Korbitch

Korbitch

okres Chrudim
"To, co přeju lidstvu, není mír, pohodlí ani radost. Přeju mu, abychom vždy, když jsme svědky něčí smrti, my všichni uvnitř maličko umřeli. Protože jen bolest empatie zaručí, že zůstaneme lidmi. Žádná verze Boha nám nepomůže, jestli to někdy ztratíme.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 12.4.2021  08:19
    TIKI-TAKA (TV pořad) (2017)

Dobrý pořad. Jen by ho nemusel moderovat ten povýšený neumětel. Z počátku mě i místy bavil Švancara, než se plně odkopal a naplno projevil svůj, ehm, intelekt. A taky je poměrně vtipný, jak Svěcený na každou kritiku reaguje posměšky. Vskutku profesionál každým coulem. Viď, Péťo? Nevěříte? Věřte!

• 9.4.2021  22:33

Asi začnu zase chlastat, protože tohle zabilo víc buněk než flaška whiskey na ex.

• 17.3.2021  11:57

Zoufalý. Pískej konec.

• 15.3.2021  20:49

Odchod Richarda Gibsona je poslední kapka. Nechápu, jak mohli původně chtít 100 dílů.

• 15.3.2021  20:09

Že tomu pomalu docházel dech už dvě série je jedna věc, ale tohle už je fakt zoufalý.

• 14.3.2021  15:46

Hmm, ty trojky a odpad jednoho z největších sucharů na téhle planetě Mazariniho mi dává malinkatou naději :D

• 11.3.2021  15:18

Dávám pět, ale všechny nože v kapsách otevřený.

• 7.3.2021  21:54

Hans zaskočil a hned zabil. Takže jste převlékl kabáty? Na roli zajatce se jaksi necítím.

• 21.2.2021  22:01

Plukovníku, můžu teď řídit já? Kdo zrekvíroval válec? Kdo dal zavřít řidiče? :DDD

• 19.2.2021  18:50

Herecký koncert Richarda Gibsona!

• 29.1.2021  21:47

Okolo tohoto jsem léta našlapoval po špičkách. Nakonec jsem se odhodlal a ve výsledku nelituju. Kryštof exceluje, Matěj svůj part zahrál taky s přehledem. Na film lze pohlížet dvěma způsoby. Buďto vypnete, neřešíte a tlemíte se těm píčovinám, co tam předvádí Kobra, nebo se do toho více ponořte a prožijte si to bezvýchodné sociální peklo od A do Z. Celkově silně nadprůměrné, ovšem s až moc uspěchaným koncem, který nás tak úplně neuspokojil. Za úplný epic fail považuju soundtrack, který je vážně humus. Slovenský rádoby rap nebo co to bylo byl pro můj hudební vkus něco šíleného. 7/10

• 22.1.2021  18:02
    2Bobule (2009)

Pohodový letní film 2 za pěkné 3 hvězdy. Tahle moravská taškařice se mi prostě trefila do nálady. Oddychový film, který mi v lednu navodil letní náladu.

• 21.1.2021  16:10
    Bobule (2008)

Standardně trapný a zahořklý osazenstvo čsfd. Nezklamali jste :DD

• 17.1.2021  00:52

Možná kdybych to viděl v devadesátých letech, byl by tenhle snímek u mě výš. Nebylo to špatný, ale postrádá to tah na branku, působí to trhaně, nesourodě. Herecké výkony... No, řekněme, že Jane Kaczmarek nevěříte ani jednu reakci na pád automobilu ze srázu. Chybí víc duchovního světa, nějaké potkání se s jinými duchy ve světě lidí, kteří taky mají plnit úkol, málo situací, kde by se Boby projevil jako duch.... Prostě průměr na jedno odpoledne. Nadhodnocené.

• 13.1.2021  20:44

Stalo se, co muselo, a já už netrpělivě vyhlížím čtvrtou řadu. Cobra Kai never die!

• 13.1.2021  17:47

Tohle je tak strašně dobře napsaný a zhmotněný. Nabírá to neskutečný grády. Fantazie!

