Rodáci (1988) (seriál) odpad!

Opravdu příšerný. Čekal jsem ledasco, ale tohle fakt neuvěřitelné. Jeden by řekl "klasickej komoušskej seriál", ale kdepak, tomuhle se člověk nemůže ani smát.

„Já už budu hodný, dědečku!“ (1978)

Osobně si myslím ze p. Schulhoff je nedoceněný génius české filmové tvorby - jeho detektivky jsou fakt detektivky a komedie jsou komedie. Jako třeba právě toto, podpořeno naprosto senzačním Kopeckým. Co scéna, to perla. 85%

Joey (2004) (seriál) odpad!

Položíme si otázku: “existuje nějaký horší komediální seriál než tohle?”.. určitě ano, ale ten jsem neviděl.

Ostrov (2005)

Mohlo být i lepší, jen kdyby McGregor nebyl tak špatnej herec. Jinak fakt nic proti.

Červená řeka (1948)

Velmi dobré pro milovníky zrychlených záběrů, mezi které se já bohužel nepočítám. Jsou filmy kdy to je vhodné a komické, ale to jsou především komedie. Jednoznačně nejhorší film s J. Waynem co jsem viděl. Ani hlavní postavy mne nijak oslovily, celé takové jalové a zbytečné. 25%

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Nevím jestli mi přísluší komentovat, protože jsem všehovšudy viděl 10 dílů, ale co jsem viděl mi málem utrhlo uši. Rádobyinteligentní dialogy musí snad každému připadat stupidní. Nevěřím, že tohle někdo skoukl komplet aniž by usnul po pěti minutách. Celkové hodnocení vidím jako jakýsi pochybný modní trend. 10%

M*A*S*H (1972) (seriál)

Štvalo mě to zamlada, stejně tak, ne-li víc mě to štve teď (a to se vyjadřuju slušně). Jedna hvězda pro to, že přece jen existují větší blbosti. 15%

Pějme píseň dohola (1990) odpad!

Ano, i takové filmy vznikly. A ještě zajímavější je, že i dnes se dají zhlédnout v televizi. Na jednu stranu ale musím uznat, že při mnohých scénách jsem zíral s otevřenou hubou, což je super, ale tohle se prostě seriózně nedá.. Hrůza, a o čem je vlastně celý film? Jo, o té hnědé věci co všichni neradi vidí a tím spíš rozmatlanou na obrazovce. Mnohokrát během filmu jsem si říkal jak rád bych se vlastně podíval na Slavnosti sněženěk... kde se taky houbeles stane, ale srovnat se to nedá. 5%

Copak je to za vojáka... (1987)

Málo známá zajímavost: film se měl původně jmenovat Copak je to za ču.ráka... Ale po zásahu vedení komunistické strany (kdy se mylně mělo za to, že je to životopisný film o Leninovy), film nakonec přejmenován. Bohužel, kromě pár minut, je to opruz. 10%