4daPeace

4daPeace

Petr Bednárik

okres Brno
Nie mam Subaru ale mam impreze

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 6.6.2015  23:15

Verdikt: Vodní svět na poušti po dvaceti letech.

• 6.3.2015  22:19
    Kmeny - Graffiti (E16) (epizoda) (2015)

Verdikt: V polovině dílu jsem si říkal, že jestli bude ještě jeden artový záběr na projíždějící vlak, tak pod jeden skočím. Vlaků pak projelo ještě asi pět. Panebože proč?

• 1.9.2014  21:22
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

Verdikt: Kohák, Skórka, výborní ostravští divadelní herci a dopadne to takhle špatně? :( První díl koule nemá.

• 30.3.2013  19:19
    Hon (2012)

Verdikt: Koukám na tebe Kláro už několik dní, nejsem ňákej ten chlápek, jsem solidní. Pro tebe piju jak Dán, jenom já jsem ten tvůj vysněný pán...

• 22.8.2012  22:49
    Avengers (2012)

Verdikt: Film s trapným padouchem, kde každá postava povinně odříká rádoby inteligentní větu obsahující slovo TESERAKT, se sakra nedá brát vážně. Ve výsledku, když si zprůměruju známky jednotlivých hrdinských filmů (Iron Man 1+2 = ***, Hulk = **, Thor = ***, Captain America = **) dostanu se na výslednou známku Avengers.

• 7.1.2012  22:50

Verdikt: Velké zuby a malá výbava zajistili solidní "hloupou" zábavu. Hvězdička navíc za Buckyho spolubydlícího Kevina Nealona (Doug z Weeds).

• 15.12.2011  20:35
    Deník zasloužilé matky (TV seriál) (2001)

Verdikt: Nevtipný pořad o jedné velké rodině, které šéfuje panovačná Ryba. Tu uslyšíte v každém díle řídit životy ostatních tolikrát, až Vás z ní začne bolet hlava a nadále se téhle ultimátní hlouposti s Rybou v hlaví roli budete v TV vyhýbat.

• 15.12.2011  19:42
    Tajemství vody (TV pořad) (2009)

Verdikt: Není jiná reklama/pruduct placement/zbytečnost, která by mě v televizi vytáčela více.

• 8.12.2011  23:06

Verdikt: Jako fanda Craiga Fergusona říkám - Late Night Show je vtipnější než tento Nashvillský stand up.

• 4.11.2011  22:35

Verdikt: Co jiného by mělo být za plný počet, než život.

• 11.8.2011  23:10

Verdikt: Conanovy show jsou za *****. Conan skvele baví, kapela dobre hraje, Andy vtipne sekunduje. V tomto dokumentu Conan hraje na kytaru (spatne), sekunduje sam sobe (az to misty nudi) a ve vysledku ani toho skalniho fanouska moc nepobavi...

• 26.1.2011  00:49
    Puberťáci (TV seriál) (2011)

Verdikt: Ajaj. Fandove britske predlohy to zde trhaji na kusy, co je stare to je lepsi. Tecka. Nebo ne? Hype okolo Skins (UK) me naprosto minul, vedel jsem jen, ze neco takoveho existuje, nic vic. Kdyz jsem se docetl, ze vysla US verze Skins, vyuzil jsem teto vzacne prilezitosti a kouknul na prvni dil Cool, pomerne originalni serial s idealnimi floutky, tedy herci. Libilo se. Dal jsem si par dnu odstup a shlednul britsky original. Uz v uvodu mi doslo, ze to amíci obšlehli dokonale, scénu za scénou, dialog za dialogem. Někde u páté scény mi došlo, že se mi tahle verze (UK) vůbec nelíbí. Americká je barevnější, syrovější, uvěřitelnější. Ha. A máte to. Odlišný pohled na US Skins nemáte protože to amíci zmastili, ale protože originál (to co jsme viděli nejdříve), se nám jednoduše líbí víc a kopie vždycky zůstane pouze hloupou kopií. Takže já u Skins nejpíš zůstanu, americká verze zaujala. P.S. Fuckování jste měli vypípané, protože jste si stáhli rip dílu vysílaného na MTV. Ta cenzuruje. V Kanade bezi nonbleep verze.

