Aechato6

Aechato6

Stanislav Jíra

okres Praha-západ

2 body

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 13.5.2019  11:53

  Docela mě štve ta stoupající a klesající kvalita jednotlivých epizod. Myslím, že po tom co tahle celá série nastolila za kvalitu, byla tahle epizoda vlastně dost dobrá. Což by se nedalo říct, kdyby byla v jakékoliv jiné sérii než osmé...

  • 27.5.2019  11:52

  Dojemější než celá osmá série. Opravdu je mi teď líto kolik hejtu se na seriál sneslo. A i když všichni internetoví kritici (nebudu lhát, patřil jsem mezi ně) neustále opakují, že se jim vlastně nelíbil jen scénář, ale že jinak celý štáb odvedl úžasnou práci, je vám jasné, že ta kritika bolí všechny ty lidi v pozadí. Od nadšených komparzistů přes paní v jídelně, energetického zasněžovače, kulisáky, ostrahu, vynikající maskéry až po samotné režiséry a herce. Tohle je pěkný odchod seriálové legendy na kterou přes všechno zlé budu vzpomínat v dobrém.

  • 7.7.2019  23:37

  Tak to fakt byla sračky

  • 17.5.2019  23:44

  I přes to, že mé nadšení z tohoto seriálu už dávno opadlo. V posledních 5 minutách jsem se jen těžce bránil slzám... (A neubránil :)

  • 28.7.2019  01:09

  WOW!!!! První díl jsem zapnul jenom protože jsem viděl Karla Urbana a o seriálu jinak vůbec nic nevěděl. Ale tohle je kurevská jízda!

  • 4.9.2019  20:09

  Na to, že se jedná o "pouhý" YouTube dokument je zpracování špičkové. Příběh za výpravou k největší pyramidě světa je poutavý a dojemný. Jen je škoda, že dokument není delší :)

  • 31.8.2019  22:54

  X-meni mě vždycky bavili. Přišli mi o dost zajímavější než třeba Avengers. Starou trilogii jsem kdysi jako malý hltal a až na pár vyjímek se mi líbili i novější filmy se staronovými postavami. Po Apoclypse se ale dostavilo jisté vyčerpání a přehlcenost a proto mě Dark phoenix vlastně už vůbec nezajímal a podíval jsem se až několik měsíců po premiéře. No a dostal jsem přesně to co jsem čekal že dostanu. Naprostou sračku. Dialogy prázdné a o ničem. Herci (z naprosté většiny skvělý profesionálové), podávají příšerné výkony a ani to score se tentokrát Zimmerovi zase tak moc nepovedlo. Jednu hvězdičku dávám za povedený vizuál a druhou za dvě skvělé akční sekvence. Vlastně jsem rád, že X-meni už, v tomhle provedení, končí.

  • 7.7.2019  13:04
  Yesterday (2019)
  ***

  Tohle se tak strašně těžce hodnotí... Jelikož miluju hudbu Beatles a hrozně si vážím každého ze členů této naprosto geniální skupiny, film jsem očekával s nadšením. Ani jsem tolik nepožadoval silný příběh jako spíš pořádnou nálož písniček a trochu té šedesátkové atmosféry smíchané s dnešním světem. No a vlastně jsem dostal co jsem chtěl. Příběh nestál za moc, herecké výkony byly dost slušné (především hlavní protagonista) a písniček taky nebylo pomálu. I tak mi tam něco strašně chybělo a to byla duše. Může to znít extravagantně, ale u filmu tohoto typu je duše to nejdůležitější. I přes to, že se všichni moc snažili, nebylo to ono. Film je maximálně na 3 hvězdičky. Ale dávám 4 kvůli asi nejlepší scéně filmu s Johnem Lennonem. Jinak nemám potřebu film vidět znovu.

  • 20.12.2018  00:46
  Aquaman (2018)
  **

  Wtf. I se dvěmi promile to byla neskutečná sra*ka

  • 25.10.2018  16:08

  Je to skvělý, naprosto úžasný, ale Karen už by mohla ze seriálu zmizet...

  • 26.9.2018  09:00
  Final Space (TV seriál) (2018)
  *****

  To co začalo jako lehce nadprůměrný komediální animáč pro dospělé se po několika dílech mění na epickou vesmírnou odysseu ve které půjde pouze o záchranu světa, pomstu a přátelství. Nikdy bych neřekl, že mě animovaný seriál může chytit a upoutat tak moc, že si připadám jako když sleduju několika dílovou filmovou sérii, která neustále graduje. Kromě úžasného příběhu je seriál plný skvělých postav. A rozhodně to není tak, že byste se o ně nemuseli bát. Nemůžu se dočkat druhé série.

