Vyrida

Skype: Vyrida

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 14.1.2019  11:07
    Boar (2017)

Buranský film který je nechutně prošpikován potoky alkoholu a připitomělých sexuálních narážek snad v každé druhé vyslovené větě. Všichni herci a to bez výjimek, jsou tak děsně nesympatičtí a špatně hrající, že vám naženou husí kůži víc než-li samotný vypasený pašík, který naštěstí jejich neherecké utrpení postupně chronologicky ukončuje. Nulový smysluplný scénář jen celkový dojem prohlubuje, protože jde prakticky o sbírku vraždících scén sešitou horkou jehlou. Jednu hvězdu za odvahu divočáka nezhotovit jen přes počítačovou grafiku, ale dodat mu i trochu té reálnosti. Hlavně v nočních scénách byl chlapec celkem k světu, ale to jsem i já. :)

• 14.1.2019  08:01

Co se týče zabíjení, je tento film ze všech Predátorů ten nejbrutálnější, ale to je to jediné prvenství, které si ode mě tento film zaslouží. Vše ostatní je hodně průměrné až podprůměrné a jakožto věrného fanouška série, mě dokázaly potěšit už jen známé hudební motivy. Herecké obsazení nudí a ta neustála snaha vedlejších postav o to trapné vtipkování mi brzo začalo lézt krkem. Počítačově vytvořené kreatury pak jen dokreslily celkový nevkus a celý film mi ještě znechutily. Rozhodně zatím nejhorší film z Predátor universa na úrovni filmů Alien vs. Predator.

• 9.12.2014  01:29
    Čepel smrti (2009)

Český slasher z kterého jeho amatérismus jen září na všechny světové strany. Vůbec vlastně nechápu jak něco takového může jít vůbec do prodejní distribuce. Děj naprosto stupidní a neskutečně natahující, kdy postavy běhají z místa na místo bez sebemenšího logického uvažování a cíle jak afektované kozy na porážku. Dialogy vycucané z nějaké žumpy až jsem se i párkrát musel nad jejich debilitou zasmát. Určitě je musel sepsat někdo z prvního stupně základní školy, pač jsou fakt extrémně geniální. Nejkomediálnější však zůstávají vraždící scény, kdy po každém bodnutí nožem zvukař využil totožných zvuků jaké jsou využívány v počítačové hře Counter Strike. Už jen chyběly nápisy Double Kill či Killing Spree. No a vlastně bych mohl takto kritizovat donekonečna a nenašel bych jeden jediný kladný důvod proč by jste tomu to braku měli věnovat svůj čas.

• 21.11.2014  18:42
    Denverský střelec (TV film) (2012)

Špatný to dokument jehož název hodně klame. Hlavním tématem totiž není až tak střelba na premiéře filmu The Dark Knight v Denveru, jakožto spíše obecná dostupnost a prodej zbraní v Americe. Možná to někomu bude znít povědomě, protože něco podobného tady už natočeno bylo panem M. Moorem někdy v roce 2002. Kdybych měl oba dokumenty mezi sebou porovnat, tak je to však nebe a dudy. Zdejší redaktorka je příšerná a skáče od jednoho tématu k dalšímu aniž by se ve zbraních sama vyznala. Původně jsem chtěl dát jen jednu hvězdu za to něco málo informaci co dodala k případu jehož název nese tento brak, ale když se na scéně objevili i pamětníci střelby na střední škole Columbine a něco málo k případu zase přidali, tak přidávám ještě jednu. Nic to však nemění na faktu, že tento dokument se hrubě neprofesionálně nepovedl a je jen ztrátou času...

