• Pohádka

Zahradník po ruce (2024) (pořad) odpad!

Jak je možné, že tento "expert" doporučuje pro pěstování borůvek používat hrabanku, kterou získáme v lese pod jehličnami. Tento lesní pych je stryktně už roky ZAKÁZÁN !!!!!

Iveta (2022) (seriál) odpad!

Ve filmu chybí část života s Romanem Třískou, který ji unesl 14 dní ji znásilňoval a nutil ji, aby doma byla nahá a zabalená do alobalu, tím znemožnit zaměření od mimozemšťnů.

Šok (1982)

Nedobře zvolený hlas dabéra za Delona.

Ano, šéfe! (2009) (pořad) odpad!

Ano, hulvát nás přišel poučovat co a jak !

Kdyby radši hořelo (2022)

Opět jako vždy naprosto skvělý a charismatický Miroslav Krobot, který sdělil to, co si myslí většina národa. Trochu se vymkla konečná scéna s lajntuchem ! Opět ty nekonečné titulky, tentokrát přímo šílené, jsou v nich osažena i jména komparistů, brigádníků a dalších poskoků, přce jde o stopáž filmu, za kterou se platí, takže 10 minut titulků, dobrý výdělek navíc.

Jezerní královna (1998)

Katastrofa, když Bohdalka láká obludu na dnešní civilní kafíčko...v té době ?

Česko na grilu (2024) (pořad) odpad!

Jedna z dalších možností jak vydělat bezpracně velké peníze. Kdo z dnešních mladých kuchařinek asi doma kuchtí ???

Jak vykrást banku (1964)

Klasický "Fuňés", ale dabing je šílený, samé huhňání, proč Faltus nezvolil jinou alternativu, než trapně napodobovat Filipovského huhňáním, kterému byl Fr. Filipovský tak vzdálen. Stálá nepochopitelná situace, když se již dávné a skvělé dabingy filmů, opět předabovávají dnešními herci, jen aby měli herci postaráno o výdělěk. Např. film "Byt" se skvělým dabingem Vl. Babce, byl již dvakrát zbytečně předabován zoufalými hlasy Skopala a Šťastného.