  • 20.10.2018  23:47

  I přes mou lásku k dinosaurům a hlavně k prvnímu Jurskému parku, mě tento nový plazí počin moc nezajímal a po poměrně špatném hodnocení vlastně úplně všude jsem se mu vyhnul záměrně. Ale pojednou přišla nudná, ospalá sobota a nebylo nic lepšího na práci -Ok, byl jsem zrovna v práci a nudil se- a s minimálními očekáváními jsem zapnul nový Jurský svět. I přesto, že jsem na film koukal s kratšími či delšími pauzami, jsem se dostal až ke konci. A zůstal jsem ohromen. Film mě svým komorním koncem upoutal k monitoru natolik, že asi přijdu o svou práci. Asi jedno z děl kde se prostě s většinou neshodnu. Rozhodně to nemá na své předchůdce, ale svou gradací, atmosférou a neutuchajícím tempem si rozhodně zaslouží nebýt zašlapán (heh, chápete? Jako dinosaurem... ne? ok). Jediné mínus je hudba, která ani jednou nechytí tak jako kdysi.

  • 24.9.2018  18:38

  Začíná to být hustý a můžeme jen napjatě očekávat co přinesou další díly. Jen to označení komedie se mi zdá poněkud zavádějící.

  • 1.10.2018  07:38

  Tento díl uhodil přesně tam kam měl. Pro nás sice ne tolik ožehavé téma, ale jsem si jistý, že v USA zapůsobí silněji a lépe.

  • 31.8.2018  23:43

  Tak tohle jsem nečekal.. Cohen je zpět u toho co mu jde nejlíp. Tváří se jako dement a tím dokazuje jací jsou dementi všichni okolo něj. Myslím, že označení komedie by mělo být doplněno ještě o drama, protože tohle je hustý.

  • 23.12.2017  19:30

  Rozhodně to není na stejné úrovni jak první Avengers, ale dle mě to dostává až moc velký hate. Pro mě rozhodně lepší než všemi opěvovaný Thor: Ragnarok. Humor byl na nějakých místech nic moc, ale nebylo to tak hrozné jak jsem čekal. Vlastně celkově jsem čekal něco nekoukatelného, protože jsem film viděl až několik měsíců po premiéře a hejtu jsem slyšel a četl tolik, že jsem si film málem nepustil. Což by byla škoda... :)

  • 26.9.2017  11:08

  Jistě není to perfektní. Což se podle mě dalo očekávat už podle kvality několika posledních sérií Teorie velkého třesku. Nějaký vtip to má ale do budoucna bych tomu moc šancí nedával a rozhodně bych se neorientoval podle kreténů typu Psychor, kteří napaří odpad téměř všemu. I když, takový kretén jako Psychor už na ČSFD asi jiný není... :)))))

  • 21.10.2017  10:14

  "And now you know, how we do things in the nurrsing home..."

  • 1.7.2019  22:50
  Nepřátelé (2017)
  *****

  Těžce, opravdu těžce se mi hledají slova, kterými bych dokázal popsat své pocity z Hostiles. Podle traileru i popisku jsem si myslel, že se bude jednat o pomalý a nudný film. První zhlédnutí jsem odkládal téměř dva roky, až do dnešního bouřlivého večera. Ve filmu se moc nemluví, především tedy ve druhé polovině, a je to dobře. Je tady díky tomu neskutečně moc prostoru soustředit se na herecké výkony (naprosto ohromující), hudbu (hudební doprovod je tak odzbrojující jak je to jen možné) a naprosto úžasnou kameru (myslím, že tohle je jeden z těch snímků kde by se dal každý snímek vystřihnout a zarámovat). Nejvíce samozřejmě vyzařuje bravurní výkon mistra Bale. Ten zde hraje především očima a jeho výkon byl pro mě opravdu radostí pozorovat. Ostatní herecké výkony jsou také úžasné, především mě zaujala Rosamund Pike, kterou jsem poprvé viděl ve vážné roli. Vzhledem k účasti Balea a Bena Fostera se asi hodí srovnání s jiným westernem kde spolu oba vystoupili. 2:10 vlak do Yumy, což je dle mého taky geniální snímek, který ale zaostává ve všech ohledech za svým mladším bratříčkem Hostiles. Děkuji panu Cooperovi a všem zúčastněným za úžasný zážitek.