• 30.10.2014  16:57
    Bang, bang, seš mrtvej! (TV film) (2002)

Není to ten nejkrásnější natočený film na toto téma, ale to vůbec nevadí, protože jeho síla je v momentech. Skvěle zahraná hlavní role Benem Fosterem. Spousta emotivních scén a přímo dech beroucí závěrečná scéna na pódiu. Trošku mě zklamalo ono vyvrcholení v jídelně, kde mělo dojít ke střelbě. Možná si na to režisér netroufl, ale já bych to tam klidně šoupnul. Ať už na plno nebo hodně cenzurovaně. Rozhodně by to zanechalo lepší dojem než zvolená varianta jak z akčního filmu s Brucem Willisem. Ale o tom ten film až tak není. Celé je to o divadelní hře, která dokáže změnit osud. Osudy spousty mladých nevinných lidí a taktéž spousty Joshů. Jinak nemám absolutně nic co bych mohl ještě negativně zkritizovat a i přes ten malý vroubek hodnotím maximální známkou. Dokážu každopádně pochopit i lidi kteří jej zhodnotí opačně, protože je to opět jeden z těch typologicky kontroverzních snímků jako byl třeba Elephant a né každý vidí jeho hlavní záměr, který je mimochodem geniální.

• 30.10.2014  12:36
    Chladnokrevně (TV seriál) (2008)

Dobře natočený seriál, který si už nějaký čas pouštím ze zvyku před spaním. Jediná věc co mi zde vadí je ta strašná všudypřítomná cenzura. Když už se rozhodne režisér nějaký případ takto důkladně natočit a rozpitvat jej do nejmenších detailů, tak chci vidět i originální fotky či necenzurované policejní video záběry přímo z místa činu. Bohužel veškeré tyto dokumentace zde chybí a jsou nasimulovány (ne)herci, což celý zážitek případů ( alespoň v mých očích ) kazí.

• 2.10.2014  02:21
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Bezpochyby a bez řečí můj dětský hororový seriál číslo jedna. Každý všední den stejný rituál ve fandění u televizní obrazovky hezké a zároveň sympatické Sarah M. Gellar v přemáhání všemožných pekelných stvoření. Co si budeme nalhávat nejvíce sem však zbožňoval upíry. Škoda jen že s přibývajícími sériemi už seriál ztrácel zároveň i dech. Poslední série už si zkoušely hrát na trochu dospěláckou notu a ta studentská zábava a nadhled co jsem zbožňoval se pomalu bohužel ztrácela. Každopádně postava upíra Spikeho úroveň držela dostatečně nahoře, abych u seriálu přetrvával do jeho zakončení. Nesmím ani opomenout na tu dobu luxusně sestavený soundtrack a povedené grafické efekty. Lepší zpopelnění upírů jsem snad viděl jen u filmů Blade. I když mé ohodnocení hodně vychází z nostalgie, to se přiznám, tak pod čtyři hvězdy bych tak či tak tenhle dle mého na svou dobu hodně povedený seriál neznámkoval...

• 2.10.2014  01:57
    Vražedné pobřeží (TV seriál) (1991)

Dalo by se napsat, že asi můj nejoblíbenější seriál na světě, tedy minimálně ten detektivní určitě. I teď po těch spoustu letech od jeho natočení co utekly, má pořád co nabídnout. Neskutečně sympatické hlavní herecké obsazení, oku lahodící exotické prostředí a hlavně nestárnoucí legendární hlášky Nicka Slaughtera. To vše dělá v mých očích z toho to seriálu legendu v této zábavní oblasti. Nesmím zapomenout se zmínit i o hodně povedeným českým dabingu v čele s panem Martinem Zounarem a v neposlední řade do výčtu patří i luxusní chytlavá úvodní znělka. Škoda jen, že seriál byl narychlo utnutý a nestihlo se natočit o něco více epizod.

