upson

• 6.7.2019  11:01
    Syn temnoty (2019)

Bravurní hororové znásilnění supermanovské mytologie :-) 70%

• 5.7.2019  17:07

Dnes již jeden z retro-klasických snímků, na kterých jsem vyrůstal. ;-)

• 1.4.2019  19:34
    Bumblebee (2018)

70%

• 1.3.2019  10:28
    We Die Young (2019)

Jean-Claude si zvolil jinou cestu, jak bavit své skalní fanoušky. Po filmu Lukas se jedná o další experimentální počin v jeho kinematografii a vůbec to není zlé. 90%

• 3.1.2019  21:45

Nuda...ani Law a Depp to nezachránili.

• 25.12.2018  21:14
    Tvář vody (2017)

Pro Del Tora mám prostě slabost. Jeho vizuální představivost předčí i Tima Burtona. 90%

• 23.12.2018  21:25

Jako fiktivní trailer na filmové braky z 80tých let to funguje naprosto dokonale. Lépe než posléze natočený brakový retro s delší stopáží.

• 23.12.2018  21:13

85% Rodriguez to tentokrát opravdu trefil. Perfektní pocta alá brakové retro :-)

• 2.12.2018  18:38
    Lukas (2018)

Opravdu poctivá kriminálka. Surová a podobná atmosféře osmdesátek. Jean-Claude Van Damme točí většinou bulharsko-rumunské bahno třídy Bé až Cé, na které se i tak rád kouknu. Avšak tohle je, a to nejen na jeho poměry, celkem překvapivé evropské A+. 85%

• 18.8.2018  16:04
    Equalizer 2 (2018)

Komorněji pojatá atmosféra oproti prvnímu dílu, avšak to neznamená, že by se jednalo o slabší film. 75%

• 8.4.2018  16:05
    Flash Gordon (1980)

Čistě z nostalgie :-D

• 29.12.2017  10:49
    Bright (2017)

Super fantasy okořeněné Ayerovo stylem. Líbí se mi, že se Netflix nebojí experimentovat. 80%

• 16.12.2017  17:16

Všechny 3 hvězdy za Marka Hamilla :-).

• 10.12.2017  20:07

Pokračování vyhnané steroidy a patosem.....teda hlavně steroidy. Miluju tyhle béčkový vypalovačky. Být to před lety na VHS, dnes by z toho byl kultovní hospodskej výplach na téma "pamatuješ si na tu rubačku, ve který hrál Van Damme". Bohužel dneska se tohle bahno točí jako na běžícím pásu a za pět let na tuto otázku odpovíte....a kterou rubačku myslíš? Ta co měla na CSFD 35% nebo odpad? :-D :-D Za mě jasných velmi zkreslených 90% z nostalgie k ošoupaným VHS-kám.

• 29.10.2017  10:16

Naprostá delikátní a skvostná sci-fi orgie. Ale ani jednička nebyla pro každého! 100%

• 19.9.2017  17:21
    To (2017)

90%......TO není pouze horror.....TO je i něco víc.....TO je o partě sociálně odloučených jedinců....TO je o lidském strachu, který má různé podoby....TO je prostě parádní :-)

• 27.5.2017  11:51
    Kill'em All (2017)

Dalo se to dokoukat......45%

• 24.9.2016  11:20

Perfektní céčko :-D ......70%

• 11.9.2016  14:03

Van Dammovi se rok 2016 podařil. Nejprve oprášil nostalgii předělávkou Kickboxera a nakonec na diváky nastoupil upgradem sebereflexivního, až takřka sebe sama shazujícího humoru, a to ve formě agenta Johnsona! 95%

• 11.9.2016  13:58

Kno-xu kao! Kno-xu kao! Jean-Claude Van Damme v roli mistra Duranda....... to je bezpochyby to nejlepší na celém filmu (subjetivně, nikoliv objektivně) .........pro béčka potrhlého rodáka z Belgie mám prostě slabost :-) 90%

• 31.12.2015  18:56

Nechce se mi uvěřit, že mi tahle westernová tarantinovka sedla. Klasicky vyšperkované dialogy o prostých věcech a vykrádání Sergia Leoneho a jeho dlouhých záběrů s napjatě laděnými situacemi, které jsou vyhrocené úžasnou hudbou mistra všech mistrů Ennia.

