Korbitch

Korbitch

okres Chrudim
Člověk se musí občas trochu zbláznit, aby si zachoval zdravý rozum.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 13.9.2018  15:46
    One Last Dive (2013)

Kuk, potápěč, baf, konec.

• 1.9.2018  22:05

Nadějný námět doslova zabil scenárista, který je nelogický nudař. Necháme hračku i s bateriemi na stole, dítě necháme jít poslední, půl dne nám někde běhá dcera, nikomu to nevadí, nikdo neřeší...A mohl bych pokračovat. Příšerná sračka! Ještě chybělo pustit jim Elvise.

• 31.8.2018  14:54
    Branky, body, kokoti (TV pořad) (2018)

Další trapná kráva, co si myslí, jak je kdovíjak vtipná. To je celý.

• 17.8.2018  23:42
    Kazišuci (2018)

Škoda, že na to Livingvřed nešel do kina. A T2 je prostě místní kokůtek, určitě na to má statistiku.

• 22.7.2018  21:48

Splněný sen. Od malička žiju hrami všeho možného typu. Vlastnil jsem několik konzolí, v současnosti mám už třetí herní pc za posledních deset let. Pravidelně čtu víc jak 10 herních webů, sleduju vývoj her, technologií, čtu rozhovory s tvůrci, ve fb skupině Herní koutek jsem nejčastějším přispěvovatelem. Nejsem tedy jen obyčejný konzument, o tento průmysl mám opravdový zájem. Prožil jsem ve spoustě titulů opravdu silné emoce, dobýval vesmír, ochraňoval nevinné a opravdu to silně prožíval. Je to pro mě celoživotní hobby. Takže tohle pro mě bylo v kině neskutečně silný. Stevenovi se podařilo zhmotnit vše dokonale. I když film samotný není čistou oslavou her a online života, ale poukazuje na závislost na těchto elementech a desocializaci, která samozřejmě může nastat, pokud přestanete mezi lidi chodit v reálu, tak i přesto je to báječná podívaná.

• 22.7.2018  13:18
    Vychytávky Ládi Hrušky (TV pořad) (2015)

Jdi se zabít, ty zasranej tragéde.

• 20.7.2018  20:15
    Uncharted (2018)

Filion by musel shodit tak deset kilo, ale jako jo, proč ne?

• 9.7.2018  22:41

Tak jsem se zase jednou dobře bavil u naprosté píčoviny s hloupým scénářem.

• 4.6.2018  16:38

Ano, mám pro tvůrce námět, který by si mohli vzít na paškál. Stupiditu a omezenost jistého frajera.

• 2.6.2018  14:55

Eli Roth nikdy nebyl, není a nebude ničím vyjímečný režisér, ale jedno se mu povedlo. Vrátit Bruce Willise tam, kam patří. Ne sice hned do první ligy, ale tam, kde se za něj nestydí jeho fanoušci. Po LETECH konečně stravitelný film s mým oblíbeným plešounem, který jich už bohužel moc nenatočí. To je realita. Takže jsem moc rád, že jsem si ještě jednou, a snad ne naposled, mohl zaplesat nad čirou radostí. Radostí ze zabíjení té největší lidské spodiny. Takovou radostí, kterou umí snad jen Bruce Willis. 7/10

• 25.5.2018  22:29

Pro Krista pána, vy tupá bando dementů. Mohli byste komedie vnímat čistě jako komedie a horory jako horory? Ne? Nesnete mix žánrů? Tak čumte na Bořka stavitele, to je čistá demence, právě pro vás.

• 14.5.2018  13:05

Už se nemůžu dočkat, až přijedu domů a hodím na pánev kus hovězí flákoty. Žer si třeba kořínky, magore.

• 8.5.2018  14:32

Kardinální čurákovina pg 6.

• 25.4.2018  09:48
    Štiky (TV pořad) (2018)

Až se budu chtít pozvracet a posrat současně, zapiju utopence kakaem.