• 27.9.2014  00:40
    Zero Day (2003)

U hodnocení toho to filmu jsem dosti na vážkách a to i přesto, že jsem jej viděl už několikrát. Rozhodně však jde o skvěle povedený footage ovlivněný především událostmi z 20. dubna roku 1999 ve městě Columbine. Hlavní protagonisté jsou perfektně obsazeni, umí hrát, mají charisma, ale v porovnání s Erikem Harrisem a Dylanem Klyboldem je to i tak málo. Na můj vkus působí dost dětsky a místy to vypadá, že si z obou dělají sami protagonisté spíš srandu, než aby si od nich vzali nějakou inspiraci. Samotná závěrečná střelba však vypadá díky záběrům z bezpečnostních kamer, tak moc věrohodně, že se dokonce našlo i několik jedinců kteří uvěřili tvrzení, že se jedná o tajné záběry přímo z onoho osudného dne střední školy v Columbine. Jestli to má být vizitka úspěšného filmu, tak potom film obstál na jedničku. Já však k tomu to tématu dávám přednost jiným snímkům...

• 27.9.2014  00:06

Pokud si film pouštíte s očekáváním, že zažijete minimálně stejnou srandu jako u původního filmu, tak si rovnou ušetřte svůj čas. Původní dědictví považuji za jednu z nejlepších natočených českých komedií. Bohumil Stejskal byla na míru sepsaná postavička panu Polívkovi, ale čas nezastavíte a podepsalo se to i na tomto fiktivním charakteru. Za celý snímek sem se zasmál pouze dvakrát, což je pro komedii hádám dost špatná vizitka. Film hodně dojíždí právě na nálepku oficiálního pokračování kultovní komedie a potěší jen fakt, že se podařilo přemluvit drtivou většinu žijících lidí z prvního filmu, aby si svou roli zopakovali. Znalcům ani neunikne opravdu spousta narážek a scének odkazující právě na lepší první film, což mě upřímně potěšilo i když to bylo mnohdy pouhé vaření z vody. Z nostalgie a ze statečnosti všech zúčastněných, kteří se do toho projektu pustili i když se dalo čekat, že to bude průšvih hodnotím dvěma hvězdičkami.

• 26.9.2014  19:07
    Slon (2003)

Jedním slovem zkrátka úžasný snímek, který ne každý správně pochopí a hlavně skousne jeho osobité stylové provedení. Mnoho lidí si stěžuje, že film je pomalý a úmorně zdlouhavý. Mně osobně utekl naopak neskutečně rychle a přál bych si, aby byl ještě o minimálně hodinu delší. Fantastická kamera s nekonečnými záběry bez jediného střihu, které se jednotlivě prolínají a směřují k velkolepému finále. Samotná střelba však už tolik oko diváka nenaplňuje a dala se určitě zpracovat lépe, ale o tom až tak tento film není. Jeho brutalita a odkaz směřuje trochu jiným směrem. Každopádně pokud jste si někdy pročítali materiály ze dne 20. dubna roku 1999 z města Columbine, tak vám scénář střelby ( střelba začíná v knihovně, bomby v jídelně... ) včetně prostorů školy přijdou velmi povědomé. Rád bych tento film doporučil i mému širokému okolí, ale z důvodu první věty co jsem napsal, si tento film nechám hezky pro sebe jako takový my little secret pleasure...

• 26.9.2014  18:44
    Bez dechu (2011)

I když jsem se při sledování toho to filmu nejednou hlasitě zasmál, protože tak hloupý a hlavně laciný scénář plný nelogičností se vidí málokdy, tak v konečném verdiktu naděluji slabší tři hvězdičky ( asi jsem se dobře vyspal... ). Člověk místy ani neví o co tady jde, ale alespoň to odsýpá a pořád se je na co koukat. Tedy když pomineme toho nesympatického dřeváka v hlavní roli. Dokonce jsem rád, že při mém pročítání zdejších komentářů tento pocit nesdílím jen já sám, ale i mnozí z vás tady. Chvílemi fakt stačilo málo a jen na základě toho to obsazení jsem film prostě vypnul. Naštěstí se to vykompenzovalo Lily Collins, na kterou se minimálně kouká vždy hezky. Silně pochybuji, že se na tento film ještě někdy v budoucnu z vlastní vůle podívám, ale pokud jste nenáročný teenager, tak se vám tato jednohubka může líbit. Jediné co je potřeba je u toho moc nepřemýšlet, protože pak jen uvidíte jaká pitomost tento film obecně v jádru je...

