Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Animovaný

Recenze (63)

plakát

While We're Young (2014) 

Pravděpodobně jeden z nejhůř zvládnutejch filmů, který jsem za poslední dlouhou dobu viděl. Funguje tu asi tak první půl hodina, která je ale plná těch nejhloupějších klišé a přehrávání některých herců. Co následuje poté je patos s nespočtem chyb hlavně ve střihu a zvuku, příčemž scénář je ještě dalko horší, takže všímání si takovejch chyb radši přestáváte a doufáte že film chytí druhý (nějaký) dech! Táhlo se to neúnosně, zjištění že film měl 94 minut, mě opravdu rozesmálo. Zdálo se, jako by každý jedinec natáčecího štábu, byl u svého řemesla poprvé!! Upřímně nevěřím, že tento člověk napsal scénáře pro pár dobrých filmů Wese Andersona! Uff tfujtajbl je mi líto mého drahoceného času!

plakát

Zneužívaný (2011) 

I když jsem krásné režisérce fandil, musim říct, že tenhle film je vážně paskvil, kde nefunguje skoro nic. Nebudu vyjmenovávat co všechno se nepovedlo, jen by možná příště bylo lepší se soustředit na samotný film než na jeho mediální propagaci, která se ovšem docela povedla. Druhou * přidávám za představitele hlavní role, kterej jedinej docela hrál.

plakát

Thor (2011) 

Kurva, ty hodnocení tady?? Totálně nezajímavá nudná klišovitá sračka.Vypnul jsem to po hodině a šel žehlit..)

plakát

Drive (2011) 

I přes docela průměrnej scénář je tehnle film stoprocentí. Největší podíl na tom má režie - naprosto úchvatný skládání záběrů, zpomalovačky ve chvílích kdy byste je opravdu nečekali přitom jsou přesně v ten moment tak úderný. Dále skvěle vybraní herci v čele s Ryanem Goslingem a Carey Mulligan, mezi kterejma ta chemie fakt funguje. Super vybraná hudba. Jedna z posledních scén, snímaná jen ve stínu je lahůdka, scéna ve výtahu je však genialní a dlouho si na nějakou, která by mě takhle dostala nemůžu vzpomenout..100%!! Refn jede!!

plakát

Luther (2010) (TV seriál) 

Jsem úplně bez sebe, tohle jsem fakt nečekal! Všechno v tomhle seriálu je naprosto perfektní, od hereckejch výkonů, scénáře, režie až po geniální kameru v kombinaci se zvukem, kde občasný záběry ve vyhrocenejch situacích jsou úplně bez zvuku..Komentář píšu po zhlédnutí 1. epizody 2. série a do teď sem neobjevil slabší místo!!!Do prdele BBC JO!

plakát

Svět podle Lelanda (2003) 

Tenhle film určitě neni pro každýho, jelikož se tam pořád "jen" mluví..Mě každopádně sedl nevídaně, spousta otázek a spousta nevyřčených odpovědí, je jen na divákovi co si z toho vezme. I need more like this!!

plakát

Princezna Nevěsta (1987) 

Vtipná a velmi povedená první půlka filmu, bohužel v tý druhý už mě to přestávalo trochu bavit.

plakát

Šéfové na zabití (2011) 

Většinu těch vtipů, už jsme všichni viděli několikrát, tady ale zkrátka dokonale fungujou a to především kůli skvělé šestici hlavních postav!

plakát

Volavka (2002) 

Chytrý drama z policejního prostředí se super budovanou atmosférou - takhle napnutej jsem už dlouho nebyl. Pro mě několikanásobně lepší než Scorseseho The Departed, který mě vůbec nesedl a nepochopil jsem ten hype kolem.

plakát

Ye Wen 2 (2010) 

O dost slabší než první díl.

Ovládací panel
7 bodů

Reklama

Reklama