Korbitch

Korbitch

okres Chrudim
Člověk se musí občas trochu zbláznit, aby si zachoval zdravý rozum.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 25.4.2018  09:48
    Štiky (TV pořad) (2018)

Až se budu chtít pozvracet a posrat současně, zapiju utopence kakaem.

• 13.4.2018  09:33
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Fenomenální. Dřív jsem to neměl rád, přišlo mi to pitomí a praštěný. Ale jakmile jsem pronikl do psychologie postav, dostali mě. Ale totálně. Místy až brilantní scénář, hlášek v jednom díle je tolik jako v jiných sitcomech za celou řadu. Chemie postav je přirozená i díky tomu, že hlavní představitelky jsou kamarádky i v reálném životě. Skvěle jim sekundují vedlejší postavy a Earl je asi nejlepší vedlejší postava hned po Bertě z Dva a půl chlapa. Pětihvězdičkový majstrštyk.

• 11.4.2018  16:12
    Hvězdy zastavárny (TV pořad) (2009)

Nechápu, jak můžou vydýchat toho kreténa Chumleeho. Takhle tupej degen by u nás ve firmě jezdil maximálně s paleťákem.

• 11.4.2018  14:37

Jen pokud se chystáte hrát, hrajete nebo jste hráli Ghost Recon Wildlands. Jinak to pro vás nemá moc smysl.

• 10.4.2018  17:51

Totálně zmatený film s tou nejmíň uspokojivou pointou. Žádnou.

• 31.3.2018  23:18

Zasraný dveře, to je ale bordel. Co jste říkal? Ó, Marie Šarloto, jak jste půvabná :-D:-D:-D Takže vy jste znásilnil svou sestru, byla silně podnapilá a již těhotná s vaším otcem. Je to tak? Ano, prosím! Do prdele, jak to, že mi tyhle skvostý hlody na poprvé unikaly :-DDD

• 30.3.2018  23:09

Příšerná trapárna. Obvykle se poseru i v prádelně za poledne, když za jednou z praček zapiští krysa, ale tady jsem byl ledově klidný. Co přijde příště? Rodinný drámo tu bylo teď, takže dál bude už jen telenovela. Řadový duch s lucerničkou porazí démona. Jasněěě, proč se nevysrat na veškerý logično a zásady, který si tahle série budovala.... Běžte už vážně do mekáče votáčet burgry.

• 30.3.2018  12:05
    Nejdrsnější věznice světa (TV seriál) (2016)

Radek 273 nemá vůbec ponětí. Jedním slovem idiot.

• 26.3.2018  03:20

Když Adkins rozkmitá svoje nohy, je to pastva pro oči. Jinak je to laciný a to hodnocení je fakt haluz.

• 21.3.2018  15:54
    Vždycky jsem to já (koncert) (1989)

Viděl jsem jeden song a měl jsem co dělat, abych nevrátil zpátky na denní světlo kopračku.

• 18.3.2018  22:10

Totální píčovina, ve které poslední na co mysleli byla logika, ale nějakým způsobem to funguje. Alespoň na lepší průměr.

• 17.3.2018  23:34

Obávám se, že skončím na odpadu. Horší a horší. Zázrak se nekoná a seriál Dabing Street upadne v zapomnění.

• 12.3.2018  20:31

Klára Melíšková pravděpodobně niky nehrála takovou krávu.

• 16.2.2018  22:36

Máte pěknýho ptáka, pane režisére :-D

• 15.2.2018  16:07

No, tak jsem se poblinkal a jedeme dál.

• 14.1.2018  00:04

No tak to byla solidně sterilní sračka :-D

• 17.11.2017  23:48

A jé, to je zase kupa hoven. No, tak si to rozebereme, vy odborníčci. Batman dobrej jako vždycky, Wonder Woman od posledně trochu mákla na přízvuku a už se mi z ní nezvedá kufr, když promluví, Flash mě každou chvíli zabíjel, Cyborg správnej drsňák, Aquaman solidní vodník a ten chvíli zlej Superman měl fakt koule. Bál jsem se toho, ale protože jsem kluk statečnej, sebral jsem mladou a odvahu a vyrazili do kina. Ano, příběh je klasický bullshit - tohle je padouch, co chce zničit svět, my jsme ti hodní a nic mezi tím, ale prostě mi to sedlo a bavilo mě to. Nejsem vůbec fanoušek komiksů, v životě jsem přečetl jen Rychlý šípy, Čtyřlístek, pár Komet a Lobo - Bulíkův případ a spousta filmů dle komiksové předlohy pro mě byla utrpením, ale tady funguje jak chemie mezi herci na plátně, tak akce i vtip.

• 14.11.2017  14:49
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Jestli Kajínek opravdu zabil, tak to beztak byl mafián a jeho gorila. Takže říkám, no a co!

• 28.10.2017  21:51

A co jste jako čekali? Proč na to vůbec čumíte, když se vám nelíbily už předchozí díly??! :-D U Baye jde o to vypnout a užít si akci a efekty. Proto tyhle filmy točí a pro tohle na ně koukám. Až budu chtít nějaký "artový" canc, pustím si něco od Aronofskyho. Degeni :-D

• 22.9.2017  21:54
    Wonder Woman (2017)

Kaše z hoven.

• 9.9.2017  21:56

Je to skoro 20 let, co jsem ještě v tehdejším sečském Flamengu viděl Blair Witch, který mě strachy paralizoval. Dvojku jsem s radostí vynechal, takže k tomuhle jsem se chvíli přemlouval. A výsledek? Rozhodně povedený sequel. T2 opět potvrdil, že se hodí leda tak na statistiku. O ostatních zoufalcích raději ani nemluvit.

• 4.9.2017  19:39
    Válka skladů (TV pořad) (2010)

Občas je naprosto k neuvěření, co všechno se dá nalézt v zapomenuté kóji. Věci, které byste vzali a darovali vágusovi na prvním rohu, vám kolikrát mohou solidně napumpovat rodinný rozpočet.

• 21.8.2017  23:03

Klasika. Tyhle debilní komenty jsem přesně čekal. Banda rádoby drsných honibrků, co nemá nadhled. Nic nového.

• 21.8.2017  18:26
    Má pekelná kočka (TV seriál) (2011)

Kočky jsou blbý svině!

• 19.8.2017  21:43

Tady to je zase přehlídka lidské malosti. David Novotný je bůh.

• 11.8.2017  20:26

Chachacha, už dlouho jsem se tak nebavil. Už "jednička" je naprostá špína scifi, ale tohle teda nasadilo úplně novou úroveň hoven. Mark my words, viz moje diskuze k této ultramegaextragiga sračce.

• 22.7.2017  00:05

No, koukat se na to dalo, ale objektivně jít výše nemůžu.

• 21.7.2017  19:56
    Jak to dopadlo!? (TV pořad) (2017)

Musile, jdi se zabít!

• 19.7.2017  16:49
    Případy pro Lauru (TV seriál) (2014)

Deset minut života, ty vole!

• 18.7.2017  00:05

Tahle série ztratila atmosféru hned ve dvojce (prakticky remaku) a už to není ani trochu vtipný. Serte na to, dokud vám zbyla ještě nějaká důstojnost.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32