• 21.9.2014  10:56
    Zmizelá (2012)

Největším zabijákem toho to filmu je jednoznačně jeho přihlouplý scénář. Byl jsem jim dokonce tak moc znechucen, že jsem původně uvažoval i o nižším ohodnocení než právě vidíte. Pořád jsem doufal nějakého zvratu a říkal si že to přeci nemůže být tak viditelně laciné... Bylo a to včetně závěru. Proto raději nic neočekávejte, nešpekulujte dopředu, protože to absolutně nemá smysl. Všechno pomaloučku jede a končí tou úplně nejednoduší a nudnou variantou bez špetku nápadu.

• 1.9.2014  19:19

Další z řady filmů, který se pokouší diváka nachytat na špek. Bohužel i když je pointa zajímavá, její provedení už je o stupeň horší. Přestože jsem zhlédl nakonec prodlouženou režisérskou verzi, tak musím konstatovat, že oné nedokončování scén mě přímo iritovalo. A vlastně o tom to hlavně celé je. Člověk při sledování neustále hádá, dostává neúplné pasáže scének, které nuceně vedou diváka jedním klamavým směrem a před koncem si je pomoci laciného flashbacku všechny z vesela společně zopakujeme v plném znění. Tento fakt se hodně podepsal i u mého hodnocení a musel jsem za tyto hokuspokusy jednu hvězdu chtě nechtě strhat. Jinak herecké obsazení ( až na Millu Jovovich kterou nemusím odjakživa ) včetně exteriérů i hudby dopadlo dobře.

• 31.8.2014  04:26
    4 jezdci (2008)

Tak a dost! Po tomto dalším protiválečným filmu jsem už s režisérem Sidney J. Furiem nadobro skoncoval. Něco tak hloupě ukecaného, že mě z těch hesel a morálních rozhovorů regulérně rozbolela palice a hlavně příběhově nudně ulajdaného jsem už pěkně dlouho neviděl a věřím, že hezky dlouho už neuvidím. Ať sem se snažil sebevíc, tak nic pozitivního co bych mohl vypíchnout bych zkrátka nenašel. Ušetřete si proto laskavě svůj drahocenný čas a nedejbože i peníze a tomuto snímku se obrovským obloukem vyhněte! Chudák Eric Rollins, kterému je tento film na počest jeho služby v americké armádě věnován...

• 24.8.2014  16:22
    Doupě (2014)

Na tenhle remake jsem se neskutečně moc těšil hned z několika důvodů. Původní Banlieue 13 patří do mého TOP 10 filmového žebříčku a Paul Walker je můj nejoblíbenější herec vůbec. Když si k tomu připočtu i návrat původní postavy Leita, kterého senzačně zahrál David Bell, tak tu máme základ pro něco co by mělo být mému srdci blízké už jen z prostého principu. Z mého hodnocení však asi už tušíte, že to zase taková bomba nakonec nebyla. Zásadní problém vidím zpětně v samotném provedení, které je takové více ulajdanější než ve francouzském originálu. Pierre Morel má pro akci, prostřihy a hlavně práci s kamerou větší cit, která se pro tento typ filmu hodí víc, než předvedl režisér toho to snímku. Zpětně musím i uznat, že role Damiena Paulovi úplně nesedla. Nejspíše je to tím, že jsem namlsaný Cyril Raffaellim, který ve své ohebnosti za Bellem vůbec nezaostává, což o Paulovi napsat nemohu. Toto byla i jedna z prvních věcí, které jsem se obával když jsem se o této chystané kopii dozvěděl. Abych jen nekritizoval, tak postava Rayzah ( Ayisha Issa ) byla skvělá a úplně zastínila i K2. Ale tím asi výčet rozdílných pozitiv mezi oběma filmy končí. Bohužel ani ona hudební vložka, až na jeden moment ( když K2 vede Lolu k Tremainovi ), která jindy akčním pasážím dodávala říz a byla takovou sladkou omáčkou nad vizuálním zpracování se tady vůbec nechytá. I když to dělám nerad, tak dávám ( i trochu pravda z nostalgie ) tři hvězdičky a pokud jste francouzskou předlohu doposud neviděli, tak si oba filmy zhlédněte v opačném gardu, budete pak o to více překvapení než zklamaní...

