Amazing Spider-Man 2 (2014)

Spiderman je můj nejoblíbenější komiksový hrdina, tak proč mu musela proboha zemřít Emma!? To nepochopím!! Proto čtyři hvězdy.

Anděl (2016)

Jakože slušnej úlet :-)

Ash vs Evil Dead - Booth Three (2018) (epizoda)

Utrhnu ti tvoje třešničky Ashy!! :-D Ještě nejsem hotová...... tak to říkaj všechny :-D :-D

Ash vs Evil Dead - Série 1 (2015) (série)

Evil Dead zbožňuju (všechny filmový zpracování), tak jsem poněkud rozpačitě koukal, že existuje i seriál a bál se toho, co to po letech přineslo a ještě v seriálovým podání. Každopádně sem se teda rozhodnul, že tuhle ujeťárnu musím bez vyjímky, taky shlídnout a vážně nelituju toho. Pilot mě sice moc nepřesvědčil o stejných kvalitách jako filmy, ale jako celek je 1.série pořád ta stará, vtipná řezničina jako dřiv :-) i když některý díly jsou slabší.

Ash vs Evil Dead - V pasti (2016) (epizoda)

Tak pojď Ashyy!!! Vyčistíme si zuby!! Áááchacháá :-D Stará dobrá Cheryl je zpět! *****

Baby Driver (2017)

Tak tenhle film mě fakt bavil.

Babylon Berlín (2017) (seriál)

Parádička Volker Bruch a Liv Lisa Fries se mi tady zapsali do deníčku skvělých dvojic.Těším se na další jejich spolupráci a nebo jako práci jednotlivců v nějakém podobném snímku ze stejného žánru či podobného období.

Beneš (2019) (seriál)

Hezky zpracovaný přehledný dvoudílný dokument o pro mě dost neoblíbeném prezidentu Edwardu Benešovi.