• 13.4.2018  09:33
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Fenomenální. Dřív jsem to neměl rád, přišlo mi to pitomí a praštěný. Ale jakmile jsem pronikl do psychologie postav, dostali mě. Ale totálně. Místy až brilantní scénář, hlášek v jednom díle je tolik jako v jiných sitcomech za celou řadu. Chemie postav je přirozená i díky tomu, že hlavní představitelky jsou kamarádky i v reálném životě. Skvěle jim sekundují vedlejší postavy a Earl je asi nejlepší vedlejší postava hned po Bertě z Dva a půl chlapa. Pětihvězdičkový majstrštyk.

• 11.4.2018  16:12
    Mistři zastavárny (TV pořad) (2009)

Nechápu, jak můžou vydýchat toho kreténa Chumleeho. Takhle tupej degen by u nás ve firmě jezdil maximálně s paleťákem.

• 11.4.2018  14:37

Jen pokud se chystáte hrát, hrajete nebo jste hráli Ghost Recon Wildlands. Jinak to pro vás nemá moc smysl.

• 10.4.2018  17:51

Totálně zmatený film s tou nejmíň uspokojivou pointou. Žádnou.

• 31.3.2018  23:18

Zasraný dveře, to je ale bordel. Co jste říkal? Ó, Marie Šarloto, jak jste půvabná :-D:-D:-D Takže vy jste znásilnil svou sestru, byla silně podnapilá a již těhotná s vaším otcem. Je to tak? Ano, prosím! Do prdele, jak to, že mi tyhle skvostý hlody na poprvé unikaly :-DDD

• 30.3.2018  23:09

Příšerná trapárna. Obvykle se poseru i v prádelně za poledne, když za jednou z praček zapiští krysa, ale tady jsem byl ledově klidný. Co přijde příště? Rodinný drámo tu bylo teď, takže dál bude už jen telenovela. Řadový duch s lucerničkou porazí démona. Jasněěě, proč se nevysrat na veškerý logično a zásady, který si tahle série budovala.... Běžte už vážně do mekáče votáčet burgry.

• 30.3.2018  12:05
    Nejdrsnější věznice světa (TV seriál) (2016)

Radek 273 nemá vůbec ponětí. Jedním slovem idiot.

• 26.3.2018  03:20

Když Adkins rozkmitá svoje nohy, je to pastva pro oči. Jinak je to laciný a to hodnocení je fakt haluz.

• 21.3.2018  15:54
    Vždycky jsem to já (koncert) (1989)

Viděl jsem jeden song a měl jsem co dělat, abych nevrátil zpátky na denní světlo kopračku.

• 18.3.2018  22:10

Totální píčovina, ve které poslední na co mysleli byla logika, ale nějakým způsobem to funguje. Alespoň na lepší průměr.

• 17.3.2018  23:34

Obávám se, že skončím na odpadu. Horší a horší. Zázrak se nekoná a seriál Dabing Street upadne v zapomnění.

• 12.3.2018  20:31

Klára Melíšková pravděpodobně niky nehrála takovou krávu.

• 16.2.2018  22:36

Máte pěknýho ptáka, pane režisére :-D

• 15.2.2018  16:07

No, tak jsem se poblinkal a jedeme dál.

• 14.1.2018  00:04

No tak to byla solidně sterilní sračka :-D

• 17.11.2017  23:48

A jé, to je zase kupa hoven. No, tak si to rozebereme, vy odborníčci. Batman dobrej jako vždycky, Wonder Woman od posledně trochu mákla na přízvuku a už se mi z ní nezvedá kufr, když promluví, Flash mě každou chvíli zabíjel, Cyborg správnej drsňák, Aquaman solidní vodník a ten chvíli zlej Superman měl fakt koule. Bál jsem se toho, ale protože jsem kluk statečnej, sebral jsem mladou a odvahu a vyrazili do kina. Ano, příběh je klasický bullshit - tohle je padouch, co chce zničit svět, my jsme ti hodní a nic mezi tím, ale prostě mi to sedlo a bavilo mě to. Nejsem vůbec fanoušek komiksů, v životě jsem přečetl jen Rychlý šípy, Čtyřlístek, pár Komet a Lobo - Bulíkův případ a spousta filmů dle komiksové předlohy pro mě byla utrpením, ale tady funguje jak chemie mezi herci na plátně, tak akce i vtip.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32