Clona (2014) (seriál)

Jo, jo, ve filmu jim to jde, ale v reále, škoda slov.

Utajený šéf (2018) (pořad) odpad!

Ubohý úlet o hodných kapitalistech a ke všemu v hlavním vysílacím čase.

Stážista (2015)

Pro VERBAL - hochu zlatý, z které stoky jsi přišel na svět ?

Trojí život (2018) (TV film) odpad!

Ano, toto je dnešní komedie, ještě že ji neviděl Forman. H. Vagnerová si z hotelu TRIVAGO odskočila, aby vše zachránila, nepovedlo se, kdyby si alespoň změnila barvu rtěnky !!!

Já, Kajínek (2017) (seriál)

Výborný dokument, ale pravdě to nepomůže...... Ještě pro čudlíkového specialistu "KIDDO" co takhle vytočit ten Tvůj čudlík, nebo si kup nové prohlížedlo.

U tebe nebo u mě (2018) (pořad) odpad!

Alice Bendová je slizká a vlezdoprdelková moderátorka tohoto ubohého pořadu.

Obecná škola (1991)

Velice pěkný a vydařený film. Pouze mě mrzí, že z diváků režisér dělá hlupáky. Při odstraňování blatníků a jiného, má kolo přehazovačku s cvrkem, při jízdě s vozíkem ve kterém má sestřičku, brzdí "torpédem" (šlápnutím dozadu). Také p.Holubová určitě nikdy nemáchala a neždímala prádlo, jinak by se nemohla k tomu stavět jako.....

Bába z ledu (2017)

Film vlastně zachránila paní Kronerová, která předvedla skvělý výkon, zvláště plavání v ledové vodě (snad bez následků a bez předchozí otužovací sezony) je obdivuhodné. Myslím, že filmu velice ublížila postelová scéna, která byla zcela zbytečně detailní a naturalistická.

Bakaláři - Zip (1978) (epizoda)

Velice pěkný a hlavně věrohodný příběh, který je naprosto pokažený Munzarovo chováním (elegána a lva společnosti), u kterého bych předpokládal, (když už to uniklo režisérovi Dudkovi), že je samozřejmostí, když dáma vstává od stolu, že je jeho povinností alespoň mírně povstat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tenký led Dany Morávkové (2018) (pořad) odpad!

Veškeré pořady v TV jsou jen samé sra.ky. Jen horory, násilí, vraždy, kecy o ničem atd. kam se poděla klasická zábava ze špatných dob před sametovým podvodem.