Andre3000

Podnikatel

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 15.2.2017  12:17

Viděno v kině a po vlně kritiky to i předčilo moje očekávání. Možná ta valentýnská atmosféra :-)

• 3.9.2016  09:15

Chvílema fakt sranda, chvílema trochu nuda. Jsem rád, že sem na tom byl, abych prostě věděl jaký to je. Příběh je jednoduchý, ale oceňuju ten nápad. Lidi kolem Franca a Rogena sleduju už delší dobu a je to prostě prdel. P.S. závěrečná scéna mě přiměla k smíchu vedoucímu k breku.

• 9.4.2016  09:45
    Spotlight (2015)

Není to naprostá pecka, ale prostě opravdový a surový film ze života. WOW efekt je opravdu hodně silný, ale o to horší je, když to ani člověka nepřekvapí, že se to stalo. nemá cenu srovnávat s jinými top filmy roku, protože je to prostě něco úplně jiného. Naprosto famózní výkon podali Mark Ruffalo a Rachel McAdams.

• 12.3.2016  12:35
    Deadpool (2016)

Jako jo, bylo to v pohodě, ale rozhodně sem si z toho nesednul na zadek a říkal jsi jako to bylo úžasný.

• 4.2.2016  15:22
    Everest (2015)

Film jako celek není až tak úchvatný. Ale je tam pár scén, záběrů a celkově i myšlenek, které prostě mění myšlení. Rozhodně stojí za shlédnutí a i když mě to spíš odradilo od výstupu na Mount Everest, tak tím větší obdiv mají ti co to dokázali!!!

• 1.9.2015  00:44
    San Andreas (2015)

Říká se, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš...ale v případě katastrofických filmů to dělám často. Ono film je dobře vizuálně zvládnutý. Ale vadí mi tam tolik věcí, že mi konec byl ukradený a plus minus sem věděl co od toho čekat. Naprosto debilní chování některých postav, náhody a především nemožné věci co se tam dějí. Já jsem prostě po této tsunami nahoru nevyjel...

• 14.5.2015  00:23
    Arrow (TV seriál) (2012)

Čím více dílů první série jsem viděl, tím více to mám rád. Dokonce jsem zvýšil svoje hodnocení, což se mi už dlouho u seriálu nestalo. Zajímavé sociální téma, nečekaně dobří herci a hodně akčnosti. Uvidíme jak dlouho vydrží nastolené tempo po první sérii.

• 23.4.2015  01:03

Již dávno to není o autech a tuningu. Pár scén se povedlo, ale jinak to bylo celé přitažené a uši. Hlavní problém je, že třeba v Bondovi jsem různé nerealistické scény schopen přijmout, ale tady ne. Jako proskakování autem skrz mrakodrapy, či totální klišé s busem, ze kterého se Paul dostane, když napůl visí z útesy. No prostě ne, mě se tohle nelíbí, spíš sem to dokoukal z povinnosti, abych věděl jak to tedy dopadne, než že bych se nějak extra bavil.

• 28.1.2015  16:36
    Interstellar (2014)

Fascinující vesmírná jízda...temná jízda, ale s dobrým koncem. Jeden z nejlepších filmů vůbec. V kině na mě působil úplně démonicky a vrýval se mi pod kůži.

• 17.1.2015  00:43

Nuda, bez štávy, bez hudby ... tohle se snad ani jako samostatný film pouštět nemělo. Možná v seriálu by to člověk přetrpěl. Ale musím říct, že Hunger games těží ze skvělého nápadu, ale čím dál více mě to přesvědčuje, že kvalita zpracování je hrozná.

• 10.1.2015  10:55
    Interview (2014)

Docela zajímavé, ale chvílema mě film prostě nebavil tak moc a vůbec mě nevtáhnul do děje. Ale kdybych to neviděl, tak bych litoval.

• 2.1.2015  20:59
    Fargo (TV seriál) (2014)

Dost podobné pocity jako v Dexterových začátcích, pak už si na tu jinakost a neurvalost člověk zvykne. Freeman opět geniální. I like this guy!!!

• 11.12.2014  03:15

Bylo to epické...pár detailů mi tam vadilo, ale co. Moje oblíbené Středozem znovu ožila a já si plnými doušky užíval. Bude mi chybět čekání na něco nového. Ale co můžu všem doporučit, tak to je přečíst si všechny knížky od Tolkiena. Tak mě napadá...co zfilmovat Silmarillion? :-)

• 10.12.2014  14:42

Příjemné překvapení. Opravdu odlehčené sci-fi, kdy vám ani nepřijde, že už zase někdo zachraňuje něčí svět. Zajímavé postavy bez nějakých velkých jmen. Prostě takové horší ale za to vtipné hvězdné války.

• 2.11.2014  09:38
    John Wick (2014)

Keanu Reeves is back !!! Parádní jízda v prosvětleném New Yorku.

• 24.10.2014  22:44
    Osvícení (1980)

Tohle je žánr sám pro sebe...prostě psycho!!! Hodně dlouho mi netrvalo než sem si na první shlédnutí našel chuť, ale stálo to za to. Všechno zapadalo do sebe. A s Jackem bych na pivko nešel i kdyby mě prosil :-)

• 19.10.2014  10:51
    Úkryt (2002)

Skvělí herci, napětí, žádná prvoplánovitost a zábava až do konce. Nice done!

• 9.10.2014  01:02
    Pevné pouto (2009)

Památka všem mrtvým...hodně překvapivý film. A to jsem ani netušil, že ho točil Peter.

