Simonova kočka (2008) (seriál)

Psychor jistě není pětileté dítě, ovšem ta mentalita mu zůstala. Trapná variace na verbala pokračuje.

Ten dvanáctý (2017)

Dvou a čtvrt hodinový průřez dvěma měsíci, jak se nechal jeden týpus tahat na sáních po Norsku a válel se v chatě. Dvě naprostý WTF, přes který nejdu určitě výš jak na tři.

Vánoční kronika (2018)

Námět jako hrom a celý se to zasekne v Chicagu. Nedostatek invence scenáristů mě začíná pěkně srát.

Aquaman (2018)

Tak jo. Když jsem viděl prvně, že se bude točit Aquaman, začal jsem se smát. Když obsadili Momou, smích mě přešel. No a když se kormidla ujal hororový guru James Wan, dosadil svýho koně Patricka Wilsona a přidali se Dolph Lundgren, Nicole Kidman, Willem Dafoe a Amber Heard, kterou díky jejímu kostýmku z hlavy jen tak nedostanu, zvážněl jsem zcela. Aquaman je audiovizuální jízda. Ale jaká! Hudební podkres je, troufám si říct, ještě lepší než u posledních Avengers, a tam to se mnou cloumalo taky víc než slušně. Když to řeknu s nadsázkou, Aquaman je nejlepší "marvelovka" široko daleko. DC konečně pochopili jak udělat film podle komiksu. Dali to Jamesi Wanovi, který dost možná zachránil DC film! 8/10

Záchranáři (2018) (pořad) odpad!

Záchranáři Járy Soukupa v akci.

Moje zprávy (2018) (pořad) odpad!

To je fakt ubohej, nemocnej mentál :-D

His Name Was Jason: 30 Years of Friday the 13th (2009) (TV film)

Hodinu a půl se banda divných týpků a vysloužilých kurviček plácá po ramenou, jak všechny ty bejkárny skvěle natočili. Mám rád Jasona, je to můj oblíbený zabiják, ale všeho všudy jsou s ním opravdu dobré tři filmy - 3, 4 a 6. Jedničku do Jasonova repertoáru prostě nepočítám a remake (splácaná jednička a dvojka dohromady) sice nedopadl špatně, ale výše zmíněným dílům se nevyrovná. Zbytek jsou díly slabší, nebo vyložený odpad.

Mara (2018)

Kretén Psychor opět nezklamal, a jako místní hororový exkrement mě opět utvrdil v tom, že to mám v hlavě v pořádku.

Predátor: Evoluce (2018)

Pane Enšpígl, je na čase si uvědomit, že tohle už vážně točit vážně nejde. V prvním filmu nebylo jasné, co jednotku loví. Zdá se jedná o pokročilou technologii nebo opravdu návštěvníka z vesmíru. Alespoň do určité doby. V současnosti, kdy o Predátorovi víme i v kolik chodí spát a jakou zubní pastu má nejradši, bych chtěl vážně vidět, jak se to točí v podobném duchu. Půl filmu by tam něco skákalo po stromech. Všichni by věděli, co to je. Skvělý nápad. Pokračování už prostě nemůže být pořádně vážné. Remake, rozhodně ano. Ale do toho nikdo nepůjde, tu první skvadru v čele s terminátorem nahradit nelze. Proto Black celý projekt zparodoval. A musím uznat, že první půlku jsem si fakt užil. Bohužel, ta druhá už drhne. Ale kdo zná Blacka, jeho smysl pro humor a to, že nic a nikoho na světě nebere vážně, ten se bude bavit. I když je to sračka. Co taky čekat od člověka, který napsal Martina Riggse? Aneb jak Shane Black s každým vyjebal, protože se nesmál jeho vtipům a nechali ho zhebnout jako prvního.