• 4.12.2013  17:12

Nevím co si o tomto filmu myslet. Neskutečně hravý snímek, který se na schval tváří jakožto lehce předvidatelný, aby vám následně mohl s velkou grácií vyrazit dech. Ani nebudu počítat kolikrát se mnou režisér se scénáristou vyjebali, ale pokaždé jsem se tomu ze srdce rád zasmál. Myslím si, že to je snad i jeden z mála snímků, kde můžete mít dilema komu vlastně fandit. Morální zásady vám říkají, že lupiči, násilníci a zombie musí být zákonitě potrestané, ale co když jsou záporňáci tak roztomilí, že si nemůžete pomoct ( na rozdíl od mentálně zaostalé zdejší rodinky )? Jelikož jsem navíc originál doposud neviděl ( nesnáším němčinu ), tak nemůžu moc srovnávat a text asi vyznívá zaujatě. Každopádně to nic nemění na faktu, že tento film si určitě minimálně ještě několikrát směle rád pustím.

• 4.12.2013  16:44

Snímky o mimozemšťanech osobně moc nemusím, ale pokud mě dožene nuda, tak se spokojím i s takovou tématickou variantou. Samozřejmě než jsem si film naostro pustil, tak mi neunikly ani fakta o vymýšleném příběhu ( jaké překvapení ) i když se film na diváky celou dobu tváří opačně. Zpětně musím říct, že atmosféra byla místy hodně hutná. Člověk je neustále v očekávání, že teď už přišla ta chvíle a ty marťánky konečně uvidí ( třeba se i zasměje kostýmům )... a ono ejhle. Millu Janovic jakožto herečku nemusím. Přijde mi strašně tuctová už sama o sobě a tady se prostě nehodila. On vlastně ani scénář nebyl nic světoborného, ale díky ''reálným'' záběrům chytal druhý dech a nemůžu říct, že bych byl vysloveně zklamán. Vlastně se mi film z určitého úhlu pohledu i líbil což mě překvapuje, ale znovu si jej pouštět asi jen tak pro zábavu nebudu.

• 11.5.2013  21:26

Dalo se z toho z celkového hlediska vyždímat přeci jen ještě víc. Démonické filmy mám rád především pro svou specifickou atmosféru, ale v The Possession sem se ji snad až na jeden moment nedočkal. Nevím, film je dobře natočený i herecké výkony jsou zahrané nadprůměrně, ale toto je pro mě velký nedostatek, který film sráží do průměrných vod.

• 11.5.2013  17:09
    The Wicked (2013)

Nekonečně zdlouhavý film, kde už v jeho prostředku začnete pomalu šilhat očima po hodinkách, kolik že to ještě zbývá času do konce této slátaniny. Scénář je napsán bez sebemenšího smysluplnějšího děje a z neustále se opakovaných scén bez špetku inovace, si budete za chvíli připadat jako byste byli mučeni přímo vy na úkor samotného herecky nehereckého obsazení. Závěr je klasické klišé stokrát jinak a tak film od odpadu zachránila jen snad Diana Hooper v roli Sammy, která se mi líbila a mlýnek na maso, který mi tak jako jediný utkvěl v hlavě. Což je na tak poměrně dlouhý film zatraceně strašně málo.

