Fajt

okres Olomouc

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 18.8.2019  15:28
    Slunce, seno, erotika (1991)

Při prvním uvedením filmu v kině, byla K. Lojdová zcela nahá, když předváděla ženám jak je to snadné se vysvléci. Zajisté zakročila ODA ve které byla funkcionářkou a manžel. Jinak je film naprostá hovadina ve snaze zalíbit se prostoduchým divákům. Trošky škoda !!!.

• 18.8.2019  06:30
    Zelňačka (1981)

Nevím z jakého důvodu se tento původně skvěle dabovaný film Františkem Filipovským, musel předabovat telecím a absolutně nevhodným hlasem pana LÁBUSE !!!! Tyto pr.sárny se dějí stále, starý a vždy skvělý dabing filmů je nahrazen novým, zoufalým, jen aby noví dabéři měli na nájmy a hypotéky !!!

• 28.7.2019  08:56
    Průlom (1946)

Jen z úcty ke všem hercům 3 hvězdy, ale jinak nic moc, otřepané téma jak dobro zvítězilo nad zlem, ale v životě je vše úplně jinak.

• 28.7.2019  08:48

Po tzv. revoluci se film mohl zdál humorný, prostě urvaný ze řetězu, ale s odstupem času je to sprostý a hulvátský film. No co chtít po Chytilové. Co na to vesničané ? Opravdu jsou všichni takoví burani a alkoholici ?

• 25.7.2019  17:35

Vida Jana Kačera v roli zarytého komunisty a dnes je bojovníkem proti minulému režimu. Toto dílo Jaroslava Dietla, už raději nikdo nepřipomíná, nezapadá do dnešní ideologie o bezúhonnosti tohoto spisovatele.

• 20.7.2019  17:20
    Tvář za oknem (TV film) (1985)

Dosti dobře si nedovedu představit jít do kina na tento film a předčasně neodejít. Dvě hvězdy za autentické záběry ze šedesátých let.

• 15.7.2019  17:07
    Byt (1960)

Mám tři verze dabingu ! Nemohu pochopit, proč je nutné filmy znovu dabovat, když nikdy se nepodaří prvotní dabing překonat ! Je to přímo zoufalé, když Lemmona dabuje svým zastřeným hlasem Sv. Skopal. Režisér musel být v rauši, když svolil toto obsazení ! Josef Gruss je totiž nepřekonatelný !!!

• 4.7.2019  17:25
    Muž z Ria (1964)

Před padesáti lety za PĚT ale s odstupem času je vidět ty děsné nesrovnalosti. Vynikající Belmondo, který vše točil bez kaskadérů !!!

• 30.6.2019  14:46
    Mstitel beze jména (1998)

Hodnocení jako sr.čka, je i pro sr.čku urážka !

• 22.6.2019  21:14
    Chata na prodej (2018)

Nová vlna českého filmu ve kterém je nutně zapotřebí použít minimálně čtyři jazyky, no pra..na...

• 19.6.2019  18:43
    Křiváci (1966)

No jo, jak pár chlapíků zdecimuje celou kavalérii...

• 19.6.2019  18:41

Klasický film sedmdesátých let, pouze je trapné udivovat diváka směšným odléváním nezbytné speciální kulky pro otevření sejfu. Rovněž poučování, že tato kulka letí rychlostí 20m/sec. je scestné.

• 16.5.2019  16:55
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Seriálová snůška nesmyslných, nemožných a nelogických akcí, prostě brak jak má být ! Autor včetně režiséra by se měli podrobit vyšetření pro chorobné zatížení v létajících automobilech.

• 11.5.2019  20:26

Pěkný vzpomínkový film, ovšem až na toho suverénního hulváta, tu roli Dietl s Čechem trochu přehnali.

• 1.5.2019  21:35

Je to propadák ve srovnání s pohádkou "S čerty nejsou žerty".

• 28.3.2019  22:25

Film celkem pěkný včetně hudby, ale neomluvitelný je režisérovo přehmat, který absolutně neví, kde je ženichovo místo vzhledem k nevěstě při svatbě v kostele. Také samé asfaltové silnice za I. republiky ději neprospějí. Škoda těchto zásadních nedostatků, přitom stačilo tak málo.

• 11.3.2019  16:52

Zbytečně dlouhý crazy western...dva body za skvělou Shirley. Hloupé a naivní masakry Francouzů.