• 4.9.2010  23:25
    Karate Kid (2010)

Verdikt: Jaden opět ukázal, že je v současnosti nejlepší dětský herec a má nakročeno k tomu, aby minimálně dosáhl úrovně svého otce Willa (zajímavost: v závěrečných titulcích Jaden rapuje stejně jako otec za mlada). Jackie Chan ala Bill Murray - z přiblého komediálního herce si na "stará" kolena vysloužil respekt diváka. Příběhová linie je jasná a účelná. Jediné co nechápu, proč se ve filmu Karate Kid cvičí a bojuje kung-fu?

• 23.8.2010  08:17
    Fortune Cookie (studentský film) (1991)

Verdikt: 30 minutová nuda. Sorry pane Aronofsky.

• 29.7.2010  23:41
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Verdikt: Ted je otrava.

• 8.5.2010  20:22
    Kick-Ass (2010)

Verdikt: Kick-Ass je looser, ale kdyz to rozbali Hit-Girl za zvukoveho doprovodu Johna Murphyho a Ennia Morriconeho, tak dochazeji slova, zastavuje se dech, usta zustavaji otevrena dokoran a cely film to pozvedava o dva levely vyse. WOW.

• 29.4.2010  21:39
    Happy Town (TV seriál) (2010)

Verdikt: První díl zaujal svou atmosférou a známými hereckými tvářemi, takže minimálně ještě jeden díl bude trvat, než se rozhodne o dalším (ne)sledování tohoto seriálu. UPDATE: První série je za mnou, takže jsem sledoval dále, tajemství městečka Happy Town si mě připoutalo.

• 18.4.2010  00:53
    Podivní (2010)

Verdikt: Suprovní trailer, který hodně nalákal, aby člověk při sledování filmu zjistil, že vše v podstatné a zajímavé je už v ukázkách. Zbytek filmu je vyplněn nudnou a předvídatelnou vatou, tedy tím nejhorším, co může diváka u filmu potkat.

• 13.4.2010  19:06

Verdikt: Nováček v režisérské židli Michael Lander sehnal výbornou partu herců, na první pohled zajímavý scénář, ale nakonec mu z toho vyšel nudný psychologický thriller (žádný horor) s hereckým koncertem Cilliana Murphyho. Ostatní herci mu jen sekundují v nepochopitelném akceptování dvou vytvořených světů - úřednického stydlína Johna a jeho výřečnější "partnerky" Emmy. Pro fanoušky slečny Page - moc si ji ve filmu neužijete.

• 30.1.2010  16:31
    Pouta (2009)

Verdikt: „Já před váma utíkat nebudu.“ A vy neutíkejte před tímto filmem, stejně si Vás jednou najde, stejně jako Vaše minulost.

• 21.1.2010  23:34
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

Verdikt: Zatím shlédnuté 4 díly, 5. mě teprve čeká na disku, ale zatím je to konzistentní sranda, lehce úchylácká a lehce sexy. EDIT po první sérii: PLAY. PARTY. REPLAY. Kapitán týmu kandiduje na seriálovou postavu roku.

• 23.12.2009  22:31
    Avatar (2009)

Verdikt: Nečtěte tyhle zbytečné komentáře a mazejte do kina na 3D verzi! HNED! Jedním slovem: M A G I C K É.

• 23.11.2009  18:32
    Liga snů (TV seriál) (2009)

Verdikt: Parta kámošů se chystá na nový ročník fantasy fotbalu (amerického -> NFL). Mezi nimi plastický chirurg s mezerou mezi zuby jako vrata, ze kterého mají ostatní akorát prdel; týpek, se kterým po porodu božského dítěte nespí manželka v podobě Nadine Velasquez (Catalina z My name is Earl); tragéd a zároveň commish celé ligy, kterému fantasy strategii tvoří manželka; fešák, který se rozchází s manželkou a tmelem celé party je zhulený píchač Taco v podání Jona Lajoie (youtube him), který absolutně neví vo co gou. Chlapské trable, do kterých se motají ženské, děti, ulítlé songy, hulení pubického ochlupení a samozřejmě fantasy fotbal. Spíše než ke Californication (vůbec!) a Big Bang Theory bych to přirovnal k mužské verzi Sexu ve městě :-) Ukázka: http://www.youtube.com/watch?v=zuVsLR_2GX0

