Den zrady (2011)

You can lie, you can cheat, you can start a war, you can bankrupt the country, but you can't fuck the interns. They get you for that.

Nešika (2011) (seriál)

Ale úprimne, v akom universe vyzerá na 15 rokov?

Sirano; yeonaejojakdo (2010)

Nápad nie je v žiadnom prípade originálny, s postavami som nesympatizovala, nefungovala tam chémia. Nehovorím, že to bol vyslovene nepodarok, ale Shirano; Yeonaejojakdan je určite nudná romantická komédia. Ak je to vôbec komédia, vtipné sa mi to tiež nezdalo.

Oktapbang koyangi (2003) (seriál)

Rae-won Kim je podarený, čo sa dalo predpokladať, zato však druhá polovica seriálu je stále dokola o tom istom a nudí. Myslela som, že sa to aspoň napraví záverom, ale ten bol bohužiaľ slabý taktiež.

Thor (2011)

Niežeby to bolo až také dobré (kostýmy, efekty, dialógy, herecké výkony boli na biednej úrovni a to sa týka viac-menej každého možno s výnimkou Kat Dennings), ale tie 4* sa mi natískajú po osemdesiatejsiedmej minúte.

Nunui yeowang (2006) (seriál)

Pre mňa prvá dorama-dráma a ako som očakávala, tak sa zdá, že toto nebude žáner pre mňa. Iróniou je, že viac ma dojali komediálne doramy. Všetky zlomy boli viac-menej predvídateľné a nejak sa mi vôbec nepodarilo vžiť do postáv, hlavná hrdinka mi otravovala život svojou povahou. Bin Heyun je však krásny ako vždy.

Tajemná zahrada (2010) (seriál)

Mám rada aj Bin Hyeon aj Ji-won Ha, príbeh je milý, takže nie je o čom (i ked skutočne ma nebaví revať niekoľko dielov za sebou, nejak to neviem ovládať v týchto kórejských veciach). Už druhá dorama za sebou s Bin Hyeon, ktorej dávam plné hodnotenie, tak idem skúsiť aj The Snow Queen.