Fallen_One

Fallen_One

Česko
Ten, kdo stojí za princem >:-)

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 14.3.2017  22:55

Dost možná nejlepší X-meni...

• 17.7.2016  14:21
    Škola princů (TV film) (2010)

Příjemná pohádka s dobrými herci, krásnou princeznou a nádherným Křivoklátem :)

• 16.12.2012  15:24

Pár změn oproti předloze tam je, ale to bych vyčítat nechtěl. Ještě si taky musím důkladně prostudovat soundtrack. Zážitky z filmu umocněné premiérou s dalšíma třema stovkama fantazáků, tudíž bezva atmosféra přidala výsledné dojmy i body k dobru. Podzemní útěk a souboj trpajzlů se skřety je trošku na jedno brdo a dost přehnaný, méně uvěřitelný než třeba v LOTRovi. Proto zatím čtyři. Jinak nemám co vytknout. + Glumovy grimasy + Martin Freeman

• 24.11.2012  18:37

Výborná záležitost od začátku do konce. Zajímavé cameo Sigourney Weaver a naprosto bezkonkurenční Fran Kranz, který se snad narodil pro roli komika :-) neobyčejně originálně pojatý horor, který si bere na paškál snad všechny ostatní teen-horory a nasazuje jim parohy. Ne jinak - horory, béčkový nebo lehce áčkový můžu i tak, i když nejsou okořeněné, ale tohle je... prostě jiné. Doporučuju všem milovníkům americké zábavy. Amen.

• 14.11.2012  23:16

Ach, ta nostalgie :-) v moderním hávu docela zajímavá změna.

• 11.11.2012  13:57
    Skyfall (2012)

Po nic moc Quantum of Solace se mi Skyfall líbil, i když Craig opět absolutně bezemoční jako Steven Seagal. Furt ten samý výraz, usměje se asi jen jednou nebo dvakrát. Film tahá nahoru Bardem a Skotsko!! Si až člověk říká, jak to, že se tam ještě nevydal na čundr...

• 28.10.2012  15:45
    Klip (2012)

Smutné. Do jisté míry realistické. Děj zde sice je, ale režisérce zřejmě šlo o zachycení něčeho úplně jiného. Působí to spíš jako vytržení z deníčku. Pár stránek a dost. A ano, nesnáším ten typ holek, co se nechá zneužívat a mlátit, když maj na víc, a stejně s tim mlátičem zůstanou. Zasloužíte si to.

• 1.10.2012  23:27
    Centurion (2010)

Nedokoukáno (večerní únava), ale za pohany, výběr lokalit a atmosféru dávám minimálně tři. Někdy to musím skouknout celé a třeba to hodnocení změním. Snad k lepšímu.

• 1.10.2012  23:26
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Prozatím jsem u 26. dílu. Geniálně promyšlená záležitost. Fantazii a mozek tvůrců bych opravdu chtěl mít. Jasně, některé díly jsou příliš ukecané a méně akční, ale s odstupem času (dílu) si říkáte, že to tak vlastně muselo být. Doporučuji především těm, co nesledují anime, protože po shlédnutí se na něj totiž koukat začnou ;-) a rádi. Team Light! Jednoznačně. I když "L" má taky něco do sebe. Je opravdu zábavné a napínavé sledovat souboj těchhle dvou intelektů...

• 1.10.2012  23:23
    13 samurajů (2010)

Výborná záležitost. Skvělé akční sekvence, příběh a Yusuke Iseya - jen jsem to s jeho postavou tak úplně nepochopil na konci. Doporučuji pro všechny milovníky syrových nářezů a genia loci japonského ducha. Jediné, co občas strhává hodnocení, je přílišná ukecanost. Ale pak nastane boj a ten skončí až se závěrečnými titulky.

• 15.4.2012  16:34
    Ironclad (2011)

Vyvíjelo se to tak, že jsem chtěl dát za 5. Ale ne, scénáristicky to dokonale pohnojili. Přeslazený konec, nerealistické načasování, průběh bitev a spousta středověkých nelgočností to strhli dolů. Bod za syrovost atmosféry, Giamattiho Bezzemka a Vladimíra Kulicha.

• 1.4.2012  20:06

Sahá po pěti hvězdách. Ještě si to rozmyslím. Dobrý příběh, skvělá výprava, pěkné holky :o) co víc si od historického příběhu z Francie lze přát...

• 11.3.2012  23:01
    Mezi vlky (2011)

Lepší průměr. Bod za přírodu, atmosféru a proměny a vzpomínky Liama Neesona.

• 4.3.2012  13:20

Nízké hodnocení nechápu, pohádka to není vůbec špatná a jelikož mě zasáhla v dobrém rozpoložení, nemohu jinak než hodnotit naprosto upřímně :o)

• 23.8.2011  21:57

Ultradrsný Terence Hill v dobrém "španělském" westernu. Kam se hrabe Clint Eastwood. Škoda toho úplného konce, tak nějak jsem si přál, aby to dopadlo krapet jinak. Proto snad strhávám jednu hvězdu, ale i tak - bylo to na podívanou super.

• 23.8.2011  11:12

Svižný, rychle ubíhající film s napětím jak má být. Dobrý scénář i herci tentokrát nezahálí jak bych čekal. Jen ta závěrečná pointa rozdmýchala po skončení filmu debatu, jak že to vlastně skončilo :oD každopádně mám film spojený s jednou milou událostí, tudíž nemohu jinak než za 4.