• 15.11.2009  20:52

Verdikt: Conan se přestěhoval do LA, kde v Tonight Show nahradil po 18 letech nesmrtelného Jaye Lena, jehož byl zároveň posledním hostem. A má nejlepší Tonight/Late Night Show, která se nyní vysílá. Irský zrzek z Bostonského předměstí je totiž sakra vtipný a ze svých hostů vytáhne vždy to nejlepší. EDIT 22.1.2010: Dnes Conan odvysílal svou poslední Tonight Show, po 7 měsících a 145 epizodách mu vedení NBC dalo ''nabídku'', která se neodmítá a místo něj se do vysílacího času vrací Jay Leno. Conan nesmí dalších 6 měsíců hostovat novou show, takže se máme těšit na Andy Richter Show se sidekickem v podání Conana :-) I'm With COCO.

• 8.10.2009  23:26

Verdikt: Výborný dokument s podmanivým hudebním podkladem o světě pornografického průmyslu - O sexu, o snech, o lásce, o penězích, profese...se kterou smířit nejde se - formou vyprávění 13 osobností. Doporučuji.

• 24.9.2009  22:57
    Shaq vs (TV pořad) (2009)

Verdikt: Nejlepší díl celé minisérie je díl závěrečný - Shaq vs Michael Phelps aka Superman vs Aquaman. Když přistoupíte na Shaqovu hru, budete se skoro královsky bavit :-) Pokud nepřistoupíte, uvídíte velkohubé přerostlé dítě, hrané tiskovky, 'skvělé' komentátory a profesionální režii.

• 30.8.2009  23:34

Verdikt: O den dříve jsem shlédl Krvavý Valentýn a nedá mi, aby nesrovnal s UNCUT verzí Posledního domu nalevo. Zatímco KV je nebetyčná samoúčelná hovadina, tak tady si dali tvůrci záležet - úžasné hrátky s hloubkovým rozostřením scén alá vysoce světelný objektiv v oblasti fotografování, kdy takřka každá scéna v první polovině filmu vypadá jako krásná fotka. K tomu příběh, který má hlavu a patu (i když v závěru onu hlavu zbytečně ''ztratí''), dobří herci ve všech rolích a vyjde mi z toho opravdu hodně povedený thriller s několika scénami, které si budete pamatovat zatraceně dlouho. Doporučuji!

• 10.8.2009  21:57
    Syn pláže (TV seriál) (2000)

Verdikt: Kdyby se některé scény dotáhly do konce, tak je z toho regulérní špatné porno s přehráváním a 'zápletkou'. Špatné porno mínus sex = výborná komedie? Kdeže.

• 23.7.2009  17:22
    Durham County (TV seriál) (2007)

Verdikt: V CR jsem zrejme prvni divak tohoto serialu, coz je velka skoda. Uz uvodni podmaniva znelka dava tusit, ze Vas ceka neco neobycejneho. Tohle zamotane klubko vztahu mezi obyvateli kanadskeho Durhamu, zijicimi pod vlivem vsudypritomnych stozaru vysokeho napeti, stoji opravdu za shlednuti. EDIT: Druha rada serialu vytahla me celkove hodnoceni na uplny vrchol.

• 16.7.2009  15:12
    Marley a já (2008)

Verdikt: Ojojoj, tady se od počátku tlačí na pilu roztomilosti a citů okolo slaďoučkého pejsánka, aby se na konci spustilo grandiózní finále soutěže v řezání emocí. Fuj. Film jakoby nevěděl, co chce divákům sdělit, když zápletka úplně chybí/je velmi jednoduchá a k tomu je lidskými herci přimícháno trošku komediální vaty a hodně morálních rozumů. Věřím, že někteří nebudou schopni Marleyho vydýchat a film vypnou, zatímco druhým se budou od prvních minut lesknout oči v slzcách a na tváří budou mít rozprostřen úsměv od ucha k uchu. Otravný zlobivec Marley mě k srdci nepřirostl, ale vydržel jsem.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11