• 30.12.2012  17:09

Naprostá slátanina bez nějakého smysluplného scénáře. Marně se tu snažím vžít při psaní toho to komentáře do pocitu dítěte, zda by mě tento film alespoň trošku bavil, ale krom pár hezkých grafických lokací o tom hodně silně pochybuji. Při přečtení hvězdného hereckého zastoupení přitom člověka ani nemůže napadnout, že by tento film mohl dopadnout tak špatně. Pravda je však opravdu taková jaká je a jediný kdo se mi alespoň trošku líbil byli snad jen pánové Nárožný s Lábusem. No odpad tomu nedám, to jsem viděl už i horší filmy, ale znovu se teda na Saxánu rozhodně nepodívám.

• 29.12.2012  16:27

Druhá půlka dokumentu mě z konečného pohledu zaujala určitě o něco více než ta první. Nic však závažného pánům nemůžu k tomuto snímku vytknout. Ano je sice pravdou, že místy to vypadá jako klasická hospodská debata u šestého piva, ale mluví se naštěstí většinou k věci a padne i pár zajímavých dedukcí k zamyšlení. Nebýt však Camerona přímo u stolu, který je pověstný svým precizním přístupem, tak tahle schůze mohla dopadnout v hodnocení přeci jen o něco málo hůře.

• 29.12.2012  13:28

Řekl bych až moc očividně průměrný dokument, který těm kteří se o Titanik zajímají více než kdejaký prostý člověk, se asi nic moc nového pod sluncem nedozví. Každopádně systém a způsob zaplavování až do konečného potopení lodi, je vymodelován opravdu perfektně a určitě patří k tomu nejpozitivnějšímu co vám můžu na tomto snímku vyjmenovat. Hrané dokumenty, ale moc v oblibě nemám a tady to nebude jinak. Z těch některých příšerně zahraných scének, kdy si klepete na čelo nad jejich demencí a dialogy ze kterých mi přímo krvácely ušní bubínky, si užijete habaděj. Příběhů by mohlo být taky více, poté bych byl určitě i spokojenější. Takhle musím prostě chtě-nechtě hodnotit průměrnou známkou.

• 25.12.2012  15:06
    Titanic (1997)

S klidem a úplně otevřeně rád kdykoliv přiznám, že Titanic je zaručeně můj nejoblíbenější romanticky film, který kdy byl natočen. Je mi naprosto jedno, že má nějakou přiblblou nálepku ubrečeného filmu pro malé holčičky, které si vylepují plakáty DiCapria nad svou postelí a sní o podobném princátku. Ne že bych na tom byl až tak podobně, ale víte co? Nedivím se jim. Fantasticky znázorněná jedná z největších světových tragedií zabalená do emocionální jízdy, ze které vášeň a láska jen jiskří si o to přímo říká. Samozřejmě důležitý prim faktor hraje fakt, že si k hlavním hrdinům musíte získát svou cestu, ale jak už jsem výše naznačil. Leo je tak sladký, že roztaje zaručeně i to nejtvrdší jádro feministek a my ostatní si musíme vystačit s hezky usměvavou Kate. Proto už od začátku čtení mého komentáře musí být všem jasné, že miň jak pět hvězdiček prostě dát nemůžu, zvlášť když do toho všeho musím započítat i jeden z nejhezčích filmových hudebních podkresů vůbec. Zkrátka grandiózně emocionální filmový zážitek, který by neměl nikdo minout.

• 4.3.2012  11:33
    Training Day (2001)

Tak tohle mi moc nesedlo. Snad jenom řekněme úvodních 30 minut by se dalo považovat za koukatelných, zbytek mi šel přímo proti srsti. Scének plných otravných keců ozbrojených drsňáků je zde habaděj, ale akce nulová. Kdyby tam jednu z hlavních rolí nehrál Denzel Washington, tak snad budu hodnotit ještě níž. Děkuji, ale víckrát už vidět nepotřebuji...

