Adams

homepage

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 10.8.2019  18:39

Pekna pohadka. Ok. Ale spiderman je negr? Ty gender vyrovnane postavy uz me lezou krkem. Zajimavy vzhled je odstin pleti hodne opaleneho belocha s rysy asiata :-) nejspis bezpohlavniho jenz si pohlavi vybere az bude chtit sam :-)))

• 2.2.2019  22:29
    Interstellar (2014)

Neni pro me lepsiho scifi filmu. Zpracovani, pribeh, realita, hudba. Nolanovo zivotni dilo.

• 26.6.2018  22:53
    Bod zlomu (2015)

Dobra hudba a zvuky

• 18.4.2018  00:08
    Já, robot (2004)

Kdo kdy cetl Asimova, musi nad timto kroutit hlavou.

• 16.4.2018  07:16

Jak se do takoveho nesmyslu mohl dostat Willis, to nechapu,asi prohral sazku. Neskutecna blbost a neskutecne moc stupidnich dialogu.

• 6.1.2018  11:01
    John Wick 2 (2017)

Jestli to ma byt akcni film tak za dve. Pokud je to prepis nejake strilecky z playstation tak ctyri.

• 4.12.2017  17:01
    Mine (2016)

Zacatek jde a potom se to tahne jak sopel.

• 3.9.2017  19:16

Konecne i Statham dostal dobrou roli a ukazal se.

• 3.9.2017  19:14
    Safe (2012)

Vyborny herec Statham ale same becka filmy

• 3.9.2017  17:48

Jednoduchy film o slozitych poctech jednoho genia dle skutecnosti. Pribeh predci zracovani.

• 3.9.2017  17:37

Asi nejhorsi ze vaech do r.2010

• 27.3.2017  21:36
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Perfektni serial. Od dilu 6 serie 2 trosku ukecane, ale stale zajimave a politicky scifi vyborny thriller

• 15.10.2016  23:53
    Inferno (2016)

Jestli ma byt tohle pokracovani sifry tak uplne mimo. Ploche. Nudne. Bez pribehu.

• 18.9.2016  16:53
    Gangster Ka (2015)

Zdokumentovat grazly tohoto kalibru filmovou podobou je snad i uzitecne.

• 1.4.2016  23:52

Krasny pribeh. Spielberg nasel dobre tema i pribeh v minulosti. Velmi me potesilo, ze rusove jsou zde, v dobach proamericke propagandy, vykresleni kladne. To DDRaci to byli smejdi a tak je to i zde vykresleno. Rezijni, herecka, kamerova stranka jak je pod rukou S.S. zvykem opet vyborna.

• 1.3.2016  23:27

Krasny film plny podnetu k zamyšlení. Na českou produkci nevydaně výborná kamera. Krasne vzpominky na obdobi vzniku filmu.

• 13.1.2016  13:58

Prijemna podivana pro scifi fandy. Nehledat chyby a furt pitvat postavy a pribeh. Prijemna pohadka spise raditelna do fantasy. Antioskary si to nezaslouzilo, ale to je stejny nesmysl jak oskari vubec.

• 26.5.2013  09:35

Zklamání, všechny předchozí díly by se dalo říct měli aspoň něco trochu reálného. V tomto pátém dílu už je hrdina naprosto nesmrtelný, vodotěsný a nehořlavý, pády z 30m no problem, střílející helikoptéra uprostřed moskvy - asi normální. Úvodní autohonička s reklamou na mercedes docela ujde, teda když auto udělá ve vzduchu 10 kotrmelců s neuvázaným hrdinou a jede se dál, tak to je trošku přehnané. Celkově málo překvapení, primitivní poenta s laciným tématem, že jeden člověk bude mít uranu na větší atomovou válku. Moc pohádkové, příjde mi že tento film se řadí mezi parodie ne thrillery. I manželka se chvilkama smála, když hrdina v plném běhu proletěl oknem, ale dopadl na lešení 5m pod ním které má 1m šířku a poté padal příčkama asi 30m do konťáku, dole se otřepal a jede se dál. Nebo asi 50m skok z padající helikoptéry do budovy skrz sklo, kotoul, vtípek se synem a jedem. Až hloupé.

