Aechato6

Aechato6

Stanislav Jíra

okres Praha-západ

2 body

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 28.7.2019  01:09

  WOW!!!! První díl jsem zapnul jenom protože jsem viděl Karla Urbana a o seriálu jinak vůbec nic nevěděl. Ale tohle je kurevská jízda!

  • 7.7.2019  23:37

  Tak to fakt byla sračky

  • 7.7.2019  13:04
  Yesterday (2019)
  ***

  Tohle se tak strašně těžce hodnotí... Jelikož miluju hudbu Beatles a hrozně si vážím každého ze členů této naprosto geniální skupiny, film jsem očekával s nadšením. Ani jsem tolik nepožadoval silný příběh jako spíš pořádnou nálož písniček a trochu té šedesátkové atmosféry smíchané s dnešním světem. No a vlastně jsem dostal co jsem chtěl. Příběh nestál za moc, herecké výkony byly dost slušné (především hlavní protagonista) a písniček taky nebylo pomálu. I tak mi tam něco strašně chybělo a to byla duše. Může to znít extravagantně, ale u filmu tohoto typu je duše to nejdůležitější. I přes to, že se všichni moc snažili, nebylo to ono. Film je maximálně na 3 hvězdičky. Ale dávám 4 kvůli asi nejlepší scéně filmu s Johnem Lennonem. Jinak nemám potřebu film vidět znovu.

  • 1.7.2019  22:50
  Nepřátelé (2017)
  *****

  Těžce, opravdu těžce se mi hledají slova, kterými bych dokázal popsat své pocity z Hostiles. Podle traileru i popisku jsem si myslel, že se bude jednat o pomalý a nudný film. První zhlédnutí jsem odkládal téměř dva roky, až do dnešního bouřlivého večera. Ve filmu se moc nemluví, především tedy ve druhé polovině, a je to dobře. Je tady díky tomu neskutečně moc prostoru soustředit se na herecké výkony (naprosto ohromující), hudbu (hudební doprovod je tak odzbrojující jak je to jen možné) a naprosto úžasnou kameru (myslím, že tohle je jeden z těch snímků kde by se dal každý snímek vystřihnout a zarámovat). Nejvíce samozřejmě vyzařuje bravurní výkon mistra Bale. Ten zde hraje především očima a jeho výkon byl pro mě opravdu radostí pozorovat. Ostatní herecké výkony jsou také úžasné, především mě zaujala Rosamund Pike, kterou jsem poprvé viděl ve vážné roli. Vzhledem k účasti Balea a Bena Fostera se asi hodí srovnání s jiným westernem kde spolu oba vystoupili. 2:10 vlak do Yumy, což je dle mého taky geniální snímek, který ale zaostává ve všech ohledech za svým mladším bratříčkem Hostiles. Děkuji panu Cooperovi a všem zúčastněným za úžasný zážitek.

  • 27.5.2019  11:52

  Dojemější než celá osmá série. Opravdu je mi teď líto kolik hejtu se na seriál sneslo. A i když všichni internetoví kritici (nebudu lhát, patřil jsem mezi ně) neustále opakují, že se jim vlastně nelíbil jen scénář, ale že jinak celý štáb odvedl úžasnou práci, je vám jasné, že ta kritika bolí všechny ty lidi v pozadí. Od nadšených komparzistů přes paní v jídelně, energetického zasněžovače, kulisáky, ostrahu, vynikající maskéry až po samotné režiséry a herce. Tohle je pěkný odchod seriálové legendy na kterou přes všechno zlé budu vzpomínat v dobrém.

  • 17.5.2019  23:44

  I přes to, že mé nadšení z tohoto seriálu už dávno opadlo. V posledních 5 minutách jsem se jen těžce bránil slzám... (A neubránil :)

  • 13.5.2019  11:53

  Docela mě štve ta stoupající a klesající kvalita jednotlivých epizod. Myslím, že po tom co tahle celá série nastolila za kvalitu, byla tahle epizoda vlastně dost dobrá. Což by se nedalo říct, kdyby byla v jakékoliv jiné sérii než osmé...

  • 3.4.2019  13:37
  Fakjů pane učiteli (2013)
  odpad!

