panic25

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.11.2009  14:16
    Kokain (2001)

Johnny opět nezklamal, jeho přesvědčivý výkon dává filmu to co potřebuje aby se na něj lidi podívali, johnny v podstatě táhne celý film sám konkuruje mu jen penelope, film upozorňuje, že díky obchodu s drogami se mužeš dostat hodně nahoru ale stejně rychle dolů a ztratit úplně všechno dokonce i rodinu

• 13.11.2009  14:13

výborný český film po dluhé době se u nás něco takového objevilo, film o děvčátku , která vyřeší všechny starosti svých rodičů, když oni sami to nedokáží, skvělý výkon dorotky dědkové

• 13.11.2009  14:10
    RocknRolla (2008)

samozřejmě mě potešil karel roden v roli ruského miliardáře, který se s ničím a s nikým nemaže, jinak klasický výtvor guye ritchieho a myslím že se od něho dočkáme ještě mnoha skvělých věci, protože po rozchodu s madonnou nebude tak vázaný na ženu jen tak dál guyi, jinak skvělý butler a mark strong a thandie newton

• 13.11.2009  14:06

nejvíc se mi líbilo jak ten chlápek říkal, že to není romantický příběh, krásný film, který mě velmi mile překvapil jak příběhem tak i hreckými výkony, především představitel hlavní mužské role Joseph Gordon Lewitt, Zoey Deschanel to je už stálice, která nezklame

• 13.11.2009  14:02

další film od pixaru popisuje jak stařík, který všechno ztratil se jednoho dne rozhodl, že si splní svůj sen a odletí ve svém domě k rajským vodopádům, doprovází ho chlapec russel a postupně se staříkem spřátelí a prožíjí úžasné dobrodružství

• 13.11.2009  13:59
    District 9 (2009)

parádní film, který pojednává o tom jak mimozemšťani navštíví naši a nejsou tady vítáni a odvaze jednoho muže, který se stal jedním z nich a opustil všechno co miloval

• 13.11.2009  13:56

super komedie o tom, že se protiklady přitahují, gerard butler zde předvádí, že není jen tvrďák z rocknrolly nebo gamera, stojí za podívání i katherine heigl dokazuje, že takové filmy ji sedí jako ušité

• 13.11.2009  13:54

pohodová komedie, oddechovka, která nezklame, super reese witherspoon

• 13.11.2009  13:53

nejlepší horor za poslední dobu,který se viděl výborně vygradovaná atmosféra do poslední vteřiny, u toho se musí bát každej, když si představí, že se to stalo doopravdy

• 13.11.2009  13:50

naprosto úžasný film, který musí rozbrečet snad každýho kdo má srdce, protože takovej příběh se jen tak nevidí dávám pět hvězd především za výkon abigail breslin a sofie vassilieve a taky za scenář

• 7.10.2009  17:51

tento film dokazuje, že slovenská kinematografie ještě neřekla poslední slovo, slušné drama muži, který se vrátí z vězení a zjistí že nic není takové jaké bylo předtím než ho zavřeli stojí za vidění

• 7.10.2009  17:46

podle mého názoru lepší efekty než v jedničce bay ukázal svoje mistrovství, megan fox svoje úžasné křivky, labeouf velkou odvahu takže nemám skoro co vytknout pane bayi jen tak dál

• 7.10.2009  17:42

dobrý film, ve kterém se john travolta vrátil ke svým nejlepším rolím co jsou role zločinců, grázlů a podobně, takže už jen kvůli tomu stojí film za zkouknutí pěknou zábavu, dávám 4 hvězdy

• 27.8.2009  17:59

I když jsem od tohoto filmu moc nečekal, příjemně překvapil, téma, které není moc vidět dobře vybraná lokalita pro film se slušnými herci si zaslouží 4 hvězdy stojí za zkouknutí

• 27.8.2009  17:55
    Sólista (2009)

super film Jamie Foxx je pro mě pan herec opět prokázal svoje nesporné kvality tentokrát v podobě duševně nemocného muže, jehož jedinou láskou je hudba a hra kontrabas velice zdatně mu sekunduje jako vždy svůj Robert Downey,Jr, film podle skutečné údalosti musí potěšit každého dávám 5 hvězd především za herecké výkony

• 11.8.2009  23:49
    Dokaž to! (2008)

docela slušná hudba, pěkná Mary Winstead, už proto stojí tento film zkouknout

• 11.8.2009  23:46

masakr jak má být, chladnokrevní zabijáci se schovají před bouřkou v domě, ve kterém je čeká něco co si vrahové ani vrahové nedokáží představit, co dokáže pomsta

• 11.8.2009  23:43

parádní oddechovka, jediný večírek může ze života udělat naprostou katastrofu, o to větší když se jedná bachelor party, parádní road trip, který pobaví každého, kdo miluje komedie, budete se smát jak nikdy