• 30.12.2012  00:00

film zalozeny na skutecne udalosti, brilantne zpracivany. Colin i jeho logoped skveli. I film o jeho dceri je krasny.

• 12.12.2012  15:07

Klasika střílečka s příběhem a šťastným koncem. Uběhlo to rychle. Původně 3* ale po seskoku z oběžné dráhy země v tričku dámvám s odřenýma ušima 2. Film vhodný pro komixové příznivce scifi ve věku 10-14let.

• 27.11.2012  20:44
    Atlas mraků (2012)

Výborné, člověku možná chvíli zpočátku trvá než si dá dohromady souvislosti, ale kdo viděl ukázky z filmu, měl nápovědu. Rychlé přeskoky, mezi časy vývoje lidstva, zpočátku mohou vyvolat zmatek, ale stačí si spojit postavy v časové ose a je to dokonalé. Podobně jako Butterfly effect se zde zaobíráme vývojem lidstva a událostí napříč desítkami generací. Vyborná myšlenka a dobře zpracovaná. Film který nutí přemýšlet, spojovat a logicky uvažovat. Na konci v titulkách počkejte na přehled postav, Ti co utíkají z kina hned po posledním záběru, neví o co přicházejí.

• 28.10.2012  22:57
    Skyfall (2012)

Opravdu dobré, Craig je dle mě nejlepší Bond (ještě s Conerym), celkově poslední tři 007 jsou pro mě nejlepší, agenti jsou reální, bitky opravdové a není to tak uhlazené. Líbilo: Reálnost, kamera, režie akčních scén. Nelíbilo: občas velmi dlouhé rozpravy a zbytečné tlachání, málo akce, slabé scény s bongirl a slabší bondgirl. Jinak spokojenost, ale příště to bude chtít víc akce a pěknější bondgirl.

• 28.5.2012  22:25

1,5 hodiny dlouhá reklama na Mercedes. Opravdu ubohé. Žádný nápad, nuda, 2ks hláška a konec.

• 14.10.2010  13:10
    Horton (2008)

Krásná pohádka, Svěrák pěkně rýmuje povídkový komentář ve filmu a celý film příjemně ubíhá. Ovšem jestli čekáte nějaké hluboké myšlenky z dospěláckého světa či srdcervoucí příběh, ne ne, tohle je pohádka pro ty kteří vi o co v pohádkách jde. http://www.nekultura.cz/film-recenze/horton.html

• 1.9.2010  16:27

Od Zuckera již nic více nečekám, shlédl jsem to jen kvůli Franku Drabinovi. Bez nápadu, bez poenty, bez nádechu nějakého příběhu s kapkou inteligence. Pokud chcete vidět opravdovou blbost, pusťe si to, ale neodkládejte DO protože budete potřebovat zrychleně přetáčet. Doporučuji také připravit náhradní osvědčený film na uklidnění.

• 9.2.2010  15:18
    Max Payne (2008)

10% za plakáty, dale: nuda, viz Cival.

• 2.11.2009  17:07

Clint prostě dělá dobré filmy. Mohlo by být více humoru, ale vše stačí. Ve skutečnosti pár takových věcí opravdu nahoře lítá. Dobré zvukové efekty, měl jsem pocit, že se za pozadím furt něco děje, konečně jsem viděl ve filmu počítač ktarý nevydává při práci žádné zvuky při zobrazování na obrazovce. Realistický film.

• 29.8.2009  12:03
    Spolužáci (1992)

Výborný film z mládí, skvělá muzika HipHop - Rap, sranda k popukání.

• 18.7.2009  22:23
    Push (2009)

supr. úvodní popis filmu je úplná kravina. zajímavý a pěkně propletený příběh s vynikající pointou. navíc výborná hudba

• 17.7.2009  19:16
    Stalo se (2008)

konečně katastrofický film s myšlenkou. spousta informací v tomto filmu je pravdivá.

<< předchozí 1 2