• 11.12.2015  17:02

Krampus je fajn. Něco nového v již známém komediálně-horrorovém kabátě ve stylu Gremlins i když se zrovna nejedná o nějaký nový extra kultovní průlom. Myslím však, že časem se u tohoto snímku zvedne popularita a získá si své skalní fanoušky. Já se docela slušně bavil.....75%

• 31.10.2015  18:35
    Howl (2015)

Čekal jsem víc ale i tohle stačilo ;-) 55% Tento film mě jen přesvědčil, že ve sporech Spielberga s Lucasem ohledně používání CGI technologie, jsem jednoznačně na straně Stevena, tzn. zastávám názor, že počítačové efekty poctivé řemeslo maskérů hned tak nenahradí.

• 6.10.2015  22:29
    Interstellar (2014)

75%

• 4.10.2015  18:45
    Marťan (2015)

Matt Damon jako kosmický trosečník válí a Ridley Scott zcela jednoznačně nakopal Gravitaci do pozadí :-) 100% PS: Uvidíme jak tento skvost ocení akademie a kolik zlatých plešounů si z nejslavnějšího předávání filmových cen odnese :-)

• 5.7.2015  16:27

Je vidět, že Leigh Whannell je tatínkem tohoto hororového dítka. 75%

• 31.5.2015  11:43

Režisér Barbaráš se tak nějak drží zlatého středu béček. Ze třetí spolupráce s Jeanem nemusí mít špatný pocit ale oba jmenovaní by se měli dát vlastní cestou. Spolupráci si mohou zopakovat až van Damme bude slavit šedesátiny :-) Tato dvojice patrně nepřekoná snímek Šest výstřelů ale jeden nikdy neví ........ 60%

• 21.1.2015  18:09
    Birdman (2014)

Surrealismus v kombinaci s fantazmagórií, to je to, co mě na filmu neuvěřitelně štvalo. Co mě neštvalo bylo herecké rozpoložení Michaela Keatona, který si po letech schovávání se ve stínu své slávy z dob, kdy propagoval kostým netopýřího muže, opět vychutná pocit slávy a pozornosti (bohužel mě osobně mrzí, že díky tak přehodnocenému snímku jako je Birdman). On nakonec ten Hollywood umí být opravdu hnusný chlapeček. Když ho přestanete bavit, hodí herce jako omrzelou hračku do šuplíku s ostatními omrzelými hračkami a když se jim poštěstí, vytáhne je zase ten hnusný chlapeček ven na denní světlo a zase si s těmi odloženými hračkami na chvíli pohraje, když se hračkám poštěstí stanou se buď opět středem zájmu toho mrzutého chlapce jménem Hollywood nebo je chlapeček zase pohodí do tmy šuplíku :-) 60%

• 20.1.2015  18:19

Na filmu je ocenitelný především jeho vizuál. Po stránce příběhu je to již slabší a forma tak převládá nad obsahem, který postrádá i silnější emoce mezi hlavními protagonisty filmu. 55%

• 20.1.2015  15:42
    Kód Enigmy (2014)

Stejně jako při sledování Teorie všeho, jsem se ani u Kódu Enigmy neubránil srovnávání s filmem Čistá Duše od Rona Howarda. Avšak ani jeden z těchto mladších bratříčků svého předchůdce na téma, génius ten těžký život má, nepřekonal. Byť byl pan Hawking skvěle ztvárněn mladým hercem Redmaynem, na težkotonážní kalibr Russella Crowea nemá a nemá na něj ani zteplalý Benedikt Camembért 60%

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10