• 24.2.2012  23:38
    Muž v ohni (2004)

Tak za mě téměř 5ti hvězdičkový film, kterému dokonalý dojem zkazily už jinými opěvované přemrštěné režisérské efektové hrátky. Neříkám, že by to byl až takový velký průšvih, ale všeho třeba s mírou. Co se týče scénáře, jasně obecně se žádné terno nekoná, ale líbí se mi, že všechny dějové osnovy i když jsou rozdílné, tak zabaví a nezklamou. Obvykle vždy čekám, že se něco časem posere, ať je to pomalý rozjezd, stereotypní akce či trapný konec. U Man on Fire však nic takového nehrozí. Závěr je navíc s podkresem přiložené hudby vůbec jeden z nejemocionálnější co jsem kdy ve filmu viděl.

• 21.2.2012  23:43

Místy opravdu povedená a zároveň i zábavná detektivka, která trpí hlavně předvídatelným koncem a pomalým rozjezdem. Dále tu je několik blbostí, které postrádají sebemenší logiku. Nechci tady spoilerovat, ale myšlení gaunerů je na cenu debila roku. Každopádně Denzelova postava je úžasná a drží celý snímek v průměrném a místy možná i nadprůměrném duchu. Na večer do televize ideální volba.

• 1.2.2012  02:24

Jakožto velký fanoušek Vietnamské války, nesu tenhle snímek opravdu těžce. Jsem vyloženě nasraný a znechucený, že tenhle paskvil měl vůbec někdo drzost natočit. By mě fakt zajímalo kde byl jako ten Vietnam znázorněn! Jde pouze o hromadu stupidních keců bez nějakého smysluplného děje a atmosféry. Film vlastně ani nemá hlavní roli, protože všech zhruba 30 kašparů i s čongama dostanou před kamerou prostor pouze zařvat a pomazat se umělou krví, bravo. Dále tu je spousta maličkostí, které lajk asi nepostřehne, ale mě osobně to přímo trhalo oči. Hudba katastrofální a úplně mimo mísu. Doprdele co to mělo být? Věděla skladatelka vůbec co se v tu dobu poslouchalo a letělo? To co složila by se hodilo nanejvýš na průměrné katastrofické drama, ale ne Vietnam! Proto radím, pusťte si radši po sté Platoon, než tenhle brak.

• 20.11.2011  01:23
    Maturiťák (2011)

Myslete si o mě co chcete, ale tento film se dle mého mínění povedl. Má sice od začátku do konce předvidatelný scénář, ale s tím to hereckým obsazením jaký má a s absencí trapných teenagerských vtípků, mi to ani popravdě nevadilo. Jako nenáročná pohodovka do postele přímo ideální věc a jelikož mám nutkání si jej ještě někdy pustit znovu, tak musím hodnotit vyššími známkami.

• 10.10.2011  00:00

Neskutečná emocionální tří hodinová jízda, na které zub času působí spíše opačným dojmem, než u většiny jiných podobně starých filmů. I když Mel Gibson není přímo můj oblíbený šálek ranní kávy, tak tady mu musím zatleskat ve stoje, protože někdo jiný by tuto roli asi horko těžko zahrál takhle precizně jako právě on. Nevím kdy přesně naposledy mě dokázal nějaký film rozplakat, ale tady mi slzička po tváři sklouzla a já to dokážu ocenit. Za mě jednoznačně jeden z nejlepších historických filmů, které kdy byly natočeny a ne-li vůbec ten nejlepší. Celé to podkresluje ještě úžasný soundtrack, který vás chtě nechtě prostě vtáhne a během chvilky už se nekontrolovatelně vezete. Nemá cenu hledat nějaké chyby, ten film je prostě nemá ;).

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9