• 23.8.2011  11:09
    Nebesa smrti (2010)

Hrozné zklamání. Čekal jsem od toho trochu něco jiného...vlastně úplně něco jiného. Celý děj se sice odehrává v letadle, ale to, co mělo být Cthulhu, není a místo toho se děj hrozně táhne a závěrečná pointa je vážně zabijácká. Jako ok, autor chtěl mít (trapně) originální závěr... a to jsem se na to tak těšil. Fuj. Chtěl jsem dát jednu hvězdu, ale... 34% myslím na obrázek pro ostatní stačí :o)

• 1.8.2011  16:24

Pravdou je, že ve Vinnetouovkách často hrají stejní herci jiné role - například farmář Bauman (ne přímo tady myslím) nebo indiánka Karin Dor taky už hrála jinde a jindy. Ale neva... jediné co tu va, je tak trochu kostrbatý scénář a triky. Ale dá se. Prostě průměr, možná lehce lehoulince pod.

• 1.8.2011  16:23

Tady už váhám. Dal bych dvě hvězdy, ale... je to jeden z nejslabších dílů celé série, to ano. Hm, uvidím, podvědomí automaticky dalo tři hvězdy, tak holt tři.

• 1.8.2011  16:21

Jedna z těch řekněme slabších mayovek, ale děj ubíhá svižně, napětí to má taky a nějaký sem tam kiks do očí bijící ať už scénáristický nebo jiný, jsem schopen ještě odpustit.

• 1.8.2011  16:20

Stále koukatelné! A Lex Barker je snad ještě větší klaďas než MacGyver... i když ne, to Macovi trochu křivdím :oD

• 1.8.2011  16:18
    Vinnetou (1963)

Základní film pro všechny vinnetoulogy a oldřich šetrný - logy :o)

• 1.8.2011  16:17
    Mezi supy (1964)

Vinnetouovky pro mě vždycky budou mít to svoje kouzlo, kvůli kterému se asi nesnížím níž než na dvě nebo tři hvězdy. Jasně, hity typu Poklad na stříbrném jezeře nebo Vinnetou - Rudý gentleman apod. jsou jasně lepší, ale v těchhle alespoň pořád tak nějak vládne dobrá atmosféra divokého západu a o to tu taky trochu jde.

• 30.7.2011  19:04
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Cože? Já ještě neohodnotil Buffy? Za ty čtyři roky co tu jsem? Ugh... mno, takže... i když má seriál občas své malé vrtochy, mají je i další králové seriálů jako Hvězdná brána nebo Červený trpaslík 8-) takže, především vyzdvihávám cit pro postavy, od Buffy přes Spikea a Dawn až po Gilese, neustálé nové a (ne)otřelé nápady pro každý díl no a taky jistý druh nostalgie spojený s jistou osůbkou. Ano, má to šmrnc i po tolika letech. Kam se hrabe True Blood nebo pfuj, Twilight!

• 29.7.2011  10:04

Jedna z parádních komedií v pravém slova smyslu! Navíc těží z celkem malého prostoru, kde se odehrává, a různé dějové zvraty jen napomáhají její neuvěřitelnosti, která je právě základním kamenem všech gagů. A hlavně - na mladou Emanuelle Béart se strašně dobře kouká, hlavně ze začátku :oD

• 22.7.2011  19:51

Knihu jsem nečetl, ale to nic nemění na tom, že díl je sice o poznání akčnější, avšak i tak je v něm značné množství scén, které tam jednoduše nesedí nebo mi tam nějak vadily. Ano, je to epické, ale místy až přehnaně. Průměr jako předchozí díly, byť je tento akčnější.

• 18.7.2011  17:56
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Jelikož jsem monstrfanoušek knižní předlohy, vidím zde kýbl nedostatků - nevěrohodnost herců, tu něco chybí, tu je něco přidáno navíc a tu je něco pozměněno. Těch "tu" je nakonec tolik, že pět hvězd prostě nedám ani kdyby nevím co. Bod za Seana Beana, soundtrack, výpravu a některé herce, kterým to i věřím. Takže ve výsledku: ano, je to dobrý seriál, jeden z těch lepších fantasy seriálů ever, ale kniha byla je a vždy bude lepší.

• 18.7.2011  17:53
    Hodiny beznaděje (TV film) (2008)

Divák čeká... a čeká a čeká, kdy jakože už začne ten film a ne, pořád je tam nějaká přehlídka amatérských hereckých výkonů a parodií na scénář. Uznávám, že to může mít světlé chvilky, ale celková nereálnost (prý podle skutečné události - haha) všecko přebíjí. Na jedno shlédnutí při übernudném večeru kdy nemáte co dělat je to možná dostačující, ale jinak Ne.

• 25.6.2011  21:19
    Voják (2006)

Hrozná blbost. Nerealistické až na půdu. Scénář a příběh... škoda mluvit. A efekty to nijak nezachraňují.

• 16.6.2011  13:06

Pořád to má tu sílu, i když jsem čekal, že to bude mít sestupnou tendenci, tak kupodivu ne tak velkou. Vlastně bych řekl, že žádná velká dekadence se nekoná. Jsem spokojen, bavil jsem se a nebyl jsem sám ;o)

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33