  • 21.12.2017  10:41

  Disney se vážně snaží zničit vše co ze Star Wars zbylo. Naprosto nevyužité staré charaktery a vše je zahaleno duhou. Nová postava Rose naprosto k hovnu. Stejně tak i rozjíždějící se románek, kterej je ještě horší než Twilight a Fifty shade of grey dohromady. Plus naprosto zničenej charakter Lukea. Jediný co film drží na odpadem je skvělý výkon Marka Hamilla a Daisy Ridley...

  • 27.10.2017  21:15

  Tak tohle je strašná škoda. Začalo to tak skvěle.... Bohužel po boji v aréně se třetí Thor vydal stejným směrem jako všechny ostatní Marvel filmy. Naprosto předvídatelné zápletky a také jejich vyvrcholení (např. Bannerův/Hulkův hrdinský seskok z letadla). Skvělé situační vtipy vystřídal naprosto trapný humor pro malé teens. Škoda alespoň za ten začátek tomu přistanou nějaké hvězdičky. A i přes toleranci k názorům ostatních u mě u hodnocení tohoto filmu komunita ČSFD dost spadla :)))))

  • 11.11.2017  14:27

  Naprosto stylový snímek. Typicky šarmantní gentleman Poirot zde dostává i trochu akce, která mu dle mě seděla. Na Branaghanovo ztvárnění jsem si zvykl rychle a náramně si jej užil. Hned od začátku se nám představuje plejáda hollywoodských hvězd starších i těch vycházejících. Všechny postavy mezi sebou mají výbornou chemii přičemž i dostanou čas na to se představit. Některé mají méně prostoru což je škoda, ale jejich viditelnost a zapamatovatelnost závisí i na hercích, kteří třeba nejsou tak výrazní (napříkla přešlap vedle u španělského továrníka). Také si myslím, že se dala lépe vystihnout stísněnost ve vlaku a strach všech cestujících. Jinak je dle mě nové ztvárnění Poirota výborné a ve filmu Branaghan opravdu zazářil v doprovodu s Michelle Pfeiffer a Daisy Ridley, která dokázala, že hrát opravdu umí. Edit: Po několik dnech od zhlédnutí ubírám jednu hvězdičku, protože film mi už naprosto vypadl z mysli a stejně tak jeho postavy..

  • 7.11.2017  01:29
  Wonder Woman (2017)
  *

  Příšerné. Strašně dlouhé záběry o naprostém hovnu. Příšerné herecké výkony, které zachraňuje snad jen Chris Pine, přičemž Gal Gadot se taky celkem snaží, ale myslím, že pro roli Wonder Woman byla vybrána z jiných předností než těch hereckých. Jako příklad kvality filmu postačí například starověký řecký bůh, který mluví angličtinou s takovým bristkým přízvukem, že by se za něj nemusela stydět ani velká Alžběta. Fakt už mě ty komiksovky začínají srát. Každá je o tom samým jenom s jiným obalem...

  • 25.11.2017  21:01
  Český slavík Mattoni 2017 (TV pořad) (2017)
  odpad!

  Teda ten Sokol je fakt něco. Stačilo mi jeho vtipný koupání se nad jevištěm při předávání slavíka Lucii Bílé a hodnocení bylo jasné...

  • 29.10.2017  22:32

  Extrémně dlouhý film o úplném hovnu. Poslední souboj a dle mě skvělé ztvárnění Lexe Luthora mistrem Eisenbergem, který dodal postavě opravdou psychopatičnost, jsou jediné plusy filmu. Je škoda, že DC zatím nepřišlo na to jak natáčet opravdové filmy

  • 1.10.2017  22:33

  "And what did you sent to mr. Winger?" "I showed him my d*ck, called him a fag."

  • 17.2.2018  13:43

  Je mi až blbý tenhle díl hodnotit, jelikož bych tím z části splňoval vizi tohohle vyšinutýho, geniálně vymyšlenýho světa, který rozhodně nemá základy v reálném našem světě.

  • 12.5.2018  18:51

  Příšerný. Naprostá s/ačka o dvou ošklivejch lesbách.

  • 24.10.2017  22:46
  Švýcarák (2016)
  *

  Co to kurva bylo?? Ten film se snaží být nějak vizionářský, ale myslím, že mi vážně utekla jeho myšlenka (jestli vubec nějakou měl). Jediné plus jsou výborné výkony obou hlavních herců, ale ani ty nedokážou zachránit TOHLE. Kdyby film skončil po první půl hodině bylo by to mnohem lepší.

  • 31.12.2017  19:10

  Chtěl jsem dát dvě, ale pak jsem si vzpomněl na kozy Evy Green...

<< předchozí 1 2