• 11.8.2009  23:39
    Mluv (2004)

Tenhle film mě absolutně dostal nemám co bych k tomu víc dodal, prostě dokonalé, herecký koncert Kirsten Stewart, vynikající zápletka jasných 5 hvězdiček

• 9.8.2009  02:40
    Milenci (2008)

Od tohoto filmu jsem čekal víc už jen díky obsazení ale bohužel jsem nedostal to jsem si přál ale na druhou stranu mám rád phoenixe i gwyneth takže doufám že se příště poučí a pustí do lepšího projektu

• 9.8.2009  02:36

Oddechový film, který pobaví za všech okolností, Adam Sandler prostě vždycky ví do čeho se vrhnout a pokaždé to stojí za to doporučuji zkouknout dávám 4 hvězdy kvůli sandlerovi a kate beckinsale

• 20.7.2009  22:02

dávám čtyři hvězdy i když jsem od toho čekal daleko víc než jsem dostal, ale jsem velký fanoušek harryho pottera tak uvidím s odstupem času, ale každopádně první půlka filmu opravdu spíš legrační než tajemná a druhá půlka byla trochu temnější ale ne tak jak jsem čekal, ale našel jsem i pozitivní věci jako je výprava, která jako pokaždé byla ne vysoké úrovni to stejné se dá říct o hudbě a také Emma Watson je film od filmu krásnější

• 16.7.2009  18:42

párádní oddechovka se skvělou kirsten stewart, která se mí líbí čím dál víc, ale také dobrý výkon meg ryan a adam brodyho, co by kluka se kterým rozešla holka a on se rozohodne odjet z LA a starat o svojí babičku a najednou se ocitá v sevření žen a stojí před těžkým úkolem

• 14.7.2009  16:16

skvělá vzpomínka na konec 80.let se skvělou Kirsten Stewart, zde není nic co dělat snad jen,že Kirsten se vyvíjí ve výbornou herečku jestli takhle bude pokračovat tak se stane hvězdou první velikosti, předpoklady na to nemá

• 13.7.2009  18:46
    Štvanec IRA (2008)

zajimavý film o teroristické skupině IRA zejména pak o mladíkovi musel nasadit svůj život ochránil život své rodiny před teroristickou skupinou pro kterou sám pracoval, aby donášel policii, jenomže vše vyšlo na pravou míru a martin se ocitl v nebezpečí stejně jeho rodina, zbytek se dozvíte ve filmu, výborný výkon jima sturgessa, který s každým filmem dokazuje, že máme co dičinění s novou hereckou hvězdou, viz 21 nebo crossing over či other boleyn girl, jima skvěle doplňuje ben kingsley, nejlepší na tomto filmu je přízvuk s jakým irové mluví to je opravdu fantastický

• 10.7.2009  20:22

zajímavý film o muži, který trpí traumatem z války, kdy musel dělat psa jednomu SS oficírovi, však využil tento šok k dobré věci k uzdravení podobně nemocného chlapce, vynikající herecké výkony Jeffa Goldbluma a Willema Dafoea ostatně jako obvykle, akorát je to trochu natažený a má pár hluchých míst ale jinak slušný film, kterému sedí čtyři hvězdy

• 2.7.2009  09:46

tady se nedá dát nic jiného dát než pět hvězd, dokonale vykreslené prostředí doby protektorátu, které postihlo i obyvatele kostelce a především tři studenty místního gymnázia, kteří byli bez milosti zasteřelen, i přes snahu jejich třídního profesora v podání vynikajícího Františka Smolíka a hodně se mi líbili důstojníci SS, kteří byli dokonale znázorněni, před panem Krejčíkem prostě musím smeknout. Bravo!!!! Tento film do zlatého fondu české kinematografie

• 2.7.2009  09:41

já musím dát čtyři hvězdy, protože mě to fakt zaujalo, výborná atmosféra, podle mě si tady někteří hrajou až na moc velký odborníky, ale abych se vrátil k hodnocení, skvělé lekavé scény, prostě celkově povedený film

• 28.6.2009  00:44

povedený pohled do 30.let v itálii kdy ameriku zmítala krize, itálie si užívala života po svém, příběh oddané lásky, touze po bohatství s veselým koncem pro všechny aktéry, musím vyzdvihniut výkon helen hunt, která byla úžasná, nezklamala stálice scarlett a také tom wilkinson

• 28.6.2009  00:40
    Temný obraz (2006)

výborné dílko pojaté zajímavým stylem a to komiksovou formou, která dává šťávu jakou takový film má mít, normální formou by asi tak nezaujal, herecké výkony hlavních protagonistů jsou na jedničku, zejména robert downey jr. a keanu reeves jsou vynikající

<< předchozí 1 2 3 4 5