• 27.2.2019  16:54
    I.Q. (1994)

Skvělí herci, ale komedie je trošku ujetá, naivní pro dobu vzniku.

• 19.2.2019  20:28

Film je velice pěkný, ale ne pro mladé diváky, kteří jej pochopí až zestárnou. Vytýkáte starým hercům, že nemají zapotřebí se pro peníze takto se zesměšňovat, jenže opět se nedokážete vcítit do jejich naturelu, copak nechápete, že je to jejich derniéra a proto jsou vděčni za tu možnost, ještě se alespoň jedenkrát zúčastnit projektu, kde jsou potřební ? Všichni mladí také zestárnete, stačí si jen počkat !!! Zajisté ve filmu jsou i celkem nepochopitelné a nevhodné pasáže, které by se mohly vypustit, bez újmy na myšlence filmu. Toť vše.

• 10.2.2019  14:48
    Žena za pultem (TV seriál) (1977)

Dobrý seriál, hlavně, že není nekonečný, tak jako jsou dnešní stupidní seriály. Pouze mám jednu zásadní výtku. V samoobsluhách NIKDY nebyly tak nesmyslné návaly, hlava na hlavě, jak nám prezentuje režisér, je vidno, že nikdy nebyl nakupovat. Počet zákazníků se vždy potřebně reguloval počtem košíků u vchodu.

• 25.1.2019  08:31
    Tři mušketýři (2011)

Je to vůbec možné tuto stupiditu předložit divákům. kdo ji asi prosadil do distribuce ? Bože, kam se poděla tolik potřebná cenzura, alespoň v tomto případě přímo živelně !

• 23.1.2019  14:50
    Koptashow (TV pořad) (2019)

Co se to stalo s našim humorem, tento slaboduchý pořad jej zajisté nepozvedne !!! Kdyby Kopta raději šel šoférovat to své RTO, nebo si zaližovat, udělal by pro nás všechny mnohem více, než v této uvozdřené show.

• 19.1.2019  19:39
    Ve znamení Merkura (TV seriál) (1978)

Proč hraje Hanzlík takového troubu, copak by takový mohl pracovat na celnici. Jeho nucený smích je pro něho typický i v Silvestrovských pořadech.

• 6.1.2019  12:49
    Otázky Václava Moravce (TV pořad) (2004)

Zpočátku skvělý pořad, ale nyní se z Moravce stal namyšlený, otylý a zaujatý moderátor. Proč v neděli mám v tomto nejsledovanějším programovém čase, sledovat člověka jiné orientace, který neměří všem stejně.

• 28.12.2018  04:11
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Všechny filmové pohádky vyrobené po sametovém podvodu, které se předhánějí v nevídaných tricích a efektech, postrádají to hlavní a to je DUŠI, která se nedá zaplatit horentními sumami za výrobu. To vlastně platí o všech filmech, které jsou dodnes stále žádané a velice sledované, na rozdíl od dnešních paskvilů s mordy, násilím a neustále něco řešících, které hned po premiéře už navždy zapadnou.

• 18.12.2018  20:53
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Pohádka je samý blábol, ani pro děti ani pro dospělé. Efekty a výrazivo dnešních dnů z tohoto "veledíla" oblíbenou pohádku v žádném případě neudělají. Katastrofa !!!

• 10.12.2018  20:12
    Válka skladů (TV pořad) (2010)

Seriál, který je do posledního puntíku narežírovaný je klasickým brakem, bez sebe nejmenší hodnoty. Absolutní škoda času mu věnovat, jakoukoliv pozornost.

• 9.12.2018  19:49
    Mladý papež (TV seriál) (2016)

Myslím, že je možné vybrat si z milionu jiných námětů pro komedii a ne se takto beztrestně rouhat.

• 2.12.2018  19:25
    Dech života (1987)

Je to vůbec možné, dělat z diváků takové trouby, aby všechno sežrali?Timothy Dalton je nejméně sympatický ze všech následných Bondů 007. Tragédie, vše se podařilo, foto G. Husáka, agitační středisko, Škodovky, vlajky SSSR, SPZetky ale tramvaje a zvuk sirény VB vozů se absolutně vymkly !!! Pohádku ano, ale takového kalibru ani zadarmo.

• 2.12.2018  19:20
    Vinnetou se vrací (TV film) (1998)

Něco otřesného, všichni herci jsou určitě šmíra z oblasti, jiné vysvětlení nepřichází v úvaho. Absolutní úpadek !!!

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9