prizdisrac

David Suslik

okres Praha

<< předchozí 1 2
    • 7.9.2014  00:01

Terrence Malick, Hans Zimmer, Sean Penn, Adrien Brody, George Clooney, John Cusack, Woody Harrelson, Nick Nolte, John C. Reilly, John Travolta. Za každý dva dávám jednu hvězdu .))

• 30.6.2014  02:10
    Muž z oceli (2013)

I grew up in Texas, I am American as it can gets and the whole movie is flying digital bullshit.

• 22.6.2014  18:15
    Super 8 (2011)

3*** a to ještě jen díky tomu, že mi na konci ukázali tu béčkovou pecku během titulků, aneb to nejlepší nakonec.) Jinak je to průměrná sračka pro děti.

• 13.10.2012  15:23
    Dračí války (2007)

neskutečná kravina...

• 2.8.2012  23:45

opravdová libovka co se akce, krve, choreografie a masakru týče... výbornej komentář: Othello

• 7.5.2012  03:42

humor v té nejtěžší možné podobě, osud kde bez rozkročmo stojíte jednou nohou v nebi a druhou v pekle...krásnej film.

• 10.2.2012  21:04

HANK: Hey FUCK! I´ve been slavin all day makin that slut! JOE(VanDamme): The food is Good.

• 30.1.2012  12:04

For you, its just another day of bridge...

• 5.10.2011  00:16

Oproti výborné knížní předloze naprosto nepovedené béčko natočené a splácané jak se Carpentrovi zrovna chtělo...

• 29.5.2011  14:26
    Tři srdce (TV film) (2007)

za hudbu v momentech když byla odkrytá klec, jinak je to děsivá hrůza...

• 15.2.2011  23:07
    Kolja (1996)

Řemeslně jeden z největších zázraků české kinematografie. Usměvavé, varující a hlavně lidské.

• 18.12.2010  15:53
    Drsný Harry (1971)

I know what you're thinking. "Should I click on six stars or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But we all know that six is impossible right?

• 14.11.2010  03:23
    Funny Games (1997)

Not funny

• 9.11.2010  04:41

"Cease the day, Carpe diem"

• 4.11.2010  17:51

Dislike

• 21.10.2010  01:45

"To je náš časový řád, jakýsi jízdní řád smrti kterému se nikdo nevyhne, leda že by se chtěl dát pohřbít do země" Nejlepší možné ohodnocení tento film a vůbec všechny zaručeně spasí. "Drahé děti, pohřbu žehem se vskutku nebojte. Zenuško když máme tak vzácnou návštěvu nechtěla bys zahrát něco na klavír? Třeba Mahlerovy Písně o mrtvých dětech. Nebo něco úsměvnějšího, třeba Saint-Saenův Tanec kostlivců"

• 18.10.2010  00:28
    Mary a Max (2009)

Nejlepší hudba.

• 15.10.2010  19:22

Jedna hvězda za kamerové a střihové triky, druhá za to že jsem neusnul. Jinak musím uznat že jsem snímek zcela jistě nepochopil ´)

• 29.9.2010  18:02
    Sledování (1998)

Kolikrát Vás tento film překvapí a kolikrát se překroutí samotný příběh, tolik by měl snímek dostat hvězd a tudíž 5 je stále málo !

• 29.9.2010  17:59
    Doodlebug (studentský film) (1997)

Geniální kraťas.

• 29.9.2010  17:54
    Wanted (2008)

Don´t Wanted !

• 29.9.2010  17:48

Výborné hlášky, skvělý Trojan a snad ještě lepší Krobot!

• 29.9.2010  17:33

I přesto že vám film od začátku vymlejvá mozek a tvrdí že celá naše společnost od samého začátku funguje uplně špatně a zvráceně tak sem se prostě výborně bavil. Když se člověk odprostí od hlavní myšlenky filmu a nechá se prostě vést, náramně si snímek užije.

• 29.9.2010  17:27
    Defendor (2009)

Woody Harrelson patří mezi mé oblíbené herce, komixové příběhy nadruhou stranu nepatří mezi mé nejoblíbenější. Defendor, nikoli Defender! Hrdina v dnešní společnosti, který stále dostává na hubu, prosťáček, který si neuvědomuje žádné širší souvislosti, ale stále bojuje s jakýmsi dětským nadšením a povinností kterou cití ze svého nitra, bojovat proti zlu. Rozhodně však nečekejte že se u filmu dobře pobavíte, nálepka komedie příliš nesedí.

• 16.9.2010  00:13
    Rudá voda (TV film) (2003)

Námět, vývoj filmu, dramaturgie, scénář, hudba, zvuky to všechno jakoby okopírovali. Připočteme luxusní dialogy a na světě je další sračka jako řemen.

• 1.9.2010  18:35

Film je zcela jistě určený pro děti do 15 let. Takový dětský muzikál, kde všichni tancují, ale příliš kvalitní hudby se nedočkáte (i přesto že se jedná o Howarda). Koncept hvězdných válek kde obyčejní vojáci stojí po boku strojů a rytířů jedi je zde uplně zmrven v nepřehledný souboj kopajících se ninjů a šašků v maškarních kostýmech kteří nemají žadný význam a jednou za 15 minut sešlou ohnivou kouli. Naprostá většina dialogů jsou spíše komické kecy, které vás v ději nikam neposouvají. Bezduché tláchání dětí vás během patnácti minut přestane bavit a vy doufáte že přijde konečně nějaký souboj, který vás uspokojí alespoň po technické stránce. To se ovšem nestane, protože vše zajímavé už ukázali v traileru, nehledně na to že první trailer ukázal záběry, kterých se v tomto díle vůbec nedočkáte. Zkrátka naprosto jedinečně ztracený potenciál. Jednu hvězdu posílám exterierům a scéně jakoby okopírované z třístovky.

• 19.8.2010  01:47

NEPOSTRADATELNÍ, napočítejte si počet akčních hrdinů, za každého dejte jednu hvězdu a zjistíte, že i pět je stále málo x)

• 6.6.2010  16:42
    Dračí příběh (TV film) (2008)

Za efekty. Jinak se jedná o vskutku bezvýznamný počin.

• 17.2.2010  18:59

Hodně se mi zamlouval Scorseseho příběh malíře. Naopak nejvíce mě zklamal výtvor Sofie a Francise. Woody Allen nasadil svou klasickou vysokou laťku a vytvořil tak vynikající zavěr těmto třem povídkám. Ve výsledku dobré dvě hodiny podívané, akorát bohatá Zoe mě opravdu nebavila. Kdybych měl jednotlivě hodnotit dal bych 4* Martinovi, 2*Coppolovým a 4-5* Woodymu.

• 13.2.2010  13:16

Téměř žádný příběh, jen scéna za scénou ve které US hrdina odstraňuje jednu bombu za druhou a dělá to pokaždé jako čím dál tím větší frajírek. Atmosféra slušná, ale snaha těžit z všudypřítomného strahu ze smrti mě vážně nebavila. Smrt čeká všude v káždém válečném filmu ať jste řadový voják nebo "elitní" pyrotechnik, ale postavit na tom celý film? Každopádně chápu proč se snímek zamlouvá americkému publiku, je to prostě další hrdina akorát s jiným kostýmem.

<< předchozí 1 2