• Krátkometrážní
  • Fantasy

Padesátka (2015)

Průměrná oddechová komedie, při které se člověk i zasměje. Občas trochu přeplácaná, ale jinak celkem dobrá, ale mohlo tam být víc té minulosti.

Tři bratři (2014)

Pohádka je takový lepší průměr. Není to špatné, ale zase to není úplně skvělé. Vždy jsem poslouchala písničky Svěráka a Uhlíře, takže tím to bylo příjemné.

„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)

Tento film jsem viděla nespočetněkrát, ale stále neztratil své kouzlo. Spousta kultovních hlášek a skvělých herců. Nejlepší je pan profesor Hrbolek.

Romeo a Julie (1968)

Jsem milovnicí Shakespearových tragédií a tento film rozhodně nezklamal. To, co jsem od něj očekávala, to jsem také dostala. Oceňuji, že Romea a Julii hráli opravdu tak mladičcí lidé, jak tomu mělo být.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Po Rafťácích jsem se těšila na další skvělou komedii, ale té se mi nedostávalo. Film mě svým obsahem absolutně nezaujal, ani Jirka Mádl a Vojta Kotek ho nedokázali vyzdvihnout.

Titanic (1997)

Krásný romantický film, při kterém nezůstane oko suché. James Cameron si s tímto tématem stoprocentně poradil. A Kate Winslet a Leonardo DiCaprio jen potvrzují fakt, že je to jeden z nejlepších filmů.

Celebrity s.r.o. (2015)

Měla jsem možnost toto dílo vidět v divadle, proto jsem byla zvědavá na filmové zpracování. Musím říct, že mě dost zklamalo. Vím, že se mělo jednat o parodii na seriály, ale proti divadlu se mi to zdálo někdy až moc přehnané. Ale Jirka Mádl se na tu roli hodil.

Pelíšky (1999)

Film, který dokázal z vážného tématu udělat úžasnou komedii. Vtipné situace, při kterých se vždy směji, i když jsem tento film viděla už mnohokrát. Také skvělí herci, jako například nezapomenutelný pan Donutil. Takže za mě nejpovedenější film pana Hřebejka.