Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Drama
  • Dokumentární

Vlastníci (2019)

"Všechny postavy jsou smyšlené. Pokud vám někoho připomínají, zřejmě jste vlastníci."

plakát

Rambo: Poslední krev (2019)

"Five to one, baby One in five No one here gets out alive, now You get yours, baby I'll get mine Gonna make it, baby If we try"

plakát

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Filmy od Asylum by měli být opatřeny warning titulkem: "Sledování tohoto filmu za střízliva se nedoporučuje. Hrozí vážné poškození mozkových synapsí."

plakát

Žralokonádo (2013) (TV film)

Dá se tohle vůbec racionálně a střízlivě hodnotit? Nedá! Takže napěchujte bonga, fajfky, skleněnky, smotejte papery, nasajte dlouhej kouř a vychutnejte si tuhle vypatlanou dementní jízdu.

Hvozd (2015)

Milý deníčku, tak jsem se zase po dlouhé době rozhodl podívat se na nějaký horor. A nic moc teda. Přitom dobré téma v pěkně ponurém prostředí irských lesů. Tábořit tam by asi moc lidí nechtělo. Přesto se film nevyhnul typickým hororovým klišé, která spolehlivě zabili atmosféru. Příšerky taky nic moc. Nicméně herecké výkony se mě líbily. Toť asi vše ve zkratce.

Ruku na to (2015)

Bill Murray je frajer, který dokáže udělat film zajímavým ať už jde o jakýkoli námět a úroveň zpracování. V Rock The Kasbah perlí kam příjde. Nenucený a osobitý přístup, kdy si prostě užijete film takový jaký je a nemusíte v tom pořád něco hledat a čekat na spasení patosem. Když totiž čtu většinu místních komentářů, je mě jejich autorů opravdu líto.

Paterson (2016)

Vyklidněný filmek ukazující krásu vědomého myšlení při rutinních a repetetivních činnostech.

7 životů (2017)

"Lidí je na světě jako sraček", poručík Hamáček

plakát

Inside the Superhuman: World of the Iceman (2015)

Wim Hof je důkaz toho, že lidská mysl dokáže nemyslitelné. Na první pohled houmlesák, ale na druhý jedinec se superschopnostmi, které by mohla závidět nejedna komiksová postava. Své metody ochotně šíří dál a jeho příznivců přibývá a přibývá. Praktikování WHM je něco, co vám otevře nové dveře. Už nebudete muset utrácet peníze za drogy a navíc se vaše tělo stane silnejší a odolnější. Prostě kdo jednou zkusí, už nechce jinak. Věřte mi :-)

Ovládací panel
1 bod