  Předvídatelný a strašně povrchní humor. Toporné herecké výkony Vlastně typický německý film, který se až moc podobá sra#kám co se točí u nás :)

  • 28.3.2019  13:00
  Kancl - Finale (S09E23) (epizoda) (2013)
  *****

  No, pár slz ukáplo... :)

  • 20.12.2018  00:46
  Aquaman (2018)
  **

  Wtf. I se dvěmi promile to byla neskutečná sra*ka

  • 25.10.2018  16:08

  Je to skvělý, naprosto úžasný, ale Karen už by mohla ze seriálu zmizet...

  • 20.10.2018  23:47

  I přes mou lásku k dinosaurům a hlavně k prvnímu Jurskému parku, mě tento nový plazí počin moc nezajímal a po poměrně špatném hodnocení vlastně úplně všude jsem se mu vyhnul záměrně. Ale pojednou přišla nudná, ospalá sobota a nebylo nic lepšího na práci -Ok, byl jsem zrovna v práci a nudil se- a s minimálními očekáváními jsem zapnul nový Jurský svět. I přesto, že jsem na film koukal s kratšími či delšími pauzami, jsem se dostal až ke konci. A zůstal jsem ohromen. Film mě svým komorním koncem upoutal k monitoru natolik, že asi přijdu o svou práci. Asi jedno z děl kde se prostě s většinou neshodnu. Rozhodně to nemá na své předchůdce, ale svou gradací, atmosférou a neutuchajícím tempem si rozhodně zaslouží nebýt zašlapán (heh, chápete? Jako dinosaurem... ne? ok). Jediné mínus je hudba, která ani jednou nechytí tak jako kdysi.

  • 1.10.2018  07:38

  Tento díl uhodil přesně tam kam měl. Pro nás sice ne tolik ožehavé téma, ale jsem si jistý, že v USA zapůsobí silněji a lépe.

  • 26.9.2018  09:00
  Final Space (TV seriál) (2018)
  *****

  To co začalo jako lehce nadprůměrný komediální animáč pro dospělé se po několika dílech mění na epickou vesmírnou odysseu ve které půjde pouze o záchranu světa, pomstu a přátelství. Nikdy bych neřekl, že mě animovaný seriál může chytit a upoutat tak moc, že si připadám jako když sleduju několika dílovou filmovou sérii, která neustále graduje. Kromě úžasného příběhu je seriál plný skvělých postav. A rozhodně to není tak, že byste se o ně nemuseli bát. Nemůžu se dočkat druhé série.

  • 24.9.2018  18:38
  Maniac - Windmills (E02) (epizoda) (2018)
  ***

  Začíná to být hustý a můžeme jen napjatě očekávat co přinesou další díly. Jen to označení komedie se mi zdá poněkud zavádějící.

  • 31.8.2018  23:43

  Tak tohle jsem nečekal.. Cohen je zpět u toho co mu jde nejlíp. Tváří se jako dement a tím dokazuje jací jsou dementi všichni okolo něj. Myslím, že označení komedie by mělo být doplněno ještě o drama, protože tohle je hustý.

  • 29.5.2018  11:14
  Defendor (2009)
  *****

  Po naprosto chybném označení 'komedie' jsem čekal "superhrdinský" film ve stylu Kick-ass nebo Hanckok Willa Smithe. Dostal jsem ale drama soustředící se na mentálně lehce zpomaleného muže, který právě ve svých cca 40ti prožívá Walkerovu příslovečnou Těžkou hodinu. Rozhodně se zbavit své město, svůj svět, zločinu. I přes své obrovské odhodlání zažívá těžké chvíle a film vyobrazuje naprosto realistický souboj jednoho muže, podsvětí a společenského mínění, které je ve filmu zastoupeno krátkými útržky z rádia a psycholožkou. Film nás tedy dovede různými kratšími sekvencemi (některé z nich se mohou zdát nezáživné a nudné, ale po konci usednou přesně tam kam mají) až do konce, který je naprosto úžasný a já sám jsem z něj byl naprosto omráčen. Woody Harrelson stvarnil svou postavu naprosto bravurně a s přehledem a já mu věřil naprosto každý drobný pohyb co udělal. V pozadí nezůstávají ani další herci hlavních vedlejších rolí a zvládají vše bravurně. Jedna z nejlepších rolí Harrelson zároveň jeden z těch lepších superhrdinských filmů.

  • 12.5.2018  18:51

  Příšerný. Naprostá s/ačka o dvou ošklivejch lesbách.

  • 8.4.2018  00:04

  Kreténe blbej, příště ti přismahnu koule...