• 30.9.2014  15:48
    24 hodin: Dnes neumírej (TV seriál) (2014)

Bomba, výborné. Napínavé, se spoustou emocí zvratů a promyšlených tahů. Prostě Jack jak ho známe. Možná jedna z nejlepší řad vůbec. Už jen kvůli Londýnu a díky emocím spojenými s jednotlivými postavami.

• 21.9.2014  11:23
    SM Kabaret: Kabaret oživlých mrtvol (divadelní záznam) (2014)

Jedno z nejlepších divadelních představení co jsem kdy viděl. A když jsem navíc mohl být součástí natáčení této "reality show", tak ani jinak nelze hodnotit.

• 7.9.2014  14:27
    Lucy (2014)

Vynikající Morgan a Scarlett. Pár vtipných scén. No a pak strašně moc materiálu na přemýšlení. Rozhodně sem si u filmu neodpočinul, ba naopak. Čekal sem rozhodně víc akce a taky úplně jinačí konec, ale to druhé je nakonec možná i dobře. Rozhodně zajímavý film, ale není to nic převratného jako Inception. A pro srovnání je to o kousek lepší než Všemocný (Limitless), což je hodně podobný film, který sem shodou okolností viděl o den dříve.

• 31.8.2014  01:18
    Cops (TV pořad) (1989)

Je to sice zajímavé, ale asi bych se nechtěl každou chvíli dívat na všechno to špatné co se v Americe děje, stačí to už vidět z těch filmů.

• 25.8.2014  23:21
    Artifact (2012)

Skvělé okno do pos..ného hudebního bussinesu. Opravdu to nemají lehký. Vůbec celý pohled na měnící se podmínky trhu a obří vykořusťující společnosti, kterým jde jen o prachy. Každý nějak tak tuší, ale tohle vám fakt otevře oči. Jinak skvělý pohled dovnitř kapely, který pak ne celé album i všechno kolem vrhá ještě lepší světlo. Jak bylo řešeno, hudba a sex jsou pro lidi to nejdůležitější. Je čas pustit si pořádnou hudbu...

• 23.8.2014  13:14
    47 róninů (2013)

Pro mě obrovské překvapení. Keanu Reeves a spoustu zajímavých dalších postav (kladných i záporných), dále čáry, intriky a hlavně touha po pomstě. Tenhle svět je mi blízký, ale v určitých aspektech zase vzdálený. Proč by se kvůli pomstě mělo zabíjet 47 dobrých bojovníků. Ono čest atd, ale jejich smrt ničemu neprospěla a rozhodně by si našli lepší využití jinde. Takže tady mi Šógunova pravidla moc neseděla.

• 22.8.2014  22:10
    Pot a krev (2013)

My name is Daniel Lugo and I believe in fittness :-) Je mi líto těch mrtvých a unesených, ale vyplatilo se to. bay natočil skvělou oddechovku, kde se smějete nad lidskou pošetilostí, blbobstí a říkáte si, že na tom nejste tak špatně :-) P.S. za dnešek dva filmy s Rockem a tohle je rozhodně lepší role pro něj, než Hercules.

• 22.8.2014  18:30
    Hercules (2014)

Uf. Tak nějak sem v celém filmu musel přebolet tu účelovost se kterou z kdysi bájného poloboha Herkula, kterého sem měl jako malý kluk rád udělali tupý nástroj na mlácení, který to vlastně dělá jen pro prachy. S řeckou mytologií a bohy to nemělo nic společného, spíše to byl jen a jen bojový film. No zkrátka ok, dívat se na to dalo, ale bylo to účelové, místy vtipné, ale ne hodné srovnávat s klasickými díly jako 300, nebo Trója. Přece jen jsem zklamaný, že nešlo o zabíjení stvůr, plnění úkolů a hlavně, že Herkules musel mít tlupu spolubojovníků.

• 22.8.2014  00:29

Typicky nas...... film. Že to lidi tak nějak projedou, byla jasný předem. Ale nemám rád takový velký nelogičnosti. Z taktickýho hlediska by přeci nikdy nemohlo být město (kolonie) tak špatně hlídáno. To je přeci základní systém, když jsi napaden, tak mít možnost varovat ostatní. Potom nemít zbrojnici někde v pr.... ale přeci tam kde žiješ. No a pak mě štvalo, že opice se najednou z ničeho nic adaptovali na všechno...oheň, zbraně, koně i řeč. Jako kurňa tohle není evoluce, ale prostě čistý střih. Prostě za mě hodně chyb, ale hodně emocí. Sem rád, že sem to viděl, ale znovu už se na to dívat nebudu.

• 19.8.2014  20:39
    Divergence (2014)

Hodně dlouho mi trvalo, než se mi ten film začal aspoň trochu líbit. Měl určitý kouzlo, ale neustále to bojovalo s věcmi co se mi ve filmu nezamlouvaly. Zkrátka bylo to zajímavé, ale nic světoborného to nebylo.

• 16.8.2014  14:59
    Godzilla (2014)

Ty jo ke Godzille vymyslet ještě MUTO, tak to už fakt nevědí co by. Mimo pár scén hlavně z post apokalyptického Japonska mě film moc nezaujal. Navíc v první hodině se toho vlastně zase tak moc nestalo, bylo to strašně roztahané.

• 15.8.2014  01:12
    Patrola (2012)

Po dlouhé době film, který je realistický a dokáže vyvolat spoustu emocí. Díky za to!!!

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30