Nedotknutelní (2011)

Intouchables je perfektná komédia a s Francúzcským humorom super.Vtipy niesú prehnané(keby to bolo vyrobené v Amerike tak by tam boli prehnané scény).Ako som počul:Takúto inteligentnú komédiu už nikdo nevyrobí.

Rivalové (2013)

Proste jeden z najlepších športových filmov o najznámejších rivalov.Krásne prostredie,sympatický herci a niekedynie dosť ďaľeké autentické zábery.Takto by som ho nazval.

Susedia (2006) (seriál)

Toto je asi najlepší sitcom na SR,ktorého nikto neprekoná.Skvelý herci,legendárné hlášky a ešte k tomu vtipné situácie.Seriál,ktorý mi vydržal dlho na tomto hodnotení.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tento seriál bol podľa mňa obľúbení vďaka tým prvým sériám,ktoré sú pre dieťa:zábavné,poučné a skvelé.A samozrejme nesmie chýbať legendárný ČESKÝ DABING!Ale predsa len,keď dáva režisér ďaľšie a ďaľšie série tak pomaly padá ta kvalita čo bohužiaľ sa stáva takýmto seriálom.Každopádne si nechám hodnotenie na 5 vďaka týmto 2 veciam,ktoré som povedal na začiatku.The Simpsons Forever.

Mafiáni (2015) (seriál)

Tento dokument vám ukáže,že aj Slovensko bolo zaujimavé násilnými/agresivnými mafiánmi.U každého z týchto jak keby zločincov vidíte ako náhle rýchlo vzostúpili a ako ešte rýchlo padli.Dobre tam hovoria práve o dôležitej veci a to revolúcia,ktorá bola prelomom pre začínajúcich bossov.Takže ak budete mať chuť pozrieť na zákernú historiu o bossov tak odporúčam.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

1.diel je taký rozprávkový ,keď si to tak poviete čo mňe vadí.To ale neznamená,že nemusí byť super.Začali asi jednú z najlepších fantasy filmov podľa knihy od J.K.Rowlingovej.Toto je nostalgia predsa len,ako mlady Harry sa učí kúzla,spoznáva priateľov aťď...proste Harry Potter.

Narcos (2015) (seriál)

Netflix vytvorilo niečo skvelé kde je napätie,akcia a dokonalosť.Tento seriál vám ukazuje pohľad jak z DIA tak aj z najmocnejších narkobarónov.Wagner Moura bol na Pabla stvorený.A sú tam tie veci,ktoré čakáte z takéhoto seriálu:príťažlivé ženy,obchod,zrada,money a ďaľšie.Niekedy máte pocit,že to je skôr dokument ako krimi seriál.1.séria:90%.Predstaví vam Pabla Escobara,kde pozorujete jeho rýchlejší vzostup.Od malých obchodov až po jak keby továrňe na kokain.A koniec tejto sérií vám prezrádza čo bude ďaľej.2.séria:100%.SPOILERY!!Už ho nevidíte ako krála ktorý tu chodil ako boss ale na dieťa,ktoré sa hrá na schovávačku.Ale aj keď už vám to naznačuje posledné chvíľe jeho života a hlavne zrady,tak aj tak vás nezklame.A posledný diel u ktorého zomrie,tak vám to naznačuje ďaľšieho baróna.Nechajme sa prekvapiť 3.sériou.Odporúčam.

Perníkový táta (2008) (seriál)

K tomuto fenoménu som sa dostal vďaka jednej osobe,ktorá ma motivovala si to pozrieť.Keď som to videl prvýkrát tak som si povedal v duchu není to zle ale skúsim dať tomuto seriálu šancu.A odvtedy som fanúšikom seriálu.Hltal som tie dieli jak malinu.U každého je vidieť kvalitu.A hlavne je vidieť,že si na tom dali režiséri záležať.Dobre je,že si povedali tuto to ukončíme tento diel bude posledný.A ja som rád že ten režisér vie kedy je naozaj koniec bez toho aby to predĺžovali.Takže Breaking Bad forever.Takže na 100% odporúčam.