• 13.1.2021  13:05

Asi jsem nikdy neviděl lepší závěrečný díl. Totální anarchie na konci :-D

• 18.12.2020  22:11
    Hangár 14 (2011)

Bohatě stačilo prvních 5 minut a zásah jednotky v sámošce. Ty kokso :-DD

• 13.12.2020  15:32

Koukám na to podruhý od doby, co to vyšlo a.... Furt stejný dojem. Celkem nuda. Jedna vtipná scéna za film, to je fakt zoufalý.

• 22.11.2020  23:00

Zatímco Greyhound měl tah na branku, utekl jako voda a klidně mohl mít o 20 minut víc, Midway je přesný opak. Sice historicky přesné, ale jinak roztahané a blbě sestříhané. Ale jelikož jsem to původně hodlal ignorovat, nakonec to bylo dobré. Ale jen dobré.

• 17.11.2020  22:09
    Greyhound (2020)

Není to nikterak výpravný nebo extra strhující. Místy až povrchně servírovaný, ale atmosféru to má kulervoucí. 7/10

• 7.11.2020  23:06

Komedie? Vůbec. Dobrodružný? Dejme tomu. Bohužel i průhledný, bez napětí. Avšak pěkně zpracované, místy nápadité. A pořád o třídu lepší než Zombieland. Což je vlastně celkem smutný.

• 30.10.2020  22:01
    Lov (2020)

Právě jsem si přečetl zajímavost, kterou vyblil ten prasomrd Trump. No, škoda, že taky nebyl mezi lovenými.

• 11.10.2020  01:08
    Mayhem (2017)

Za mě hodně solidní akční vybíjená. Jasně, nejedná se o nic extra originálního. Prostě jen zavřete bandu lidí do baráku, jako spouštěč dáte stres, frustraci, vinu, strach, agresi a hlavně virus. Virus, který odbourá veškeré zábrany. Moje oblíbenkyně Samara Weawing, která je mi sympatická i pro svoje zaměření na tento žánr a pak Steven "Glen" Yeun z The Walking Dead to solidně rozjedou. A to vše je okořeněno o naprosto lahůdkovou hudbu Stevena Moorea, která tomu dá báječný mysteriozní podkres. Výborně jsem se bavil.

• 10.10.2020  14:39

Tak se mějte, doktůrci. Bylo to fajn.

• 8.10.2020  23:03
    VFW (2019)

Horor to není ani hovno. Ale zběsilá gore jízda? To sakra jo.

• 8.10.2020  07:57
    Karlos Show (TV pořad) (2020)

Dneska má talk show každý pologramotný retard. Slyšet Vémolu mluvit je jako vidět Krause bojovat.

• 18.9.2020  22:48
    Annihilation (2018)

Hodně pomalý film, který staví hlavně na existenciálním pojetí života samotného. Není to pro každého a hodně lidí to bude hejtit. Ale ti nemusí zoufat, protože nějaký akční výplach je již určitě na cestě. Ještě bych asi dodal, že to mohli pojmout čistě akčním způsobem, kdy by každou chvíli bojovali s nějakým zmutovaným hnusem a na konci zabili toho zlého mimozemšťana, ale jsem fakt rád, že to pojali tímto způsobem. Nic pro macho pitomečky. Příjemná změna.

• 11.9.2020  22:38

Věřte nebo ne, ale tohle je prostě o level lepší prdel než jednička.

• 26.8.2020  15:33

No, až dnes byla druhá projekce, protože mě ta první kdysi hrozně zklamala. Jednička je ultimátní kultovní nářez, který můžu vidět co týden. Dvojku si díky Praze a českým hercům taky celkem rád pustím. Trojku jsem hrozně dlouho nesnášel. Nemá to skvělou kameru jako jednička, nemá to výjimečné lokace ani bůhvíjak dobrou bojovou choreografii. Ale má stále skvělého Bladea, sličnou Jessicu a hláškujícího Reynoldse o 106. Bohužel záporák je nabubřelej chvástal bez charismatu. I tak ale tu hvězdu přihodím. Přece jen, je to pořád Blade. A to se počítá.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35