičkový. Události kolem Taylor děj pěkně nakoply a následné filosofické debaty o konečném řešení neměly chybu. Také vývoj situace, který spustil Chuck Rhoades stál za to, ale naštvalo mě, že řada skončila ve chvíli, kdy jsem se skvěle bavil.

• 12.7.2018  15:15

U přidělování bonusů jsem se opravdu dobře bavil, úplně jsem se viděl, jak v práci přicházím o motivaci, protože jsem na odměnách dostal devět miliónů dolarů, když jsem doufal v deset:-) Jsem si jistý, že bych chtěl takové těžké zklamání někdy zažít. Jsem převelice zvědav, jak se bude vyvíjet Taylořina dějová linie.

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86