  • 17.2.2018  13:43

  Je mi až blbý tenhle díl hodnotit, jelikož bych tím z části splňoval vizi tohohle vyšinutýho, geniálně vymyšlenýho světa, který rozhodně nemá základy v reálném našem světě.

  • 20.1.2018  03:13

  Tenhle díl v sobě skrývá obrovskou pravdu. Lidé jsou stále zlejší a zlejší. Všichni se jen přetvařují a jednají tak jak se od nich očekává. A tenhle koment nepíše někdo kdo dospíval v devadesátkách, ale člověk, který to teď vidí z perspektivy dospívající generace. Je čím dál tím těžší pochopit svět...

  • 15.1.2018  22:43
  Sunshine (2007)
  *****

  Naprosto úžasné. Když si pustíte trailer k tomuto filmu na ČSFD začne asi v polovině hrát depresivní píseň z Requiem za sen. Nejdřív vám to do filmu nebude zapadat, ale po zhlédnutí si zase nebudete moct pro film představit nic jiného. Ta nevyhnutelnost, časová tíseň, smrtící vesmír a osud celého lidstva na vlásku na vás křičí z každého momentu tohoto filmu. Plus naprosto skvostná chemie posádky, kterou po celý film budete vstřebávat a vytvoříte si pouto k téměř každé postavě. Dalo by se ještě sáhodlouze rozepisovat o myšlence, kterou film probouzí a v divákovi zanechává, ale byl by to spoil a taky.. kdo by to četl, že? :D Ještě jako poslední bych chtěl vyzdvihnout kulisy a celkový audiovizuál filmu. Stísněné prostory vesmírné lodi a masivní Slunce, jehož stále stupňující se žár opravdu cítíte...

  • 1.1.2018  00:39
  Pokoj (2003)
  **

  Fakt moc jsem se snažil. Chtěl jsem to dokoukat už jen kvůli tomu abych potom někdy mohl zhlédnout i Disaster Artist, ale to fakt nejde. Jako první milostná scéna v páté minutě a člověk hned vidí kozy a péra, přičemž to celý trvá asi 5 minut. Je mi líto ale Pokoj jsem do konce nedokoukal, což je taky jediný důvod proč tomu nedávám jen jednu hvězdičku nebo rovnou odpad... Ps. Jediná geniální věc na filmu je ten neustálý geniální smích Tommyho W.

  • 31.12.2017  19:10

  Chtěl jsem dát dvě, ale pak jsem si vzpomněl na kozy Evy Green...

  • 23.12.2017  19:30

  Rozhodně to není na stejné úrovni jak první Avengers, ale dle mě to dostává až moc velký hate. Pro mě rozhodně lepší než všemi opěvovaný Thor: Ragnarok. Humor byl na nějakých místech nic moc, ale nebylo to tak hrozné jak jsem čekal. Vlastně celkově jsem čekal něco nekoukatelného, protože jsem film viděl až několik měsíců po premiéře a hejtu jsem slyšel a četl tolik, že jsem si film málem nepustil. Což by byla škoda... :)

  • 21.12.2017  10:41

  Disney se vážně snaží zničit vše co ze Star Wars zbylo. Naprosto nevyužité staré charaktery a vše je zahaleno duhou. Nová postava Rose naprosto k hovnu. Stejně tak i rozjíždějící se románek, kterej je ještě horší než Twilight a Fifty shade of grey dohromady. Plus naprosto zničenej charakter Lukea. Jediný co film drží na odpadem je skvělý výkon Marka Hamilla a Daisy Ridley...

  • 25.11.2017  21:01
  Český slavík Mattoni 2017 (TV pořad) (2017)
  odpad!

  Teda ten Sokol je fakt něco. Stačilo mi jeho vtipný koupání se nad jevištěm při předávání slavíka Lucii Bílé a hodnocení bylo jasné...

  • 22.11.2017  18:05

  Dle mého naprosto underrated film. Skvělá atmosféra, příběh, zvraty a naprosto geniální hnaní se za důkazy, které můžou změnit chápání posledních 2000 let části lidstva. Skvělé herecké výkony a stejně tak i naděje, která z filmu naprosto stoupá doplněná geniálním Zimmerovým soundtrackem. 90%

  • 20.11.2017  07:13

  Satanistický zvířátka jsou vážně to jediný co tomuhle seriáalu chybělo a všichni jsme to chtěli, i když jsme o tom nevěděli. :D

  • 19.11.2017  22:36

  Geniální. Snad nejlepší epizoda vůbec!!! :D

<< předchozí 1 2
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace