Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Rodinný
  • Dokumentární
  • Dobrodružný

Obsahy (51)

Faunutland and the Lost Magic (2020)

Emily (Tipper Seifert-Cleveland) před časem umřel táta a ona tuší, že máma před ní něco tají. Stará krabice s pohádkovými knížkami a krásnými obrázky je prvním krokem na cestě do pohádkové říše Faunutland. Když se tam Emily dostane, zjistí, že pohádkové bytosti čekají na lidské dítě, které je může osvobodit z moci zlé čarodejnice.

Vier zauberhafte Schwestern (2020)

Sky (Leonore von Berg) má dnes narozeniny. Kromě dárků na ní čeká ještě jedno překvapení – má kouzelnou moc! Také její starší sestry Flame, Marina a Flora umějí ovládat každá jeden přírodní živel – zemi, vodu, oheň a vzduch. Spolu jsou mocné Sprite Sisters. Ale jen dokud se nehádají. Zlá čarodějka Glenda (Katja Riemann) chce získat všechnu jejich moc. Dokážou se ubránit?

Lou (2010)

Lou (Lily Bell Tindley), její 2 mladší sestry a lehkovážná máma žijí v podnájmu. Táta před časem někam zmizel a hrozí, že přijdou i o bydlení. Tíživou finanční situaci vyřeší nenadálý příchod dědečka. Jenže ten má Alzheimerovu nemoc a Lou pěkně šve, že ho musí pořád hlídat.

Dobrodružství v zemi Čatranga (2008)

Ilhom je bystrý žák, nadějný šachista a odvážný kluk. Spolu s kamarádkou Habíbou se za pomoci pohádkových bytostí vydávájí na cestu do země Čatranga. Musí pomoci nejen tamnímu princi, ale i Habibinu otci.

Parfaites (2016)

Dokumentární snímek „Dokonalé“ zachycuje tréninky, názory a špetku soukromých životů akvabel. Soustředí se hlavně na přípravu kanadské ženské reprezentace na letní olympiádu v Riu 2016.

My Tři !!! (2019)

Staré divadlo chátrá, protože v něm už 80 let nic nehráli. Změnit to má premiéra muzikálu Petr Pan. Jenže se ukáže, že v divadle straší. Přijít záhadě na kloub se pokusí Franzi, Marie a Kim, tři kámošky a zvědavé detektivky.

Rychlý jako vítr 4 (2019)

Hřebec Ostwind je zpět ve stáji v Německu. Zotavuje se ze zranění způsobených požárem, před nímž jej zachránila jeho majitelka Mika (Hanna Binke). Ta kvůli tomu leží v nemocnici v kómatu. Statek Kaltenbach je v nesnázích. Pomoc přichází od sirotka Ari (Luna Paiano). Holka má v sobě ducha bojovníka a Ostwind to cítí také.

Meine teuflisch gute Freundin (2018)

Lilith (Emma Bading) si chce užít svobodu a poznat svět. Je čertovsky umanutá. Není divu, vždyť její otec šéfuje peklu. Dcery má až nad hlavu, proto jí na týden dovolí jít na zem. Musí ale zařídit, aby se ze slušné holky Gréty (Janina Fautz) stala hříšnice. Jinak bude mít Lilith na věčnost zaracha. Gréta je až nechutně hodná, ale ve škole jsou mnohem zajímavější lidé.

Das schönste Mädchen der Welt (2018)

Roxana (Luna Wedler) je inteligentní citlivá rebelka, Právě ji vyloučili z internátní školy v Anglii. Musí začít chodit do obyčejné třídy v Německu. Hned první den se jede na školní exkurzi do Berlína. Roxy se líbí několika spolužákům. Ona obdivuje vítěze rapových battlů Goldenmaska. Kdo se skrývá pod jeho tajemnou zlatou maskou?

Das schönste Mädchen der Welt (2018)

Najkrajšie dievča na svete je Roxy (Luna Wedler), inteligentná a sympatická rebelka. Mnoho spolužiakov by s ňou chcelo chodiť, no najviac jej imponuje výrečný a záhadný víťaz rapových súbojov, ktorý sa skrýva pod zlatou maskou. Kto to však je?

Sourozenci (1975) (TV film)

Traja nevlastní súrodenci si na seba musia zvyknúť počas leta stráveného pri Baltskom mori. Dvaja z nich sú už v puberte a nemajú zrovna radosť z toho, že im na dva mesiace prischol 7 ročný Andreas, na ktorého musia neustále dávať pozor.

Vichr 3 (2017)

Teenagerka Mika (Hanna Binke) cíti, že sa s jej koňom Ostom deje niečo tajomné. Sú ako jedno telo, jedna duša, pretože si už veľakrát vzájomne pomohli. Značka na jeho tele prezrádza, že Ost pochádza zo Španielska. Preto sa obaja vydajú na cestu za Pyreneje, ktorá všetko zmení.

Tichá revoluce (2018)

Tři maturanti vyráží na podzim 1956 na malý výlet za zábavou. Přejdou ze sovětského sektoru rozděleného Berlína do amerického, protože to ještě jde. Radost se rychle mění na vášnivou diskuzi o svobodě a politice, když se v kinožurnálu dovídají pravdu o povstání v Budapešti. Celá třída se rozhodne ve škole držet 2 minuty ticha na podporu Maďarů. Nikdo z nich neví, jak velké důsledky bude tento malý čin mít.

Königin von Niendorf (2017)

Lea (Lisa Moell) a Lara (Miriam Schmidt) už nejsou nejlepší kámošky jako dřív. Proto smutná Lea o letních prázdninách zevluje sama na braniborském venkově. Když narazí na klučičí partu, chce do ní vstoupit. Podmínkou je, že hochům pomůže vyřešit "hasičovu záhadu".

Apostasy (2017)

Televizní film "Odpadnutí od víry" nás zavede do tříčlenné jehovistické rodiny, kde má každý své tajemství. Anemická Alex jako dítě dostala transfuzi, tu ovšem její víra zakazuje. Starší sestra Luisa je nucena odejít z domova i z komunity poté, co otěhotněla s nevěřícím klukem. Máma Ivana se snaží rodinu udržet nejen pohromadě, ale i na "správné cestě".

Cesta válečníka (2018)

Redbad je mladý syn náčelníka kmene Frísů u Severního moře. Z jihu útočí noví "páni světa" Frankové. Podmaňují si jeden svobodný kmen po druhém. V jedné ruce třímají meče a ve druhé kříž - znamení nové víry. Redbad neúctou k tradicím i starým bohům nepochybně přináší smůlu, a proto bude obětován bohu moře. Místo smrti však nalezne nový život i čest mezi Dány. Pak se vrátí domů, aby čelil nejen Frankům, ale přímo jejich proradnému veliteli Karlovi s přídomkem Martel - kladivo.

Vichr 3 (2017)

Mika (Hanna Binke) si díky přátelství s koněm Ostwindem uspořádala svůj bouřlivý život. Nyní mu to musí oplatit. Ost je smutný a nikdo neví proč. Vypálené znamení na jeho boku prozradí, že pochází ze španělského chovu. Kůň a jeho jezdkyně, vyzbrojeni pouze intuicí a odhodláním, se tedy vydávají na dalekou cestu.

Ignác z Loyoly (2016)

V čase reformácie Martina Luthera, sa v malom baskickom mestečku Loyola mladý šľachtický syn Iñigo (Andreas Muñoz) lieči z ťažkých vojnových zranení. Hrozí mu, že už nikdy nebude chodiť, teda s kariérou hrdinského rytiera je koniec. Pripútaný na lôžko číta životopisy svätých. Tie ho natoľko oslovia, že sa podľa ich vzoru rozhodne zmeniť svoj život a stať sa „rytierom pre Krista.“ Ani on sám netuší, že jeho kolbišťom bude celý svet, a že vojde do dejín ako úplne nový človek - pod menom Ignác z Loyoly.

Čarodějka Lilly zachraňuje Vánoce (2017)

Počuli ste už o Knechtovi Ruprechtovi (Jürgen Vogel)? Je to Santov pomocník. Čarodejnica Lilli (Hedda Erlebach) ho kúzlom privolá do nášho sveta. Lenže Ruprecht sa musí čo najrýchlejšie vrátiť k Santovi, a to nebude jednoduché. Zistí, že ulice sú plné ľudí, ktorí sa iba prezliekajú za Santu, a drzých detí. Ruprechta to nahnevá a Lilli bude mať čo robiť, aby zachránila tohtoročné Vianoce.

Luisa a Lotka (2017) (TV film)

Lujza (Mia Lohmann) žije iba s otcom, Lotka (Delphine Lohmann) má, naopak, len mamu. Obe majú odlišné povahy, ale sú na nerozoznanie podobné. Keď sa stretnú v letnom tábore, zistia, že sú sestry - dvojčatá. A rozhodnú sa vymeniť, aby každá spoznala otca aj mamu.

Reklama

Reklama

Reklama