Korbitch

Korbitch

okres Chrudim
Člověk se musí občas trochu zbláznit, aby si zachoval zdravý rozum.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 13.12.2018  06:11

Zůstaňte u scifi, pane Spielbergu. Tam si vymýšlet můžete.

• 15.11.2018  08:25
    Záchranáři (TV pořad) (2018)

Záchranáři Járy Soukupa v akci.

• 14.11.2018  08:10
    Moje zprávy (TV pořad) (2018)

To je fakt ubohej, nemocnej mentál :-D

• 24.10.2018  16:17

Hodinu a půl se banda divných týpků a vysloužilých kurviček plácá po ramenou, jak všechny ty bejkárny skvěle natočili. Mám rád Jasona, je to můj oblíbený zabiják, ale všeho všudy jsou s ním opravdu dobré tři filmy - 3, 4 a 6. Jedničku do Jasonova repertoáru prostě nepočítám a remake (splácaná jednička a dvojka dohromady) sice nedopadl špatně, ale výše zmíněným dílům se nevyrovná. Zbytek jsou díly slabší, nebo vyložený odpad.

• 10.10.2018  22:11

Neskutečná tlupa pozérských blbečků. ČSFD.

• 5.10.2018  22:20
    Mara (2018)

Kretén Psychor opět nezklamal, a jako místní hororový exkrement mě opět utvrdil v tom, že to mám v hlavě v pořádku.

• 25.9.2018  13:38

Pane Enšpígl, je na čase si uvědomit, že tohle už vážně točit vážně nejde. V prvním filmu nebylo jasné, co jednotku loví. Zdá se jedná o pokročilou technologii nebo opravdu návštěvníka z vesmíru. Alespoň do určité doby. V současnosti, kdy o Predátorovi víme i v kolik chodí spát a jakou zubní pastu má nejradši, bych chtěl vážně vidět, jak se to točí v podobném duchu. Půl filmu by tam něco skákalo po stromech. Všichni by věděli, co to je. Skvělý nápad. Pokračování už prostě nemůže být pořádně vážné. Remake, rozhodně ano. Ale do toho nikdo nepůjde, tu první skvadru v čele s terminátorem nahradit nelze. Proto Black celý projekt zparodoval. A musím uznat, že první půlku jsem si fakt užil. Bohužel, ta druhá už drhne. Ale kdo zná Blacka, jeho smysl pro humor a to, že nic a nikoho na světě nebere vážně, ten se bude bavit. I když je to sračka. Co taky čekat od člověka, který napsal Martina Riggse? Aneb jak Shane Black s každým vyjebal, protože se nesmál jeho vtipům a nechali ho zhebnout jako prvního.

• 13.9.2018  15:46
    One Last Dive (2013)

Kuk, potápěč, baf, konec.

• 1.9.2018  22:05

Nadějný námět doslova zabil scenárista, který je nelogický nudař. Necháme hračku i s bateriemi na stole, dítě necháme jít poslední, půl dne nám někde běhá dcera, nikomu to nevadí, nikdo neřeší...A mohl bych pokračovat. Příšerná sračka! Ještě chybělo pustit jim Elvise.

• 31.8.2018  14:54
    Branky, body, kokoti (TV pořad) (2018)

Další trapná kráva, co si myslí, jak je kdovíjak vtipná. To je celý.

• 17.8.2018  23:42
    Kazišuci (2018)

Škoda, že na to Livingvřed nešel do kina. A T2 je prostě místní kokůtek, určitě na to má statistiku.

• 22.7.2018  21:48

Splněný sen. Od malička žiju hrami všeho možného typu. Vlastnil jsem několik konzolí, v současnosti mám už třetí herní pc za posledních deset let. Pravidelně čtu víc jak 10 herních webů, sleduju vývoj her, technologií, čtu rozhovory s tvůrci, ve fb skupině Herní koutek jsem nejčastějším přispěvovatelem. Nejsem tedy jen obyčejný konzument, o tento průmysl mám opravdový zájem. Prožil jsem ve spoustě titulů opravdu silné emoce, dobýval vesmír, ochraňoval nevinné a opravdu to silně prožíval. Je to pro mě celoživotní hobby. Takže tohle pro mě bylo v kině neskutečně silný. Stevenovi se podařilo zhmotnit vše dokonale. I když film samotný není čistou oslavou her a online života, ale poukazuje na závislost na těchto elementech a desocializaci, která samozřejmě může nastat, pokud přestanete mezi lidi chodit v reálu, tak i přesto je to báječná podívaná.

