Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dokumentární

Recenze (334)

plakát

Všechno, všude, najednou (2022) 

Představte si kombo Scott Pilgrim + Kill Bill + Matrix na drogách. Jednou stačilo. Tento film se snažil diváka překvapit nekonečným množstvím alternativních vesmírů a paralelních realit, ale na mě to působilo spíše jako zmatená jízda bez jasného směru.

plakát

Schumacher (2021) 

Verdikt: Tento dokument mě za srdíčko bohužel nechytl, čekal jsem vic. F1 Drive to Survive od Netflixu je o nekolik levelů výše. Schumachera jsem měl rád v Bennetonu, ve Ferrari už ne. Ani tak jsem se nedozvěděl nic nového či zajímavého. Dronové záběry na zasněžené francouzské hory a staré rodinné fotky filmu nepomohli. Škoda.

plakát

Nebe (2021) 

I přes veškerou snahu p.Etzlera by tématu sirotčince, jako osamocené oázy lidskosti, slušela kratší forma než celovečerní film. Jako nosné téma reportáže na ČT/CNN by to bylo fajn.

plakát

Basket (2020) (seriál) 

I přes to (nebo právě proto?), že téma basketbalu je mi blízké, tak Hoops je méně vtipný, než ve stejném stylu natočený Paradise PD nebo Brickleberry.

plakát

Nezdolná Kimmy Schmidt: Kimmy versus reverend (2020) odpad!

Verdikt: Mám rád Kancl, Brooklyn 99, ale tady jsem vydržel jen 10 minut. Víc času svého života tomu nemá cenu obětovat. Přehrávání, trapné konverzace, nulový humor. Interaktivita to opravdu nezachrání.

plakát

Půlnoční evangelium (2020) (seriál) odpad!

Verdikt: Panebože. Animovaný podcast, který svými konverzacemi nudí k smrti.

plakát

Kmeny - Graffiti (2015) (epizoda) 

Verdikt: V polovině dílu jsem si říkal, že jestli bude ještě jeden artový záběr na projíždějící vlak, tak pod jeden skočím. Vlaků pak projelo ještě asi pět. Panebože proč?

plakát

Pečený sněhulák (2014) (pořad) 

Verdikt: Kohák, Skórka, výborní ostravští divadelní herci a dopadne to takhle špatně? :( První díl koule nemá.

plakát

Hon (2012) 

Verdikt: Koukám na tebe Kláro už několik dní, nejsem ňákej ten chlápek, jsem solidní. Pro tebe piju jak Dán, jenom já jsem ten tvůj vysněný pán...