• 22.7.2018  13:18
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Jdi se zabít, ty zasranej tragéde.

• 20.7.2018  20:15
    Uncharted (2018)

Filion by musel shodit tak deset kilo, ale jako jo, proč ne?

• 9.7.2018  22:41

Tak jsem se zase jednou dobře bavil u naprosté píčoviny s hloupým scénářem.

• 4.6.2018  16:38

Ano, mám pro tvůrce námět, který by si mohli vzít na paškál. Stupiditu a omezenost jistého frajera.

• 2.6.2018  14:55

Eli Roth nikdy nebyl, není a nebude ničím vyjímečný režisér, ale jedno se mu povedlo. Vrátit Bruce Willise tam, kam patří. Ne sice hned do první ligy, ale tam, kde se za něj nestydí jeho fanoušci. Po LETECH konečně stravitelný film s mým oblíbeným plešounem, který jich už bohužel moc nenatočí. To je realita. Takže jsem moc rád, že jsem si ještě jednou, a snad ne naposled, mohl zaplesat nad čirou radostí. Radostí ze zabíjení té největší lidské spodiny. Takovou radostí, kterou umí snad jen Bruce Willis. 7/10

• 25.5.2018  22:29

Pro Krista pána, vy tupá bando dementů. Mohli byste komedie vnímat čistě jako komedie a horory jako horory? Ne? Nesnete mix žánrů? Tak čumte na Bořka stavitele, to je čistá demence, právě pro vás.

• 14.5.2018  13:05

Už se nemůžu dočkat, až přijedu domů a hodím na pánev kus hovězí flákoty. Žer si třeba kořínky, magore.

• 8.5.2018  14:32

Kardinální čurákovina pg 6.

• 25.4.2018  09:48
    Štiky (TV pořad) (2018)

Až se budu chtít pozvracet a posrat současně, zapiju utopence kakaem.

• 13.4.2018  09:33
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Fenomenální. Dřív jsem to neměl rád, přišlo mi to pitomí a praštěný. Ale jakmile jsem pronikl do psychologie postav, dostali mě. Ale totálně. Místy až brilantní scénář, hlášek v jednom díle je tolik jako v jiných sitcomech za celou řadu. Chemie postav je přirozená i díky tomu, že hlavní představitelky jsou kamarádky i v reálném životě. Skvěle jim sekundují vedlejší postavy a Earl je asi nejlepší vedlejší postava hned po Bertě z Dva a půl chlapa. Pětihvězdičkový majstrštyk.

• 11.4.2018  16:12
    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009)

Nechápu, jak můžou vydýchat toho kreténa Chumleeho. Takhle tupej degen by u nás ve firmě jezdil maximálně s paleťákem.

• 11.4.2018  14:37

Jen pokud se chystáte hrát, hrajete nebo jste hráli Ghost Recon Wildlands. Jinak to pro vás nemá moc smysl.

• 10.4.2018  17:51

Totálně zmatený film s tou nejmíň uspokojivou pointou. Žádnou.

• 31.3.2018  23:18

Zasraný dveře, to je ale bordel. Co jste říkal? Ó, Marie Šarloto, jak jste půvabná :-D:-D:-D Takže vy jste znásilnil svou sestru, byla silně podnapilá a již těhotná s vaším otcem. Je to tak? Ano, prosím! Do prdele, jak to, že mi tyhle skvostý hlody na poprvé unikaly :-DDD

• 30.3.2018  23:09

Příšerná trapárna. Obvykle se poseru i v prádelně za poledne, když za jednou z praček zapiští krysa, ale tady jsem byl ledově klidný. Co přijde příště? Rodinný drámo tu bylo teď, takže dál bude už jen telenovela. Řadový duch s lucerničkou porazí démona. Jasněěě, proč se nevysrat na veškerý logično a zásady, který si tahle série budovala.... Běžte už vážně do mekáče votáčet burgry.

• 30.3.2018  12:05
    Nejdrsnější věznice světa (TV seriál) (2016)

Radek 273 nemá vůbec ponětí. Jedním slovem idiot.

• 26.3.2018  03:20

Když Adkins rozkmitá svoje nohy, je to pastva pro oči. Jinak je to laciný a to hodnocení je fakt haluz.

• 21.3.2018  15:54
    Vždycky jsem to já (koncert) (1989)

Viděl jsem jeden song a měl jsem co dělat, abych nevrátil zpátky na denní světlo kopračku.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32